Зворушливі до сліз вибачення хлопцеві

Милий мій хлопець! Хоч я тебе образила, повір, це сталося якось само собою, я ні в чому не винна! Але хіба що зовсім трохи! Адже жіночий характер непередбачуваний і часом, я сама від себе не очікую того, що можу сказати! Прости мені мою маленьку слабкість, зрозумій тонку жіночу душу, не тримай на мене зла! Ти просто зобов’язаний мене пробачити, тільки на те, простій підставі, що я – дівчина! А дівчатам дозволяється трохи більше, ніж хлопцям, і ти повинен це усвідомить собі до кінця життя, і ніколи не ображатися на мене! Люби мене, прощай мені все і тоді я зроблю тебе самим щасливим хлопцем на Земній кулі! Якщо ти мене будеш прощати, то будеш купатися в морі подяки, любові і ласці! Коханий мій, не злися, краще посміхнися для мене так, як ти це вмієш, і наша любов відродиться з новою силою! Чекаю твого погляду вибачення, милий!

Солоденький мій хлопчик! Якщо ти думаєш, що твоя образа принесе нашим відносинам користь, то ти, мій дорогий, дуже помиляєшся! Так, я образила тебе, але я ж твоя дівчина і маю повне право показати тобі свій характер і всю свою суть! Адже я повинна бути відкрита перед тобою, як на долоні, ти повинна знати про мене абсолютно все, включаючи не тільки достоїнства, але і недоліки! Тому, терпи мене, мій коханий, і я тобі скажу більше, тобі доведеться мене терпіти протягом усього життя, так як я від тебе вже нікуди не подінуся і не збираюся! Так що, забудь всі образи, посміхнися і полюби мене такою, яка я є! У тебе просто немає вибору, рідний, доведеться змиритися зі мною і погодитися! Зі свого боку обіцяю, що спробую не ображати тебе так часто, як це зазвичай у мене виходить, і робити більш тривалі перерви між нашими сварками! Але ти ж знаєш, що дівчина з нічого може зробити тільки скандал! Прости мене заздалегідь, мій хороший!

Мій дорогий та коханий! У мене, для тебе є прекрасна новина! Я прийшла до тебе вибачатись за заподіяну образу! Я довго думала і вирішила, що все – таки частка правди в твоїх словах є! Моє усвідомлення того, що визнаю свою провину, вже автоматично мене прощає, так як я і так витратила чимало своїх сил, щоб прийняти це важливе рішення! Я, можна сказати, врятувала наші відносини! Інакше б ти ще ображався і не міг зрозуміти, що ж сталося насправді! Так от, прощай мене негайно, без зайвих слів і заперечень! На додаток до мого прощення, мої ніжні пальчики не відмовляться від красивого колечка, щоб так сказати, закріпити наше примирення остаточно і безповоротно! І нехай цей скромний подарунок стане нашим талісманом миру і злагоди! Глянувши на нього, нехай всі наші нерозуміння розвіються, як туман у сонячну погоду! Нехай погода в наших з тобою душах завжди буде ясною!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10