Тексти зізнань чоловікові – своїми словами коханому

Як добре, що у мене є ти, самий ніжний, добрий і самий коханий чоловік на землі. Ти мій самий головний осіб. Ти дуже надійний, чуйний і спокійний. Я завжди з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Як добре, коли ти поруч. Мені все життя хочеться йти з тобою по одній дорозі любові. Мої почуття стають до тебе все сильніше і міцніше. Мені так хочеться пригорнутися до тебе, відчути себе захищеною від усіх печалей і негараздів. Я люблю тебе, і визнання мої щирі і чисті. Тільки з тобою я буду справді щаслива.

Як говориться, любові всі віки покірні. Ось і я полюбила тебе, коли на скронях вже сріблиться пороша. Всю свою ніжність, ласку, всю свою нерозтрачену любов, я хочу подарувати тобі, мій єдиний чоловік. Ти так неждано з’явився в моєму житті, і відразу ж обдарував моє серце любов’ю. Я так вдячна долі за те, що вона подарувала мені тебе. Люблю тебе і не соромлюся зізнатися у своїх почуттях, люблю і завжди буду поруч з тобою. Нехай наша любов буде красивою і великий.

Яке прекрасне почуття кохання, воно окрилює нас і, як птахів, піднімає високо в піднебессі. Коли ти любиш, всі проблеми здаються такими маленькими, і, звичайно ж реальними. Я пишаюся тобою, милий, і ніжно люблю. Нехай мій любовний напій втамує спрагу у спеку і зігріє в холод. Нехай наше щастя буде безтурботним і довгим. Тільки ти один потрібний мені, мій єдиний, добрий і найголовніший чоловік на землі. Все, що називають в житті щастям, все це пов’язано з тобою, мій рідний і просто мій.

Ти завжди уважний, добрий і турботливий. Господь нагородив тебе такою красою, що краше тебе немає нікого в світі. Якщо б я була поетесою, я б заспівала твій благородний образ. Вже давно між нами пурхає моторний Амур, кидаючи стріли любові в наші з тобою серця. Ми з тобою дві половинки одного цілого щастя. Мій ніжний, коханий я зізнаюся тобі в любові, і хочу, щоб наші відносини були взаємні. Я подарую тобі всю свою ніжність, ласку і любов. Я зроблю тебе найщасливішою людиною на світі.

Я вдячна долі за те, що вона допомогла зустрітися з тобою, мій єдиний і неповторний чоловік. Про таке можна лише мріяти, мені дуже пощастило в житті. Ти надія і опора моя, за тобою я, як за кам’яною стіною. Я довіряю тобі у всьому і хочу бути поруч з тобою все життя. Я іноді заздрю сама собі. Люблю тебе, мій рідний і признаюся у своїх почуттях першої, тому що більше немає сил приховувати свою любов. Полум’я моєї любові розгорається з кожним днем все сильніше.

Тебе я полюбила з першого погляду. Мені подобається в тобі все: і приємна усмішка, і ніжний голос, і гарячі поцілунки. Серце б’ється, як птах у клітці, коли я з тобою наодинці. Про такого чоловіка я мріяла все життя. Ти – мій ідеал, моя мрія. Ти той принц, про якого я мріяла все життя. Тільки з тобою я буду щасливою, тільки з тобою я буду відчувати себе справжньою жінкою. Я люблю тебе, мій рідний, і хочу, щоб наші відчуття розгорілися з маленької іскорки у велике полум’я любові.

Прекрасний світ, коли поруч ти, мій коханий, мій рідний і самий ніжний чоловік. Наша любов подолає всі негаразди, адже любов – це найсильніше почуття. І так добре, що це почуття відвідало нас з тобою, мій єдиний. Сьогодні я хочу першою освідчитися тобі. Адже ти не наважуєшся, все соромишся. І марно. Я ж бачу ,як ніжно ти дивишся на мене, як тремтить твій голос від хвилювання, коли ми залишаємося наодинці. Я полегшу твої страждання і скажу три головних слова, до болю знайомих всьому світу: я тебе люблю.

Любов найсильніше почуття. Вона творить з нами дива. Злих робить добрими, бідні – багатими. Той, хто закоханий або любимо – найщасливіші люди на землі. Я себе теж вважаю щасливою, тому, що люблю тебе, мій єдиний і найкращий на всій планеті чоловік. Я хочу бути з тобою завжди поруч, хочу дарувати тобі свою любов, а натомість отримувати твою. Ти призначений мені долею. Тільки ти один живеш в моє серце, тільки тебе я називаю бажаним і улюбленим. Все, що пов’язане зі щастям у житті, все це пов’язано з тобою.

Навряд чи в світі є така сила, щоб змогла зупинити любов. Наша земля тримається на китах, а на любові. Любові всі віки покірні, і не важливо, скільки тобі років, якщо ти закоханий, значить, ти найщасливіша людина на світі. Мені в житті пощастило, що ти поруч, мій улюблений. За такий подарунок я буду вдячна долі все життя. Ти добрий, уважний і ніжний чоловік. Я просто тебе люблю і пишаюся тобою. Ти для мене завжди прекрасніше всіх. Я так люблю твої гарячі поцілунки і ніжні руки, від дотику яких, я просто таю.

Ти даруєш мені завжди любов, ніжність і ласку. Ти просто справжній чоловік, з яким мені так пощастило в житті. Мої почуття до тебе чисті і щирі. Я ще ніколи нікого так не любила, видно, ти доля моя. Сьогодні я наважилася першою зізнатися тобі в любові, і анітрохи не шкодую про це. Адже мої почуття вже переливаються через край. Ти найдорожча для мене людина, і я буду дуже рада, якщо зроблю тебе щасливою. Я так хочу, щоб ми завжди були разом, а наші сердечка стукали в унісон.

Ти мене зробив найщасливішою жінкою на світі. Тільки поряд з тобою мені добре тільки з тобою поруч, я співаю від щастя. Ти моя надія, мій єдиний чоловік. Мені так хочеться пригорнутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий чуйний, уважний і турботливий. Мені так подобається перебувати в полоні твоєї любові, і я хочу залишитися там на все життя. Я тебе сильно люблю, і зроблю найщасливішим чоловіком на світі. Життя поряд з тобою – це вже свято мій улюблений, бажаний і неповторний.

Кожен з нас шукає свою половинку, і відчуває величезне щастя, якщо знаходить. Я теж витягла у долі щасливий виграшний квиток, я зустріла тебе, мій єдиний чоловік. Найніжніші і найтепліші слова я дарую тобі, мій хороший. Ти – моє щастя, моя доля. Тільки, коли ти поруч, світ стає яскравим і прекрасним. Моя душа і серце належить лише тобі одному. Я люблю тебе і не хочу більше приховувати свої почуття. Я люблю, і хочу, щоб про це знали всі на світі.

Любові всі віки покірні. У кожного на землі десь ходить та єдина половинка, заради якої ми живемо, дихаємо, любимо. І у кожного є свій час для зустрічі. У когось це відбувається в більш ранньому віці, а у кого – то вже в зрілі роки. Але завжди кохання – це саме ніжне, щире, саме таємниче почуття. Я навіть не помітила, як швидко закохалася в тебе, мій єдиний чоловік. І сьогодні зізнаюся, що люблю тебе більше за життя. Ти мій найкращий, самий надійний і самий бажаний чоловік.

Світ сповнений радості і чудес, коли в ньому ти, мій самий головний і улюблений чоловік на світі. З тобою у мене пов’язано буквально все, що відбувається в моєму житті. Ти завжди поруч, завжди допоможеш в скрутну хвилину. Спасибі, мій милий, що ти у мене є. Я так вдячна долі за такий подарунок. Я люблю тебе і завжди буду поряд з тобою, мій єдиний. Моя любов буде оберегом для тебе. Я хочу бачити тебе завжди щасливим і все зроблю для цього, адже моя любов настільки сильна, що всі перепони їй начхати.

Я найщасливіша жінка на світі, адже у мене є ти – мій самий улюблений і єдиний чоловік. Тільки з тобою я відчуваю себе спокійно, тільки твоя любов зігріває мене. Мені так пощастило в житті і за все я дякую той щасливий випадок, коли ми познайомилися з тобою. Мій милий, дякую тобі за твою ніжність, за твою ласку, за твоє добре серце, за те, що поруч з тобою я відчуваю себе справжньою жінкою. Я люблю тебе і буду кохати все життя. Кажуть, що кохання творить чудеса, і робить людей щасливими, а нам вона подарувала цілий світ щастя.

Все, що в житті є у мене, та, що дарує мені радість кожного дня – це все ти, мій коханий. Ти найкращий на світі. Такий ніжний, добрий і ласкавий. З тобою мені так легко і просто, з тобою від щастя я літаю, наче птах. Ти поруч, і все прекрасно – і дощ, і вітер. Ти поруч, і всі проблеми здаються такими дріб’язковими. Спасибі тобі, мій коханий, що ти поруч зі мною завжди. Я люблю тебе щиро і ніжно, будь зі мною все життя, моя радість. Моя любов буде завжди зберігати тебе і берегти.

Мій улюблений і єдиний чоловік на всій планеті. Дозволь мені сьогодні зізнатися тобі в любові. Мої почуття більше не можуть мовчати. Ти – мрія всього мого життя, ти просто мій ідеал. Я з тобою хочу бути завжди, щоб не розлучатися навіть на мить. Поруч з тобою у мене наче виростають крила за спиною, моєму щастю немає меж. Ти уважний, турботливий і добрий, я пишаюся тобою, мій милий і хочу, щоб щастя наше було нескінченно. Ти мій ангел – охоронець, і під твоїм крилом, я відчуваю себе спокійно.

Любов – найсильніше почуття на світі. Любов може здійснювати незвичайні чудеса. Любов робить нас добрішими, а почуття наші чистіше. Моя любов до тебе, коханий, зробила найщасливішою на світі. Я просто літаю від щастя. Ти самий ніжний, самий гарний, самий добрий чоловік на світі. Я люблю тебе, дихаю тобою, і обожнюю тебе, мій єдиний. Ти моя друга половинка, без якої я просто не зможу жити. Я люблю дивитися в милі очі, люблю слухати твій дзвінкий сміх, люблю твої ніжні обійми. Я просто люблю тебе, мій хороший.

Мені так пощастило в житті з тобою. Ти такий ніжний і добрий, що я іноді навіть заздрю сама собі. Я просто не уявляю іншого чоловіка на твоєму місці. Ти найголовніша людина в моєму житті. Я завжди прислухаюся до твоїх порад, завжди довіряю тобі найпотаємніше. Я просо впевнена в тобі. Ти – друга половинка мого серця. Тільки з тобою я відчуваю себе затишно, тільки з тобою я відчуваю тебе найщасливішою, тільки з твоїм серцем моє б’ється в унісон. Спасибі, мій хороший за те, що ти є на світі.

Я називаю тебе найулюбленішим і найріднішою людиною на світі. Мені навіть самій не віриться, що я, як дівчина, закохалася в тебе. Для мене, навіть найбільш покірливі розставання з тобою, просто катастрофа. Я хочу бути завжди з тобою поруч. Ти – моя доля. Люблю тебе і так сподіваюся на взаємність. Я люблю твої очі, твій голос, і любов з кожним днем все сильніше. Немає на світі такої сили, щоб зупинила любов до тебе, мій єдиний. Я дуже тебе люблю і хочу завжди бути з тобою. Ти моє щастя.

Ти надійний, чуйний і добрий. З тобою завжди легко і просто, комфортно і затишно. Ти дієш на мене, неначе гіпнозом, від твого погляду я таю на очах. Я так вдячна долі за те, що вона подарувала мені тебе. Мій самий любимий і найрідніша людина я так щаслива з тобою. Якщо б я була поетесою, то написала б для тебе найкрасивіша вірш, в якому б говорилося про мої почуття до тебе. А так, я просто скажу тобі три головних слова; я тебе люблю, І хочу бути разом із тобою все життя.

Я вважаю себе найщасливішою на світі. Адже у мене є ти мій коханий, добрий і єдиний чоловік на всій землі. Я так люблю дивитися в твої ніжні очі, слухати твій приємний голос. В твоїх обіймах я відчуваю себе спокійно. Ти самий надійний, самий добрий, ти найкращий і найрозумніший. Я люблю тебе ніжно і щиро, і так хочу, щоб любов у нас була взаємною. Я зроблю тебе найщасливішою людиною на світі. Я бажаю тобі, коханий, тільки щастя й удачі хай моя любов буде оберегом для тебе.