Слова сумую для коханої дівчини у прозі

Я без тебе, моя єдина, немов сонечко без небес, немов птах без польотів. Твоя любов окриляє і радує мене кожну хвилину. Я люблю тебе, моя жадана. І тільки поряд з тобою відчуваю себе щасливим. Ти поїхала на кілька днів, і світ став сірим і холодним для мене, я дуже чекаю і сильно скучаю по тобі. Нехай на твоєму шляху трапляються удача і везіння. Нехай збуваються всі твої заповітні мрії. Нехай ангел – охоронець оберігає тебе, а моя любов дає надію і впевненість.

Ти моя наймиліша і найбажаніша дівчина. Тільки з тобою я шалено щасливий. Як сонце дарує тепло своїх променів, так і ти даруєш мені радість і любов. Я просто не уявляю, як я жив до зустрічі з тобою. Ти мій найрідніша людина на світі. Всього лише день пройшов, як ми з тобою не бачилися, а я вже за тобою скучив, чекаю з нетерпінням зустрічі, моя любов. Нехай кожен день несе тобі удачу та успіх, а доля дарує багато радості і любові. Нехай твоя усмішка завжди радує мене, а гаряча любов завжди зігріває.

Якщо є на землі найкрасивішу квітку, то це ти, моя єдина і неповторна. Твоя любов мене окрилює, дає надію. Твоя добра усмішка завжди радує мене. Ти моя казкова принцеса, моя єдина дівчина на світі. Як же мені добре з тобою! Я хочу бути з тобою все життя разом. Ми розлучилися зовсім не на довго, а я вже сумую за тобою, моя рідна. Мені так хочеться, як доброму чарівникові, виконати твоє найзаповітніше бажання. Нехай доля обожнює тебе, нехай птах щастя прилітає до тебе і дарує удачу.

Мені так хочеться, щоб моя кохана була зі мною завжди карнавал і счастливою. Адже вона сама ніжна, найкрасивіша і найбажаніша дівчина на світі. Моя любов, я так сумую за тобою, і чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі сьогодні ввечері. Я ловлю себе на тому, що не можу дихати без тебе, ти все, що є в моєму житті, ти радість кожного дня, ти просто моя мрія. Нехай життя твоє тече повною річкою, обминаючи всі камені і пороги. Нехай неодмінно збудеться твоя заповітна мрія. Будь щаслива, моє сонечко.

Ти – половинка мого серця, ти кохана дівчина на світі, ти мій ангел – охоронець. Моя єдина, красива і сама ніжна, я так люблю тебе. Ти, як сонечко зігріваєш мене своєю любов’ю. Зараз тебе немає поруч зі мною, і я дуже скучаю по тобі. Приїжджай скоріше, мені сумно без тебе. Я бажаю тобі тільки щастя і удачі, і хочу в твоїх солодких обіймах прожити все життя. Нехай Господь тебе береже, а віра, надія та любов ніколи не залишають тебе. Будь щаслива і успішна у всьому.

Сторінки: 1 2 3 4 5