Побажання своїми словами сумую за коханій дівчині

Кохання творить чудеса. Це найсильніше почуття, яке змушує нас змінитися в кращу сторону. Зустрівши тебе, я відчув це на собі, я сам себе не впізнаю. Ти найніжніша, сама мила, сама прекрасна дівчина в світі. Заради тебе я готовий на неймовірні вчинки. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я просто не уявляю, як я раніше міг жити і дихати без тебе. Сьогодні ти поїхала, а я вже сумую за тобою. Знаю, наша розлука не довга, але все одно мені сумно без тебе, повертайся скоріше.

Світ, здається веселим і барвистим, коли ти поруч зі мною. Ти подарувала мені щастя, подарувала мені любов. Ти найніжніша, найгарніша, сама прекрасна дівчина на світі. Коли ти поруч, все навколо пахне, а коли тебе немає, все здається порожнім і сумним. Я розумію, що в тебе така робота, але все одно не можу звикнути, коли ти їдеш. Я сумую за тобою кожну хвилину, сумую кожну секунду. Без тебе мене ніщо не радує, повертайся скоріше, моє сонечко, я так люблю тебе.

Доля мені подарувала найкрасивішу дівчину на світі. Я шалено щасливий, що поруч зі мною ти, моя крихітка. Коли ми разом, час пролітає секундою, а коли в розлуці, воно тягнеться повільно, як караван верблюдів у пустелі. Зараз ми з тобою в різних містах, ось вже тиждень, як не бачимося. Я дуже сумую за тобою, кохана, і чекаю не дочекаюся, коли ж ти приїдеш. Навіть хороша, сонячна погода не радує мене, все в сірих тонах, коли ти не зі мною. Приїжджай скоріше, моя радість, мені так сумно без тебе.

Я найщасливіша людина на світі, тому що поруч зі мною ти – мій ангел. Кожна хвилина, проведена з тобою, це величезна нагорода для мене. Ти дівчина моєї мрії, моя друга половинка, моя доля. Я обожнюю тебе, люблю тебе, дихаю тобою. Ти найкраща на всій планеті. Я хочу бути завжди з тобою, і намагаюся для цього робити все можливе. Але ось уже кілька днів я у відрядженні, і нудьгую по тобі шалено. Всі думки мої тільки про тебе, кохана. Я чекаю з нетерпінням нашої зустрічі.

Моя сама мила, сама красива, сама добра дівчина на світі. Я люблю тебе більше життя. Кожна хвилина, проведена з тобою, величезна радість для мене. Ти моя найяскравіша зірка, яка освітлює шлях, моє сонечко, яке дарує мені тепло. Як добре бути з тобою разом, цілувати твої солодкі губи, слухати твій веселий дзвінкий сміх. Але сег8одня у мене зовсім немає настрою, тому, що поруч немає тебе, моя кохана. Я сумую за тобою, як соловей з льоту, як суха земля після дощу. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб знову бути разом.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6