Вибачитися перед хлопцем своїми словами

Ну як, скажи мені, як мені вимолити у тебе прощення, коханий? Сил моїх більше немає, щоб терпіти нашу розлуку, щоб пережити нашу дурну сварку, щоб існувати без тебе! Не можу більше! Давай, прощай мене, мій рідний! Ми ж не чужі люди, ми дві половинки одного цілого, одного великого сердечка, і нарізно нам перебувати зовсім не можна! Я не пробачу собі, якщо втрачу тебе! Терміново, терміново прощай мене! Давай забудемо всі непорозуміння, що між нами відбулися і почнемо свої прекрасні відносини з чистого, білого аркуша! Я готова все забути, пробачити і не згадувати! Справа тільки за тобою! Там за рогом, продають шикарні троянди, подаруй мені і я растаю в твоїх обіймах від любові і ласкавого погляду! Давай, зроби це, милий, не бійся! І я твоя навіки! Не будемо відкладати наше щастя! Люблю тебе! І ще сто разів пробач, коханий!

Коханий! Дам тобі одну невелику підказку, для того, щоб повернути мою любов! Слухай мене уважно! Дівчата, істоти ніжні і трепетні і деколи, трапляється так, що їх накриває хвиля обурення, образи і засмучення з будь-якого приводу, а буває і без приводу, це будуть розташовані зірки на небі у цей день. Так от, щоб вичерпати питання і повернути відносини у вихідне положення, тобі потрібно зробити маленький подаруночок, подарувати квіти, зробити комплімент, стати на одне коліно і слізно попросити вибачення! Так, мій дорогий! Прощення будеш просити ти, навіть якщо вина повністю лежить на мені! Так буде краще для нас обох, повір моєму жіночого досвіду! І не сперечайся, і не заперечуй, просто зроби так, як я тобі кажу, і ми з тобою знову зануримося в океан пристрасті і любові! Прости, мій солодкий, що подгорчила злегка тобі життя!

Мій улюблений, солодкий хлопчик! Скільки бачила на своєму віку хлопців, з тобою ніхто не може зрівнятися, ти – кращий! І на підставі цього, я готова з тобою помиритися! Прости мене, моя помилка була дурною, нема мені виправдання, але в ім’я нашої з тобою кохання велике і чисте, ти просто зобов’язаний мене пробачити без зайвих слів заперечень! Тому що я для тебе найкраща, і таку чудову, красиву, струнку і витончену дівчину ти ніколи і ніде більше не знайдеш! Повір мені на слово! І подумай, чи варто наша дурна сварка, щоб втратити таку велику і неповторну любов! Прости мене, зрозумій, увійди в моє становище, стань на моє місце, з кожним може трапитися таке, але головне, що я зрозуміла, зрозуміла і зробила висновки! А це серйозний крок назустріч примирення, мій любий! Оціни мої страждання і прости мене зараз же! Врятуй нашу любов, не губи залишок почуттів, прости і відпусти образу!

Значить так! Розклад такий! Так, ми сварились, так, я винна, але це не означає кінець наших відносин! Це означає початок нового етапу наших відносин! Зараз ти мене пробачиш, ми забудемо цей безглуздий випадок і почнемо будувати нашу любов по — новому! Це нова можливість спрямувати наші відносини в нове русло, задати ритмічний темп і ніколи не повторювати своєї помилки! І нехай це стане нам з тобою уроком на все життя! Як кажуть, будемо вчитися на своїх помилках, будемо вчитися робити крок назустріч один одному після сварки! Це теж дуже важливо, це навіть необхідно, адже рано чи пізно ми б зіткнулися з такою ситуацією, а так ми зараз її пройдемо, забудемо і будемо щасливі! Все, що не робиться, робиться на краще, мій милий! Ще раз нагадую тобі, що винна я і повністю це визнаю! Оціни мої старання, дорогий і будь ласка, прости мене!

Солодкий мій мармеладик, хлопчик моєї мрії, кошеня мій коханий! Як же я винна перед тобою! Що мені зробити, що б ти змилувався наді мною і простив? Дай мені шанс, дай мені надію, дай мені шанс повернути нашу ніжність, любов, довіра і розуміння! Прошу тебе, благаю і клянуся, що більше такої безглуздої помилки між нами не станеться! І взагалі, крім любові між нами більше нічого іншого не станеться! Обіцяю, благаю, слізно прошу, клянусь тобі! Я для себе зробила висновки, зважила всі «за» і «проти» і зрозуміла, що не зможу собі пробачити, якщо втрачу тебе! Занадто ти мені дорогий, мій коханий, дуже я тебе люблю, щоб не зрозуміти своєї помилки! Дуже сподіваюся, що ти мене почуєш, і зрозумієш, що ти підеш мені назустріч і пробачиш мене! Подаруй мені надію на щастя, подаруй мені своє прощення, рідний! Не хочу тебе втрачати і не можу без любові жити!

Коханий! Перед очима стоїть твій ображений погляд, твої сумні очі, повні відчаю і смутку, і я не можу собі пробачити того, що зробила! Вибач ти мене, звільни мою душу від тягаря моєї помилки, поверни нам радість наших миттєвостей! Будь ласка, вислухай мене, я дуже каюсь і жалкую про те, що сталося, повір! Немає нічого гірше, ніж нести важкий тягар провини на себе і знати, що тобі від цього дуже сумно! Давай вирвемо цю сторінку з книги нашої любові і почнемо відносини з чистого аркуша! Давай будемо ставитися обережніше до слів та вчинків і берегти те, що дорого нам обом! Милий, коли ти мене пробачиш, обіцяю, що ти не пошкодуєш про це, ти будеш щасливим зі мною, ти будеш пишатися нашими відносинами! Ми просто переступимо через цю перешкоду і, взявшись за руки, підемо далі по стежці нашої любові! Тільки прости мене і у нас все буде добре!

Радість моя, сонце мого горизонту, світле хмарка на похмурому небі! Коханий, дорогоцінний мій хлопчик, мій близький чоловічок, подарунок долі! Хочу попросити у тебе вибачення і клятвено пообіцяти, що така витівка з мого боку була останньою, і більше я ні коли не дозволю собі розмовляти з тобою в подібному тоні! Милий мій, прости, я не знаю, що на мене накотило, яка муха мене вкусила, що я дозволила так себе вести! Зроби скидочку на примхи жіночого характеру, на мою недосвідченість, на мою дурість! Але я тобі клянуся, надалі я буду стримувати свої емоції, я буду відповідати за свої слова, я буду продумувати кожен крок, я буду думати головою! Допоможи мені зрозуміти себе, простягни мені руку допомоги, рідний! Я буду вічно тобі вдячна за те, що пішов мені назустріч! Я буду розуміти, що тобі так само важливі наші відносини і буду дорожити ними! Вибач свою улюблену дівчинку, мій принц!

Милий мій хлопчику! Скільки разів казала собі стримувати свої емоції, скільки разів просила себе не спалахувати, як сірник, але знову не стрималася і образила тебе! Ну що мені робити з собою? Як навчитися не ревнувати тебе, не бачити жадібних поглядів дівчат, які згортають голови в твою сторону? Як приборкати свої пориви забрати твоє серце собі назавжди і ніколи нікому не віддавати? Як? Допоможи мені, будь ласка, переконай у своїй любові, доведи мені, що твої наміри серйозні! Доведи мені, що я для тебе не просто подружка, не просто чергова іграшка, а улюблена дівчинка! І для цього прости мене! Своїм прощенням ти покажеш своє ставлення до мене, я буду розуміти, що я для тебе значу більше, ніж мені здається, і почну вести себе по – іншому! Тільки прости і тоді все стане на свої місця! Ми зможемо зрозуміти один одного без слів, я впевнена в цьому! Пробач!

Улюблений мій чоловік, хлопчик моєї мрії, хороший мій! Як же я люблю тебе, якби ти знав, то я впевнена, що забув би відразу всі образи і простив мене на кілька років вперед! Моя любов до тебе більше самого глибокого океану, жаркіше сонця, більший нашої планети! Їй немає меж, немає кордонів, немає перепон і немає кінця і краю! Немає прекрасніше, щирою і чистіше моєї любові до тебе! Оціни мої почуття любий, зроби добру справу, прости мене і не згадуй мені цього ніколи! Я спокутую свою провину будь-яким способом, я готова на все, лише б ти був поруч зі мною! Я занадто погарячкувала, я перегнула палицю, я не подумала, я зробила дурницю, я визнаю свою помилку! Давай знайдемо компроміс і поступимося один одному для блага нашої любові! Хочу з тобою помиритися і готова на все заради тебе! Вибач, вибач, не гнівайся! І обіцяю, що буду дбайливо зберігати наші стосунки після твого прощення!

Любов моя, милий мій хлопчик! Остання наша зустріч пройшла не дуже гладко, і я визнаю, що не стримала своїх емоцій, прости мене сто раз, дорогий! Пропоную піти один одному назустріч, переступити гордість і забути цю безглузду ситуацію! Давай не будемо гарячкувати, і спалювати всі мости, давай дамо нашим відносинам надію, адже між нами не просто дружба, між нами велике і світле почуття, заради якого люди живуть! Давай збережемо його, прошу тебе! Адже згадай, як нам з тобою було добре вдвох, як глибоко ми один одного відчуваємо, як приємно нам проводити дні і ночі! Як ми скучили один за одним, всі думки тільки про кохання! Милий мій, зглянься на мене, вибач, зрозумій, забудь сварку і не оглядайся назад! Давай не буде втрачати час на те, що не варте нашої уваги! Давай повернемося в країну розуміння, миру і злагоди! Туди, де немає зла, заздрості і брехні! В країну нашої казкової любові!

Котик мій пухнастий, зайченя мій ласкавий хлопчик мій коханий! Прости мене, будь ласка, свою улюблену дівчинку, свого пухнастого зайчоночка, свого ласкавого котеночка! Адже ні я, ні ти не можемо довго перебувати в розлуці! Наші серця не вміють стукати окремо, вони стукають тільки в такт один одному! Прости мене, що не змогла утримати в собі порив емоцій! Зрозумій, у дівчат таке трапляється, і іноді ми не в силах контролювати свої емоції! Але це одиничний випадок і я тобі обіцяю, що такого концерту більше не трапиться, я зрозуміла, я зробила висновки і для себе дуже багато чого вирішила! Тобі на словах вже нічого довести не зможу, але я постараюся виправити становище своїми вчинками, які буду робити заради тебе, мій хороший! Я вкладу в нашу любов всю душу, всю щирість і любов, яку відчуваю до тебе і ти зрозумієш, що я не граю, не жартую, що я серйозно налаштована! Мені необхідно твоє прощення, як повітря! Пробач!

Мій коханий! Я дуже винна перед тобою з останньої нашої зустрічі, мені не дає спокою цей неприємний випадок, я не знаходжу собі місця і хочу попросити у тебе вибачення! Я була не права, ти був абсолютно правий, визнаю, вибач, зрозумій, прости! Рідний мій, я дуже шкодую, що так вийшло, що я зірвалася на тобі наговорила купу непристойностей, але сподіваюся, що ти мене пробачиш і забудеш це непорозуміння! Давай повернемося в чарівну казку нашої любові, давай разрежем солодкий десерт і отримаємо задоволення від наших відносин! Адже все залежить від нас двох! Давай будемо насолоджуватися любов’ю, ніжністю, дарувати один одному ласку і палкі поцілунки! Давай не будемо витрачати дорогоцінний час на те, щоб зруйнувати залишки любові! Давай просто відпустимо ситуацію і будемо плисти за течією нашої любові! Коханий, прислухайся до мене, зверни на мене увагу, посміхнися і подаруй мені надію! Пробач!

Якась незначна, маленька сварка розігнала нас з тобою, мій коханий, по різних кутах! Цього не повинно бути, це не правильно, це погано, це боляче, це жахливо! Не хочу всього цього, не хочу згадувати цей кошмар! Прости, мій хлопчик, прости, мій солодкий, мій хороший, мій єдиний і неповторний! Ти зрозумій мене, як дівчину, зроби милість, не суди суворий! Мій порив емоцій було не втримати, так, це, на жаль, правда! Але не будемо ж ми все життя валити з – за того, що я помилилася! Я дуже засмучена цим випадком, я шкодую, я страждаю, так не будемо ж посилювати ситуацію, рідний мій! Пробач і відпусти з душі тягар образи, що обох нас тягне на дно, холодне і темне дно, де немає тепла, любові і світла! Одужуй, улюблений і виправляй ситуацію, адже від твого прощення залежить наше майбутнє, і давай не будемо втрачати таку можливість!

Чорна кішка перебігла дорогу нашу з тобою любов, мій коханий чоловік! Ми посварилися! Ми віддалилися один від одного на величезну відстань, наша доля розбилася об скелю розбіжності! Мені дуже шкода, що так сталося, і що винна в тім я! І я поспішаю виправити ситуацію, поки не стало надто пізно, і наші стосунки не зайшли в глухий кут! Дозволь мені це зробити, не перешкоджай наше щастя, не упрямься, не будь таким гордим! В житті, милий всяке буває, і потрібно бути готовим до всього, адже стосунки закоханих складаються не тільки з рожевих пелюсток, метеликів і поцілунків, трапляється і непорозуміння, і сварки, і образи! І треба навчитися вміти прощати, це стане в нагоді і тобі, і мені, мій коханий! Я, звичайно, постараюся більше не повторювати подібного, але можливо життя ще раз крутанет нас з тобою і перевірить на міцність! Так що, прости мене, мій рідний, і за зараз, і заздалегідь! Люблю тебе!

Любов моя, милий мій хлопчик! Остання наша зустріч пройшла не дуже гладко, і я визнаю, що не стримала своїх емоцій, прости мене сто раз, дорогий! Пропоную піти один одному назустріч, переступити гордість і забути цю безглузду ситуацію! Давай не будемо гарячкувати, і спалювати всі мости, давай дамо нашим відносинам надію, адже між нами не просто дружба, між нами велике і світле почуття, заради якого люди живуть! Давай збережемо його, прошу тебе! Адже згадай, як нам з тобою було добре вдвох, як глибоко ми один одного відчуваємо, як приємно нам проводити дні і ночі! Як ми скучили один за одним, всі думки тільки про кохання! Милий мій, зглянься на мене, вибач, зрозумій, забудь сварку і не оглядайся назад! Давай не буде втрачати час на те, що не варте нашої уваги! Давай повернемося в країну розуміння, миру і злагоди! Туди, де немає зла, заздрості і брехні! В країну нашої казкової любові!

Якщо чесно, я навіть не уявляю, з чого почати цю розмову, щоб отримати твою увагу, мій коханий! А я ще й розраховую на твоє прощення, і не піду поки його не отримаю! Буду жити у тебе під дверима, ходити під вікнами, зустрічати і проводжати поглядом, але я не відстану від тебе, мій хлопчик, поки не отримаю те, навіщо прийшла! Твоє прощення! Воно дуже мені треба! Мені й тобі! Нам! Це вихід з положення, з цієї жахливої ситуації, в яку ми потрапили завдяки мені, на превеликий жаль! Так, це я в усьому винна, пішла наперекір тобі, не послухала тебе, не прийняла твоя порада, не прислухалася до твою думку, і ось результат! Але! Негативний результат-теж результат! Я зробила висновки, я отримала гіркий, але досвід, я переосмислила життя і його цінності! Милий, прости мене, будь ласка, благаю тебе на колінах, адже я все зрозуміла і більше такого між нами ніколи не трапиться, обіцяю! Повір мені!

З милим рай і в курені, говорить народна приказка, але тільки є одне невелике «але»! Якщо ви не в сварці! А якщо ви у сварці, то не курінь, ні хороми не допоможуть вам виправити ситуацію! Я так завинила перед тобою, мій ласкавий і солодкий хлопчик і тепер не знаю, як виправити свою провину! Я загубилася в житті, я заплуталась, я без тебе не відчуваю себе живою! Допоможи мені, прости мене, простягни руку допомоги, яку я так чекаю! Врятуй мене від омани, від обману власного свідомості! Я прошу тебе з останніх сил, якщо не ти, то я пропаду, як особистість, як людина, в мені загинуть всі надії, всі очікування! І тільки ти зможеш повернути мене на Землю, тільки ти зможеш повернути мене до життя і показати, що є заради чого жити, вдихнути в мене натхнення і силу духу! Прости мене, малюк! Я покарана, я все усвідомила і зрозуміла, це не досвід, це буде урок мені на все життя, повір!

Якщо зможеш, рідний мій, прошу тебе, молю тебе з останніх сил, прости мене, будь ласка! Я закликаю всіх ангелів любові на допомогу, щоб ти зглянувся наді мною і подарував маленьку надію на порятунок наших відносин! Я не зможу пережити наш розрив, я не хочу тебе втрачати, я не знаю, як мені випросити у тебе пощади і повернути колишню довіру! Але я буду боротися за тебе до останнього подиху! Крім тебе мені ніхто не буде потрібен, я не хочу знати інших хлопців, я не хочу навіть чути про те, що є хтось крім тебе, мій коханий! Почуй мене, відчуй моє каяття, доторкнися до моєї душі і зрозумій, що кожна людина може помилитися! І зі мною сталося таке, що я сама собі пробачити не можу, це зможеш зробити тільки ти! Поверни мені мою душевну рівновагу, моє серце без твого серця поруч, зупиняється, душа моя без тебе завмирає і холоне! Не втрать до мене залишилися почуттів, коханий, благаю тебе, прости мене в останній раз!

Як же я мрію, повернути час назад і не допустити того, що між нами сталося! Коханий! Я досі не вірю, що ми у сварці, що ми віддалилися один від одного і в одну мить стали чужими! Це неправда! Я не хочу вірити в це, я не можу вірити в це, я відмовляюся розуміти таке! Це справжнє непорозуміння! Пробач! Пробач! Пробач! Не може бути, щоб ти не хотів повернути наші солодкі, як мед поцілунки наші гарячі, як сонце, ночі, нашу ласку і любов, нашу довіру і розуміння, нашу чистоту почуттів! Подивись мені в очі, подаруй мені посмішку і скажи, що ти мене забуваєш, що ти не тримаєш на мене образи, що ти не сердишся на мене, бо ти мене любиш так само, як і раніше! Зроби мені подарунок, покажи свою любов, не ховай її за сімома замками, відкрий мені свою душу! Прости мене і зроби так, щоб я подумала, що весь цей кошмар мені приснився і ми знову разом, знову щасливі і безтурботні!

Милий мій хлопчику! Скільки разів казала собі стримувати свої емоції, скільки разів просила себе не спалахувати, як сірник, але знову не стрималася і образила тебе! Ну що мені робити з собою? Як навчитися не ревнувати тебе, не бачити жадібних поглядів дівчат, які згортають голови в твою сторону? Як приборкати свої пориви забрати твоє серце собі назавжди і ніколи нікому не віддавати? Як? Допоможи мені, будь ласка, переконай у своїй любові, доведи мені, що твої наміри серйозні! Доведи мені, що я для тебе не просто подружка, не просто чергова іграшка, а улюблена дівчинка! І для цього прости мене! Своїм прощенням ти покажеш своє ставлення до мене, я буду розуміти, що я для тебе значу більше, ніж мені здається, і почну вести себе по – іншому! Тільки прости і тоді все стане на свої місця! Ми зможемо зрозуміти один одного без слів, я впевнена в цьому! Пробач!

До цього нещасливого дня, я їхала за життя в щасливому вагоні, в поїзді під назвою «жіноче щастя»! Але сталося жахливе! Ми посварилися, ми не зрозуміли один одного, ми розлучилися! Я образила тебе і не визнала своєї провини! Я винна в нашому розриві! Прости мене, коханий! У мене було достатньо часу, щоб обдумати ситуацію і зрозуміти наскільки я була не права! Адже усвідомлення помилки приходить не відразу, а коли охолонуть емоції, мені мій розум підказав, що я накоїла непоправне! Я зробила тобі боляче, я залишила глибокий шрам на твоєму закоханому серці і тепер я не знаю, як мені повернути тебе і твої почуття! І це найважче покарання, яке тільки може бути між закоханими! Прости мене, мій любий, милий, єдиний! Я вже покарана долею, ми втратили щасливі миті, витративши їх на сварку! Давай забудемо все і віддамося насолоди любов’ю!

Сонячний промінь у моєму житті, мій любий і коханий чоловік! Пробач мою дурість, пробач мою помилку, якщо зможеш забути так, щоб не згадувати, а якщо згадаєш, нехай буде мені це нагадуванням того, що справжні почуття треба цінувати, а не розкидатися словами, які ранять серце! Ласкавий мій кошенятко, мій ніжний хлопчик, мій солодкий льодяник! Будь добрий до мене, згадай наші пристрасні ночі, коли сильніше нашої любові не було нічого на світі, коли ти шепотів мені на вушко слова визнання і обіймав мене своїми сильними руками! Згадай мої слова любові і обіцянки бути вічно твоєю! Так от, я стримую свої обіцянки і твоєї я буду вічно! А ти мене прости для того, що б я віддала тобі своє серце назавжди! Послуга за послугу і ми будемо щасливі! Погоджуйся, не томи душу мені, не тягни час, давай будемо щасливими прямо зараз!

Мій сонячний зайчик, мій ласкавий промінець надії, моя опора і захист, мій герой, мій коханий! Скажи мені, невже так важко зрозуміти, коли дівчина ось – ось образиться і не допустити цього! Адже це так легко! Просто потрібно заглянути мені в душу, доторкнутися до схованок серця і вгадати думки! Всього лише! Дрібниця! Легко і просто! Варто тільки захотіти! А ти, чи не зміг, чи не захотів, одне з двох, третього не дано, і ось результат, помилуйся! Ми у сварці. Образи, сльози, розставання, розбите серце, поранені душі! Ні, так не піде! Давай будемо вирішувати, виправляти ситуацію і миритися, інакше ми просто втратимо один одного! А таку любов, як у нас, люди чекають роками, і буває, що так і не чекають! Зрозумій це, милий і прости мене! Повернися до мене в обійми і подарую тобі таку любов, про яку ти мріяв усе своє життя! Не пошкодуєш, обіцяю! А обіцянки я вмію стримувати!

Милий! Не противтеся нашому примирення, не йди проти долі, не відштовхуй мене злісним поглядом, остинь! Адже рано чи пізно ми все одно помиримося, тому, що нам судилося з тобою бути разом, і це вирішила не я, це вирішила за нас з тобою наша доля! Як би ти не бажав продовжити нашу сварку і дати мені урок, щоб я більше так не робила, все одно, ми просто втрачаємо час! Я, звичайно, врахую, запам’ятаю і зроблю висновки з цієї сварки, я знаю, що я винна, що я була не права, але я вже давно все зрозуміла! Хочу, щоб ти мене простив, і ми знову віддали свої серця в руки нашої долі! Мені так подобалося плисти за течією і насолоджуватися твоєю любов’ю! Я нікому тебе не віддам, навіть якщо ти будеш на мене ображатися і злитися! Ти такий гарний, добрий, сильний, мужній і рідний! Не посмію тебе образити, повір мені на слово! А пізніше, я доведу тобі свої слова вчинками! Пробач!

Милий, рідний мій чоловічок! Не скупися на емоції, не відкладай наше щастя, не томи душу мені, не край моє серце! Здійсни чудо, вволи мою маленьку, але дуже важливу мрію, прости мене! Зроби впевнений крок назустріч любові, покажи мені своє ставлення до мене, доведи, що нам з тобою нічого не завадить бути разом! Зламай систему, зруйнуй стереотипи, зроби мене щасливою і віддайся сам в обійми любові і ніжності! Не будь таким жорстоким, тобі не йде, твої очі все одно наповнені добротою, як би ти не здавався бути суворішим! Розслабся, забудь все погане і давай почнемо один одного розуміти! Давай будемо дбайливо ставитися один до одного і намагатися йти на компроміс, перш ніж буде запізно! Сподіваюся, що ти мене почув і простив! А інакше бути не може, адже ми любимо один одного! Коханий мій, обіцяю тобі, що це була наша остання сварка!

Коханий мій хлопець! У мене для тебе є спеціальний набір чарівних слів, які я застосовую лише в крайньому випадку! І цей крайній випадок, настав саме сьогодні! Ми з тобою не зрозуміли один одного і посварилися! Вірніше, була не права я, але це не означає, що ти маєш право ображатися! Ти ж чоловік! Ти не повинен був показувати свою слабкість, ти мав заспокоїти мене, подарувати букет моїх улюблених троянд, обійняти, поцілувати і вибачитися за те, що не зміг вчасно мене зупинити! Ти ж знаєш мій характер, яка бестія вселяється в мене часом, ти повинен бути завжди готовий до мого нападу і твоя реакція має бути миттєвою! Адже я ж твоя кохана дівчина, ти повинен оберігати мене від стресів і бурхливих емоцій! Наступного разу будь готовий, не підведи! А коли буде наступний раз, я не знаю, ти повинен будеш сам вгадати! І заздалегідь мене прости! Цілую!

Сьогодні чорний день у моєму житті, сьогодні я посварилася зі своїм хлопцем і він не може мене пробачити! Ох вже ці хлопці! Подумаєш, образила. Ну, з ким не буває, скажіть мені, будь ласка! Невже у всіх відносинах тиша та дурощі? Так в житті не повірю! А мій хлопець такий образливий, ну от що мені з цим робити? Не ображати, скажете ви? А як це робиться, вибачте? Адже ми, дівчата, істоти емоційні і чому, скажіть, чому ми повинні стримувати пориви своїх емоцій, якщо у нас для цього викиду є хлопець, який просто зобов’язаний вислухати, зрозуміти і відразу ж пробачити! А що не так хіба? По-моєму я абсолютно права, і не треба зі мною сперечатися, це марно, тому що права тільки я завжди і за будь-яких обставин! Шкода, що тільки мій хлопець цього не визнає! Прости мій ніжний кошеня, прости мій улюблений хлопчик! Пройде образа, дзвони!

Ви тільки подивіться на нього, він, бачте, образився! Ну, це взагалі нормально? Щоб хлопець ображався на дівчину? Та немає в нього такого права і ніколи не було! Чоловік повинен твердо нести удар і ніколи не показувати своїх слабкостей! Це не закладено природою, це не повинно бути! Так що милий мій, ти мене, звичайно ж, пробач, але це тільки заради того, щоб продовжити наші відносини на позитивній нотці! Заради жарту, вибачусь перед тобою, але ти не думай, що так буде завжди і я кожен раз буду повзати перед тобою на колінах і просити про пощаду! Ні, мій любий! Захід сонця губу і продовжуй вибачатися переді мною за мою ж дурість! Так влаштована жінка, що поробиш! Винувата вона, а покарання несе коханий чоловік! Ти сильний, ти витримаєш, я в тебе вірю і знаю, що заради нашої любові ти зробиш все! І ось за це я тебе люблю, і навіть готова вибачитися ще раз!

Скільки разів я тобі казала мій улюблений, скільки раз просив тебе, щоб ти вчасно мене заспокоював, коли я починаю бушувати, рвати і метати? Скільки скажи мені? Тобі що, подобаються наші скандали, ти що, отримуєш від них задоволення? От скажи мені, будь ласка? Адже тільки ти маєш на мене вплив, тільки ти можеш мене втихомирити і повернути спокій в наших відносинах! Тепер мені в черговий раз доведеться вибачатися перед тобою! А знаєш, як не хочеться переступати через свою гордість, навіть якщо я винна! Я ж дівчина, ніжне створіння, яке треба любити, плекати і порошинки здувати! Не бережеш мене зовсім ти мій милий! Ти що, хочеш мене згубити? Чи хочеш чергового розладу у стосунках, які практично ідеальні, якщо б не твоя помилка! Ну ладно, ладно, жартую! Прости мене і не ображайся на свою улюблену дівчинку!

Рідний мій гаряче улюблений чоловічок! Мій єдиний, мій дорогий! Готова стати перед тобою на свої коліна і визнати свою провину у всіх наших сварках, лише б тільки ти зміг пробачити мене і забути наш розлад! Ти ж знаєш, як мені важко переступити поріг власної гордості і визнати себе винною! Але я зроблю це заради тебе, я зроблю це заради нашої любові! Ти тільки пробач мене! Неможливо жити без твоєї чарівної посмішки, без твоїх ніжних і ласкавих рук і я мрію помиритися з тобою і отримувати задоволення від твоєї любові! Прийми мої вибачення, не край мені серце тим, що хочеш провчити мене часом розлуки! Я не витримую цієї муки! Для мене немає нічого гіршого, ніж бути у сварці з тобою! Змилуйся, пожалій, прости і не муч мене занадто довго, дорогий! Я вже зрозуміла, покарала сама себе, більше ніколи не посмію тебе образити! Коханий, коли ти мене пробачиш, ти не пошкодуєш, я зроблю тебе самим закоханим і задоволеним чоловіком у Всесвіті!