Зворушливі до сліз вибачення хлопцеві

Милий мій хлопець! Хоч я тебе образила, повір, це сталося якось само собою, я ні в чому не винна! Але хіба що зовсім трохи! Адже жіночий характер непередбачуваний і часом, я сама від себе не очікую того, що можу сказати! Прости мені мою маленьку слабкість, зрозумій тонку жіночу душу, не тримай на мене зла! Ти просто зобов’язаний мене пробачити, тільки на те, простій підставі, що я – дівчина! А дівчатам дозволяється трохи більше, ніж хлопцям, і ти повинен це усвідомить собі до кінця життя, і ніколи не ображатися на мене! Люби мене, прощай мені все і тоді я зроблю тебе самим щасливим хлопцем на Земній кулі! Якщо ти мене будеш прощати, то будеш купатися в морі подяки, любові і ласці! Коханий мій, не злися, краще посміхнися для мене так, як ти це вмієш, і наша любов відродиться з новою силою! Чекаю твого погляду вибачення, милий!

Солоденький мій хлопчик! Якщо ти думаєш, що твоя образа принесе нашим відносинам користь, то ти, мій дорогий, дуже помиляєшся! Так, я образила тебе, але я ж твоя дівчина і маю повне право показати тобі свій характер і всю свою суть! Адже я повинна бути відкрита перед тобою, як на долоні, ти повинна знати про мене абсолютно все, включаючи не тільки достоїнства, але і недоліки! Тому, терпи мене, мій коханий, і я тобі скажу більше, тобі доведеться мене терпіти протягом усього життя, так як я від тебе вже нікуди не подінуся і не збираюся! Так що, забудь всі образи, посміхнися і полюби мене такою, яка я є! У тебе просто немає вибору, рідний, доведеться змиритися зі мною і погодитися! Зі свого боку обіцяю, що спробую не ображати тебе так часто, як це зазвичай у мене виходить, і робити більш тривалі перерви між нашими сварками! Але ти ж знаєш, що дівчина з нічого може зробити тільки скандал! Прости мене заздалегідь, мій хороший!

Мій дорогий та коханий! У мене, для тебе є прекрасна новина! Я прийшла до тебе вибачатись за заподіяну образу! Я довго думала і вирішила, що все – таки частка правди в твоїх словах є! Моє усвідомлення того, що визнаю свою провину, вже автоматично мене прощає, так як я і так витратила чимало своїх сил, щоб прийняти це важливе рішення! Я, можна сказати, врятувала наші відносини! Інакше б ти ще ображався і не міг зрозуміти, що ж сталося насправді! Так от, прощай мене негайно, без зайвих слів і заперечень! На додаток до мого прощення, мої ніжні пальчики не відмовляться від красивого колечка, щоб так сказати, закріпити наше примирення остаточно і безповоротно! І нехай цей скромний подарунок стане нашим талісманом миру і злагоди! Глянувши на нього, нехай всі наші нерозуміння розвіються, як туман у сонячну погоду! Нехай погода в наших з тобою душах завжди буде ясною!

Дорогий мій! Ну що я можу тобі сказати після того, як образила тебе? Пробач! І по – швидше, милий! Не тягни час, не усугубляй ситуацію і не роби гірше самому собі! Чим швидше ти мене пробачиш, тим швидше опинишся в моїх гарячих обіймах і отримаєш солодкий поцілунок, в який я вкладаю всю свою любов! Не відмовляй собі в задоволенні спробувати на смак мої губи, відчути запах мого тіла, згадати мої ніжні дотики і бачити мене щасливою! Я – твій подарунок долі, я – твоя муза, я – твоя мрія! Наблизься до своєї мрії, не жени її геть, не ламай свою долю з – за дурної помилки коханої дівчини! Пробач, забудь все погане і відпусти образу далечінь! Наші з тобою стосунки не варті того, щоб витрачати час на незначні дрібниці, у вигляді моїх примх! Зрештою, я – дівчина і маю повне право на маленькі жіночі слабкості! Так що звикай, милий мій!

Рідненький мій хлопчик! Твоя душа не витримала моєї образи, і ти потонув у сльозах смутку! Як же мені тепер повернути тебе до життя, мій дорогий? Як мені загладити свою провину? Я ж не знала, що ти у мене такий вразливий, такий сентиментальний і вразливий! Наступного разу я буду набагато обережніше підбирати слова і з усіх образливих слів виберу найбільш безневинні, спеціально для тебе, мій малюк! Я буду зважувати кожну фразу, обдумувати кожне речення, перш ніж нанести тобі грець! Я підготую тебе до нашої сварці за кілька днів, я не буду занадто різка і несподівана, я спробую пом’якшити ситуацію по максимуму! Все для тебе, рідна! Лише ти більше не турбувався так сильно, і не брав так все близько до серця! Прости мене, мій пупсик! Я зірвалася і не змогла вчасно зупинитися! Більше такого не повториться, обіцяю тобі, тільки заспокойся і прости мене!

Коханий мій! Як же мені виправити свою помилку і замолити свій гріх? Що мені зробити, що б ти не ображався на мене і подарував мені свій погляд, повний турботи, ніжності і божевільної любові? Як мені повернути все те, що ми з тобою будували роками? Твоє довіру, твою увагу, тепло ласкавих рук, ніжні дотики і слова любові, які доводять мене до мурашок по всьому тілу! Адже без цього всього, моє життя не має сенсу, моє серце перестане битися, моя душа спорожніє і охолоне! Не доводь мене до крайності, не губи мене, рідненький мій! Помилилася, прости! І прости мене так, щоб я відчула твоє прощення на своїх губах, в твоєму погляді й дотики! Я хочу, щоб ти мене прощав довго і солодко! Я хочу насолодитися твоїм прощенням вдосталь насититися твоїм тілом, твоїми руками, чоловічою силою твоєю! І не забувай, що я – дівчина, а дівчат завжди потрібно прощати, і ніяк інакше!

Хлопчик мій улюблений, хлопець моєї мрії! Ну, вийшло так, що я тебе образила, ну це ж не кінець світу, переживеш як – небудь, з Божою допомогою! Ну і, звичайно ж, я тобі допоможу пережити цю образу своєю ласкою і любов’ю! Я тебе оточивши неймовірною турботою і увагою, якої ти ще не бачив в цьому житті! Я подарую тобі такі миті кохання, що ти забудеш про все на світі й ніколи більше не згадаєш мою помилку! Просто віддайся мені весь, віддай мені свою душу і серце і я зроблю тебе самим щасливим хлопцем на Земній кулі! Я полюблю тебе з такою силою, що ніщо не зможе тобі засумніватися в моїй відданості і вірності! Я буду любити тебе одного, я буду берегти наші відносини, я буду для тебе твоєї королевою! Я зроблю твоє життя казкою! Тільки прости мене і не ображайся! Прощати мій дорогий теж треба вміти, а мене так тим більше, адже я найкраща і головне, твоя!

Мій улюблений кошенятко, мій солоденький льодяник, мій єдиний і неповторний хлопчик на всій планеті Земля! Як же я люблю тебе! Якби ти знав як, ти б ні секунди не ображався на мене за ті слова, які нас з відбій посварили! Я дуже жалкую про те моменті і бажаю вибачитися перед тобою! У свої слова вибачення я хочу вкласти всі почуття, які відчуваю до тебе! Я хочу, щоб ти знав, що ти для мене багато значиш! Ти – моя Всесвіт! В тобі є все те, що я шукала в чоловіках все своє життя, і знайшла лише в тобі! Будь добрий до мене, прости мене і не мори мою душу! Довго без твого пробачення, я не зможу! Мені дуже боляче і важко було визнати свою провину, але я це зробила! Я переступила через свої принципи, тільки лише тому, що я люблю тебе! Зроби і ти мені крок назустріч і давай знову об’єднаємо свої серця в любовній пристрасті без сварок і образ! Вибач ще раз і пам’ятай, що в цьому житті дуже важливо вміти прощати!

Хлопчик мій коханий! Невже між нами пробігла чорна кішка? Невже ти не хочеш дивитися в мою сторону? Невже між нами вже нічого не повернути? Це нестерпно усвідомлювати, малюк! Моє серце відмовляється таке сприймати! Давай помиримося, прошу тебе! Давай повернемо колишню солодкість нашої любові! Прошу тебе, одумайся! Так, я була не права, але зрозумій, хлопче, все в цьому житті помиляються, і я, на жаль, не стала винятком! Пробач, прийми мої щирі вибачення і постарайся зрозуміти мене, слабку дівчину! Адже ця помилка не варто розлуки, правда, дорогий! Дай мені зрозуміти, що ти готовий змилуватися наді мною, просто трохи пізніше, і я буду чекати, навіть на це піде пів мого життя! Я вірю в тебе, бо мені крім тебе, рідний ніхто не потрібен! Подаруй мені, будь ласка, крапельку надії, подаруй мені, прошу тебе, хоч малесенький шанс бути з тобою, і я дочекаюся твого прощення будь-яким шляхом!

Сьогодні у мене з’явився шанс попросити у тебе вибачення, тому що ти погодився хоча б глянути в мій бік, милий мій! Спасибі тобі за такий великий крок назустріч! Я сильно образила тебе, але й ти неабияк вимотав мені душу своїм игнором і мовчанням! Це нестерпно знати, що ти живеш і не думаєш про мене, спиш і бачиш сни не зі мною, живеш, а не для мене! Моє серце исстрадалось, моя душа спорожніла, мої сльози безперервно течуть рікою! Прости мене, коханий! Це випадок стане мені величезним уроком на все життя, повір, і вже цим ти покарав мене, годі! Не можу більше без тебе і твоїх сильних рук, без твого сміху, без твоїх ніжних обіймів! Моє життя без тебе перетворилася на пекло, я горю в котлі власної образи, мене мучить і душить совість! Припини це все, прошу тебе слізно, рідний! Я вибачаюся, я більше не буду так робити, клянусь! Пробач, якщо зможеш, і я не підведу тебе ніколи!

Мій коханий! Я дуже винна перед тобою, але так в житті буває, і постарайся мене зрозуміти, прошу тебе всією душею! Моє серце болить і душа плаче без тебе, без твоєї посмішки і твоїх обіймів! Я шалено шкодую про те, що недавно сталося, і сподіваюся, що більше такого з нами не станеться! У житті трапляється багато, і відносини між закоханими не завжди складаються з прекрасних моментів, бувають і сварки, і непорозуміння, ти повинен це зрозуміти, милий мій і пробачити мене! Давай не будемо затягувати не кращий момент у нашій любові і підемо назустріч один одному! Давай помиримося і будемо далі насолоджуватися нашими відносинами, радіти життю і отримувати задоволення від спілкування один з одним! Адже ми втрачаємо дорогоцінний час, коли ображаємося і тримаємо в душі зло! Відпусти образи і полюби мене знову! І нехай наша з тобою любов буде взаємною, чистого і світлого!

Зайченя мій, пухнастий, мій хлопчику милий! Не можу підібрати потрібних слів, щоб випросити у мого котеночка прощення! Немає мені спокою, поки ти ображаєшся на мене, поки між нами не запанувала згода! Страждаю в муках, мучуся в стражданнях! Прости мене, глупышку, прости свою улюблену дівчинку, благаю, звільни мене від пут мук! Моя душа не витримує випробувань без твоїх ласкавих слів любові, без твого ніжного погляду, без твоїх міцних і красивих рук! Так хочеться, як колись, доторкнутися до твоєї широкої грудей і почути стукіт твого люблячого серця! Ніхто не зможе мені дати таких відчуттів, як ти! Ти – мій ідеал! Ти народжений для мене, а я створена цим світом тільки для тебе! Так давай не будемо порушувати нашу ідилію любові, милий! Прости мою помилку і забудь її назавжди! Немає місця розлуці у наших відносинах! Люблю тебе шалено і мрію про наше примирення!

Котик мій ласкавий, мій хлопчику любий! Будь умничкой, не ображайся на мене довго! Постарайся зрозуміти і пробачити мені цю дурну помилку, про яку я буду шкодувати все своє життя! Давай краще витратимо наш час на задоволення і насолоди нашими відносинами! Ми з тобою ідеально один одного розуміли, але щось сталося, чого я не знаходжу логічного пояснення, що порушило нашу ідилію! І в цьому повністю моя вина! Я упустила момент, коли треба було взяти себе в руки і стриматися! Вибач, рідний! Хочу все виправити, хочу повернути нашу кришталь любові, хочу пристрасно любити тебе, берегти і милуватися тобою! Хочу говорити на вушко ніжні слова, хочу обіймати тебе, цілувати, хочу прокидатися з тобою і солодко засинати! І ніколи тебе не ображати, мій рідний і улюблений чоловічок! Тільки прости мене, будь ласка! Забудь і не згадуй милий мій, а просто люби мене!

Рідний мій! Хлопчик мій! Коханий! Подивись мені в очі і дай мені надію на прощення, прошу тебе, золотце моє! Я хочу побачити в твоїх очах ніжність і ласку, я не заслужила, я знаю, але ти не можеш залишитися до мене байдужим, ти не залишиш мене без свого прощення! Інакше, так і знай, я пропаду! Я зав’яну, як торішній квітка без поливу, я померкну, як місяць під ранок, я помру молодою і красивою, але не достанусь після тебе нікому! Зглянься на мене, пожалій мене, вибач, зрозумій, стань на моє місце, відчуй те, що відчуваю я на даний момент! Цього не витримає навіть твоє серце! А моє і поготів, воно в шоці, вона розривається! Припини на мене ображатися, і я розквіту, як весняна троянда під блакитним небом! Мої очі заблищать і у мене з’являться нові сили і натхнення! Поверни мене до життя, рідний! Тільки тобі це під силу, тільки ти можеш мені допомогти!

Рідний мій чоловік! Немає нікого в мене на цілому світі, хто б був рідніший і кохані тебе! В тобі ціла Всесвіт, в тобі – мій світ! Але я образила тебе, мій, наш світ звалився! Осколки розлетілися по сторонах і боюся, що деяких шматочків вже не знайти! Як ми будемо жити далі, не уявляю! Але я навіть думати не можу про те, що я буду без тебе! Ні! Я поверну тебе, коханий мій! Я зроблю все можливе, якщо знадобитися, то неможливе теж зроблю, для того, щоб повернути тебе і наші відносини! Я збилася з правильного шляху, я оступилася, прости! Прошу тебе не суди мене ти суворо, мене вже покарала доля, розлучивши нас на час сварки! І це для мене найвища кара! Досить! Більшого я не винесу, я не витримаю твого суворого погляду, помилуй мене, любий! Не лай мене, не лайки, не ображайся, не тримай зла! Просто пробач і зроби так, щоб я ніколи не зривалася!

Милий мій! Коли я усвідомила, що я накоїла, я жахнулася! Вибач, рідний! Я не хотіла, чесно! Якщо тебе це, звичайно, переконає! Але, будь ласка, прошу тебе, постався до мене з розумінням, я не подумала про наслідки, я взагалі не розумію, про що думала! Згодна на будь-яке покарання, тільки б ти перестав ображатися і простив мене! Зроби добру справу, вийди мені назустріч, не відвернися у важку для наших відносин хвилину! Допоможи мені, простягни руку допомоги, адже тільки ти зможеш налагодити наше спілкування, тільки ти своїм прощенням зможеш повернути мене до повноцінного життя! А зараз я наче на дні, на найглибшому дні, і не можу піднятися без твоєї допомоги! Прости мене, мій любий! Вибачай, всі ми іноді робимо помилки, і ось в цей раз я не впоралася зі своїми емоціями, і в підсумку постраждав ти! Ти мій рідний чоловік, а рідним завжди дістається з лишком і радощів і печалей, тому що, кому, як не самому близькій людині виплеснути напруження емоцій? Ще раз, прости і постарайся не згадувати це безглуздий випадок в нашому житті!

Коханий мій хлопець! Зовсім недавно ми з тобою купалися в променях щастя і впивалися взаємною любов’ю! Але ось над нами нависли хмари і ми посварилися! Зовсім через дрібницю, але образила я тебе дуже сильно! Я ранила тебе до глибини душі, я розбила твої надії, я розчарувала тебе! І тепер не знаю, як зможу все це відновити, адже слова назад не повернути, а вчинок не виправити! Але я буду намагатися до останнього подиху, з останніх сил, але я доб’юся твого прощення, інакше мені не жити на білому світі! Мільйон раз вибач, тисячу разів прости! Дозволь мені довести тобі, що більше такого в нашому житті не повториться, і я всіма силами буду намагатися не допустити подібної ситуації у наших стосунках! Подаруй мені останній шанс, простягни мені щасливий квиток, допоможи мені, рідний мій! Адже від тебе залежить наше майбутнє, від твого прощення, подумай добре, перш ніж прийняти остаточне рішення!

Моя рідна душа! Мій коханий чоловік! Хлопець моєї мрії! Ти засів в моєму серці глибоко і надовго, я полюбила тебе запекло, і солодко і досі насолоджувалася твоєю любов’ю і купалася в фонтані щастя! Але! Сталося непоправне! Я образила тебе! Ми посварилися! І тепер від мене далекий твій блиск щасливих очей, я не бачу твоєї посмішки, я не чую твого оксамитового голосу, я позбавлена моментів щастя мріяти про тебе і відчувати тебе поруч! Прости мене, будь ласка, прости! Якщо знайдеш у собі сили поговорити зі мною, будь ласка, не відкладайте розмову на потім! Давай, як можна швидше вирішимо це непорозуміння, як можна швидше помиримось і розставимо всі крапки і коми в нашому романі! Не варто тягнути час, не варто, що проблема вирішиться сама собою, крім нас з тобою, милий, її ніхто не вирішить! Вибач мене за все, дорогий, і давай жити дружно!

Любий мій хлопчику! Наша з тобою любов неймовірно сильна і гідна мого прощення! Я знаю, що тобі дуже важко й сумно на душі після того, що я зробила, але! Прощати треба! Інакше наші відносини зайдуть у глухий кут, звідки дороги назад немає! Я винна, я визнаю, я була не права! Прости мене, будь ласка, і давай більше ніколи не будемо повертатися до цієї неприємної, нам обом темі! Забудемо все, як страшний сон! Зі свого боку, я тобі клятвено обіцяю, що ніколи більше не ображу мого дорогого і улюбленого хлопця! Я буду молитися на кожну твою усмішку, на кожну твою радість і ніколи не порушу спокій твоїй душі, обіцяю! Немає людини дорожче для мене на всій Земній кулі, і без тебе, я не бачу свого життя, рідний! Прости мене і постарайся повірити моїм словами, благаю! Буду відповідати за свої слова і вчинки, буду берегти кришталь нашої любові, як зіницю ока, і ніколи не повторю своєї помилки!

Радість моїх днів, світло мій, серед сірих буднів, блиск моїх очей, коханий мій! Перш, ніж вибачитися перед тобою, я хочу нагадати тобі про те, як сильно я тебе обожнюю, як багато ти для мене обозначаешь в цьому житті! І попросити вибачення за свій необдуманий вчинок, який поранив твою тонку і чутливу душу! Прости мене, мій рідний! Заради любові, заради наших щасливих спогадів, заради нашого майбутнього! Не ображайся, не згадуй нашу сварку, зітри її з своєї пам’яті назавжди! Я в житті більше не зроблю так не необачно, не подумавши, не оцінивши наслідки! Цей випадок стане мені уроком на все життя, я ніколи його не забуду і ніколи більше так не зроблю! Ти лише повір мені, поверни мені надію на примирення, допоможи мені виправити свою помилку! І я обіцяю, що не підведу тебе, мій хороший! Подаруй мені трохи своєї доброти, її у тебе багато, не шкодуй для благої справи! Заздалегідь спасибі!

Сьогодні, милий, між нами відбудеться серйозна розмова, тому що так далі тривати не може, і проблему потрібно вирішувати! Так, я винна, так, я була не права, але ти повинен увійти в моє становище і пробачити мене! Якщо ти цього не зробиш, ситуація зайде в глухий кут і ми можемо назавжди втратити ту ниточку надії, що між нами ще не обірвалася! Давай врятуємо наші відносини, давай зробимо крок назустріч один одному, коханий! Прости мене, благаю! Не відвертайся від мене у важку хвилину, мені потрібна твоя підтримка, мені просто необхідно твоє прощення, як останній ковток повітря! Зрозумій мене і постарайся відпустити образу, тобі й самому стане легше, адже носити такий вантаж образи дуже важко нам обом! Звільни свою душу, випусти на волю свої бажання, адже по очах твоїх я бачу, що ти теж цього хочеш! Так давай не будемо мучити одне одного і з’єднаємося в полум’я любові!

Милий мій, коханий мій! Не можу байдуже ставитися до нашої сварки, місця собі не знаходжу! Прости мене, рідний мій чоловік! Без тебе мій світ фарб і яскравих вражень, звалився, як згорілий міст! Так давай не будемо спалювати мости остаточно, давай помиримося і повернемо радість нашої любові! Надія завжди вмирає останньою, а моя надія на наше примирення не помре ніколи! Тому, що я люблю тебе і буду любити завжди! В моєму житті мені потрібен тільки ти! Тільки з тобою я бачу наше майбутнє, тільки ти можеш зробити мене щасливою, тільки ти один здатний дати мені все, про що я мріяла все життя і шукала в людях! І я не готова ось так просто взяти, і все це втратити! Я буду просити у тебе вибачення стільки, скільки знадобиться, навіть якщо витрачу на це, кращі роки свого життя! Адже я винна, і я заслужила покарання! Все витримаю, тільки прости!

Я не знаю, як мені вимолити твоє прощення, але я не відступлю, я не здамся, я не зможу жити далі, якщо не випрошу його у тебе, коханий мій! Моя душа не заспокоїться, поки ти мені подаруєш хоч трохи свого добра! У тебе ж стільки доброти, що вистачить пробачити весь світ, знайди і для мене місце у своєму серці, не пожалій трохи тепла і слів вибачення для своєї коханої дівчинки! Ти ж знаєш, як я чекаю твого прощення, як я страждаю без твого ласкавого голосу! Подаруй мені хвилинки щастя, поділися зі мною своєю безмежною любов’ю! Давай удвох постараємося зрозуміти один одного і навчимося прощати! Прости мене, мій найдорожчий чоловік на Земній кулі! Подаруй мені незабутні миті твоєї посмішки, зроби моє життя солодкої, розмалюй її у всі кольори веселки і осяй світлом щасливого майбутнього! Нашого з тобою майбутнього! Вийди мені назустріч, і я ніколи не забуду твоєї доброти, милий!

Коханий! Ми так з тобою пройшли і подолали на шляху до нашого щастя, що не можна ось так, після нашої сварки, все кидати! Ця гра не варта свічок! Нам потрібно помиритися і ніяк інакше! Давай все забудемо і будемо разом, адже нам так добре з тобою удвох, ти тільки згадай! Ти не згадуй погане, ти згадуй тільки хороше, і це допоможе тобі швидше пробачити мене! Так, я припустилася прикрої помилки, але і ти зрозумій мене, я – слабка дівчина, яка ще не навчилася керувати своїми емоціями досконало! Але я буду намагатися, і в один прекрасний момент ти зрозумієш, що не дарма простив мене! Я виправдаю твої надії, я поверну віру в себе, я зроблю тебе самим щасливим хлопцем на планеті Земля! Обіцяю! І ти знаєш, що якщо я поставила собі мету, то обов’язково досягну її! Не сумнівайся в мені, милий, довіряй мені, постарайся не думати про погане! У нас все буде добре, я дізнавалася!

Мій необдуманий вчинок застряг гострої кісткою у мене в горлі, коханий мій! Прости мене, прошу тебе від усієї своєї люблячої душі і серця! Благаю тебе на колінах, готова вибачатися день і ніч, аби ти звернув на мене увагу і почув мої благання! Я хочу все повернути, я хочу, щоб було все, як раніше! Посмішки, сміх, обійми, поцілунки, ніжні дотики, ласкаві слова і загальні мрії! Допоможи мені мій хлопчик відновити наші стосунки, адже це в твоїх силах, тільки в твоїх! Зроби крок мені назустріч, простягни руку допомоги тоді, коли вона мені потрібна! Будь поруч зі мною у важку хвилину мого життя, підтримай, прошу! І я присягаюся, я більше ніколи тебе не розчарую, я більше ніколи тебе не підведу, ти більше ніколи не пошкодуєш про те, що вибрав мене, щоб разом йти по життєвому шляху! Довірся мені, відпусти образу і візьми мене за руку! Я дуже цього чекаю!

Це було б смішно, якби не було так сумно! Ми посварилися з тобою з – за сущого дрібниці! Давай миритися, коханий! Прости мене, дурну дівчину! Не варто ця сварка наших з тобою великих почуттів, які спалахнули між нами не випадково! Тому що в цьому житті випадковостей не буває! Ми створені одне для одного, ми ідеально підходимо один одному, ми – доля один одного! І давай не будемо затьмарювати наше яскраве життя часом, витраченим на образи і розгляду! Так, я визнаю свою провину, так, я переступаю через свою гордість заради нашої любові і продовження стосунків! Зроби і ти мені крок назустріч, допоможи мені, рідний! Не муч душу і не мори мене! Адже для тебе так само важливі наші зустрічі, поцілунки, обійми, прогулянки, мрії та плани на майбутнє! І ти не приховаєш цього! Все написано в твоїх очах! Прости мене, мій хлопчик і давай все почнемо з чистого аркуша нашого нового життя!

Прости мене, мій дорогий та коханий! Я знаю, що ти дуже добрий і знайдеш у своєму сердечку місце для мого прощення! Це прощення мені дуже необхідне, воно вирішальне і ти це знаєш! Не муч мене, не томи душу мені, я не можу виносити наше мовчання, воно рве моє серце на частини, я страждаю і плачу без зупинки! Пожалій мене, коханий! Не будь таким жорстоким! Мій необдуманий вчинок, дуже багато мені дав зрозуміти! Я переглянула своє ставлення до тебе, обіцяю, що більше такого не повториться! Я пішла на поводу своїх емоцій і оступилася! Допоможи мені стати на вірний нехай нашого з тобою щастя! Ти – мій подарунок долі! Я не знаю, за що мене доля нагородила таким щастям, але випускати я його не збираюся! Я хочу повернути все, як було колись, і я поверну! Від тебе мені потрібно лише твоє прощення, а все інше в наших відносинах я налагоджу сама! Довірся мені, дорогий мій, і я тебе не підведу!

Мій улюблений хлопчина! Я знаю, який ти в мене добрий і ласкавий, уважний і ввічливий, розуміє і любить! Але зараз ти заховав всі ці свої переваги, тому що образився на мене! Пробач! Не перетворюйся в злого хлопчика, тобі це дуже не до лиця! Тобі йде твоя усмішка, радісний сміх, веселий вираз обличчя, щасливий блиск очей! Поверни мені мого життєрадісного хлопця, якого я люблю більше за життя! Не отягощай свою душу вантажем образ, не скапливай в собі негатив, не зберігай погані спогади! Це не піде на користь, це тільки завдасть нам з тобою шкоду! Позбався від гніву, від вируючих емоцій, заспокойся і вже тоді приймай рішення! І нехай твоє рішення буде на мою користь, нехай твої слова зігріють душу мені і повернути щастя наших відносин! Зазирни в мої вірні і очі і посміхнися мені мій хлопчик! Адже ти теж скучив за моєю ласкою і ніжністю! Так давай же швидше помиримося, рідний!

Рідний мій чоловік! Немає нікого в мене на цілому світі, хто б був рідніший і кохані тебе! В тобі ціла Всесвіт, в тобі – мій світ! Але я образила тебе, мій, наш світ звалився! Осколки розлетілися по сторонах і боюся, що деяких шматочків вже не знайти! Як ми будемо жити далі, не уявляю! Але я навіть думати не можу про те, що я буду без тебе! Ні! Я поверну тебе, коханий мій! Я зроблю все можливе, якщо знадобитися, то неможливе теж зроблю, для того, щоб повернути тебе і наші відносини! Я збилася з правильного шляху, я оступилася, прости! Прошу тебе не суди мене ти суворо, мене вже покарала доля, розлучивши нас на час сварки! І це для мене найвища кара! Досить! Більшого я не винесу, я не витримаю твого суворого погляду, помилуй мене, любий! Не лай мене, не лайки, не ображайся, не тримай зла! Просто пробач і зроби так, щоб я ніколи не зривалася!