Слова вибач вибач мене – коханої дівчини

Кохана, ніжна і найрідніша, ми з тобою зараз в розлуці, і я не в силах цього більше витримати. Пробач мене за те, що я тебе образив. Обіцяю, більше таке не повториться ніколи. Я, розуміючи, що поранив твоє ніжне серденько, і молю про прощення. Адже без тебе я просто вже не уявляю себе. Ти моя доля, моя друга половинка, якій я живу і дихаю. Мені так хочеться знову дивитися в твої осяйні очі, гладити твої шовкові волосся, і цілувати твої ніжні губи. Не ображайся більше на мене, моя любов.

Сумно мені і нудно мені, я більше не можу сердитися. Якби ти знала, моя кохана, як же мені хочеться помиритися з тобою, як мені хочеться чути твій дзвінкий веселий сміх. Єдина моя, як я за тобою сумую. Я винен, я був не прав, дозволь виправити мені все, що я накоїв. Ти для мене весь сенс мого життя, моя мрія і надія. Я молю про прощення, адже кращої дівчини, ніж ти, я не знаю. Для мене немає сильніше покарання, ніж бачити сум в твоїх очах. Пробач, кохана, і повір мені.

Рідна, мені так самотньо без тебе. Ти на мене образилася, і я прошу у тебе вибачення. Дозволь мені виправити свою помилку і зробити все, щоб не втратити нашу любов. Ти мені призначена долею, і я обіцяю більше ніколи тебе не образити більше. Я готовий понести будь-яке покарання, лише б ти мене пробачила, моя любов. Більше я ніколи не повторю таку дурну помилку, через яку у нас вийшло розбіжностей. Я дуже шкодую, що приніс тобі стільки страждань. Пробач мене, моє сонечко, і давай знову будемо разом.

Кохана, мені так добре з тобою. Ти моя радість, моя любов, ти для мене ясне сонечко. Але сьогодні сонечко, чомусь зайшло за хмаринку. Я знаю, що винен перед тобою, знаю, що зробив помилку, і цим розсердив тебе. Моя хороша, я прошу в тебе пробачення, вибач мене, будь ласка, я обіцяю, що ніколи більше не ображу тебе. Адже ти моя друга половинка, моя сама ніжна, сама добра і найвірніша. Ти мій ідеал в житті, моя найзаповітніша мрія. Давай більше ніколи не сваритися. Я люблю тебе.

Мила моя та сама прекрасна, мій найголовніший і рідний чоловічок у світі. Ти світло в моєму віконці, моє зачарування. Сьогодні ти не в настрої, і я знаю, в чому причина. У всьому винен я. Прости мене, моя хороша, я так завинив перед тобою. Я обіцяю, що більше таке не повториться. Давай не будемо руйнувати нашу любов, давай збережемо наші почуття. У народі кажуть, що милі сваряться, тільки тішаться. Нехай же і наша сварка буде зовсім маленькою і незначною. Нехай наші почуття стануть ще міцнішими і гаряче.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7