Зворушливі до сліз слова хлопцеві на ранок

Кожна хвилина летить так швидко, що іноді просто немає можливості цього помітити. І ось зараз, через багато років мені знову вдалося тебе побачити. І треба зауважити також, що ця зустріч була чудовою і не звичайною. Так довго не бачити людини насправді не зовсім легко. Ну, а зараз мені так сильно хочеться сказати тобі, що для мене ти саме той чоловік, якого я завжди хотіла бачити поруч. Саме ти завжди робив так, щоб я могла все своє життя бути щасливою. Ну, а зараз мені залишається тільки побажати тобі вдалого дня. І нехай твої найпотаємніші мрії обов’язково будуть збуватися, як тільки ти про них подумаєш. І хай щастя завжди буде саме на нашому боці, бо ми цього заслуговуємо. Часто трапляються такі події, які добре показують, що насправді з себе представляє людина. Ось чому завжди потрібно думати саме про те, що робиш.

Кожен день для мене – це свято, тому що я можу бути поруч з тобою, можу радіти тобі і жити добре. І зараз мені так сильно хотілося, щоб у нас з тобою обов’язково все вийшло саме так, як би нам цього хотілося. Коли в моєму житті з’явився ти, я не надала цьому надто великого значення. І тільки трохи пізніше мені стало ясно, що насправді долею вирішене бути разом нам. І зараз у нас з тобою попереду важкий день, який нам потрібно подолати. І нехай, незважаючи на важку роботу у нас все обов’язково буде виходити саме так, як би нам цього хотілося насправді. І нехай у нашому житті все і завжди буде саме так, як ми це запланували. Удачі нам з тобою в усьому. І нехай щаслива зірка завжди буде запалено для тебе. А ти насправді доріг моєму серцю.

Щасливий той чоловік, який в цьому житті думає не тільки про себе, але і про інших людей. А все тому, що це означає, що він зовсім не погана людина. І тому ми завжди повинні намагатися зробити все можливе, щоб люди навколо нас раділи тому, що у них в житті все виходить так, як їм це потрібно. І зараз мені так сильно хочеться побажати тобі вдалого дня. Так як з тобою я зустрічаюся досить довго, я розумію, що тобі потрібно багато сил для того, щоб ось так сильно старатися працювати. І наостанок я скажу тобі, нехай в житті удача завжди буде тобі посміхатися, і хай щастя ніколи не буде обминати тебе стороною. Будь щасливий у всьому, що робиш. І радій тому, що тебе оточує. Я тебе завжди кохала, і завжди буду любити. Так що можеш не переживати, що коли-то залишишся без підтримки.

По-моєму, жодна людина на землі ніколи не повинен відчувати себе нещасним, і бути самотнім. І щоб таких людей було якомога менше, ми обов’язково повинні намагатися робити все саме так щоб вони також могли бути такими щасливими. Знаєш, я іноді думаю, як же все-таки сильно пощастило в тому плані, що я зустріла тебе. Адже ми зовсім різні люди могли просто пройти повз один одного, і більше ніколи не зустрітися. Але все сталося зовсім по-іншому, і зараз ми просто можемо бути щасливі разом. І ось вже настав час йти. І саме тому я просто скажу тобі, нехай цей день пройде для тебе вдало. Постарайся зробити все найкращим чином. І хай у тебе все вийде зробити саме так, як ти хочеш це зробити. І нехай твої мрії завжди будуть виконуватися, як тільки ти цього захочеш.

Здрастуй мій милий молодий чоловік. Ось і настав час, коли ми з тобою знову зустрілися. До мене, так і до твого превеликий жаль зробити цього раніше ми зовсім не могли, так як я була у відрядженні в своїй роботі. Але, зараз ми з тобою можемо бути знову разом, і це мене по-справжньому радує. Я завжди згадую, як ми з тобою познайомилися. Адже тоді теж йшов такий сильний дощ, який йде зараз. І з-за цього мені стає трохи сумно. Адже тоді мене переповнювали такі сильні емоції, яких від мене навіть ніхто і не чекав. І після того, як ми почали з тобою зустрічатися, я стала найщасливішою дівчиною на світі. І зараз мені так хочеться побажати тобі удачі у всіх справах, які тебе чекають. А зараз просто посміхнися, і тоді тобі світ здасться набагато яскравіше і краще, і тоді на думку не будуть приходити негативні думки.

Ось і прийшов ще один день. А це означає, що сьогодні нас буде чекати багато всього цікавого. Якщо ви хочете, щоб у вас день починався добре, і пройшов він також, ми обов’язково повинні щоранку, як тільки відкриємо очі, посміхатися. Адже коли людина посміхається, він не тільки дарує безліч позитивних емоцій оточуючих його людей, але і робить так, що у нього у самого підвищується настрій. Любий, пам’ятаєш, як ми з тобою вперше зустрілися? Тоді було так сонячно і ясно, що просто хотілося ніжитися під променями цього сонечка. І ось так я йшла по вулиці, поки та не врізалася в тебе. Це сталося випадково, але саме після того випадку ми з тобою і стали такими щасливими. І мені б дуже хотілося, щоб ми з тобою були завжди щасливі. І я, правда, сподіваюся, що все саме так і буде завжди.

День кожного разу починається для мене з красивою посмішки мого чудового і самого коханої людини. Я прокидаюся від того, що він дивиться на мене з такою ніжністю, що й передати не можливо. І знаючи, що нас з ним чекає попереду дуже важкий день, мені так хочеться побажати нам усім успіху. Нехай все, що ми тільки не подумаємо робити, у нас обов’язково буде виходити. І хай щастя ніколи не буде від нас відступати. А зараз мені згадується те, як ми почали з тобою зустрічатися. Адже Я ніколи і подумати не могла, що у нас все так вийде. Для мене ти завжди був тією людиною, якою я захоплювалася, але тільки здалеку. А все тому, що я думала, що ти дуже гордий. Але все виявилося зовсім не таким. Ти звернув на мене увагу, і я більше не змогла ніколи думати ні про кого іншого, крім тебе. І тому зараз просто хочу побажати тобі вдалого дня.

У моєму житті було багато всього. Я навіть і подумати не могла про те, що зустріч коли-небудь тієї людини, яка для мене переверне все життя. І зараз мені хочеться побажати тобі вдалого дня. Я знаю, що тебе чекає безліч труднощів, які потрібно подолати. І тому я завжди буду намагатися робити для тебе все, щоб ти відчув мою любов. І зараз мені згадується, як я тебе побачила в перший раз. Це відбувалося в інституті. Тоді я побачила тебе. Ти йшов по коридору, і на твоєму обличчі сяяла чудова посмішка, яка одну мить змусила моє серце битися в шаленому ритмі. І після цього я вже не могла ні думати нормально, ні спати. І тоді я просто зізналася тобі в своїх почуттях, а ти так мені посміхнувся, і сказав, що все пройде. Але, це не пройшло, і тепер мені просто залишається тебе любити на відстані.

Дорогий мій хлопчик, от і зараз ми з тобою прокинулися, а за вікном новий день. Знаєш, щось нове завжди символізує початок чогось. І якщо ми будемо намагатися робити добрі вчинки, і думати тільки про хороше, то тоді у нас з тобою все обов’язково в новому дні буде виходити. І зараз мені так сильно хочеться сказати тобі, щоб ти завжди намагався чинити правильно. Тому що якщо все буде по-іншому, то тоді ми ніколи не зможемо до кінця бути щасливими. І зараз я просто повинна йти, а значить, я вже пішла вставати. І дорогий мій чоловік, нехай ти ніколи не будеш знати в цьому житті ніяких печалей. Але, якщо вони все-таки будуть, то тоді вони тебе повинні обов’язково буде робити щасливо. І нехай всі і завжди буде тільки так, як би тобі цього хотілося. І нехай удача завжди буде тільки на твоїй стороні.

Ось і настав новий день. Сонечко світить так яскраво, що я просто не можу не посміхатися. Мені б зараз так хотілося побачити тебе мій дорогий чоловік, але, на жаль, я не можу бачити тебе. А все тому, що у мене така складна робота. Мені досить часто доводиться їхати далеко від дому, і тому я зовсім не можу бачити тебе. Але, я зовсім не шкодую ні про що. А все тому, що хоч іноді, але я все одно можу тебе бачити досить часто. І зараз мені просто залишається сказати тобі, щоб ти без мене вів себе добре. І зараз мене немає поруч, але я скоро все одно побачу тебе. І нехай в нашому з тобою житті все обов’язково буде саме так, як би нам цього хотілося. І знай, що я завжди буду радіти тобі. Поводься завжди правильно, і тоді щастя завжди буде тільки на твоїй стороні. Вір мені, і все у тебе вийде саме так, як потрібно.

Кожна людина в цьому житті повинен робити все можливе, щоб у нього все обов’язково вийшло. Кожна людина повинна вибрати для себе такий шлях, який приведе її до успіху. Ось чому якщо ви думаєте, що можете обійтися без правильних рішень, то тоді ви глибоко помиляєтеся. Тому що тільки хороші вчинки зможуть привести вас до успіху. І знаєте, напевно, з-за того, що я завжди робив добре, в цьому житті я і зустріла тебе. І тому я хочу подякувати за це небо. І нехай у нас з тобою в житті все буде саме так, як би нам цього хотілося. І якщо тобі знадобиться моя допомога, то я завжди рада буду до тебе прийти і допомогти. І нехай цей день буде тобі саме таким, щоб у тебе все склалося найкращим чином. Я тебе любила і завжди любитиму більше всього на світі.

Ось і прийшов ще один день, який я так щаслива зустріти. А все тому, що я зараз зможу вже побачитися з тобою. І трохи розповім про те, як ми з тобою зустрілися. Тоді була вечірка наших спільних знайомих. Я пам’ятаю, як тоді мені сильно не хотілося йти на це торжество. Але робити нічого, мені прийшло це зробити. І тоді я ходила по напівпорожніх кімнатах, і думала, чим себе зайняти. А тому я зустріла тебе. Тобі тоді теж зовсім не хотілося нікуди йти, але тобі це довелося зробити. І тоді ми з тобою стали спілкуватися. І як виявилося, у нас з тобою вийшло підтримати гарну бесіду. І після цієї розмови, я вже не могла не думати про те, щоб не посміхатися. І потім ми з тобою ще довго зустрічалися. Одна зустріч змінювалася іншою. Ось так ми і стали один до одного ближче. І зараз ми з тобою вже добре живемо. І я бажаю, щоб у тебе день пройшов якнайкраще.

Дорогий і самий мій улюблений хлопець. Ось і настав той час, коли ми з тобою, нарешті, то можемо зустрітися. Ти навіть і не уявляєш собі, як сильно я цьому радий. І зараз я скажу всім, про те, що я тебе так сильно люблю. Ти насправді не тільки неймовірно красивий хлопець. Ти ще неймовірно добрий чоловік. Ти просто не можеш пройти повз людей, які потребують твоєї допомоги. І тому тебе так часто і обманюють. Але зараз мені просто хочеться сказати тобі про те, щоб у твоєму житті у тебе все завжди було саме так, як ти цього хотів. Намагайся завжди чинити тільки так, як тобі це буде підказувати серце, і тоді ти будеш по-справжньому щасливий. І зараз, коли мені вже прийшов час йти, мені залишається тільки додати, що я тебе так сильно люблю, що мені просто не описати це словами. Та знай, що якщо тобі потрібна допомога, я завжди буду готовий тобі допомагати в усьому, щоб тобі було добре. Так що ти сміливо, і зовсім не соромлячись, можеш сподіватися на те, що я тобі у всьому допоможу. І пам’ятай, що я тебе сильно люблю.

Ранок починається для мене завжди добре. А все тому, що у мене є коханий чоловік, який робить мене щасливою. Цей чоловік мені зустрівся ще давно. Ми з ним завжди були кращими друзями. Він завжди допомагав мені у всьому, і робив моє життя щасливим. А потім у нас з ним все так раптово закрутилося, що я навіть і уявити собі не могла, що у нас все так вийде. Як потім виявилося, ти до мене випробовував почуття досить таки давно. І тому для мене зовсім не стало новиною, що все так вийшло. І зараз мені просто залишається побажати тобі вдалого дня. Нехай сьогодні все, за що ти не тільки будеш братися, обов’язково виходить у тебе найкращим чином.

Люди можуть бути щасливими лише тоді, коли у них є ті люди, яких можна сильно любити, і всіляко намагатися їх оберігати. Лише в таких випадках можна буде до самого кінця зрозуміти, що життя вдалося. Ось чому якщо у вас є такі люди, то тоді ви повинні намагатися зробити для них все можливе, щоб вони відчували себе завжди коханими і щасливими. А зараз мені так сильно хочеться сказати про те, як ми з тобою зустрілися. Тоді йшов сильний дощ. У мене не було дощу, і тому я стояла на зупинці, і намагалася перечекати дощ. Я б ще так довго чекала, якби один незнайомець, не закрив би мене парасолькою. Якби це був інший чоловік, я б ніколи не дозволив йому проводити. Але, він був таким розташовує до себе, що я просто довірилася йому повністю. І після цього ми стали з ним бачитися. Як же мені б хотілося, щоб у нас з ним в житті все вийшло саме так, як би нам цього хотілося.
Мій дорогий і найрідніша людина на світі. Зараз я прокинулася від того, що яскраві сонячні промені світили мені в очі. І тому я просто не змогла більше спати. І зараз мені так сильно хотілося побажати тобі вдалого дня. І хай у тебе обов’язково все буде тільки найкращим способом сьогодні. Людина в своєму житті ніколи не повинен здійснювати непробачних вчинків, і тому я також не раджу тобі робити щось погане. І знай, що з тобою в цьому житті не сталося, я завжди буду готовий зробити для тебе все, що тільки тобі знадобитися. І нехай удача завжди буде саме на нашій стороні. Я тебе сильно завжди любила і завжди буду любити.

Кожна людина повинна зустрічати це ранок зі світлої посмішки. Вона ні в якому разі не повинна бути вигаданою або не щирою. Тільки щиро посміхаючись, ви зможете бути щасливими. І пам’ятайте також про те, що люди, які вас оточують, завжди повинні бути щасливими. А для цього вам просто потрібно старатися про них завжди дбати. І знаєте, зараз мені особливо згадується те, як ми з тобою зустрілися. Тоді я йшла по вулиці, і зовсім нічого перед собою не помічала, так як сильно зайнята. І тому я врізалася в тебе. Ми впали, і тоді я побачила тебе, ти переживав, що я могла собі щось пошкодити. І тому мені дуже хотілося б також побажати тобі щастя і всього самого найкращого. І хай у тебе все завжди буде саме так, як би тобі цього хотілося. І хай сонечко удачі ніколи не буде від тебе відвертатися.

Здрастуй мій найдорожчий і кохана людина на світі. Мені так сильно хотілося, щоб ти завжди відчував себе добре, і тому я завжди буду намагатися робити для тебе все, що зможе викликати на твоєму обличчі широку посмішку. І знаєш, мені кожен раз згадується те, як ми з тобою в перший раз зустрілися. Тоді таке світило яскраве сонце, що просто неможливо було нормально йти вулицями. І тоді я йшла, і мені раптово стало погано. І ти запропонував мені свою допомогу. Ти відвіз мене до лікарні, до останнього не відходив від мене. Ось так ми з тобою познайомились. А тому у нас почалися стосунки. Мені стало насправді приємно від того, що ми з тобою разом. І зараз мені так сильно хотілося побажати удачі в цьому днем. Нехай у тебе обов’язково вийде зробити все можливе, щоб ти був щасливий.

В цьому житті кожній людині дається шанс. І від того, який він саме дорогу вибере, такий у нього життя і буде. Ось чому кожен з нас повинен прагнути, щоб у нього життя була найкращою. І якщо ви не знаєте, що саме зробити, то тоді ви обов’язково повинні прислухатися до свого серця, і тоді воно вам обов’язково підкаже що саме вам потрібно робити. І також ви завжди повинні радіти тим людям, які оточують вас. Ви повинні обов’язково намагатися робити їх життя трохи краще. І зараз мені дуже хочеться побажати своєму дорогому хлопцеві вдалого дня. Ми з ним зустрічаємося досить таки великий час. І тому я можу сказати, що він насправді чудова людина. І зараз, коли мені прийшов час, вже йти, я просто хочу сказати своєму чудовому хлопцю, що я завжди буду намагатися його підтримати. І тому він може сподіватися на мою допомогу.

Здрастуй мій милий серцю людина. Ось і настав для нас час, коли ми з тобою можемо бути щасливими. Прокидаючись щоранку з тобою, я все більше і більше переконуюся в тому, що ти будеш для мене найкращим в світі людиною. А все тому, що ти не тільки неймовірно красивий, але також ти і неймовірно добрий чоловік. І тому ти ніколи не можеш пройти повз тих людей, які потребують твоєї допомоги. І зараз мені просто потрібно побажати тобі хорошого проведення часу дня. Нехай все, що ти задумав, буде у тебе виходити в будь-якому випадку. Ти для мене найдорожча людина на світі, і тому я завжди буду рада заради тебе робити все, що тобі потрібно. І якщо ти хочеш, щоб люди до тебе добре зверталися, то тоді й ти з ними добре надходити. Я тебе завжди за будь-яких обставин буду сильно любити.