Побажання в прозі з добрим ранком коханій дівчині

Настає ласкаве ранок, і ти як пелюстки троянди відкриваєш свої прекрасні очі. Доброго ранку, мій ангел. Нехай початок дня буде в тебе щасливим і безтурботним, нехай гарний настрій будуть стимулом для робочого дня. Хай буде в тебе все так, як ти захочеш, нехай не обдурять тебе, кохана, очікування, а заповітні мрії стануть дійсністю. Я шалено щасливий, коли чую твій ніжний, ласкавий голосок. Нехай моя любов завжди буде оберегом для тебе. Будь щаслива, моя хороша.

Сонечко, граючи промінчиками з твоїм волоссям, ніжно будить тебе. Прокидайся, моя . улюблена соня, я знаю, що ти любиш поспати, але сьогодні такий чудовий ранок. Я бажаю тобі доброго ранку і гарного щасливого дня. Нехай удача неодмінно постукає у твої двері, нехай здійсняться всі твої заповітні мрії. Ти моя сама кохана, сама прекрасна принцеса. Я бажаю тобі величезного щастя, благополуччя, тепла. З нетерпінням чекаю зустрічі з тобою кожну хвилину. Ти для мене світло у віконці.

Як прекрасно дня народження! Перші сонячні промінчики вмиваються серебристою росою. акую красу просто необхідно побачити. Я запрошую тебе на це видовище. Скоріш прокидайся, моє сонечко. Я бажаю тобі найкращого, самого прекрасного ранку. Нехай хороша погода принесе тобі гарний настрій, нехай птах щастя неодмінно прилетить до тебе сьогодні. Будь завжди такою ніжною, трепетною і ласкавою. Я люблю тебе більше життя. Цілую тебе палко й міцно. Ти найкраща на світі.

Добрий ранок, моя прекрасна фея. Твій ніжний погляд радує сонечко, і воно своїми теплими променями пестить тебе. Доброго і самого чудового ранку тобі, моя радість. Я хочу бути завжди з тобою, милуватися твоєю чарівною красою. Нехай сьогодні фортуна посміхнеться тобі, нехай запланована зустріч принесе тобі успіх. Я хочу бачити тебе щасливою, і все зроблю для цього. Всіх земних благ тобі, гарячої, взаємної любові, відмінного настрою і комфорту у всьому. Нехай Господь завжди береже тебе.

Добрий ранок, моя кохана, рідна і єдина. Нехай цей прекрасний світанок подарує тобі надію, віру і любов. Нехай збудеться твоя заповітна мрія. Твоя краса, улюблена не зрівняється з самими красивими квітами планети. Ти для мене завжди прекрасніше всіх. Бажаю тобі бути завжди здоровою, щасливою і радісною. Будь завжди бажаною, коханою і життєрадісною, нехай почуття гумору ніколи не залишає тебе. Моя любов зробить нас найщасливішими на світі. Удачі тобі у всьому.

Свіжий запах ранку так чарує. Сонечко намагається промінчиками розбудити тебе, але все марно. Мій кошеня спить, радіючи, що сьогодні вихідний. Я так люблю милуватися тобою, коли ти спиш, ти нагадуєш мені сплячу красуню. Самого доброго я бажаю тобі. І самого прекрасного настрою. Нехай сьогодні. день буде самим прекрасним. нехай удача неодмінно прийде до тобі. Нехай найніжніші слова звучать сьогодні в твою адресу. Я люблю тебе, мила і бажаю тільки щастя.

Кохана, пора прокидатися. Я знаю, що ти у мене соня, і дуже любиш поніжитися в ліжку, але вже настав ранок, прокидайся швидше, моя принцеса. Доброго ранку я бажаю тобі, моя рідна. Нехай цей ранок принесе тобі радість і натхнення, нехай воно буде початком доброго дня. Нехай сьогодні обов’язково збудеться все те, чого ти бажаєш. Мені подобатися в ранкові години милуватися тобою. Ти така ніжна і ласкава. Доброго ранку, моє сонечко, моя радість. Я бажаю тобі чудового дня.

Сонячні промінчики так намагаються пробитися через скло в твою кімнату, щоб своїм теплом розбудити тебе, моя кохана. Птахи весело щебечуть за вікном, вітаючи тебе, моя кохана. Я заварив тобі кави, яка підбадьорить тебе і дасть сил швидше прокинутися. З добрим ранком тебе, мій кошеня, прокидайся швидше. Нехай ранок принесе тобі радість і удачу, нехай воно подарує вам відмінний настрій. Нехай початок дня буде успішним і щасливим. Мені так хочеться, щоб ти була щаслива, моя кохана, в будь-який час доби.

Перші сонячні промені ніжно цілують землю. Світанок поступово замінює темне царство ночі. Починається ранок. Прокидайся швидше, моя улюблена соня, і помилуйся цим прекрасним дивом природи. Нехай сьогоднішній ранок буде добрим і щасливим. Добрий ранок – це початок доброго дня. Нехай тобі обов’язково пощастить, хай неодмінно збудуться всі твої бажання. Моя кохана, хай ранок подарує тобі надію, впевненість і велику любов від мене.

Ось і сховалася на небі остання зірочка. Сонечко поступово піднімається вгору, і дарує тепло і світло всій землі. Птахи, своїм веселим щебетаньем, намагаються розбудити тебе, моя радість. Прокидайся, моя єдина, збадьорись свіжим кави, і весело починай свій трудовий день. Нехай сьогоднішній ранок подарує тобі гарний настрій, яке буде супроводжувати тебе на протязі дня. Я подарую тобі свій ніжний поцілунок, щоб тобі було приємно. Добрий ранок, моя любов.

Як ти прекрасна, моя кохана в ранкові години. Ти схожа на прекрасний квітка, який під променями сонечка розквітає, і радує всіх своєю надзвичайною красою. Добрий ранок, моя хороша, ніжна і найкрасивіша дівчина. Нехай ранок подарує тобі світлу надію на майбутній день. Нехай сьогодні тобі обов’язково пощастить. Я бажаю тобі щастя, удачі і благополуччя. Нехай моя любов для тебе оберегом на цілий день і на все життя. Я люблю тебе, моя єдина і неповторна.

В променях ранкової зорі ти схожа на прекрасну принцесу. Я так люблю милуватися своєю сплячою красунею. Але ранок вже вступило в свої права. Прокидайся, моя кохана, відкривай свої прекрасні очі. З добрим ранком, моя радість. Нехай ранок подарує тобі прекрасний настрій, нехай збудеться твоя мрія. Нехай сьогоднішній ранок буде добрим у твоєму житті. Будь щаслива, моя ніжна, кохана і ласкава. Нехай добрий ранок неодмінно принесе тобі удачу, нехай чекають тебе лише хороші новини.

Сьогодні найдобріше, найкрасивіше ранок, я вітаю тебе з цим дивом природи, з чудовим початком дня. Нехай ранок дасть хороший старт чудового дня. Нехай сьогодні неодмінно збудеться все те, про що ти мрієш. Мені так хочеться, щоб відмінний настрій цілий день не покидало тебе. Бажаю тобі, кохана, удачі, радості і натхнення. Нехай ніщо не затьмарить твого щастя. Будь завжди яскравою, красивою. Нехай все в житті вдається тобі легко і просто. Ти мій ангел добра.

Сама прекрасна, мила й неповторна. Ти для мене, наче сонечко у віконці. Як мені приємно, що ти є у мене, моя любов. Я хочу побажати тобі доброго ранку. Нехай ранок підніме тобі настрій, і весь день буде світлий і чистий. Доброго ранку, моя люба. Нехай світанок подарує тобі свіжість, а срібляста росса дасть цілющу силу. Нехай сьогоднішній ранок буде самим чудовим і обов’язково збудеться твоя заповітна мрія. Ти просто розумниця, моя ніжна, лагідна і мила. Прокидайся швидше, і зустрічай таке радісне, веселе ранок.

Я так милуюся тобою, коли ти прокидаєшся. Ти наче маленький кошеня, ніяк не можеш покинути свою теплу ліжечко. Але вже настав ранок. Сонечко своїми промінчиками гладить твоє волосся, а я трішечки ревную. Ти миліше всіх на світі, моя неповторна. Нехай ранкове небо подарує тобі прозору синяву, і добрий, і ласкавий схід нехай тебе приємно здивує. Добрий ранок, моя хороша. Нехай спокійне ранок, буде початком прекрасного дня. Нехай день буде чистий, як блакитний небозвід. Дай Бог тобі здоров’я, удачі й щастя, моя неповторна. Нехай сьогоднішній ранок буде добрим і веселим.

Яка прекрасна пора доби світанок. Це народження чогось нового, кращого. Від світанку ми з надією чекаємо щастя і удачі. Я бажаю тобі, кохана, доброго ранку, та нехай це ранок принесе тобі успіх, нехай воно буде дійсно чарівним, і неодмінно виконає твою найзаповітнішу мрію. Прокидайся швидше, моя ніжна, ласкава і неповторна. З твоєю красою не зрівняється навіть самий прекрасний світанок. Я хочу, щоб сьогоднішній ранок подарувало тобі чудовий день. Нехай все складеться, як ти захочеш. Нехай ніякі сумніви не турбують тебе, а тільки хороші новини нехай радують тебе, моя любов. Щастя, радості і благополуччя. Бажаю тобі на протязі всього дня.

З першим сонячним промінчиком, з першим щебетом пташок прокидається моя улюблена. Мені так приємно принести тобі підбадьорливого кави в ліжко, щоб ти швидше змогла сказати, ще тільки що народилася світанку: «Доброго ранку!». Нехай сьогоднішній ранок буде самим прекрасним і чудесним. Нехай ранок принесе для тебе багато посмішок, радості і тепла. Добрий ранок, моя єдина. Коли ти прокидаєшся, то нагадуєш мені, тільки що розпустилася квітка. Але немає у світі такої квітки, який би порівнявся із твою красою, моя любов. Нехай ранок подарує тобі надію і впевненість на весь день. Нехай сьогодні відбудеться найприємніше в твоєму житті. Я люблю тебе, моя сама прекрасна дівчина на світі.

Я шлю тобі смс-ку з добрим ранком. Прокидайся швидше, моя ласкава, ніжна і найкрасивіша дівчина в світі. Хай сонячний промінчик поцілує тебе і передасть величезний привіт від мене. Я попросив пташок, щоб вони заспівали саму красиву пісеньку для тебе, моя принцеса. Нехай це чарівне ранок подарує тобі удачу. Нехай неодмінно збудеться твоя заповітна мрія. Прокидайся швидше, і приємно здивуй своєю красою весь світ. Мені так казково пощастило, що ти у мене є, поряд з тобою мені тепло і світло. Кожна мить, я буду з тобою, моя крихітка. Доброго і спокійного тобі ранку, моя любов.

Я прокинуся сьогодні раніше сонечка, щоб подарувати тобі прекрасне, доброго ранку. Прокидайся, моя улюблена. Нехай цей ранок буде самим вдалим, нехай воно стане продовження доброго дня. Бажаю тобі доброго, гарного ранку. Нехай неодмінно здійсниться твоя мрія, нехай все вийде так, як ти захочеш. Нехай чудова погода додасть тобі відмінного настрою, а мій жаркий поцілунок підбадьорить тебе, моя радість. Щастя тобі і успіхів в усьому, моя неповторна, і найкраща дівчина на світі.

Легкий сонячний промінчик постукав у твоє віконце. Прокидайся, моя принцеса. Я бажаю тобі доброго ранку. Нехай воно буде справді добрим, нехай всі твої мрії перетворяться в реальність. Нехай ранок подарує тобі ключик від щастя. Бажаю тобі величезних успіхів у всіх твоїх починаннях. Нехай сьогоднішній день буде продовженням чудового ранку. Нехай у тебе все гаразд, нехай всі захоплюються своєю красою. Моє сонечко, ти в мене найкраща, найдобріша, та сама прекрасна, як сьогоднішній ранок

Птахи заводять свою красиву трель з самого ранку, вмиваються квіти серебристою росою, щоб сподобається тобі, сонечко, посміхаючись, дарує тобі промінчик тепла. І це все для тебе, кохана, адже ти гідна самого прекрасного. З добрим ранком, моя принадність, пора прокидатися і милуватися приємним подарунком природи. Нехай сьогоднішній ранок принесе тобі багато радості і впевненості в собі, нехай воно буде чудовим продовженням вдалого дня. Я бажаю тобі, кохана, всього самого найкращого цим прекрасним ранком.

Добре ласкаве ранок! – два простих слова кожен день чує людина. Нехай цей ранок стане справді добрим, радісним, ніжним, ласкавим, дивовижним, надзвичайним, прекрасним, веселим, незвичайним, цікавим, світлим і гармонійним! Нехай сьогодні тебе оточують світ, позитив і гармонія; нехай тебе цілий день чекають приємні сюрпризи і море посмішок. Доброго ранку!

Зустрічати ранок з тобою поруч – ось межа моїх мрій. Як шкода, що вони не можуть зараз здійснитися! Я можу тільки уявляти, як ти спиш, чи чуєш звук смс, відкриваєш очі і читаєш моє повідомлення: Доброго ранку, кохана!

Сонечко моє улюблене! Ти прокинулася, а значить, і весь світ заграв яскравими фарбами. Я весь день буду чекати вечора, щоб знову зустрітися з тобою і тебе обійняти. Щоб поцілувати перед сном, а завтра знову прокинутися від щасливої думки – «ти поряд».

Ось вже і ранок вступає в свої права, залишаючи позаду темряву і морок ночі. Усе навколо пробуджується від сну і радіє висхідному сонцю. Як я хочу, щоб і ти посміхнулася новому дню і зустріла його разом зі мною. І хоч я зараз далеко, але думками я разом з тобою, у твоєму світлому ранку.

Прокидайся, моя радість. Навіть сонечко встало сьогодні раніше, щоб побачити твою щасливу посмішку на прекрасному личку. Вставай, попереду прекрасний день, повний нових відкриттів і любові, яку я хочу подарувати тобі.

Бажаю доброго і прекрасного ранку! Щоб замість будильника тебе розбудив ніжний поцілунок сонячного промінчика. Нехай казкова ніч перетвориться в чудовий ранок і плавно перейде в чудовий і успішний день. Бажаю, щоб новий ранок принесло багато нових ідей, звершень і перемог. Нехай все йде так, як хочеш ти. Нехай бадьорить кава дасть тобі заряд енергії і гарного настрою на цілий день. Нехай день буде насичений приємними миттєвостями, незабутніми зустрічами, яскравими емоціями та враженнями. Бажаю тобі встати з ліжка на дві ноги, щоб день пройшов ще краще! З добрим ранком!