Вибачитися перед хлопцем своїми словами

Ну як, скажи мені, як мені вимолити у тебе прощення, коханий? Сил моїх більше немає, щоб терпіти нашу розлуку, щоб пережити нашу дурну сварку, щоб існувати без тебе! Не можу більше! Давай, прощай мене, мій рідний! Ми ж не чужі люди, ми дві половинки одного цілого, одного великого сердечка, і нарізно нам перебувати зовсім не можна! Я не пробачу собі, якщо втрачу тебе! Терміново, терміново прощай мене! Давай забудемо всі непорозуміння, що між нами відбулися і почнемо свої прекрасні відносини з чистого, білого аркуша! Я готова все забути, пробачити і не згадувати! Справа тільки за тобою! Там за рогом, продають шикарні троянди, подаруй мені і я растаю в твоїх обіймах від любові і ласкавого погляду! Давай, зроби це, милий, не бійся! І я твоя навіки! Не будемо відкладати наше щастя! Люблю тебе! І ще сто разів пробач, коханий!

Коханий! Дам тобі одну невелику підказку, для того, щоб повернути мою любов! Слухай мене уважно! Дівчата, істоти ніжні і трепетні і деколи, трапляється так, що їх накриває хвиля обурення, образи і засмучення з будь-якого приводу, а буває і без приводу, це будуть розташовані зірки на небі у цей день. Так от, щоб вичерпати питання і повернути відносини у вихідне положення, тобі потрібно зробити маленький подаруночок, подарувати квіти, зробити комплімент, стати на одне коліно і слізно попросити вибачення! Так, мій дорогий! Прощення будеш просити ти, навіть якщо вина повністю лежить на мені! Так буде краще для нас обох, повір моєму жіночого досвіду! І не сперечайся, і не заперечуй, просто зроби так, як я тобі кажу, і ми з тобою знову зануримося в океан пристрасті і любові! Прости, мій солодкий, що подгорчила злегка тобі життя!

Мій улюблений, солодкий хлопчик! Скільки бачила на своєму віку хлопців, з тобою ніхто не може зрівнятися, ти – кращий! І на підставі цього, я готова з тобою помиритися! Прости мене, моя помилка була дурною, нема мені виправдання, але в ім’я нашої з тобою кохання велике і чисте, ти просто зобов’язаний мене пробачити без зайвих слів заперечень! Тому що я для тебе найкраща, і таку чудову, красиву, струнку і витончену дівчину ти ніколи і ніде більше не знайдеш! Повір мені на слово! І подумай, чи варто наша дурна сварка, щоб втратити таку велику і неповторну любов! Прости мене, зрозумій, увійди в моє становище, стань на моє місце, з кожним може трапитися таке, але головне, що я зрозуміла, зрозуміла і зробила висновки! А це серйозний крок назустріч примирення, мій любий! Оціни мої страждання і прости мене зараз же! Врятуй нашу любов, не губи залишок почуттів, прости і відпусти образу!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11