Визнання коханому в прозі – своїми словами

Мій найдорожчий і самий важливий людина на землі, сьогодні я хочу тобі відкрити все те, що збиралося в моєму серці, я хочу бути з тобою гранично відвертою. Коли я зустріла тебе, мій світ немов перекинувся, ти закрив собою сонце і наповнив моє життя сенсом. З тих пір, кожен день, кожну годину, кожну хвилину я думаю про тебе, я живу тобою, ти став для мене повітрям. Ти найкращий чоловік на всій землі, самий надійний, самий турботливий, самий ніжний, самий розумний. Я люблю тебе всім серцем і хочу бути поруч з тобою завжди. Я не можу надихатися тобою і надивитися на тебе. Моє серце б’ється в одному ритмі з твоїм. Я немов магніт, пересуваюся по твоїй траєкторії. Спасибі тобі за те, що ти з’явився в моєму житті. Я дуже сильно люблю тебе!

В моїй душі немає більше місця, і слова рвуться назовні. Світ став іншим, його сірі будні перетворилися в барвисте свято. Тепер все по-іншому, світло сонця, подих вітру, краплі дощу, спів птахів. Моя свідомість переповнюється думками, серце неймовірними емоціями, а тіло знаходиться в щохвилинної ейфорії. І всі ці зміни завдяки тобі. Все тому, що ти одного разу з’явився в моєму житті. З тих пір не проходить і години, щоб я у своїх думках не вимовила: я люблю тебе, всім серцем! Сьогодні я хочу сказати ці слова вголос, я хочу, щоб вони долетіли до тебе, і знайшли в твоїй душі взаємний відгук. Я так хочу бути з тобою, я хочу, щоб ти був моїм єдиним, найкращим на землі. Я люблю тебе!

Мій самий рідний, самий коханий і найбажаніший чоловік на всьому білому світі, ти навіть не уявляєш, скільки для мене значиш! Перша наша зустріч кардинально змінила не тільки моє життя, але й мене саму. Моя душа наповнилася трепетними почуттями, які надихають, піднімають в небеса і змушують літати над землею. Щоранку я прокидаюся з посмішкою і з самою приємною думкою, що ти у мене є! Кожну ніч, перед сном я уявляю тебе, твої сильні руки, твої пронизливі глибокі очі, твою усмішку, твої мужні плечі, і по тілу розтікається солодке і тепле почуття ніжності. Спасибі тобі за те, що я навчилася відчувати себе справжньою жінкою, слабкою і вразливою. Все тому, що ти дав мені впевненість, захищеність, турботу. Я люблю тебе дуже сильно і хочу назавжди подарувати тобі своє, наповнене пристрастю, серце.

Як хочеться іноді кричати про свої почуття, все тому, що вони по вінця сповнюють мене і самовільно вириваються назовні. Все це завдяки одному тобі, мій коханий чоловік. Ти такий незвичайний! З першої ж хвилини знайомства я зрозуміла, що ти не такий як всі, ти особливий, тільки мій. Я так чекала тебе, мріяла про тебе, але навіть у своїх мріях я не могла припустити, якою ти будеш чудовий. З тобою цікаво завжди і скрізь, ти дуже розумний, глибокий, справедливий, хоробрий. Я можу годинами перераховувати твої переваги. Але головне, це те, що поруч з тобою я відчуваю себе коханою і бажаною, тендітною дівчинкою. Поруч з тобою я завжди буду найщасливішою жінкою на землі. Ти наповнюєш мене новим змістом, ти вселяешь у мене неймовірні відчуття і величезний інтерес. Я люблю тебе. Спасибі за те, що ти мій!

Як шкода, що доводиться писати, а не говорити тобі всі ці слова, дивлячись в твої бездонні очі. Але, іноді короткі розставання неминучі. Я хочу розповісти тобі, як сильно тебе люблю і сумую без тебе. Мені тоскно і самотньо, я закриваю очі і уявляю тебе поруч, такого гарного, такого ніжного і водночас пристрасного. Я уявляю твої руки, які з такою любов’ю завжди притискають мене до тебе. Я згадую твій голос, такий рідний і улюблений, він немов мелодія манить мене і заворожує. Мені важко без нього прожити навіть один день. Я скучила і мрію про одне, про хвилині, коли ти знову будеш поруч зі мною і я стану найщасливішою жінкою на всій землі. Я люблю тебе, і моє серце б’ється прискорено від цих почуттів. Я люблю тебе, і в кожному обличчі перехожих я бачу тільки тебе. Я люблю тебе, і кожна пісня, що звучить з колонок, нагадує про тебе. Я люблю тебе, швидше повертайся.

Як часто ми чуємо слово «люблю», настільки часто, що воно вже втратило свій сенс і призначення. Але тільки не для мене. Адже я напевно знаю, що таке любов, що таке життя повна непередаваних відчуттів і емоцій, що таке нуртує кров і раптова посмішка. Що таке щохвилинна вразливість і слабкість. Що це таке, заповнювати всі думки одні людиною, кожен день, кожна година, кожна мить. І все це я відчуваю лише завдяки одному тобі. Моєму єдиному, найріднішій, самому бажаного. Я вся просякнута тобою, моє життя – це ти, моє сонце – це ти, моє щастя – це ти! Я люблю тебе всім своїм серцем! Мій чоловік, мій герой, мій друг, наставник, мій кумир! Я хочу лише одного, завжди бути поруч з тобою, чути твій голос, бачити твої очі. І знати, що ти теж любиш мене!

Коли ніч змінює черговий день, я думаю про тебе, коли сонце встає і дарує новий ранок, я думаю про тебе. Мої думки переповнені тобою завжди. Ти головний і найважливіша людина в моєму житті. З тієї самої хвилини, коли я побачила тебе вперше, моє серце більше не було холодно і самотньо. Ти відродив мене до життя, показав, що таке щастя, що таке взаємність. Ти піклувався про мене і оберігав від будь-яких негараздів. Ти розповідав мені смішні і цікаві історії. Ти зустрічав і проводжав мене, ти обіймав мене своїми сильними і мужніми руками. Ти цілував мене під місяцем і шепотів слова любові і ніжності. Ти наповнив мене особливим сенсом. Ти, мій єдиний, затьмарив мені сонце і все на світі. Я дуже люблю тебе, моє серце тепер назавжди тільки твоє.

Іноді важко підібрати правильні слова, щоб висловити все те, що я відчуваю. Так нелегко розповісти про найголовніше, про те, що мене переповнює. Але я все ж спробую тому, що хочу, щоб ти знав про це. Щоб ти відчув на собі всі мої емоції. Що б ти ніколи не сумнівався в мені. Мій дорогий, самий бажаний і самий кращий з чоловіків, що я хочу тобі сказати, що дуже люблю. Люблю з першого погляду, з тієї самої хвилини, коли ми зустрілися один одного так випадково. Я люблю тебе з кожним днем все сильніше і сильніше. Немає відчуття, яке могло б зрівнятися за силою з моєю любов’ю. Я люблю тебе так, як ніхто не любив на цій землі. Я люблю тебе так, як жодна інша жінка не зможе полюбити. Я люблю тебе більше життя і більше себе самої. І єдине про що я мрію, щоб ти завжди був поруч зі мною!

Мені вкрай важко почати своє послання, адже практично неможливо підібрати правильних слів, щоб висловити все те, що я відчуваю по відношенню до тебе. Як мені можна описати те, що ти став для мене всім світом, що ти собою закрив мені сонце і небо, що крім тебе тепер для мене більше нічого не існує? Ти став для мене повітрям, яким я не можу надихатися. По моїм венам більше не тече кров, по них тече моя любов до тебе, така гаряча і швидка, пристрасна і вируюча. Ті почуття, які ти викликаєш у мені, можна порівняти хіба тільки з польотом в блакитних небесах, моє серце і душа давно парять там, немов вільні білі птахи. Коли ти дивишся на мене, твій погляд пронизує все моє єство. Моє тіло занурюється в чисту ейфорію, ти немов наркотик, якого мало і мало, без якого все тіло починає ламати від туги. Я люблю тебе!

Я тільки недавно зрозуміла, що по-справжньому люблю тебе, всім серцем, всією душею, кожною своєю думкою, кожним подихом, кожною клітиною свого тіла. Я дуже хочу стати важливою частиною твого життя, щоб так само дорожив мною, щоб я була для тебе безцінним скарбом. Щоб все у нас було з тобою добре і чудово. Я хочу, щоб ми стали найбільш вірною, самою люблячою і найкрасивішою парою в усьому світі. Я хочу дарувати тобі посмішки і тепло, свою ніжність і турботу. Ти ідеальний чоловік, а я дуже постараюся стати для тебе ідеальною жінкою і розвинути в собі всі найкращі, найдостойніші тебе якості. Я зроблю все для того, щоб наша любов розквітла, наче прекрасні весняні сади, щоб вона зачарувала нас самих своєю красою і ароматом. Я цілую тебе в думках і прижимаюсь до тебе. Люблю тебе більше за життя.

Я зізнаюся тобі відверто, раніше я зовсім не вірила, що існує кохання, а надто кохання з першого погляду! Все це мені здавалося вигадкою, просто казками з кінофільмів. Я не вірила, що любов буває довговічною, вірною, нескінченною, взаємною. Я думала, що любов’ю називають звичайну звичку, пристрасть, бажання. Але зустрівши тебе весь мій світ, моє сприйняття перевернулося, змінилося кардинально. Я зрозуміла, що такі думки, це доля скептиків, яким не випало щастя любити. Коли ти зустрічаєш саме свою людину, і розумієш, що саме з ним ти б хотіла провести все своє життя, більше немає ніяких сумнівів і протиріч. Мені дуже пощастило, що я зустріла тебе, найріднішого, самого дорогого і улюбленого мого чоловіка. Я хочу все життя дивитися в твої очі, завжди, я верб в те, що наша любов не має кінця.

Коли тебе немає поруч зі мною, я немов божеволію, стрілки на годиннику вперто завмирають і знущально стоять на одному місці. Ти мені необхідний як повітря, щоб життя щоб існувати, щоб вставати вранці. Я нікуди і ніколи не відпущу тебе, нікому не віддам, ти тільки мій! Я обійму тебе при зустрічі міцно-міцно, прижмусь до тебе всім своїм тілом. І ти почуєш, як сильно б’ється моє серце, ти відчуєш мою любов і більше нікуди не втечеш. Ти немов сильний вітер, а я кораблик з вітрилами, куди ти подуешь, туди я і поверну. І лише в твоїх силах привести мій кораблик до острова нескінченного щастя. Ти найкращий з усіх чоловіків, такий незвичайний, цікавий, мудрий, веселий. Ми з тобою часом буваємо такими різними, але ми ідеально підходимо один одному. Все тому, що протилежності притягують один одного.

Я хочу тобі розповісти, як сильно я тебе люблю і ціную все те, що ти робиш для мене. Ти багато чому вчиш мене, ти розвиваєш мене і я завжди готова слідувати за тобою, немов тінь, завжди слухати твої нескінченно цікаві і розумні думки, судження. Я щаслива настільки, що дійсно відчуваю цих метеликів в животі, кожен раз, коли ти дивишся на мене, я відчуваю, як вони злітають і стосуються мене своїми чарівними крильцями. Ти самий неповторний, самий бажаний і самий рідний чоловік на всьому білому світі. Ти чоловік мого життя, ти є моє життя. Ти саме той герой, про якого я мріяла, ти можеш все, ти здатний на великі вчинки, з тобою я завжди відчуваю себе в безпеці, повністю захищеною від страхів і переживань, що несе нам світ за вікном. Спасибі тобі за все, я люблю тебе!

Ти став мені рідним, улюбленим і найближчою людиною на землі. Коли ми розстаємось надовго, життя починає повільно, але впевнено втрачати свої яскраві фарби, у мене пропадає всякий інтерес до неї. Але, коли ти знову поруч зі мною, то неможливо знайти людину щасливішою мене. Ти моє повітря, а без повітря життя людини не можлива. Я тебе дуже сильно люблю, таке зі мною вперше і я впевнена, що це назавжди! Все чого я хочу, це зуміти зробити тебе щасливим, щоб тобі було добре і радісно поруч зі мною. Я хочу кожен день насолоджуватися твоїм увагою, твоїм голосом, твоїм поглядом, твоїми думками, твоєю ніжністю і пристрастю. Я віддам тобі все моє тепло, ласку, всю свою турботу. Я готова тобі віддати всю свою душу без залишку, забирай! Вона не потрібна мені без тебе!

Я зараз хочу одного, торкнутися кінчиками пальців твого обличчя і застигнути в цій миті непередаваного, нескінченного, повного щастя. Хочу застигнути кожною клітинкою наших пристрасних тіл і не відпускати цей момент. Я хочу, щоб твої поцілунки обпалювали моє серце своєю несамовитою пристрастю. Я хочу, щоб вогонь нашої любові спалював все на своєму шляху, все, що може заважати нашій любові, нехай горить в цьому полум’ї нескінченного бажання. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене перетворюється в ціле життя. Я так сильно люблю тебе, ти найкращий з усіх. Ти мій, а я навіки тільки твоя. Всі мої думки твої, моє серце, моє тіло, моє життя тепер належить тобі.

Мій коханий чоловік, швидше поглянь на мене, подаруй мені свій глибокий погляд і ти відразу відчуєш на собі усю мою ніжність, усю мою нескінченне тепло. Любов переповнює мене, я вже давно стала занадто маленьким посудиною для неї, і вона розливається через краї, заповнюючи весь навколишній простір. Поклади скоріш за свою велику і сильну долоню на моє серце, і ти почуєш, як воно тремтить, немов легкі крильця повітряної метелику, воно б’ється і виривається з грудей, щоб з’єднатися з твоїм серцем в єдине ціле. Знай, що в мені живе найбільша любов всіх часів і вона тільки для тебе. Вона ніколи не залишить мою душу, вона нескінченна! Я люблю тебе, люблю! Ти мій єдиний навіки. Мені більше ніхто не потрібен! Швидше ж обійми мене, пригорни до свого серця, поцілунок і прошепчи на вушко, що теж любиш мене. Це зробить мене найщасливішою!

Мій коханий чоловік, моє серце раніше було справжньою крижинку, в моїй душі ніколи ще не було трепетного і гарячого світла любові. Ти одним тільки своїм палаючим поглядом зміг за хвилини розтопити моє серце, ти вкрав його, забрав собі назавжди. Тепер я без тебе, як квітка без води і сонячного світла. Я тільки кольором, коли ти поруч, а коли ми розстаємось надовго, я починаю в’янути. Ти мій промінчик сонця, ти мій океан ніжності і турботи, ти моє хмара ласки, ти моє полум’я пристрасті. Я дуже сильно тебе кохаю, так сильно, як тільки може любити звичайна людина, і навіть більше! Я без тебе вже ніколи не зможу бути, я помру без тебе. Мені без тебе нічого не цікавить, нічого не миле. Світ без тебе зникає і в мене починає заповзати чорна порожнеча. Прошу будь завжди поруч, захищай мене від цього почуття, люби мене так само сильно, як я тебе. Тільки ти можеш зробити мене щасливою.

Я так тебе люблю, що мені іноді хочеться, щоб про моїх почуттях дізнався весь білий світ, мені хочеться кричати на кожному повороті, на площах: я люблююю його! Але в той же час, мені хочеться берегти нашу таємницю, нашу святиню, охороняти її від сторонніх поглядів, слів, заздрості. Ти для мене, наче найцікавіша книга, мені хочеться з жагою і нетерпінням ковтати кожне слово, написане в ній, і в той же час, хочеться розтягнути кожну сторінку, щоб довше насолоджуватися тобою. Я хочу розгадувати тебе, твої таємниці і секрети, все, що у тебе всередині розбурхує мене і змушує тремтіти в передчутті. Коли ти говориш зі мною, все моє тіло, кожна його клітинка, завмирає уваги. Ти такий цікавий, глибокий, особливий. Я люблю тебе і хочу пізнавати тебе до кінця своїх днів.

З тих пір, як я вперше побачила тебе тоді, пам’ятаєш, в моїй душі спалахнуло маленький вогник. Його тепло зігріває мене кожну хвилину, це непередавані відчуття. Мені так добре з тобою, в твоїх обіймах, коли я чую твій голос і бачу твої очі. Але і коли тебе немає поруч, ти не покидаєш мене і моїх думок. Вогник горить, потріскуючи, в моїй душі і зберігає частинку тебе в мені. Як же ніжні і солодкі твої поцілую, вони кружляють мені голову, змушують забути про все на світі, світ перестає існувати, вимикається немов телевізор. І залишаємося тільки ми з тобою наодинці, у своєму ідеальному коконі любові. Я люблю тебе. Ці слова говорять самі за себе. Що ще можна додати до них? Тільки те, що ти мені замінив весь світ, і навіть ціла всесвіт не зможе мені замінити тебе. Ніщо і ніхто не зможе, тому що ти став моїм глуздом, моїм близьким, моїм рідним, моїм самим необхідним людиною.

Хочу тобі сказати, що сама дивна і незвичайна загадка мого життя. І тепер я тільки й хочу, що розгадати її, а значить, пізнати тебе. Одного разу ми зустріли один одного на перехресті долі, і нас відразу ж об’єднала космічна енергія взаємної любові. Ця енергія просочила наші життя особливим солодким і пряним смаком пристрасті і ніжності. З тих пір наші серця забились в унісон, а погляди навіки звернені один на одного. Поєдналися дві безкраї всесвіту в одну галактику любові. Наше почуття оповила нас немов покривалом, роблячи весь світ навколо, з його суєтою і холодами, далеким і майже непомітним. Яке ж це щастя, усвідомлювати, що ми є один у одного, що наші почуття міцні і взаємні. Що ми щасливі і у нас одне щастя на двох. Я дуже люблю тебе і завжди відчуваю у відповідь твою любов.