Тексти зізнань чоловікові – своїми словами коханому

Як добре, що у мене є ти, самий ніжний, добрий і самий коханий чоловік на землі. Ти мій самий головний осіб. Ти дуже надійний, чуйний і спокійний. Я завжди з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Як добре, коли ти поруч. Мені все життя хочеться йти з тобою по одній дорозі любові. Мої почуття стають до тебе все сильніше і міцніше. Мені так хочеться пригорнутися до тебе, відчути себе захищеною від усіх печалей і негараздів. Я люблю тебе, і визнання мої щирі і чисті. Тільки з тобою я буду справді щаслива.

Як говориться, любові всі віки покірні. Ось і я полюбила тебе, коли на скронях вже сріблиться пороша. Всю свою ніжність, ласку, всю свою нерозтрачену любов, я хочу подарувати тобі, мій єдиний чоловік. Ти так неждано з’явився в моєму житті, і відразу ж обдарував моє серце любов’ю. Я так вдячна долі за те, що вона подарувала мені тебе. Люблю тебе і не соромлюся зізнатися у своїх почуттях, люблю і завжди буду поруч з тобою. Нехай наша любов буде красивою і великий.

Яке прекрасне почуття кохання, воно окрилює нас і, як птахів, піднімає високо в піднебессі. Коли ти любиш, всі проблеми здаються такими маленькими, і, звичайно ж реальними. Я пишаюся тобою, милий, і ніжно люблю. Нехай мій любовний напій втамує спрагу у спеку і зігріє в холод. Нехай наше щастя буде безтурботним і довгим. Тільки ти один потрібний мені, мій єдиний, добрий і найголовніший чоловік на землі. Все, що називають в житті щастям, все це пов’язано з тобою, мій рідний і просто мій.

Ти завжди уважний, добрий і турботливий. Господь нагородив тебе такою красою, що краше тебе немає нікого в світі. Якщо б я була поетесою, я б заспівала твій благородний образ. Вже давно між нами пурхає моторний Амур, кидаючи стріли любові в наші з тобою серця. Ми з тобою дві половинки одного цілого щастя. Мій ніжний, коханий я зізнаюся тобі в любові, і хочу, щоб наші відносини були взаємні. Я подарую тобі всю свою ніжність, ласку і любов. Я зроблю тебе найщасливішою людиною на світі.

Я вдячна долі за те, що вона допомогла зустрітися з тобою, мій єдиний і неповторний чоловік. Про таке можна лише мріяти, мені дуже пощастило в житті. Ти надія і опора моя, за тобою я, як за кам’яною стіною. Я довіряю тобі у всьому і хочу бути поруч з тобою все життя. Я іноді заздрю сама собі. Люблю тебе, мій рідний і признаюся у своїх почуттях першої, тому що більше немає сил приховувати свою любов. Полум’я моєї любові розгорається з кожним днем все сильніше.

Сторінки: 1 2 3 4 5