Побажання в прозі з добрим ранком коханій дівчині

Настає ласкаве ранок, і ти як пелюстки троянди відкриваєш свої прекрасні очі. Доброго ранку, мій ангел. Нехай початок дня буде в тебе щасливим і безтурботним, нехай гарний настрій будуть стимулом для робочого дня. Хай буде в тебе все так, як ти захочеш, нехай не обдурять тебе, кохана, очікування, а заповітні мрії стануть дійсністю. Я шалено щасливий, коли чую твій ніжний, ласкавий голосок. Нехай моя любов завжди буде оберегом для тебе. Будь щаслива, моя хороша.

Сонечко, граючи промінчиками з твоїм волоссям, ніжно будить тебе. Прокидайся, моя . улюблена соня, я знаю, що ти любиш поспати, але сьогодні такий чудовий ранок. Я бажаю тобі доброго ранку і гарного щасливого дня. Нехай удача неодмінно постукає у твої двері, нехай здійсняться всі твої заповітні мрії. Ти моя сама кохана, сама прекрасна принцеса. Я бажаю тобі величезного щастя, благополуччя, тепла. З нетерпінням чекаю зустрічі з тобою кожну хвилину. Ти для мене світло у віконці.

Як прекрасно дня народження! Перші сонячні промінчики вмиваються серебристою росою. акую красу просто необхідно побачити. Я запрошую тебе на це видовище. Скоріш прокидайся, моє сонечко. Я бажаю тобі найкращого, самого прекрасного ранку. Нехай хороша погода принесе тобі гарний настрій, нехай птах щастя неодмінно прилетить до тебе сьогодні. Будь завжди такою ніжною, трепетною і ласкавою. Я люблю тебе більше життя. Цілую тебе палко й міцно. Ти найкраща на світі.

Добрий ранок, моя прекрасна фея. Твій ніжний погляд радує сонечко, і воно своїми теплими променями пестить тебе. Доброго і самого чудового ранку тобі, моя радість. Я хочу бути завжди з тобою, милуватися твоєю чарівною красою. Нехай сьогодні фортуна посміхнеться тобі, нехай запланована зустріч принесе тобі успіх. Я хочу бачити тебе щасливою, і все зроблю для цього. Всіх земних благ тобі, гарячої, взаємної любові, відмінного настрою і комфорту у всьому. Нехай Господь завжди береже тебе.

Добрий ранок, моя кохана, рідна і єдина. Нехай цей прекрасний світанок подарує тобі надію, віру і любов. Нехай збудеться твоя заповітна мрія. Твоя краса, улюблена не зрівняється з самими красивими квітами планети. Ти для мене завжди прекрасніше всіх. Бажаю тобі бути завжди здоровою, щасливою і радісною. Будь завжди бажаною, коханою і життєрадісною, нехай почуття гумору ніколи не залишає тебе. Моя любов зробить нас найщасливішими на світі. Удачі тобі у всьому.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6