Вибач мене кохана – своїми словами

Знаєте, в житті завжди важливо вміти знаходити ту межу, яка не буде дозволяти псувати життя, а буде робити її кращою. І якщо вона буде знайдена, все буде налагоджуватися набагато швидше. Сьогодні для мене настав зовсім не простий день. Всі навчилося ще давно. Але, згадуючи ті моменти насправді мені так соромно від того, що ж все-таки сталося. Знаєш, я досі не можу знайти для себе заспокоєння. Ось чому і вирішив попросити у тебе прощення. Так у цьому випадку я був винен, то й прощення просити мені. Давай ніколи більше не будемо один на одного злитися і лаятися. Адже я зовсім не хотів цього. А ти залишайся завжди такою ж красивою дівчиною, на яку можна дивитися і без кінця захоплюватися. Просто залишайся щасливим людиною, щоб не відбулося. Проживи щасливе життя і постарайся зовсім впоратися, щоб не траплялося.

Людське життя ніколи не буде до самого кінця щасливою, якщо не постаратися зробити для цього все можливе, і тоді все обов’язково через час налагодитися. Просити прощення завжди було одним з найважчих вчинків для мене. Але, так як робити все одно нічого, доводиться з цим справлятися. Я твій хлопець, який завжди тебе любив і досі продовжує відчувати до тебе почуття. Дивлячись на тебе, в грудях у мене завмирає щось, а потім розривається в шаленому ритмі серця. Але, незважаючи на це, я розумію, що тобі я зовсім не подобаюся. Ось чому мені не залишається нічого більше, крім як попросити у тебе прощення за те, що не зміг стати для тебе коханою людиною, і утримати тебе. Прости мене, і постарайся в будь-якому випадку стати щасливою людиною, щоб не відбулося. Адже я завжди постараюся тебе підтримати і допомогти тобі зовсім впоратися.

Бути з коханою людиною, це справжнє щастя, яке дано не багатьом людям. І тільки ті, хто може прийняти так, як є, може вважатися до самого кінця щасливим. Сьогодні, я також став одним з найбільш нещасних. Сталося все зовсім випадково. Але в кінцевому підсумку вийшло так, що я виявився людиною, якого більше не люблять. І тоді я прийняв рішення. Мені більше не хочеться затримувати тебе, не даючи тобі відчувати різні почуття. Мені просто потрібно зробити все для того, щоб ти мене пробачила і відпустила. Вибач, але ти знайдеш людину, яка буде для тебе найкращим. І я сподіваюся на те, що все у нас зможе вийти, якщо кожен з нас захоче докласти до цього хоч трохи зусиль. Ось чому постаратися потрібно набагато більше, і не боячись нічого зробити все так, як воно є.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11