Зворушливі до сліз слова хлопцеві на ранок

Кожна хвилина летить так швидко, що іноді просто немає можливості цього помітити. І ось зараз, через багато років мені знову вдалося тебе побачити. І треба зауважити також, що ця зустріч була чудовою і не звичайною. Так довго не бачити людини насправді не зовсім легко. Ну, а зараз мені так сильно хочеться сказати тобі, що для мене ти саме той чоловік, якого я завжди хотіла бачити поруч. Саме ти завжди робив так, щоб я могла все своє життя бути щасливою. Ну, а зараз мені залишається тільки побажати тобі вдалого дня. І нехай твої найпотаємніші мрії обов’язково будуть збуватися, як тільки ти про них подумаєш. І хай щастя завжди буде саме на нашому боці, бо ми цього заслуговуємо. Часто трапляються такі події, які добре показують, що насправді з себе представляє людина. Ось чому завжди потрібно думати саме про те, що робиш.

Кожен день для мене – це свято, тому що я можу бути поруч з тобою, можу радіти тобі і жити добре. І зараз мені так сильно хотілося, щоб у нас з тобою обов’язково все вийшло саме так, як би нам цього хотілося. Коли в моєму житті з’явився ти, я не надала цьому надто великого значення. І тільки трохи пізніше мені стало ясно, що насправді долею вирішене бути разом нам. І зараз у нас з тобою попереду важкий день, який нам потрібно подолати. І нехай, незважаючи на важку роботу у нас все обов’язково буде виходити саме так, як би нам цього хотілося насправді. І нехай у нашому житті все і завжди буде саме так, як ми це запланували. Удачі нам з тобою в усьому. І нехай щаслива зірка завжди буде запалено для тебе. А ти насправді доріг моєму серцю.

Щасливий той чоловік, який в цьому житті думає не тільки про себе, але і про інших людей. А все тому, що це означає, що він зовсім не погана людина. І тому ми завжди повинні намагатися зробити все можливе, щоб люди навколо нас раділи тому, що у них в житті все виходить так, як їм це потрібно. І зараз мені так сильно хочеться побажати тобі вдалого дня. Так як з тобою я зустрічаюся досить довго, я розумію, що тобі потрібно багато сил для того, щоб ось так сильно старатися працювати. І наостанок я скажу тобі, нехай в житті удача завжди буде тобі посміхатися, і хай щастя ніколи не буде обминати тебе стороною. Будь щасливий у всьому, що робиш. І радій тому, що тебе оточує. Я тебе завжди кохала, і завжди буду любити. Так що можеш не переживати, що коли-то залишишся без підтримки.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7