Слова вибач вибач мене – коханої дівчини

Кохана, ніжна і найрідніша, ми з тобою зараз в розлуці, і я не в силах цього більше витримати. Пробач мене за те, що я тебе образив. Обіцяю, більше таке не повториться ніколи. Я, розуміючи, що поранив твоє ніжне серденько, і молю про прощення. Адже без тебе я просто вже не уявляю себе. Ти моя доля, моя друга половинка, якій я живу і дихаю. Мені так хочеться знову дивитися в твої осяйні очі, гладити твої шовкові волосся, і цілувати твої ніжні губи. Не ображайся більше на мене, моя любов.

Сумно мені і нудно мені, я більше не можу сердитися. Якби ти знала, моя кохана, як же мені хочеться помиритися з тобою, як мені хочеться чути твій дзвінкий веселий сміх. Єдина моя, як я за тобою сумую. Я винен, я був не прав, дозволь виправити мені все, що я накоїв. Ти для мене весь сенс мого життя, моя мрія і надія. Я молю про прощення, адже кращої дівчини, ніж ти, я не знаю. Для мене немає сильніше покарання, ніж бачити сум в твоїх очах. Пробач, кохана, і повір мені.

Рідна, мені так самотньо без тебе. Ти на мене образилася, і я прошу у тебе вибачення. Дозволь мені виправити свою помилку і зробити все, щоб не втратити нашу любов. Ти мені призначена долею, і я обіцяю більше ніколи тебе не образити більше. Я готовий понести будь-яке покарання, лише б ти мене пробачила, моя любов. Більше я ніколи не повторю таку дурну помилку, через яку у нас вийшло розбіжностей. Я дуже шкодую, що приніс тобі стільки страждань. Пробач мене, моє сонечко, і давай знову будемо разом.

Кохана, мені так добре з тобою. Ти моя радість, моя любов, ти для мене ясне сонечко. Але сьогодні сонечко, чомусь зайшло за хмаринку. Я знаю, що винен перед тобою, знаю, що зробив помилку, і цим розсердив тебе. Моя хороша, я прошу в тебе пробачення, вибач мене, будь ласка, я обіцяю, що ніколи більше не ображу тебе. Адже ти моя друга половинка, моя сама ніжна, сама добра і найвірніша. Ти мій ідеал в житті, моя найзаповітніша мрія. Давай більше ніколи не сваритися. Я люблю тебе.

Мила моя та сама прекрасна, мій найголовніший і рідний чоловічок у світі. Ти світло в моєму віконці, моє зачарування. Сьогодні ти не в настрої, і я знаю, в чому причина. У всьому винен я. Прости мене, моя хороша, я так завинив перед тобою. Я обіцяю, що більше таке не повториться. Давай не будемо руйнувати нашу любов, давай збережемо наші почуття. У народі кажуть, що милі сваряться, тільки тішаться. Нехай же і наша сварка буде зовсім маленькою і незначною. Нехай наші почуття стануть ще міцнішими і гаряче.

Моя найпрекрасніша та найулюбленіша дівчина на світі. Ти для мене все в моєму житті. Я просто дихаю й живу тобою, я обожнюю тебе , мій ангел. Я знаю, що образив тебе, був не правий, і прошу на колінах у тебе пробачення. Як же я каюся за свій вчинок. Прости мене, моя радість. Давай з-за цієї безглуздої сварки не будемо руйнувати замок нашої любові. Мені так хочеться бачити твою усмішку, цілувати твої солодкі губи. Я так хочу, щоб наші серця знову стукали в унісон. Залишся зі мною, моя любов, і прости мене.

Здавалося б, сонячна погода у наших стосунках ніколи не закінчиться. Але ось темна раптова хмара сварки зливою обрушилася на нас. Я розумію тепер, як же я був не прав. Прости мене, мій ангел, я обіцяю, що ніколи більше цього не повториться. Я просто благаю тебе про прощення. Ти для мене світло у віконці. Я знову хочу заслужити твою довіру, щоб ти знала, як я ніжно тебе люблю. Мені так соромно за свою поведінку. Повір моїм щирим словам, і більше не ображайся, моя жадана.

Я так радий, що ти є у мене, моя сама ніжна і найкрасивіша дівчина. Мені так з тобою добре, та іншого щастя мені не треба. Сьогодні я зопалу образив тебе, і прошу вибачення. Позабудь всі образи, моя улюблена. Як мені заслужити прощення? Я готовий виконати будь-яке твоє бажання, аби ти тільки не ображалася на мене. Я люблю тебе, моє сонечко, і це найголовніше, а образи давай забудемо назавжди. Я визнаю свою провину, і дуже каюсь. Адже ми один без одного вже просто не зможемо жити. Давай миритися, моє сонечко.

У самої прекрасної дівчини в світі я прошу вибачення. Прости, моя кохана, за те, що я образив тебе. Ти ж знаєш, як я люблю тебе, як дорожу тобою. Я і сам не знаю, що на мене найшло. Це все вийшло просто зопалу. Адже в житті все буває, пробач мене за все і посміхнися. Нехай ця сварка буде найгіршим, що є в нашому житті. Давай жити надалі без образ, і будемо щасливі, як раніше. Мені так хочеться тебе бачити ласковою, доброю і ніжною. Я все зроблю для того, щоб у наших відносинах було розуміння, любов і злагода.

Життя – це дуже складна штука, і бувають у неї такі повороти, яким ти і сам не радий. Кохана, я дуже винен перед тобою, повір мені, я й сам цього не радий. Прости мене, будь ласка, адже я так люблю тебе. Я все зроблю для тебе, спокутувавши свою провину. Я зроблю так, щоб у твоїй пам’яті від сварки не залишилося ні сліду, щоб у твоїх очах, як і раніше, відбивалася радість, а на обличчі сяяла усмішка. Прости мене, моя рідна, за мою помилку. Я так хочу, щоб ми знову були разом, і радували один одного.

Моя добра, мила і сама ніжна дівчина на світі. Мені так добре з тобою, я так люблю тебе. Але вийшло якесь непорозуміння між нами, і у всьому винен тільки я. Прости мене, мила, будь ласка. Я так хочу, щоб ця сварка була першою й останньою в нашому житті. Мені без тебе дуже важко. Кохана, посміхнися і забудь все погане, адже ти ж знаєш, як я тебе люблю, як дорожу тобою. Давай зробимо все, щоб зберегти нашу любов, нехай це буде невеликою проблемою, яку ми вирішимо самі.

Мила, хороша, єдина, я дарую тобі величезний букет квітів на честь примирення. Я дуже винен перед тобою і прошу тебе пробачити мене. Я готовий понести найсуворіше покарання за те, що образив тебе. Мені так боляче дивитися в твої очі, повні смутку. Прости мене, моя кохана, дай мені хоч маленьку надію на те, що ми знову будемо разом. Нехай наш тліючий вогник любові розгориться у величезне полум’я. Нехай довіру і щастя знову буде між нами. Я люблю тебе, моє сонечко, і хочу бути тільки з тобою.

Моя добра, хороша, ніжна і найкрасивіша дівчина на світі. Я сьогодні образив тебе, але це все вийшло випадково. Я на колінах прошу у тебе вибачення, моє сонечко. Мені за всі дуже соромно. Прости мене, моя мила, прости, повторюю тобі багаторазово. Я дуже боюся втратити тебе через дурниці. Ти моя доля, і я обіцяю надалі берегти тебе, як скарб. Дозволь мені знову обійняти і поцілувати тебе, моя кохана. Я заглажу свою провину, виконавши будь-яке твоє бажання, аби тільки побажай.

Кохана, я прошу в тебе пробачення. Знаю, що винен дуже сильно перед тобою. Я не хотів тебе образити, просто так вийшло. Ти моя сама кохана, сама красива. Не ображайся на мене, будь ласка. Ти ж прекрасно знаєш, як я тебе люблю. Щастя моє, пробач скоріше мене, і ми забудемо цю сварку назавжди. Я хочу знову бачити тебе счастливою, усміхненою. Мені так не вистачає твоєї ласки і ніжності. Я дуже хочу розділити моє життя з тобою, моє сонечко. Не ображайся на мене і посміхнись мені, будь ласка.

Я сьогодні не дуже щаслива людина на світі. На мене образилася моя кохана, і я сам в цьому винен. Я завинив і будь-якими шляхами намагаюся загладити провину, щоб іскорка сварки не переросла у вогонь образ. Ти прости мене, моя хороша, я так завинив перед тобою і готовий понести найважче покарання, лише б ти була зі мною. Я обіцяю все виправити, щоб жити надалі без образ. Я люблю тебе більше життя, моя неповторна. Прости і повернися до мене, моє сонечко. Осчастливь мене своєю променистою посмішкою.

Кохана, не тримай на мене образи. Так вийшло, що я не бажаючи цього сам, словом образив тебе, моє сонечко. Я сподіваюся на твою ласку, що ти перестанеш ображатися і пробачиш мене. Мені без тебе дуже важко, навіть весь світ стає сірим і нудним. Я прошу вибачення і обіцяю надалі, ніколи більше з тобою не свариться. Давай збережемо нашу любов, і дамо їй шанс на прекрасне продовження. Кохана, не ображайся більше на мене, будь ласка. Я дуже хочу прожити все своє життя тільки з тобою однієї.

Ніжна, ласкава, добра і найулюбленіша на всій планеті. Я образив тебе випадково, і готовий нести саме тяжке покарання, яке ти придумаєш. Тільки прости мене. Більше ніколи я не повторю такої дурниці. Ти для мене світло у віконці, золотий, теплий промінчик сонечка. Я ненавиджу себе за те, що образив тебе, моя крихітко, я обіцяю, що більше ніколи в житті не повториться таке. Будь ласка, прости мене і дай хоч маленький шанс виправити свою помилку. Я так тебе люблю, що навіть думки жену від себе, що зможу через дурниці втратити тебе.

Улюблена і сама єдина на світі. Мені так казково пощастило з тобою, я так вдячний долі за такий подарунок. Але сьогодні я визнаю, що глибоко образив тебе, моя рідна. І готовий цілу вічність стояти на колінах, благаючи у тебе пробачення. Прости мене, будь ласка, не тримай більше зла. Я так боюся втратити тебе, моя крихітка. Я готовий будь-якими шляхами спокутувати провину перед тобою, готовий виконати будь-яке твоє бажання. Нехай образа, нанесена тобі, розтане, як ранковий туман. Я доведу своїми вчинками свою любов до тебе, тільки не ображайся більше на мене, моя зайка.

Моя кохана, як аленький квіточку, своєю ніжністю, красою чарує мене. Але сьогодні моя мила навіть не хоче зі мною розмовляти, і у всьому цьому винен я сам. Я прошу у тебе вибачення, моя хороша. Обіцяю, що більше не повториться таке ніколи. Я знаю, що в тебе саме добре серце, і ти обов’язково пробачиш мене, але для цього потрібен час. Я готовий чекати скільки завгодно, лише б тільки ми не розлучилися. Прости мене, та не тримай більше зла. Давай ніколи не сваритися, адже ми так ніжно любимо один одного.

Кохана, мені так приємно, коли ти посміхаєшся. Але сьогодні ти сумуєш. І в цьому винен тільки я. Я не хотів образити тебе, але так вже вийшло. Рідна, пробач мене, будь ласка, я зовсім не хотів з тобою сваритися, і готовий понести будь-яке покарання. Мені так хочеться з тобою відновити відносини, так хочеться знову дивитися в твої блакитні очі і цілувати медові уста. Я люблю тебе більше життя, і хочу бути тільки з тобою. Прости мене, будь ласка, не тримай на мене зла. Посміхнися, і всі образи зникнуть без сліду.

Як я вдячний долі, що вона подарувала мені тебе. Ти, як сонечко світиш інеї у віконце. Але сьогодні сонечко сховалося за хмарку, тому що ти образилася на мене. Я визнаю свою помилку, і прошу тебе, моя кохана, прощення. Як я був не правий, коли говорив тобі ці образливі слова, як я міг не довіряти тобі, моя мила. Я так сподіваюся на твоє прощення, адже ти в мене ангел. я виконаю твоє бажання, тільки відпусти мене, будь ласка, прости і повір. Мені так сумно без тебе, моя хороша.

Ти – половинка мого серця, ти моє світло у віконці, ти – королівський подарунок долі. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене щастя. Ти сама кохана, ти моя мрія, мій ідеал. Мені так гарно і просто з тобою. Але, мабуть все хороше колись закінчується. Я знаю, що образив тебе, і немає мені прощення. Але все ж, я в сотий раз прошу у тебе вибачення, і сподіваюся, що ми обов’язково помиримося. Пробач мене, моє сонечко, я обіцяю зробити тебе найщасливішою дівчиною на світі. Повір мені, моя рідна.

Кохана, з тобою кожна мить чудовий. Ти для мене найрідніша і кохана людина. Як шкода, що я не можу тебе взяти в обіймах, тому, що ми у сварці, і в усьому винен тільки сам. Пробач мене, моє сонечко. Мені так тебе не вистачає, адже ти мій сенс життя, моя відрада і нагорода. Я іноді сам думаю, за що мені такий королівський подарунок. Мила, я готовий на колінах просити у тебе пробачення, лише б знову бути разом. В моїй душі цілковита порожнеча, коли тебе поруч немає. Я люблю тебе, мій ангел.

Мені сумно та нудно без тебе. Ну, перестань, на мене сердиться, і пробач за все, моя улюблена. Не може в житті все йти гладко. Ну не змогли ми подолати перший бар’єр, спіткнулися на першій перешкоді. Тут тільки моя вина, і я прошу, моє сонечко, в тебе пробачення. Давай спробуємо повернути наші колишні стосунки, давай знову повернемо нашу любов, адже нам так холодно без неї. Прости мене і повір, все у нас буде просто чудово. Ми створені одне для одного, ми – одне ціле. Я люблю тебе.

Іноді бувають в житті моменти, після яких не знаєш, куди сховати очі від сорому. А особливо тоді, коли незаслужено ображаєш близької тобі людини. Кохана, я прошу в тебе пробачення. Наша сварка вже дуже затягнулася, я просто боюся тебе втратити. Адже я люблю тебе більше життя. Сонечко моє, давай забудемо всі образи, і врятуємо нашу любов. Ти найголовніша людина в моєму житті, і я хочу бути поруч з тобою. Прости мене, і повір. Нехай твоє серце більше не тривожиться, все у нас буде супер.

Кохана, єдина, сама мила дівчина на світі. Ти для мене, як повітря, як світло у віконці. Ти сама – найкраща на всій планеті. Наша любов здавалася казкою, якби не ця сварка. Я розумію, що був не прав, і прошу у тебе вибачення за всі. У тебе саме добре серце, самий ангельський характер. Ти все пробачиш, і зрозумієш. Я так сподіваюся на це, і так хочу цього. Я люблю тебе, моя радість, мені без тебе дуже погано. Будь, як і раніше, моїм ангелом – зберігачем. Нехай у нашій любові знову виростуть крила.

Кохана, єдина, бажана – ти найкраща на світі. Ти просто ангел у плоті. Мені невимовно з тобою пощастило. Я навіть і уявити не міг, що ми з тобою, коли ні будь посваримося. Але це, на жаль, сталося. Для мене білий світ не милий, все навколо сіро і незатишно, здається, навіть час зупинився, якщо поряд немає тебе. Прости мене за все, моя хороша. У всьому винен тільки я один. Прости мене , і давай помиримося. Адже нам так добре разом, а сварку ми забудемо, і ніколи більше не будемо про неї згадувати.

Наймиліша, неповторна моя дівчина. Мені так пощастило, що я зустрів тебе. Кожна хвилина, проведена з тобою – це найщасливіші миті у моєму житті. І тепер, я тільки згадую про те, як нам було добре разом. Ось уже цілий тиждень ми з тобою в сварку. Ці сірі дні для мене здаються вічністю. Кохана, забудь всі образи, і прости мене, будь ласка, що я образив тебе. Але все це було не зі зла. Адже я люблю тебе більше життя, моя зайка. Давай помиримося, і більше ніколи не будемо сваритися через такі дрібниці.

Моя мила, гарна і найкрасивіша дівчина на світі. Краще тебе немає у всьому світі, ти просто ангел. І мені так соромно за свій вчорашній вчинок, я зовсім не хотів тебе образити, так вже вийшло. Як би я хотів повернути все назад, але назад дороги немає. Залишається тільки чекати, коли ти мене пробачиш. Мій добрий чоловічок на світі, не тримай на мене зла, давай забудемо все погане, давай помиримося, адже ми так любимо один одного. Нехай ця сварка буде випробуванням нашої любові, яке ми витримаємо на відмінно. Прости і повір мені, моє сонечко.