Попросити вибачення у коханої дівчини своїми словами

Мені в житті казково пощастило, що доля подарувала мені тебе. Ти мій ангел, моя сама кохана дівчина на світі. Я прошу вибачення за те, що образив тебе, моє сонечко. Вибач, будь ласка, мене. Недовіра по відношенню до тебе, стало для мене великим уроком. Давай помиримося, мій кошеня, адже ми ж створені один для одного. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою дівчиною на світі, тільки прости і повір мені, моя хороша. Моя любов стане оберегом для тебе, моя єдина і жадана.

У житті бувають різні ситуації. Іноді, словом можна глибоко поранити близьку тобі людину. Мені так важко без тебе, моя любов, я повністю визнаю свою помилку, і прошу пробачити мене. Давай забудемо назавжди цю сварку. Ти у мене добра, ніжна, ласкава, просто ангел у плоті. Я хочу, щоб ми завжди були разом, щоб наша любов розгоралася з кожним днем все яскравіше і яскравіше. Більше всього на світі я боюся втратити тебе, кохана. Тому в сотий раз прошу у тебе вибачення, мій ангел.

« Любов’ю дорожити вмійте!» крилаті слова великого поета. І це правда. Любов буває сильною, а буває дуже крихкою. Кохана, не ображайся більше на мене, я винен, і слізно прошу в тебе пробачення. Пробач мене, моє сонечко, обіцяю, що більше такого ніколи не повториться. Я люблю тебе, і не хочу через дріб’язкової сварки втратити таку ніжну, добру, саму прекрасну дівчину. Я так сумую за тобою. Давай забудемо все погане, і повернемо нашу любов. Адже ми просто створені одне для одного.

Кожен день, прожитий без тебе, це просто нестерпне випробування. Я кожну хвилину думаю про тебе, моя радість. Мені так не вистачає твого дзвінкого сміху, твоїх веселих красивих очей. Я сумую по тобі, моє сонечко. Прости мене, будь ласка, за те, що образив тебе. Адже це було не зі зла. Я люблю тебе більше життя. Не ображайся більше на мене. Давай збережемо нашу любов, адже нам так добре бути разом. Кохана, я тобою дихаю, тобою живу. Ти потрібна мені, як повітря, ти найкраща на всій планеті.

Кохання – це найсвітліше почуття. Людина, яка любить – найщасливіший на світі. Сьогодні я відчуваю докори сумління за те, що образив тебе. Пробач мене, моє сонечко. Забудь образу, як найстрашніший сон у твоєму житті. Ти моє світло у віконці, мій золотий сонячний промінчик тепла. Тільки поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою людиною. Адже ти окрыляешь мене любов’ю, даєш надію на майбутнє. Улюблена, прости мене і не тримай більше зла, давай збережемо нашу любов.

Сторінки: 1 2 3 4 5