Тексти визнання дівчинці – своїми словами улюбленої

Моя дівчинка рідна, мені здається, що я вже всіма можливими способами зізнався тобі в коханні. Я вже мільйон разів говорив про те, що ми з тобою створені один для одного. Але повір, що я все одно ніколи не втомлюся це говорити, тому що ти завжди повинна чути такі гарні слова від мене. Рідна моя, нехай наша з тобою любов буде ставати з кожним днем все яскравіше, нехай вона буде радувати нас з тобою і надавати сил. Ти і сама прекрасно знаєш, що тільки ми з тобою чудово розуміємо один одного, тільки ми можемо підтримати один одного в самі складні моменти, а наша любов зігріває нас, підбадьорює і демонструє те, що найголовніше в житті – це любов. Я зроблю все, щоб наші відносини розвивалися, щоб ми завжди були поруч. Кохана моя, ти – найкраще, що зі мною траплялося в житті. Я дуже хочу бачити тебе щасливою, а для цього я не пожалію нічого.

Рідна моя, немає на цьому світі другої такої ж чудовою, милої і доброї дівчинки, як ти. Мені повезло, тому що я зміг завоювати твоє серце. Повір, що ніколи тебе не залишу, я не дозволю тобі плакати, тільки якщо з-за радісних приводів. Мені завжди хочеться бачити твою усмішку, хочеться, щоб твої очі блищали. Я навіть готовий тобі собачку купити, тому що я знаю, що ти вже давно мрієш про пухнастого друга. Я дуже хочу в черговий раз зізнатися тобі в своїх найсвітліших почуттях, моя дівчинка. Ніякі блага цього світу мені не потрібні, якщо тебе не буде поруч. Я готовий піти на все, щоб ти була завжди поруч зі мною, бо без тебе моє життя не матиме сенсу. Моя дівчинка, ніколи не переживай з-за проблем, тому що я вирішу всі. А ти повинна просто жити і радіти кожній миті. Ти в мене найкраща.

Мені не потрібні приводи, щоб визнаватися в любові моїй дівчинці. Рідна моя, я просто в черговий раз хочу сказати тобі про те, що саме завдяки тобі моє життя знайшла сенс. Раніше я не жив, а просто існував, а зараз мені хочеться все швидше закінчити свої справи, щоб приїхати до тебе. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене на вагу золота. Я дуже хочу, щоб твої очі завжди блищали, щоб ти раділа кожному дню. У нашому житті було багато не найприємніших подій, але ми вистояли. Я хочу, щоб ти ніколи не здавалася, моя дівчинка, тому що я завжди поруч з тобою. Ти ж знаєш, що я можу вирішити будь-яку твою проблему, так що тобі не варто переживати. Ти просто повинна насолоджуватися нашої спільної життям і радувати мене новими смачними стравами. Рідна моя, я дуже сильно люблю тебе! Ніколи не сумнівайся, кохана.

Я завжди мріяв про те, щоб в моєму житті з’явилася дівчина, з якою мені буде спокійно. Я мріяв про те, щоб створити сім’ю з такою дівчиною, яка буде віддавати себе родині, яка буде вірною і люблячою. І зараз я можу сказати, що мені точно пощастило, тому що я знайшов тебе, мою саму рідну й улюблену дівчинку. Зараз я відчуваю себе найщасливішим чоловіком, і в свою чергу я зроблю все, щоб ти завжди раділа, завжди була щасливою і впевненою в тому, що все у нас буде добре. Я знаю, що часом ти впадаєш у смуток, тому що не все трапляється так, як ми цього хочемо, але повір, що я намагаюся. Ми з тобою повинні переживати всі миті разом, тоді у нас все буде виходити. Дівчинка моя, нехай все у нас буде добре, але найголовніше, щоб у нас була любов, щоб було взаєморозуміння. Я дуже сильно люблю тебе.

Моя рідна, в цьому світі може статися все, що завгодно, та й взагалі світ може перевернутися, але повір, що моя любов до тебе буде тільки рости. Я хочу, щоб ти про це пам’ятала завжди, щоб твоє серце завжди відчувало те, з яким трепетом я до тебе ставлюся. Моя рідна, я дуже сильно люблю тебе. Я ніколи не думав, що когось можна любити так сильно. Але з першого дня нашого знайомства я зрозумів, що потрапив. Але я був тільки радий цьому, тому що в моєму житті з’явився чоловік, заради якого мені хочеться мінятися, заради якого я хочу ставати краще. Зараз усі мої сили кинуті на те, щоб створити для тебе самі умови, щоб завжди бачити твою посмішку. Моя рідна, ніколи не сумнівайся в моїх серйозні наміри. Я зроблю все для нас, тому що ми з тобою заслужили бути щасливими. Ти в мене просто неймовірна, і я дуже сильно люблю тебе.

Дівчинка моя, цей світ мені абсолютно не потрібен без тебе. Я готовий піти на все, лише б ти завжди була поруч. Без твоєї підтримки, турботи і любові я вже не зможу прожити і дня. Я дуже хочу в черговий раз розповісти тобі про те, як сильно я люблю кожну твою клітинку. Ніколи не думав, що дівчина зможе так завоювати моє серце. Я кожну хвилину думаю про тебе. Мені здається, що якщо ти кудись поїдеш на кілька днів, то я все кину і приїду до тебе. Мені не потрібна ця життя без тебе, без моєї найріднішої і коханої дівчинки. Нехай у нас не завжди все буває гладко, але ми все одно вже не можемо уявити, жоден день одне без одного. Я дуже хочу зробити тебе найщасливішою дівчиною в цьому світі. І повір, що заради цього я можу піти на все. Мені потрібна тільки ти, тоді я буду по-справжньому щасливий, моя дівчинка. Повір, що заради тебе я піду на все, моя рідна.

Поруч зі мною знаходиться неймовірна дівчина, яка всю себе віддає відносин. Рідна моя, я мріяв саме про такий приголомшливою дівчиною, як ти. І зараз я просто не можу повірити своєму щастю. Кожну хвилину я думаю про те, як склалося моє життя, якби в ній не було тебе. Але я намагаюся відганяти ці думки, тому що моя нинішня життя мене повністю влаштовує. Я просто хочу сказати, що мого кохання вистачить на довгі роки, моя турбота до тебе ніколи не закінчиться, тому що я постійно хочу оберігати мою дитину, мою тендітну дівчину. Я дуже сильно люблю тебе і просто навіть думати не хочу про те, що ти могла б бути з кимось іншим. Я буду берегти наші відносини, буду намагатися радувати тебе кожну секунду. Мені не хочеться бачити смуток на твоєму обличчі, не хочеться чути, як ти плачеш. Винятки можуть бути пов’язані тільки з хорошими приводами.

Кілька років тому моя життя заграло яскравими фарбами, яких мені дійсно не вистачало. Рідна, ти з’явилася в моєму житті в самий потрібний момент, і я зроблю все, щоб ти завжди була поруч. Я дуже хочу, щоб ти ніколи не сумувала, щоб ти була щаслива поруч зі мною. Я знаю, що не завжди у нас виходить так, як ми хочемо. Але повір, що найголовніше те, що ми з тобою разом, а все інше – справа наживна. Мені хочеться, щоб ти завжди знала про те, що я люблю тебе, що я намагаюся лише для тебе. Я ще ніколи не закінчував так швидко свої справи, а зараз ось все роблю для того, щоб якнайшвидше приїхати до тебе. Мені завжди не вистачає часу, проведеного з тобою. Я хочу, щоб наша любов ставала все більше і яскравіше, щоб наші почуття розгорялися з кожним днем все більше. Рідна моя, я дуже сильно люблю тебе. У нас все буде добре, головне, щоб ми вірили.

Рідна, ось дивлюся я на тебе і розумію, що мені в житті пощастило. Неважливо, що буде далі, тому що саме головне те, що ми з тобою разом. Я дуже щасливий поруч з тобою, і я бачу, як твої очі блищать. Мені більшого й не потрібно, адже найголовніший подарунок я вже отримав. Рідна моя, я дуже хочу, щоб ти завжди відчувала те, з яким трепетом я ставлюся до тебе, з якою силою я люблю тебе. Всі ці прекрасні почуття допомагають мені бути сильним, допомагають домагатися поставлених цілей. Я хочу створити для нас з тобою самі неймовірні умови для життя. Рідна моя, я дуже сильно люблю тебе, і я ніколи не втомлюся про це говорити. Нехай не все складається вдало, але повір, що разом ми зможемо подолати будь-які труднощі. Ніколи не сумнівайся в мені, моя рідна. Нехай твої очі продовжують блищати далі, нехай твоя душа буде спокійна, а серце щасливо.

Ще ніколи я не почував себе таким щасливим. Це почуття по-справжньому радує мене, додає мені сил і налаштовує на те, що все буде добре. Рідна моя, у цьому всьому є тільки твоя заслуга, тому що день у день ти надаєш мені впевненість у те, що наше життя буде яскравим, буде насиченою і радісною. Я відчуваю любов з твого боку практично щохвилини, бо ти завжди приділяєш мені уваги, навіть коли я перебуваю на роботі. Але я так ще ніколи не прагнув швидше закінчити свої справи, щоб приїхати додому до моєї доні. Рідна моя, завжди будь впевнена в тому, що у нас з тобою все буде просто чудово, ніколи не сумнівайся в моєї любові до тебе. Повір, що я готовий постійно оточувати тебе любов’ю і турботою, тому що ти – найдорожче, що у мене є. Я докладу всі зусилля, щоб ощасливити тебе.

Моя дівчинка, коли я прокидаюся раніше, то не поспішаю вставати, тому що хочу насолодитися цим моментом. Я спостерігаю за тобою і розумію, що мені дісталося справжній скарб. Якщо ти засинаєш раніше за мене, то я знову не можу насмотреть на тебе. Твоя краса просто зводить мене з розуму, і я знову не можу повірити тому, яке щастя знаходиться поруч зі мною. Я дуже хочу, щоб оченята моєї красуні завжди блищали, а заради цього я піду на все. Кохана моя, я зрозумів, що у нас з тобою все складеться вже тоді, коли в перший раз тебе побачив. Рідна моя, ніколи не забувай про те, що наша зустріч відбулася настільки випадково, що можна дійсно вірити в долю. Я завжди дякую вищі сили за цю нашу зустріч, яка повністю змінила моє життя. Я впевнений, що все у нас з тобою буде добре, тому що ми заслужили це щастя. Я люблю тебе!

Кохана моя! Я так мріяв про те, щоб побудувати сім’ю з дівчиною, яка буде розуміти мене з півслова, яка буде оберігати наші стосунки, надавати мені сил. Зараз я розумію, що зміг знайти ту єдину, і ось ти стоїш переді мною. Я вірив, що зможу знайти свою другу половинку, але навіть не міг уявити, за яких обставин це станеться. Рідна моя, я ніколи не перестану дякувати долі за нашу зустріч, яку я можу назвати доленосною. Нехай не все у нас з тобою буває гладко, але повір, що навіть труднощі нам необхідні, тому що ми вчимося на цих труднощах, на наших помилках. Ми стаємо краще, а це вже має велике значення для нашого майбутнього. Нехай кожна мить нашого життя буде радісним, цікавим і приємним. Труднощів нам і так вистачило. Люблю тебе, моя рідна.

Я хочу сказати тобі, моя рідна, що треба вірити в чудеса. Наша з тобою зустріч доказ того, що диво дійсно є. Ми зустрілися тоді, коли абсолютно не повинні були, але з тих пір зовсім не розлучаємося. Я хочу, щоб ми ніколи не розлучалися, щоб ми ніколи не сварилися, хоча розумію, що це практично неможливо, але навіть ці дрібні конфлікти роблять наші відносини ще більш міцними. Рідна моя, повір, що я буду робити все, щоб твоє життя з кожним днем ставала все цікавішою, щоб твоє серце було переповнене любов’ю і щастям. Я дійсно вірю в те, що нас чекає майбутнє, про яке ми мріємо. Ми стільки сил докладаємо для цього, що по-іншому навіть бути не може. Моя рідна, я дуже сильно дорожу нашими відносинами, тому заради них я готовий на все. Я дуже сильно люблю тебе, рідна.

Кохана моя, я дуже хочу, щоб ти завжди відчувала те, з яким трепетом я ставлюся до тебе. Я з самого першого дня нашого знайомства зрозумів, що повинен буду берегти тебе, тому що ти у мене неймовірно тендітна і ніжна дівчинка. Але мало хто знає, що ти дуже сильна і терпляча, і саме ти завжди подбадриваешь мене, надаєш мені сил, які так часто покидають мене. Ти дзвониш мені протягом дня, щоб просто сказати, що любиш мене. Ти навіть не уявляєш, як це окрилює. Рідна моя, я зроблю все, щоб наші відносини завжди залишалися такими ж трепетними і ніжними, щоб ми завжди любили один одного. Нехай цей вогонь ніколи не згасне між нами, рідна моя. Я дуже сильно люблю тебе, моя маленька. Повір, що я ніяких сил не пошкодую, щоб порадувати тебе, щоб утримати наші почуття на такому ж високому рівні.

Найголовніше в цьому житті – це сім’я. Я завжди прагнув до цього, але навіть не уявляв, що доля підготувала для мене такий подарунок у вигляді моєї прекрасної дівчини. Ми зустрілися декілька років тому в той момент, коли я менше всього цього чекав. Я був занадто молодий, але відразу ж відчув, що саме ти будеш моєю дружиною. Хоча спочатку я не особливо надав значення своїх почуттів, тому що вважав, що мені ще рано. Але зараз я боюся уявити, як би все склалося, якби я тоді не запропонував тобі зустрітися. Я шалено радий тому, що поруч зі мною така неповторна дівчина, яка вміє підтримувати розмову, яка завжди прислухається до мене. Я готовий перевернути цей світ заради тебе, моя рідна. Я дуже хочу завжди бачити на твоєму обличчі усмішку, тому заради цього я піду на все. Рідна, ніколи не сумнівайся в мені, тому що я роблю все для тебе.

Моя кохана, твоя посмішка просто зводить мене з розуму, ти змушуєш моє серце битися частіше. Я дуже хочу сказати тобі в черговий раз про те, що я люблю тебе більше всього в цьому світі. Мені постійно хочеться бути з тобою поруч, хочеться проводити з тобою все свій час. Я просто біжу додому після роботи, тому що вечеря з тобою – це найкраща частина дня. Рідна моя, ніколи не сумнівайся в тому, що все у нас буде просто чудово, тому що ми обидва хочемо цього, тому що ми обоє до цього прагнемо. Я дуже сильно люблю тебе, люблю кожну твою клітинку. Повір, що заради наших відносин я зроблю все, тому що я так довго про це мріяв. Саме з тобою я зміг знайти щастя, спокій, любов і турботу. Мені хочеться дарувати тобі ніжність, хочеться спостерігати за тобою. Ти в мене просто неймовірна красуня, про яку я можу говорити годинами.

Рідна, ти з’явилася в моєму житті відносно недавно, але вже встигла повністю завоювати моє серце. Я вже не можу уявити один день свого життя без тебе, без твого дзвінкого сміху. Коли я перебуваю на робочому місці, то починаю нудьгувати по тобі. І саме в цей момент ти дзвониш мені, щоб сказати, як сильно ти мене любиш. Після цього робота починає йти швидше, у мене все відразу виходить. Я закінчую всі свої справи і вдаюся до тебе, моя рідна. Я дуже сильно люблю тебе, моя дівчинка. Я дорожу нашими відносинами, які ми змогли побудувати на взаєморозуміння, повагу і спокої. Між нами не буває напруженої обстановки, тому що ми вміємо слухати один одного, ми вміємо приймати точки зору один одного. Рідна моя, не сумнівайся в тому, що далі все буде ще краще, бо все тільки починається.

Моя улюблена дівчинка, ще ніколи я не почував себе таким щасливим, як зараз. Ще ніколи я так не летів додому, ще ніколи мені не було так спокійно. Все це я отримав лише після того, як зустрів тебе. В цю мить світ просто перекинувся для мене, тому що я відчув споріднену душу. Кохана моя, я дуже хочу, щоб ти була впевнена в тому, що у нас з тобою все вийде. Я роблю все для цього, бо саме з тобою я хочу побудувати свою родину, саме з тобою я хочу прожити все своє життя. Я ніколи не перестану дякувати цей світ за те, що він поєднав нас з тобою. Кохана моя, я бажаю нам з тобою цікавого життя, і повір, що я не пошкодую сил для цього. Рідна моя, кожна твоя клітина є для мене рідною і улюбленою. Я дуже хочу проводити весь свій час тільки з тобою, дуже хочу ділити з тобою і радісні, і сумні моменти.

Моя дівчинка, я так люблю тебе, що іноді мені просто не вистачає слів, щоб висловити свою любов. Іноді мені здається, що навіть повітря мені не вистачає, тому що я повністю розчиняюся в тобі. Моя рідна, я дуже хочу, щоб наші відносини завжди були такими ж трепетними, ніжними і чуттєвими, як зараз. Я докладаю всіх зусиль, щоб саме так воно і було. Я хочу прожити все життя з тобою, хочу, щоб ми побудували гарну сім’ю, щоб у нас були діти. Я навіть і мріяти не міг про тебе всього кілька років тому, тому що мені здавалося, що я не зустріну дівчину, яка зможе підкорити моє серце. Але ти змушуєш моє серце битися частіше, а це вже говорить про те, що ти зміг завоювати мене. Рідна моя, повір, що моєї любові до тебе менше не стане. Я все більше і більше люблю тебе, все більше і більше дорожу нашими відносинами.

Кохана, для мене найбільшою нагородою є те, що я можу провести все своє життя саме з тобою. Я навіть і не думав ніколи про те, що у мене буде така приголомшлива дівчина, яка стане для мене підтримкою і опорою. Я неймовірно радий, що моя улюблена завжди підтримує мене і мої рішення, тому що це – запорука щасливих відносин. Повір, що наші з тобою стосунки можна назвати ідеальними, тому що ми завжди прислухаємося один до одного, ми завжди поважаємо думки один одного. Я дуже хочу, щоб так було завжди, тому заради цього не пожалію нічого. Всі мої сили кинуті на те, щоб створити найкращі умови для життя. Моя рідна, ти просто повинна бути завжди поруч, щоб надавати мені сил і заряджати мене позитивом, а все інше я зроблю для нас самостійно. Я дуже сильно люблю тебе, маленька моя.