Визнання коханому в прозі – своїми словами

Мій найдорожчий і самий важливий людина на землі, сьогодні я хочу тобі відкрити все те, що збиралося в моєму серці, я хочу бути з тобою гранично відвертою. Коли я зустріла тебе, мій світ немов перекинувся, ти закрив собою сонце і наповнив моє життя сенсом. З тих пір, кожен день, кожну годину, кожну хвилину я думаю про тебе, я живу тобою, ти став для мене повітрям. Ти найкращий чоловік на всій землі, самий надійний, самий турботливий, самий ніжний, самий розумний. Я люблю тебе всім серцем і хочу бути поруч з тобою завжди. Я не можу надихатися тобою і надивитися на тебе. Моє серце б’ється в одному ритмі з твоїм. Я немов магніт, пересуваюся по твоїй траєкторії. Спасибі тобі за те, що ти з’явився в моєму житті. Я дуже сильно люблю тебе!

В моїй душі немає більше місця, і слова рвуться назовні. Світ став іншим, його сірі будні перетворилися в барвисте свято. Тепер все по-іншому, світло сонця, подих вітру, краплі дощу, спів птахів. Моя свідомість переповнюється думками, серце неймовірними емоціями, а тіло знаходиться в щохвилинної ейфорії. І всі ці зміни завдяки тобі. Все тому, що ти одного разу з’явився в моєму житті. З тих пір не проходить і години, щоб я у своїх думках не вимовила: я люблю тебе, всім серцем! Сьогодні я хочу сказати ці слова вголос, я хочу, щоб вони долетіли до тебе, і знайшли в твоїй душі взаємний відгук. Я так хочу бути з тобою, я хочу, щоб ти був моїм єдиним, найкращим на землі. Я люблю тебе!

Мій самий рідний, самий коханий і найбажаніший чоловік на всьому білому світі, ти навіть не уявляєш, скільки для мене значиш! Перша наша зустріч кардинально змінила не тільки моє життя, але й мене саму. Моя душа наповнилася трепетними почуттями, які надихають, піднімають в небеса і змушують літати над землею. Щоранку я прокидаюся з посмішкою і з самою приємною думкою, що ти у мене є! Кожну ніч, перед сном я уявляю тебе, твої сильні руки, твої пронизливі глибокі очі, твою усмішку, твої мужні плечі, і по тілу розтікається солодке і тепле почуття ніжності. Спасибі тобі за те, що я навчилася відчувати себе справжньою жінкою, слабкою і вразливою. Все тому, що ти дав мені впевненість, захищеність, турботу. Я люблю тебе дуже сильно і хочу назавжди подарувати тобі своє, наповнене пристрастю, серце.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7