Слова сумую для коханої дівчини у прозі

Я без тебе, моя єдина, немов сонечко без небес, немов птах без польотів. Твоя любов окриляє і радує мене кожну хвилину. Я люблю тебе, моя жадана. І тільки поряд з тобою відчуваю себе щасливим. Ти поїхала на кілька днів, і світ став сірим і холодним для мене, я дуже чекаю і сильно скучаю по тобі. Нехай на твоєму шляху трапляються удача і везіння. Нехай збуваються всі твої заповітні мрії. Нехай ангел – охоронець оберігає тебе, а моя любов дає надію і впевненість.

Ти моя наймиліша і найбажаніша дівчина. Тільки з тобою я шалено щасливий. Як сонце дарує тепло своїх променів, так і ти даруєш мені радість і любов. Я просто не уявляю, як я жив до зустрічі з тобою. Ти мій найрідніша людина на світі. Всього лише день пройшов, як ми з тобою не бачилися, а я вже за тобою скучив, чекаю з нетерпінням зустрічі, моя любов. Нехай кожен день несе тобі удачу та успіх, а доля дарує багато радості і любові. Нехай твоя усмішка завжди радує мене, а гаряча любов завжди зігріває.

Якщо є на землі найкрасивішу квітку, то це ти, моя єдина і неповторна. Твоя любов мене окрилює, дає надію. Твоя добра усмішка завжди радує мене. Ти моя казкова принцеса, моя єдина дівчина на світі. Як же мені добре з тобою! Я хочу бути з тобою все життя разом. Ми розлучилися зовсім не на довго, а я вже сумую за тобою, моя рідна. Мені так хочеться, як доброму чарівникові, виконати твоє найзаповітніше бажання. Нехай доля обожнює тебе, нехай птах щастя прилітає до тебе і дарує удачу.

Мені так хочеться, щоб моя кохана була зі мною завжди карнавал і счастливою. Адже вона сама ніжна, найкрасивіша і найбажаніша дівчина на світі. Моя любов, я так сумую за тобою, і чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі сьогодні ввечері. Я ловлю себе на тому, що не можу дихати без тебе, ти все, що є в моєму житті, ти радість кожного дня, ти просто моя мрія. Нехай життя твоє тече повною річкою, обминаючи всі камені і пороги. Нехай неодмінно збудеться твоя заповітна мрія. Будь щаслива, моє сонечко.

Ти – половинка мого серця, ти кохана дівчина на світі, ти мій ангел – охоронець. Моя єдина, красива і сама ніжна, я так люблю тебе. Ти, як сонечко зігріваєш мене своєю любов’ю. Зараз тебе немає поруч зі мною, і я дуже скучаю по тобі. Приїжджай скоріше, мені сумно без тебе. Я бажаю тобі тільки щастя і удачі, і хочу в твоїх солодких обіймах прожити все життя. Нехай Господь тебе береже, а віра, надія та любов ніколи не залишають тебе. Будь щаслива і успішна у всьому.

Я дякую долі за такий королівський подарунок. І цей подарунок ти – моя рідна і єдина дівчина на світі. Тільки з тобою я окрилений від щастя, тільки тобі я шепочу найніжніші і найголовніші слова. Ти – мрія всього мого життя. Якщо тебе немає поруч зі мною, мені нічого не цікаво. Я сумую за тобою, я сумую, я просто не витримую розлуки з тобою. Моя любов до тебе – найміцніше і саме ніжне почуття на землі. Я все зроблю, щоб ти була щаслива, моя любов. Дай Бог тобі благополуччя та удачі.

Скільки сказано і проспівано про кохання. Але у кожного вона своя, особиста, і немає жодної любові, схожою на чиюсь. Мені так добре з тобою, моя ніжна, добра і найбажаніша дівчина. Моя любов до тебе готова подолати всі перешкоди, тільки от розлуку вона переносить дуже важко. Якщо ми розлучаємося з тобою, хоча б на один день, я відчуваю себе таким самотнім, я сумую за тобою, кохана. Хай тобі у всьому щастить, моя хороша, нехай кожна мить буде щасливим. Нехай небосхил ніколи не встеляють хмари, а тільки яскраве сонечко світить для тебе, моя єдина.

Я вдячний долі за цінний подарунок, цей подарунок – ти, моя кохана, моя ніжна і найкрасивіша дівчина на планеті. Ти мій ангел, ти моя любов. Мені так хочеться бути з тобою разом все життя. Але у мене така робота, що я часто залишаю тебе одну. В ці хвилини я так часто сумую за тобою, моя любов. Нехай здійсниться найзаповітніша мрія. Нехай милі твої очі ніколи не знають, що таке сльози. Я хочу, щоб ти зі мною завжди була щасливою і веселою. Нехай моя любов заповнить теплотою твоє ніжне серденько.

Ти – моя ніжна половинка серця. Ти – мій самий добрий і найголовніша людина на землі. Мені так добре, коли ти поруч. Але бувають моменти, коли ми вимушені розлучитися на деякий час, і тоді мені дуже самотньо без тебе, моя любов. Я сумую за тобою кожну хвилину, кожну секунду, і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі, моя жадана. Нехай моя любов зігріває тебе завжди. Мене, немов магнітом тягне до тебе, моя любов. Я так хочу пригорнути тебе до свого серця, і більше нікуди не відпускати.

Я так звик до тебе, моя кохана. Ти = частинка мене, я просто не уявляю життя без тебе. Коли ти їдеш, нехай навіть не на довго, я просто не знаходжу собі місця. Я сумую без твоєї ласки і тепла, без твоєї променистої посмішки, без твоїх солодких губ. Туга просто з’їдає моє серце. Я готовий виконати всі твої бажання, аби ти швидше повернулася. Моя любов до тебе безмежна. Нехай ангел завжди оберігає тебе від горя, хай щастить тобі, улюблена в усьому і завжди. Нехай моя любов буде оберегом для тебе.

Ти, немов червона квітка, така ж красива, трепетна і ніжна. Ти краще за всіх на світі, моя улюблена. Я так вдячний долі, що вона подарувала мені тебе. Тільки з тобою, моя єдина, я відчуваю себе щасливим. Кожен день, проведений з тобою, це подарунок для мене. Я люблю тебе, і хочу бути з тобою все життя, а коли поряд немає тебе, мені дуже сумно і не затишно. Я сумую за тобою, і чекаю нашої зустрічі. Мила, нехай у твоєму житті все складеться чудово, Нехай моя любов завжди буде твоєю дороговказною зіркою.

Як прекрасний світ, коли ти поруч, моя улюблена. Як мені добре з тобою. Я просто вже не уявляю життя без тебе. І якщо ти не на довго їдеш, для мене це цілковита катастрофа. Я просто не знаходжу собі місця. Я сумую і скучаю за тобою, і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі з тобою. Ти кохання всього мого життя, ти моя радість, моє щастя. Нехай тобі завжди щастить, моя хороша, нехай ніяких перешкод не буде на твоєму шляху. Нехай небо над тобою ніколи не затьмарюється хмарами, а сонечко світить тобі яскраво і тепло.

Ось вже пройшло три дні, як ми не бачилися з тобою. А для мене це ціла вічність. Я так скучив за твоєму ніжному голосу, за твоєю променистої посмішки, і по твоїх солодких губах. Я сумую, і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Ти для мене, рідна, як світло у віконці, як теплий промінчик ласкавого сонечка. Я люблю тебе, моя люба, і хочу все життя бути з тобою поряд. Ти мій ангел-охоронець в житті. Нехай збудеться твоя заповітна мрія, нехай удача посміхається тобі завжди, моя хороша, а щастя хай завжди ходить поруч.

Моя сама ніжна, найласкавіша, найдобріша і єдина дівчина на світі. Ти моє світло у віконці, ти приносиш мені завжди лише радість і натхнення. Твій дзвінкий сміх радує мене завжди, а очі чарують поглядом. Ти моя друга половинка, без якої, я вже просто не можу жити. Тебе немає зі мною, і я дуже сумую за тобою, рахуючи хвилини, коли ж ми знову зустрінемося. Нехай ангел оберігає тебе від невдач. Будь завжди карнавал, радісною та щасливою. Сумую і чекаю тебе з нетерпінням.

Ти поїхала на кілька днів, а на душі вже порожнеча. Мене без тебе ніщо не радує, все навколо сіро і похмуро. Навіть сонечко сховалося за хмару. Моя добра, мила і сама прекрасна дівчина в світі. Ти просто ангел у плоті. Я тобою дихаю й живу. А зараз дуже сумно без тебе. Я готовий виконати будь-яке твоє бажання, лише б ти скоріше повернулася додому, моя жадана і неповторна. Хай тобі у всьому протегує доля, хай прилітає птах щастя кожен день і приносить удачу. Люблю і сумую, моя мила.

Сама мила, сама неповторна, я без тебе, як сонечко без небес, як пустельний океан. Ти подарунок долі для мене. Як же мені добре з тобою, моя кохана, Я тобою дихаю, тобою живу, тебе обожнюю. Я б не розлучався з тобою ні на хвилиночку, але життя диктує свої правила, і розлука наша неминуча. Але ти не хвилюйся, моє сонечко, це зовсім ненадовго. Моя любов завжди буде поряд з тобою. Я сумую за тобою і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Мені так сумно без тебе, але я витримаю розлуку, адже зустріч попереду.

Я так вдячний долі за такий королівський подарунок для мене, за зустріч з тобою, моя улюблена. Ти найкрасивіша дівчина на світі, мені просто казково пощастило з тобою. Життя таке прекрасне, коли поряд ти. Якщо ми розлучаємося, то я відразу ж сумую за тобою. Я зрозумів, що любов це найсильніше почуття на світі, воно творить чудеса, воно окрилює нас. Кохана, давай ніколи не розлучатися надовго, тому що я просто не витримаю розлуки. Хочу, щоб ти завжди була зі мною веселою і щасливою. Люблю тебе, моє сонечко, і сумую.

Моя сама кохана дівчина на світі все для тебе: красиві світанки, прекрасні заходи сонця і ніжні ночі кохання. Все, що в житті є у мене, це ти, моя радість. Мені так легко і просто з тобою. Коли ти поруч, у мене виростають крила любові, я для тебе готовий виконати будь-яке бажання. Але сьогодні у мене зовсім немає настрою, адже ти поїхала, нехай не надовго, але без тебе мені дуже сумно. Я сумую за тобою, моя кохана, кожну хвилинку, згадуючи наші божественні зустрічі. З нетерпінням чекаю тебе, моя зірочка.

З тобою мені кожен мить прекрасний, моя улюблена. Я так радий, що зустрів тебе, моє сонечко. Ти сама ніжна, ласкава і найкрасивіша дівчина. Нехай у всьому завжди тобі везе, моя принадність. Хвилини зустрічі з тобою пролітають миттєво, а хвилини розставання тягнуться довго, і, здається, кінця і краю їм немає. Якщо тебе немає поруч, я дуже сильно нудьгую по тобі, моє золотко. Ти краще за всіх, моя люба, на світі. Нехай господь відведе всі печалі від тебе, нехай у тебе все буде добре. Мені сумно без тебе, повертайся скоріше, моя любов.

Ти схожа на казковий квітка, така ж ніжна, трепетна і ласкава. Як я люблю дивитися в улюблені очі безкрайніх озер, люблю твій веселий норов, світлу посмішку і добрий сміх. Ти сама досконалість, моя принадність. Коли ти поруч і сонце світить ласкавіше, коли ти поруч світ стає краще, а коли тебе немає, все навколо темніє і стає осоружним. Ти поїхала всього на один день, а мені вже сумно без тебе, моя хороша. Я сумую за тобою, моя зайка, і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі.

Цілий вечір ми провели з тобою разом. Я насолоджувався твоїм ласкавим голосом, і дзвінким сміхом. Ти така гарненька, просто принадність. Але ось, провівши тебе, додому, я лишився один, і вже сумую за тобою, моя принцеса. Нехай тобі завжди посміхається удача, нехай всі мрії перетворяться в реальність. Будь завжди поряд, моя ніжна, гарна і бажана. Нехай моя любов зігріває тебе від бід та невдач. Нехай в нашому житті ніколи не буде розлуки. Сумую за тобою, моя ненаглядна, і чекаю завтрашньої зустрічі.