Вибач мене кохана – своїми словами

Знаєте, в житті завжди важливо вміти знаходити ту межу, яка не буде дозволяти псувати життя, а буде робити її кращою. І якщо вона буде знайдена, все буде налагоджуватися набагато швидше. Сьогодні для мене настав зовсім не простий день. Всі навчилося ще давно. Але, згадуючи ті моменти насправді мені так соромно від того, що ж все-таки сталося. Знаєш, я досі не можу знайти для себе заспокоєння. Ось чому і вирішив попросити у тебе прощення. Так у цьому випадку я був винен, то й прощення просити мені. Давай ніколи більше не будемо один на одного злитися і лаятися. Адже я зовсім не хотів цього. А ти залишайся завжди такою ж красивою дівчиною, на яку можна дивитися і без кінця захоплюватися. Просто залишайся щасливим людиною, щоб не відбулося. Проживи щасливе життя і постарайся зовсім впоратися, щоб не траплялося.

Людське життя ніколи не буде до самого кінця щасливою, якщо не постаратися зробити для цього все можливе, і тоді все обов’язково через час налагодитися. Просити прощення завжди було одним з найважчих вчинків для мене. Але, так як робити все одно нічого, доводиться з цим справлятися. Я твій хлопець, який завжди тебе любив і досі продовжує відчувати до тебе почуття. Дивлячись на тебе, в грудях у мене завмирає щось, а потім розривається в шаленому ритмі серця. Але, незважаючи на це, я розумію, що тобі я зовсім не подобаюся. Ось чому мені не залишається нічого більше, крім як попросити у тебе прощення за те, що не зміг стати для тебе коханою людиною, і утримати тебе. Прости мене, і постарайся в будь-якому випадку стати щасливою людиною, щоб не відбулося. Адже я завжди постараюся тебе підтримати і допомогти тобі зовсім впоратися.

Бути з коханою людиною, це справжнє щастя, яке дано не багатьом людям. І тільки ті, хто може прийняти так, як є, може вважатися до самого кінця щасливим. Сьогодні, я також став одним з найбільш нещасних. Сталося все зовсім випадково. Але в кінцевому підсумку вийшло так, що я виявився людиною, якого більше не люблять. І тоді я прийняв рішення. Мені більше не хочеться затримувати тебе, не даючи тобі відчувати різні почуття. Мені просто потрібно зробити все для того, щоб ти мене пробачила і відпустила. Вибач, але ти знайдеш людину, яка буде для тебе найкращим. І я сподіваюся на те, що все у нас зможе вийти, якщо кожен з нас захоче докласти до цього хоч трохи зусиль. Ось чому постаратися потрібно набагато більше, і не боячись нічого зробити все так, як воно є.

Дорога моя дівчина, я тебе так сильно люблю, що не можу й уявити свого життя без тебе. Але, на жаль, так часто виходить так, що все виходить зовсім не так, як ми цього хочемо. Сьогодні, коли минув деякий час, мені так сильно хочеться сказати про те, що я вибачаюся. Може ми з тобою трохи неправильно зрозуміли один одного. І тепер усвідомивши все, я постараюся зробити все для того, щоб ти змогла зрозуміти і усвідомити. Я вирішив, що з цього моменту стану для тебе найкращою людиною. Я буду намагатися робити все для твого щастя, і тоді сподіваюся, у нас все вийде. А ти просто пробач мене, і дай мені другий шанс. Адже він мені так необхідний і важливий. Ти зможеш зрозуміти це трохи пізніше, коли пройде трохи часу. І давай завжди жити щасливо, щоб не залишати ніяких печалей і проблем на своєму шляху.

Кожна людина в цьому житті намагається зробити все для того, щоб його життя вдалося. І якщо у нього це виходить зробити, то тоді життя стає зовсім іншою. Сьогодні, коли час летить так стрімко вперед, я прийшов до своєї коханої дівчини, щоб попросити у неї вибачення. Слова вибачення підібрати зовсім нелегко, але я все-таки спробую це зробити. І тоді в такому випадку все вийде. Знаєш, може у мене і не виходило стати для тебе найкращим. Але, в цей раз, я точно впевнений в тому, що у мене все зможе вийти. Тим більше, якщо ти також постараєшся докласти до цього трохи зусиль. Просто давай і далі працювати з новою силою все більше. І щоб не сталося, яка б проблема не зустрілася у нас на шляху, давай просто будемо долати разом. Адже тільки разом ми зможемо дійти до величезного щастя.

У житті кожної людини трапляються такі випадки, які він ніколи не зможе забути. І у мене також є саме такий випадок. Тоді я зустрів тебе, і на деякий час навколишній мене світ перевернувся. Тоді я навіть уявити собі не міг, що все виявиться таким серйозним. І ось зараз, коли роки так стрімко пролетіли, ми знову перебуваємо разом. Дивлячись на тебе, я все більше розумію те, що так сильно тебе люблю. Але, зараз я прийшов сказати тобі слова прощення. За всі роки траплялося багато чого. І тому мені так хочеться сказати тобі ті слова, які зможуть до самого кінця тобі все розповісти. Прости мене, за те, що не завжди виправдовував твої очікування. Але, як би те ні було, у майбутньому я постараюся виправити в кращу сторону. Я тебе сильно люблю, і сподіваюся на те, що у нас все вийде найкращим чином.

У житті багатьох людей наступають такі моменти, коли вони починають почувати себе зовсім по-іншому. Але, все одно потрібно міняти свої почуття, і намагатися досягати розуміння і щастя у людини. Але, я сьогодні прийшов не тільки для того, щоб побачити тебе. Я прийшов саме для того, щоб попросити у тебе прощення. Знаєш, минуло багато часу з того самого моменту, коли ми були разом. Тоді для нас ці часи були найкращими. Але ось настав час, і все пішло якось не так. І справа навіть не в тому, що ми стали поступово віддалятися. Справа просто в тому, що ти мною більше не цікавилася. І тому наші шляхи і розійшлися в різні сторони. Але, сьогодні я все-таки зважився попросити в тебе прощення. Мені насправді так сильно хочеться зрозуміти тебе, і побажати тобі всього найкращого. Нехай ти ніколи не будеш сумувати і засмучуватися.

У стосунках завжди дуже важливо пам’ятати про те, що потрібно прощати. І тільки розуміння до самого кінця може дати можливість переживати різні почуття. Але, якщо ж цього зовсім не буде, вийде все одно нічого не зможе. І от сьогодні, після того, як минуло багато часу, я прийшов до тебе з різними почуттями та емоціями. Раніше ти мені була дорога, і я так сильно тебе любив. Але, сьогодні ти стала для мене тією людиною, який викликає тільки змішані почуття, які нагадують про минуле. І тому мені просто потрібно попросити у тебе прощення. Може здатися, що воно мені зовсім і не потрібно. Але, насправді все зовсім не так. Адже я дуже сильно хочу почати відчувати зовсім інші емоції, і нарешті, звільнити своє серце від непотрібних дивних емоцій. І нехай наше життя ніколи не буде більше сумною.

Деякі люди в цьому житті так і не навчилися сприймати так, як це є. Але, я навчився це робити, і тепер мені не становить особливої праці. Просто іноді так сильно буває сумно і сумно. Але, в будь-якому випадку ми все одно повинні постаратися справлятися зовсім, і змінити цей світ на краще. В цей самий момент, коли ти дивишся на мене, я так сильно хочу сказати тобі, що люблю тебе. І нехай між нами і були якісь розбіжності, ти вже пробач мене. Якщо вибачення будуть прийняті, то тоді ми з тобою зможемо почати все заново. А це насправді так сильно важливо і потрібно. І щоб не трапилося, мені просто хочеться сказати тобі про те, що для мене ти завжди будеш залишатися найкращою дівчиною на світі, щоб не відбулося. Просто пам’ятай про це, і давай прагнути тільки до найкращого на світі. Удачі нам з тобою в усьому.

Багато люди зовсім не вміють приймати свої вчинки такими, якими вони є насправді. І тому іноді все змінюється зовсім не в кращу сторону. Але, не будемо про сумне. В цей момент я стою перед тобою тільки для того, щоб сказати тобі про ті всі почуття, які я до тебе відчуваю. Мені ти так сильно подобаєшся, що іноді так сильно хочеться тебе обійняти і притиснути до своїх грудей. Зараз спостерігаючи за тобою, я розумію, що для мене ти завжди будеш залишатися найкращою. Але, адже ти мене зовсім не любиш. І тому мені просто залишається попросити у тебе прощення за все, що трапляється в цьому світі. Давай більше ніколи не буде сумувати ні про що. Просто продовжуй жити своїм життям, і тоді все змінити як не можна краще. Намагайся, і одного разу ти зрозумієш, що все відбувається зовсім не так, як би нам цього хотілося б.

Людство в цьому світі стрімко рухається вперед, іноді навіть не помічаючи того, що ж знаходиться позаду. Але, це неправильно, і кожен повинен намагатися робити все найкраще. Сьогодні настав той момент, який для нас означає дуже багато. І якщо ти спробуєш зовсім впоратися, то тоді для тебе все буде зовсім інше. І сьогодні, я прийшов до своєї дівчини тільки для того, щоб попросити у неї пробачення за все, що раніше було не так. Зараз я зрозумів, і багато осмислив. Тепер мені більше не хочеться чинити саме так. Адже я дуже сподіваюся на те, що ти зможеш мене зрозуміти і побачити мене з нового боку. Сьогодні мені так хочеться, щоб ти мене сильно любила. І я дуже сподіваюся, що у нас вийде з тобою зробити все, що буде потрібно і буде вимагатися. Так що постараємося зробити все набагато краще, адже так?

Життя може здаватися досить складною, якщо не правильно розставити пріоритети і не намагатися в точності слідувати їм. Сьогодні все вийшло так, що ми з тобою вже не разом. Якщо чесно, я ніколи й подумати не міг про те, що таке може трапитися. Мені насправді так сильно шкода, що все змінилося, і не в найкращу сторону. Ось чому і зараз мені так сильно хочеться все змінити, хоч і зробити це майже неможливо. Але, до тебе я прийшов тільки для того, щоб попросити в тебе за все прощення. І нехай це буде зробити складно, але іншого виходу у нас просто не залишається. Сьогодні, коли час стрімко біжить вперед, мені так сильно хочеться сказати тобі про те, що щоб не сталося, ти все одно зможеш приходити до мене, щоб я тобі допоміг. Адже ти насправді гідна цього. І якщо ти зможеш прийняти так, як це є, то тоді у тебе обов’язково все почне виходити. Просто і надалі продовжуй вірити в це.

Любити людину, не означає беззаперечно з ним у всьому погоджуватися. Насправді між молодими людьми в їх відносинах часто можуть траплятися такі обставини, які не будуть дозволяти їм відчувати себе так само добре, як це було раніше. Багато людей навіть не уявляють, наскільки іноді буває складно зовсім впоратися і розібратися. Але, навіть у такому випадку є шанс на те, щоб все виправити, як б то ні було. Зараз, коли час летить стрімко вперед, так сильно хочеться, щоб вийшло все повернути назад. Але, зробити це все одно не вийде. Ось чому і зараз я просто намагаюся попросити у тебе прощення. Знаєш, ти завжди в житті була моїм сонечком, яке світило тільки для мене. Але, я так і не зміг стати тим чоловіком, якого ти полюбила. Я не зміг стати для тебе єдиним, і за це прошу в тебе пробачення. І нехай мої слова дозволять тобі також все відпустити, і більше не тримати на мене зла зовсім.

Сьогодні настав день, коли всі ми знаходимося в цьому місці. Якщо чесно, я й подумати не міг про те, що все може трапитися саме так. Однак незважаючи на все, я все-таки шкодую про те, що не зміг все змінити. Але, повернути назад все одно вже нічого не вийде. Ось чому і далі варто прагнути до того, щоб більше ніколи не робити такі помилки. Сьогодні, коли минуло так багато часу, мені дуже хочеться попросити у тебе вибачення. Я не зміг виправдати твої наміри, і стати для тебе найкращим чоловіком на світі. Можливо, ми просто не підійшли один до одного, і тому все вийшло саме так. Однак я все одно продовжую вірити в те, що все вийшло так, як і повинно було. Ось чому я вдячний за те щастя, яке ти зміг мені надати. Як же мені б хотілося, щоб кожен з нас зміг знайти своє справжнє щастя.

Бути людиною, яка ніколи ні про що не шкодує, значить мати кам’яне серце. Ось чому навіть зараз, хочеться, щоб кожна людина змогла зовсім впоратися і завжди переживати, і відчути деякі моменти. Сьогодні я прийшов до тебе зовсім не просто так. Адже насправді мені треба сказати тобі ті слова, які стануть для тебе такими зрозумілими. Я вважаю тебе людиною, яка завжди зможе долати перешкоди. Ось чому з кожним разом ти повинна працювати над собою все більше. І зараз, коли минув деякий час, мені так хочеться попросити у тебе за все прощення. Мені насправді шкода, що все в наших відносинах вийшло саме так. Але, адже я нічого не зміг зробити. Сподіваюся, що в майбутньому одного разу ми всі зможемо з тобою все змінити тільки в кращу сторону.

В житті потрібно випробувати різні почуття. Але іноді все ж так сильно хочеться, щоб все змінилося в іншу, більш яскраву сторону. Але, зараз, коли всі ми перебуваємо саме в цьому місці, мені так хочеться прилюдно попросити у тебе прощення за все. Минуло багато часу з того, як ми були разом, але весь цей час мене досі мучили докори сумління. А все тому, що я не зміг зробити тебе щасливою до самого кінця. Якщо пробачиш мене, то тоді тобі стане легше, і мені теж. Ось чому все-таки варто постаратися зовсім впоратися. Давай намагатися влаштувати своє життя так, щоб більше ніколи не залишати ніяких жалів. Прості живи щасливо, щоб не відбулося.

Кожна людина повинна навчитися прощати іншої людини. І тільки в тому випадку, якщо це зможе у кожного вийде, значить змінити все ще буде якийсь шанс. На превеликий жаль, зараз такий час, коли багато людей навіть і не замислюються про такі важливі речі. І саме тому вони починають зовсім по-іншому все відчувати. Сьогодні я до тебе прийшов з однією дуже важливою справою. Ми з тобою колись перебували у відносинах. Але, так як ми трохи різні люди, ми так і не змогли зрозуміти один одного. З-за цього іноді досі стає так сумно і сумно за все. Але минуле назад повернути зовсім не вийде, і тому доводиться просто продовжувати жити так, як це виходить. Зараз, коли я стою перед тобою опустивши голову, мені так сильно хочеться сказати для тебе слова вибачення. Мені так шкода з-за того, що все сталося якось не так. Але, незважаючи на це, я дуже сподіваюся на твоє прощення.

Кожна людина в своєму житті завжди прагнути до більш яскравого життя. І для цього кожен робить все можливе. Ти також не змогла зрозуміти того, що для тебе краще, і просто спробував наслідувати своїм бажанням. Від цього мені так шкода, що все виходить саме так. Сьогодні мені так сильно хочеться сказати тобі про те, що ти завжди була для мене тією єдиною і коханою. Але, з-за того, що все вийшло не так, як би мені цього хотілося, я просто вирішив тебе відпустити. Пробач, що не зміг стати для тебе людиною, якого б ти так сильно любила. Але, адже все, що трапляється, завжди робиться тільки на краще. Хай же ти завжди будеш щасливою дівчиною, у якої життя буде найкращою. І тільки в тому випадку, якщо ти постараєшся, то тоді твоє життя обов’язково буде набагато краще.

День за днем пролітають, і навіть не залишають нам жодного вибору і виходу, щоб все змінити. Ось чому іноді ставати настільки сумно і сумно. Але, як би все не траплялося, все одно потрібно прагнути до того, щоб дозволити. І сьогодні я прийшов до тебе зовсім не просто, що мені цього захотілося. Я прийшов до тебе тільки для того, щоб попросити в тебе за всі скоєні прощення. Не завжди виходить робити все так, як нам цього хочеться. Ось чому іноді потрібно намагатися справлятися зовсім, як би це не було складно. Сьогодні мені так хочеться сказати вам все про те, що не бійтеся просити прощення. Адже тільки тоді ви можете пройти те, що для вас пройти складно. І щоб не сталося, просто продовжуйте вірити і прагнути до тих цілей, які ви для себе вже встигли встановити.

Прожити життя зовсім не просто. Кожен раз потрібно намагатися справлятися зовсім, як би це не було складно. Ось чому кожен повинен намагатися, щоб йому це не коштувало. Зараз варто розповісти історію, яка може бути повчальною для багатьох людей. Ми з тобою колись були дуже щасливими. Тоді ми так любили один одного, що ми навіть і не знали, як же все може трапитися. Ось чому мені так сильно хочеться, щоб кожен чоловік намагався подолати все і почати рухатися далі. А тобі я скажу просто про те, що все пройшло, але я все одно хочу сказати тобі слова вибачення, які в будь-якому випадку покажуть тобі те, що ти для мене все одно залишиш тільки самий позитивний погляд. Давай, щоб не траплялося, завжди будемо жити своїм життям, і не будемо шкодувати про те, що було. Адже тільки тоді ми до самого, коли можемо опинитися щасливими.

Прощення і розуміння, ось що так важливо виробляти кожній людині, яка буде складатися у відносинах. Адже якщо так робити, буде справлятися зовсім набагато легше. Сьогодні, коли час пролетів так швидко, і минуло багато різних моментів, мені все ж так сильно хочеться попросити у тебе за все прощення. Іноді траплялося між нами те, що називається сварками. Але, навіть і тоді ми з тобою вміли знаходити з усього вихід. І зараз, коли минуло стільки часу, мені просто потрібно сказати тобі про те, що я шкодую, що іноді чинив тобі прикрощів. Але, я впевнений в тому, що ніколи не зможу тебе образити серйозно. І знаєш, давай і далі будемо намагатися зберігати в серцях всі найкращі моменти в житті. Тому, що тільки тоді долати певні труднощі нам буде набагато легше і простіше.

Ось і минуло багато часу з того дня, як ми з тобою в перший раз зустрілися. Тоді час летів так швидко, що я просто і не помічала, як все це змінилося. Але, навіть, незважаючи на це все, я все одно розумію те, що ми не повинні ні про що шкодувати і засмучуватися. Якщо постаратися зовсім впоратися, то тоді обов’язково все вийде. Я до тебе прийшов для того, щоб попросити у тебе вибачення. І хоч ти знаєш про те, що я тебе ніколи не ображав, мені все одно треба, щоб ти зрозуміла, як я за тебе переживаю. І якщо ти все зрозумієш, то тоді у тебе все обов’язково буде самим кращим чином. Сподіваюся на те, що наші відносини залишаться найкращими, щоб не відбувалося. Адже я так сильно дорожу тим, що може статися між нами. Нехай сонечко удачі завжди буде світити нам тільки з найкращої сторони. Нехай наша спільна життя буде наповнене найяскравішими фарбами.

Що може бути краще життя, ніж бажання справлятися зовсім, долати всі перешкоди і труднощі, і в будь-якому випадку рухатися вперед. Якщо кожна людина буде намагатися змінити все, то тоді в його житті все буде виходити найкращим чином. Ми з тобою зустрічалися дуже довгий час. І впродовж його всього я зрозумів те, що ти мені насправді так сильно подобаєшся. Я вважаю тебе людиною, яка мене найкраще розуміє. Зараз мені, навіть не дивлячись на наші з тобою добрі стосунки, все одно потрібно попросити у тебе вибачення. Адже мені насправді так сильно хочеться, щоб ти пробачила мене за те, що я не зміг зробити для тебе. Якщо ти це зробиш, то тоді на твоєму серці стане набагато легше. Просто давай і далі продовжувати прагнути до найкращого, що тільки може бути в цьому житті.

Що для кожної людини означають відносини? Комусь просто подобається вся відбувається гра, а кому-то так сильно подобатися проживати щасливі хвилини поруч з людиною, яка насправді може виявитися таким рідним. Дивлячись на тебе, я все більше розумію те, що мені так сильно пощастило. Адже ти зовсім непроста дівчина. Ти дуже красива і розумна. Але головне це те, що з тобою мені набагато легше знаходити спільну мову. І це допомагає мені почувати себе поряд з тобою так спокійно. Сьогодні, коли час вже наближатися до вечора, мені хочеться попросити у тебе прохання за те, що я міг тебе образити. Якщо ти зможеш мене за все пробачити, то тоді у нас з тобою все стане набагато краще. Ось чому мені так сильно хочеться продовжувати зовсім справлятися тільки разом з тобою. Нехай же у нас все зможе вийти найкращим чином.

Щастя, це коли розумієш, що близька людина перебувати поруч. Що ти можеш просто бути з ним поруч, і переживати найрізноманітніші почуття. У мене є ти, дівчина, яку неможливо не помітити, і я вдячний небесам за те, що послали для мене такий чудовий подарунок. Сьогодні. Коли минуло стільки часу з моменту, як ми з тобою познайомилися, мені так сильно хочеться сказати тобі, що я тебе так сильно люблю. І навіть не дивлячись на наші хороші стосунки, я все одно прошу тебе за все прощення. Я іноді буваю занадто грубий і різкий. Але, ти все одно повинна навчитися довіряти мені, і справлятися з усіма проблемами, які б не траплялися. І зараз, мені просто хочеться, щоб між нами все було до самого кінця вирішено. Адже це зможе все розставити на свої місця.

Кожна людина прагнути до щастя. І кожен намагається зробити для себе все можливе, щоб зовсім справлятися. Але ті люди, які вже щасливі, повинні постаратися стримати все щастя так, щоб не втратити його. Сьогодні, коли ми були з тобою разом, я подумав про те, що іноді траплялося і так, що я тебе ображав. Ні, я тебе зовсім не бив, але все траплялося так, що ти не була іноді зі мною до самого кінця щасливою. Але зараз, коли час вже промайнув, ти повинні пробачити мене. А все тому, що я вже змінився, і більше не збираюся поступати так, як іноді робив це раніше. І якщо ми з тобою зовсім впораємося, то тоді все вийде найкращим чином. Просто давай і далі разом будемо насолоджуватися життям і відчувати самі яскраві моменти життя. І щоб не сталося, знай про те, що я завжди буду готовий підставити для тебе своє сильне плече.

Іноді люди живучи сім’єю, перебуваючи у відносинах, зовсім не розуміють того, як важливо мати якості, які допоможуть все змінити. Якості бувають різні. Але, одні з головних, це вміння зрозуміти і пробачити, а також довіряти. Все це дуже важливо, однак впоратися зовсім не буває настільки легко. І зараз, коли минуло стільки часу, мені так сильно хочеться попросити у своєї дівчини прощення. Прощення за те, що одного разу просто не зміг стати для неї тим самим людиною, який зміг би зробити її життя найкращою в світі. Я не зміг стати для тебе єдиним, і не зміг зробити тебе щасливою. Ти прости мене за це. Зараз ти вже з іншим. Незважаючи на це, мені все одно так сильно хочеться, щоб одного разу ти все зрозуміла, і постаралася зовсім впоратися. І тепер, після всього сказаного, моя совість залишається повністю чистою.

Як же іноді хочеться все кинути і піти. Але потім несподівано розумієш, що такими вчинками можеш ще більше все зіпсувати і зруйнувати. Сьогодні, коли ми з тобою перебуваємо в цьому місці, мені так сильно хочеться сказати тобі деякі слова. Я тебе любив довгий час. Адже ти стала для мене всім. Ти постійно радувала мене, і навіть не давала мені не з-за чого сумувати. Але потім все сталося так, що я став розуміти, що з кожним разом ми з тобою все більше віддалялися один від одного. І в один момент ми з тобою повністю розгубили всю зв’язок. Від цього мені стає ще сумніше, але змінити вже нічого не виходить. Зараз, я просто скажу тобі прости за те, що між нами все сталося саме так. Я ніколи й подумати не міг про події, однак у будь-якому випадку можеш знати про те, що я завжди був тільки за тебе. Проживи ж своє життя таким чином, щоб у тебе зовсім не залишалося ніякого жалю про те, що відбувалося.

Говорити слова прощення, ось що так сильно важливо в цьому житті. Іноді не розумієш, чому все відбувається саме таким чином. Проте вибору все одно немає, і доводиться зовсім змиритися. Сьогодні, коли ми з тобою опинилися удвох, мені так сильно хочеться сказати тобі слова вибачення. Ти завжди була для мене коханою дівчиною, і такий і будеш далі залишатися. Але, так як іноді ти через мене страждала, мені так сильно хочеться попросити у тебе за все прощення. Якщо чесно, зробити такий крок і вимовити слова прощення, зовсім нелегко. Однак робити нічого, і доводиться все одно це робити. Мені шкода, що між нами іноді відбувалися конфліктні ситуації, і я не зміг зробити тебе щасливою до самого кінця. Але, я постараюся зробити це саме зараз, повір мені.

Ось і настав той момент, коли ми з тобою опинилися разом. Якщо чесно, я й подумати не міг про те, що коли-то будуть просити у тебе за щось прощення. Однак все сталося так, як є, і тому просто доводиться змиритися з усім. Я на жаль, не зміг стати для тебе тим самим хлопцем, за яким ти будеш, як за кам’яною стіною. Я просто одного разу зрозумів те, що ти стала віддалятися від мене. Моєю помилкою стало те, що я так тебе і не втримав. Ось чому мені шкода. Адже якщо б я постаралася все це змінити, тоді б усе стало зовсім іншим. Сьогодні, коли час пролетів так швидко, хочеться попросити тебе відпустити всі образи на мене, і просто пам’ятати наші стосунки тільки з хорошої сторони. Просто давай жити щасливо, нехай і не разом.