Побажання своїми словами сумую за коханій дівчині

Кохання творить чудеса. Це найсильніше почуття, яке змушує нас змінитися в кращу сторону. Зустрівши тебе, я відчув це на собі, я сам себе не впізнаю. Ти найніжніша, сама мила, сама прекрасна дівчина в світі. Заради тебе я готовий на неймовірні вчинки. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я просто не уявляю, як я раніше міг жити і дихати без тебе. Сьогодні ти поїхала, а я вже сумую за тобою. Знаю, наша розлука не довга, але все одно мені сумно без тебе, повертайся скоріше.

Світ, здається веселим і барвистим, коли ти поруч зі мною. Ти подарувала мені щастя, подарувала мені любов. Ти найніжніша, найгарніша, сама прекрасна дівчина на світі. Коли ти поруч, все навколо пахне, а коли тебе немає, все здається порожнім і сумним. Я розумію, що в тебе така робота, але все одно не можу звикнути, коли ти їдеш. Я сумую за тобою кожну хвилину, сумую кожну секунду. Без тебе мене ніщо не радує, повертайся скоріше, моє сонечко, я так люблю тебе.

Доля мені подарувала найкрасивішу дівчину на світі. Я шалено щасливий, що поруч зі мною ти, моя крихітка. Коли ми разом, час пролітає секундою, а коли в розлуці, воно тягнеться повільно, як караван верблюдів у пустелі. Зараз ми з тобою в різних містах, ось вже тиждень, як не бачимося. Я дуже сумую за тобою, кохана, і чекаю не дочекаюся, коли ж ти приїдеш. Навіть хороша, сонячна погода не радує мене, все в сірих тонах, коли ти не зі мною. Приїжджай скоріше, моя радість, мені так сумно без тебе.

Я найщасливіша людина на світі, тому що поруч зі мною ти – мій ангел. Кожна хвилина, проведена з тобою, це величезна нагорода для мене. Ти дівчина моєї мрії, моя друга половинка, моя доля. Я обожнюю тебе, люблю тебе, дихаю тобою. Ти найкраща на всій планеті. Я хочу бути завжди з тобою, і намагаюся для цього робити все можливе. Але ось уже кілька днів я у відрядженні, і нудьгую по тобі шалено. Всі думки мої тільки про тебе, кохана. Я чекаю з нетерпінням нашої зустрічі.

Моя сама мила, сама красива, сама добра дівчина на світі. Я люблю тебе більше життя. Кожна хвилина, проведена з тобою, величезна радість для мене. Ти моя найяскравіша зірка, яка освітлює шлях, моє сонечко, яке дарує мені тепло. Як добре бути з тобою разом, цілувати твої солодкі губи, слухати твій веселий дзвінкий сміх. Але сег8одня у мене зовсім немає настрою, тому, що поруч немає тебе, моя кохана. Я сумую за тобою, як соловей з льоту, як суха земля після дощу. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб знову бути разом.

Світ мені здається самим красивим і яскравим, коли поруч зі мною такий ангел, як ти, моя радість. Я дихаю й живу тобою, моя улюблена. Мені так спокійно і затишно, коли ти поруч зі мною. Сьогодні ми розлучилися з тобою, нехай ненадовго, але я вже сумую за тобою, моя радість. Мені так самотньо без тебе зовсім немає настрою. Повертайся скоріше, я чекаю тебе з нетерпінням. Нехай удача супроводжує тобі у всьому, нехай неодмінно здійсниться твоя мрія. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою, моя мила, і сама ніжна.

Коли ти закоханий, від щастя хочеться літати. Таке прекрасне почуття, як любов робить нас добрішими і краще. Коли ти поруч, кохана, дні пролітають блискавично, а коли тебе немає – все навколо здається таким порожнім і сірим. Я дуже сумую за тобою, приїжджай, моя хороша, я чекаю тебе з нетерпінням. Ці три дні мені здаються вічністю. Мені сумно без тебе, і я весь час згадую нашу зустріч. Люблю тебе, та чекаю нашого побачення. Нехай у всьому тобі щастить, моя принадність. Удачі тобі і гарного настрою.

Ти поруч, і все прекрасно, і я вдячний долі, що вона подарувала мені тебе, кохана. Кожен день, проведений з тобою, для мене нагорода. Ти мене надихаєш, робиш добрішими. Я хочу, щоб ми з тобою ніколи не розлучалися, але так складаються обставини, що ти часто їдеш у відрядження. І тоді я себе вважаю самим нещасливим людиною. Ось і зараз у моїй душі порожнеча, тому що ти поїхала. Я сумую за тобою, і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Приїжджай скоріше, моє сонечко.

Навіть сама дощова, погана погода, здається прекрасною, якщо поруч ти, моя кохана. А сонячна, тепла погода не радує мене сьогодні, тому, що зі мною нема тебе, моя принцеса. Я сумую за тобою кожну хвилину, і тільки спогади про тебе, запалюють в душі іскорку тепла. Повертайся скоріше, моя радість, і наповни це світ радістю і світлом. Будь завжди зі мною поряд, адже нам так добре разом. Я вважаю кожну хвилину до нашої зустрічі. Нехай моя любов буде оберегом для тебе в дорозі.

Ти вчишся в іншому місті, і приїжджаєш додому тільки по вихідним. Це величезне випробування для нашої любові. Я з нетерпінням чекаю вихідних, щоб зустрітися з тобою. Адже немає у світі дівчини прекрасніше, і добріші тебе, моя кохана. Я вірю, що зовсім скоро ми будемо з тобою разом, і тоді для смутку не буде причини. Ти для мене найголовніша людина на землі, я люблю тебе, і витримаю всі розлуки, лише бути з тобою поруч. Нехай розлука буде не довгою, а наше щастя великим і красивим.

Чудово знати, що у тебе є кохана дівчина, якій ти можеш довірити свої таємниці. Кохана, я тебе обожнюю, і хочу бути завжди з тобою поруч. Я розумію, що в тебе така робота, і я буду терпляче чекати нашої зустрічі. Мені так сумно без тебе, без твоєї посмішки, без твого дзвінкого сміху. Чекаю тебе, і вважаю кожну хвилину до нашого побачення. Будь завжди зі мною, моя радість. Нехай удача супроводжує тебе, а добрий ангел береже від усіх бід. Я чекаю тебе, і хочу бачити найщасливішою.

Мені доля зробила просто королівський подарунок, подарувавши тебе, моє сонечко. Ти найрідніша і кохана людина. З тобою мені так добре і затишно. Але ось сьогодні, і сонечко світить не так яскраво, і птахи не так весело щебечуть, тому, що поряд немає тебе, моя кохана. Ти поїхала, а мені залишається тільки сумувати і чекати тебе з нетерпінням. Я сумую по тобі, моє сонечко, і не хочу розлучатися з тобою ні на одну хвилину. Повертайся скоріше, моя радість, і подаруй мені свою красиву любов.

Мені так не хочеться розлучатися з тобою, кохана, але життя є життя. Бувають різні ситуації, які самі нам диктують правила. Ти поїхала, а я знову сумую по тобі, згадуючи те тепло і ласку, яку ти дарувала мені. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, і вважаю дні і хвилини, які наближають мене до побачення з тобою, моя єдина і неповторна. Нехай щаслива зірка освітлює твій шлях, нехай удача ходить за тобою тінню, нехай всі бажання неодмінно здійсняться. Я сумую за тобою, моя принадність, і чекаю, чекаю, чекаю.

Ти прекрасна, спору немає. Я так хочу, щоб ми завжди були з тобою поряд. Ти для мене найголовніша людина на всій планеті. Коли ти поруч, все в самих яскравих тонах, а коли тебе немає, все стає холодним і сірим. Так хочеться ніколи з тобою не розлучатися, але життя є життя. Ти ухала на кілька днів, а в моїй душі вже порожнеча. Мені тебе так не вистачає, моя крихітка. Приїжджай скоріше, я чекаю тебе з нетерпінням. Нехай удача супроводжує тобі, а моя любов оберігає від усього лихого.

Моє сонечко, моя сама кохана дівчина на світі, ти моя відрада і радість. Я просто обожнюю тебе, і хочу кожен день бути з тобою. Але, на жаль, у мене така робота, що я змушений на деякий час їхати. Якби ти знала, як мучусь без тебе всі дні. Витримати розлуку з тобою – просто нестерпно. Я сумую за тобою, моя кохана, і чекаю не дочекаюся зустрічі з тобою. Я згадую наші поцілунки, і просто не можу дочекатися, коли я побачу тебе знову, мій ангелок. Мені сумно без тебе, тому, що я без тебе просто не можу.

Кожен день, проведений з тобою, для мене нагорода, а кожна хвилина без тебе – суцільні муки. Наші розставання залишають болючий шрам на моєму серці. Ти їдеш на навчання, а мені знову доводиться з нетерпінням чекати вихідних. Ти для мене – промінчик щастя, ти моє світло у віконці, моя сама кохана дівчина на світі. Я так хочу, щоб ти була щаслива, і все для цього зроблю. Я вважаю кожну хвилину, кожну секунду до нашої зустрічі з тобою. Мені сумно без тебе, моя сама добра, найніжніша, найбажаніша.

Мила, як же мені пощастило в житті з тобою, моя сама прекрасна дівчина на світі. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою людиною. Тільки ти даруєш мені ласку і ніжність. Твої губи, як мед, манять знову і знову. Коли ми з тобою разом, дні пролітають швидкої птахом. А коли розлучаємося, час ніби зупиняється. Я тебе дуже люблю, і тому сумую за т6ебе кожну хвилину. Мені сумно, коли ти не зі мною. Так, що давай, по можливості, ніколи не розлучатися, моя любов.

Кохана, я все життя буду дякувати долі за те, що ти є у мене, моє сонечко. Так хочеться взяти тебе за руку, і йти з тобою поряд все життя. Але у життя свої закони, і іноді все-таки доводиться нам розлучатися, хай і ненадовго, але це теж розлука. Коли ти їдеш, мені стає сумно в той же день. Я просто не знаходжу собі місця. Я дуже не люблю такі випробування любові, це просто нестерпно. Приїжджай скоріше, моє сонечко, я сумую за тобою, і чекаю з нетерпінням.

Сьогодні у мене зовсім немає настрою, тому, що виїхала, і наше розставання я переношу боляче. Я так звик, що з того часу, як ми з тобою познайомилися, ми завжди були поряд. А сьогодні, таке відчуття, що від мене залишилася половина. Я дуже сумую за тобою, моя радість. Ти – найдорожче, що є у мене. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Приїжджай скоріше, моя радість, мені так самотньо без тебе. За що нам любов посилає такі випробування? Я вважаю дні, коли ми знову будемо разом.

Дякую долі, що вона познайомила мене з тобою. Коли я з тобою поряд, я просто літаю від щастя. Ти найніжніша, найдобріша, наймиліша дівчина на світі. Твої очі, твоя посмішка просто чарують мене. Мені так пощастило, що ти є у мене, я іноді навіть заздрю собі сам. Мені так сумно, коли тебе немає зі мною поруч. Нехай наші розставання зовсім коротенькі, але все ж мені сумно без тебе. Мені так не вистачає в ці хвилини твого дзвінкого сміху, твоїх солодких губ. Повертайся скоріше, адже ти знаєш, що я завжди сумую і турбуюся за тебе.

Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе. Ти моя сама кохана, ти моє світло у віконці, мій ніжний промінчик тепла. Тільки з тобою я буду щасливий. Мене чарує твій ласкавий голос, твій дзвінкий сміх, твої красиві очі. Я завжди з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, і скучаю за тобою. Для мене розлука просто нестерпна, я не знаходжу собі місця, поки тебе немає зі мною. Я готовий виконати твоє найзаповітніше бажання, аби більше ніколи не розлучатися.

Головне в житті – любов, і я в цьому переконався, коли зустрів тебе, моє зачарування. Ти дівчина моєї мрії, мій ангел, мій ідеал. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою людиною на землі, тільки ти даєш мені енергію і впевненість у собі. Коли ми розлучаємося, хоча б, на самий короткий час, я дуже скучаю по тобі. Ти половинка мого серця, а серце ж не вміє битися наполовину. Люблю тебе, моя радість, і хочу кожну хвилину бути з тобою, моя найкраща і найулюбленіша дівчина.

Як я радий, що ти є у мене, моя найдобріша, найкраща, найніжніша і найкраща дівчина на всій планеті. Ти робиш моє життя барвистою і яскравою. Мені нічого більше не треба, тільки б ти була поряд, моя радість. І ті хвилини, коли ми в розлуці з тобою, здаються для мене холодною, сірої вічністю. Ти просто ангел у плоті, ти окрыляешь мене своєю любов’ю. Люблю тебе, дихаю і живу тільки тобою, моє сонечко. Я зроблю все, щоб ти була найщасливішою, моя єдина і неповторна.

Кохана, ти даруєш мені любов і щастя, ти оточуєш мене ніжністю, ласкою і любов’ю. Я просто на сьомому небі від щастя, коли поряд з тобою. А коли ми в розлуці, навіть сама сонячна погода здається мені похмурим і холодною. Я сумую за тобою кожну хвилину. Я люблю тебе і хочу все життя бути тільки з тобою. Ти моя друга половинка, моя доля. Мені дуже пощастило з тобою в житті, моя радість. Я іноді навіть заздрю сама собі, і все життя буду дякувати долі за такий безцінний подарунок.

Все, що в житті є у мене, це ти, моє сонечко, ти радість кожного дня, ти половинка мого серця. Поряд з тобою, я відчуваю себе самим щасливим хлопцем. Ти, немов казкова принцеса, блистаешь красою. Я готовий днями слухати твій ніжний голос і дзвінкий сміх. І якщо ми розлучаємося, навіть на короткий час, я дуже за тобою сумую, мені весь світ не милий. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою, виконувати всі твої примхи, моя принцеса. Будь завжди такою ніжною, лагідною і милою.

Моя мила, добра, ніжна і кохана дівчина на світі, навіть не віриться, що випадкова зустріч переросла в такі сильні почуття, як любов. Я навіть не уявляю собі життя без тебе, і, коли ми розлучаємося назавжди короткий час, я сумую за тобою, моя радість. Будь завжди такою красивою і неповторною. Іноді мені здається, що я сплю і мені сниться самий солодкий сон, і тому я боюся прокинутися. Але, слава Богу, це все наяву, і я шалено щасливий. Найбільша моя найзаповітніша мрія, щоб ти завжди була поряд, моє сонечко.

Ти – моя друга половинка, ти дівчина моєї мрії, мій ідеал. Я закохався в тебе з першого погляду, і завжди хочу бути тільки з тобою, моя єдина. Море комплементів, я готовий дарувати тобі кожен день, тільки будь зі мною, я просто не витримую розлуки, хоч і кажуть, що розлука робить любов міцніше і сильніше, але це не про мене. Я завжди чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Ти моє світло у віконці, мій теплий промінчик щастя, моє серцебиття. Я люблю тебе чистою і світлою любов’ю, мій ангел.

Кохання – це найсвітліше, найчистіше почуття. Кожен з нас стає щасливою, коли закоханий або любить. Ти мене зробила найщасливішою людиною на всій землі. Я люблю, і моя любов стає з кожним разом все сильніше і міцніше. Коли ти поруч, все навколо співає, а коли ми розлучаємося зовсім ненадовго, порожнеча і туга в моєму серці. Ось і зараз, я відчуваю себе таким самотнім, тому, що поруч немає тебе, моя любов. Я сумую за тобою, і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі.