Тексти визнання дівчинці – своїми словами улюбленої

Моя дівчинка рідна, мені здається, що я вже всіма можливими способами зізнався тобі в коханні. Я вже мільйон разів говорив про те, що ми з тобою створені один для одного. Але повір, що я все одно ніколи не втомлюся це говорити, тому що ти завжди повинна чути такі гарні слова від мене. Рідна моя, нехай наша з тобою любов буде ставати з кожним днем все яскравіше, нехай вона буде радувати нас з тобою і надавати сил. Ти і сама прекрасно знаєш, що тільки ми з тобою чудово розуміємо один одного, тільки ми можемо підтримати один одного в самі складні моменти, а наша любов зігріває нас, підбадьорює і демонструє те, що найголовніше в житті – це любов. Я зроблю все, щоб наші відносини розвивалися, щоб ми завжди були поруч. Кохана моя, ти – найкраще, що зі мною траплялося в житті. Я дуже хочу бачити тебе щасливою, а для цього я не пожалію нічого.

Рідна моя, немає на цьому світі другої такої ж чудовою, милої і доброї дівчинки, як ти. Мені повезло, тому що я зміг завоювати твоє серце. Повір, що ніколи тебе не залишу, я не дозволю тобі плакати, тільки якщо з-за радісних приводів. Мені завжди хочеться бачити твою усмішку, хочеться, щоб твої очі блищали. Я навіть готовий тобі собачку купити, тому що я знаю, що ти вже давно мрієш про пухнастого друга. Я дуже хочу в черговий раз зізнатися тобі в своїх найсвітліших почуттях, моя дівчинка. Ніякі блага цього світу мені не потрібні, якщо тебе не буде поруч. Я готовий піти на все, щоб ти була завжди поруч зі мною, бо без тебе моє життя не матиме сенсу. Моя дівчинка, ніколи не переживай з-за проблем, тому що я вирішу всі. А ти повинна просто жити і радіти кожній миті. Ти в мене найкраща.

Мені не потрібні приводи, щоб визнаватися в любові моїй дівчинці. Рідна моя, я просто в черговий раз хочу сказати тобі про те, що саме завдяки тобі моє життя знайшла сенс. Раніше я не жив, а просто існував, а зараз мені хочеться все швидше закінчити свої справи, щоб приїхати до тебе. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене на вагу золота. Я дуже хочу, щоб твої очі завжди блищали, щоб ти раділа кожному дню. У нашому житті було багато не найприємніших подій, але ми вистояли. Я хочу, щоб ти ніколи не здавалася, моя дівчинка, тому що я завжди поруч з тобою. Ти ж знаєш, що я можу вирішити будь-яку твою проблему, так що тобі не варто переживати. Ти просто повинна насолоджуватися нашої спільної життям і радувати мене новими смачними стравами. Рідна моя, я дуже сильно люблю тебе! Ніколи не сумнівайся, кохана.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7