Попросити вибачення у коханої дівчини своїми словами

Мені в житті казково пощастило, що доля подарувала мені тебе. Ти мій ангел, моя сама кохана дівчина на світі. Я прошу вибачення за те, що образив тебе, моє сонечко. Вибач, будь ласка, мене. Недовіра по відношенню до тебе, стало для мене великим уроком. Давай помиримося, мій кошеня, адже ми ж створені один для одного. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою дівчиною на світі, тільки прости і повір мені, моя хороша. Моя любов стане оберегом для тебе, моя єдина і жадана.

У житті бувають різні ситуації. Іноді, словом можна глибоко поранити близьку тобі людину. Мені так важко без тебе, моя любов, я повністю визнаю свою помилку, і прошу пробачити мене. Давай забудемо назавжди цю сварку. Ти у мене добра, ніжна, ласкава, просто ангел у плоті. Я хочу, щоб ми завжди були разом, щоб наша любов розгоралася з кожним днем все яскравіше і яскравіше. Більше всього на світі я боюся втратити тебе, кохана. Тому в сотий раз прошу у тебе вибачення, мій ангел.

« Любов’ю дорожити вмійте!» крилаті слова великого поета. І це правда. Любов буває сильною, а буває дуже крихкою. Кохана, не ображайся більше на мене, я винен, і слізно прошу в тебе пробачення. Пробач мене, моє сонечко, обіцяю, що більше такого ніколи не повториться. Я люблю тебе, і не хочу через дріб’язкової сварки втратити таку ніжну, добру, саму прекрасну дівчину. Я так сумую за тобою. Давай забудемо все погане, і повернемо нашу любов. Адже ми просто створені одне для одного.

Кожен день, прожитий без тебе, це просто нестерпне випробування. Я кожну хвилину думаю про тебе, моя радість. Мені так не вистачає твого дзвінкого сміху, твоїх веселих красивих очей. Я сумую по тобі, моє сонечко. Прости мене, будь ласка, за те, що образив тебе. Адже це було не зі зла. Я люблю тебе більше життя. Не ображайся більше на мене. Давай збережемо нашу любов, адже нам так добре бути разом. Кохана, я тобою дихаю, тобою живу. Ти потрібна мені, як повітря, ти найкраща на всій планеті.

Кохання – це найсвітліше почуття. Людина, яка любить – найщасливіший на світі. Сьогодні я відчуваю докори сумління за те, що образив тебе. Пробач мене, моє сонечко. Забудь образу, як найстрашніший сон у твоєму житті. Ти моє світло у віконці, мій золотий сонячний промінчик тепла. Тільки поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою людиною. Адже ти окрыляешь мене любов’ю, даєш надію на майбутнє. Улюблена, прости мене і не тримай більше зла, давай збережемо нашу любов.

Моя сама ніжна, найдобріша і найкрасивіша дівчина на світі, прости мене, будь ласка, за те, що я образив тебе. Я так переживаю за те, що трапилося так, що там говорити, мені просто соромно. Вибач мене, будь ласка. Нехай всі образи змиє дощем, нехай все у нас з тобою налагодиться. Я люблю тебе, дихаю тобою, живу тобою. Я готовий виконати будь-яке твоє бажання, тільки б ти простила мене, моя єдина. Я зроблю тебе найщасливішою дівчиною на світі, повір мені, моя радість. Нехай твоя промениста посмішка буде знаком нашого примирення.

Мені в житті казково пощастило, адже поруч зі мною ти, моя добра, ніжна, мила, і найкрасивіша дівчина на всій землі. Я думав, що наше щастя безхмарно. Але сьогодні, ніби земля пішла з-під моїх ніг – ми посварилися з тобою, моя радість. І у всьому винен тільки я один. Прости мене, будь ласка, моє сонечко. Я обіцяю, що таке більше ніколи не повториться. Не ображайся більше на мене, адже ти ж знаєш, як сильно я тебе люблю. Бути з тобою в розлуці просто нестерпно, прости мене і повір.

Світ здається сірим, і таким сумним, адже ми з тобою в сварку, моя улюблена. Я часто згадую ті прекрасні миті, проведені з тобою, і серце від болю просто рветься на шматки. Прости мене, моя радість, за те, що образив тебе. Я просто погарячкував, і тепер каюся, і в сотий раз прошу у тебе вибачення. Ми просто створені одне для одного. Мені так не вистачає твоєї посмішки, твоїх ніжних, ласкавих губ. Я сумую за тобою, моя єдина, і хочу повернути все назад. Не ображайся більше на мене, і давай приберемо з життя цю сварку.

Кохана, ти найкраща дівчина на світі. Кожен день, проведений з тобою – це диво. Твій дзвінкий сміх, твоя посмішка завжди радують мене. І все б було добре, якби не наша сварка. Ти ображаєшся на мене, і навіть не бажаєш вислухати мої виправдання. Пробач мене, моє сонечко, за те, що образив тебе. Бачить Бог, я цього не хотів. Все вийшло випадково. Я обіцяю, що більше ніколи такого не повториться. Давай помиримося, і забудемо всі образи. Адже ти для мене найголовніша людина в житті.

Моя радість, моє сонечко, моя улюблена, прости мене, будь ласка, за те, що я образив тебе, за те, що відразу не попросив вибачення, і тепер ти сердишся на мене, навіть не дивишся в мою сторону. А адже нам так було добре з тобою разом. Я пам’ятай наші зустрічі, твій дзвінкий веселий сміх, твої солодкі, як мед вуста. Я не можу спокійно жити, тому, що відчуваю свою провину перед тобою. Прости мене, моя рідна, давай забудемо всі образи, і дамо можливість розгорітися нашої любові яскравим полум’ям. Я люблю тебе більше життя.

Не завжди життя підносить нам тільки сюрпризи інколи ми страждаємо, мучимося і відповідаємо за свої помилки. Моє серце просто розривається на частині, тому, що ти ображаєшся на мене. Прости мене, будь ласка, моє сонечко. Я знаю, що дуже винен перед тобою. Я сумую за тобою, і в сотий раз прошу вибачення. Ти моє світло у віконці, моя мрія, мій ангел – охоронець. Ти найкраща на землі. Давай забудемо нашу сварку, і будемо завжди разом. Мила, давай збережемо нашу любов. Я впевнений, що у нас з тобою все буде відмінно.

Моя добра, мила, ніжна, найкрасивіша дівчина на світі, прости мене, будь ласка, за те, що образив тебе. Все вийшло так несподівано, просто сплеск емоцій. Я розумію, що ніякі вибачення не виправдовують мене, але все ж, прости мене, мій ангел. Я обіцяю, що більше не повториться жодних розбіжностей між нами. Давай спробуємо повернути наші колишні почуття, адже ти для мене – все життя. Не сердься на мене, моє сонечко, адже нам так добре з тобою разом. Ти моя друга половинка, і нам просто не можна втрачати один одного.

Весь світ здається яскравим, коли ти поруч зі мною. Але сьогодні для мене все в сірому кольорі, тому, що я посварився з тобою, моя хороша. Як же я звинувачую себе за те, що образив тебе. Для мене найстрашніше, що ти не хочеш зі мною розмовляти. Я готовий зробити самий неймовірний вчинок, лише б пробачила мене, моя радість. Я з нетерпінням чекаю з тобою зустрічі, і сподіваюся, що ти выслушаешь і пробачиш мене, адже я люблю тебе більше життя. Не ображайся на мене, я обіцяю, що більше такого не повториться ніколи.

Мені сьогодні білий світ на милий, тому, що поряд немає тебе, моя кохана, ніжна, неповторна, і найкраща дівчина на світі. Я не можу пробачити себе за те, що образив тебе. Повір, рідна, я зовсім не хотів зробити тобі боляче, але так вже вийшло. Я готовий понести найбільшу кару, лише б ти простила мене, моя радість. Давай помиримося і знову, як колись будемо разом, адже ми створені одне для одного Я люблю тебе більше життя, моя хороша, і хочу бачити тебе найщасливішою.

Ти для мене, як світло у віконці, як сонечко, яке дарує тепло. Але сьогодні моє сонечко зайшло за хмарку, тому, що ми посварилися. І у всьому винен тільки я. Прости мене, моя кохана, дай мені шанс виправити свою помилку. Ти сама добра дівчина на світі, я просто не хочу, та боюся тебе втратити. Тому, що ні з ким я не відчую такого щастя, як з тобою, мій ангел. Пробач, і не ображайся більше на мене. Нехай наша сварка розтане, як сніг навесні, а любов буде міцною, як граніт.

Моя добра, ніжна, мила, у тебе ангельський характер, і просто золоте серце. Сьогодні я образив тебе, і визнаю свою провину. Як кажуть, слово не горобець, його не спіймаєш. Я зовсім не хотів з тобою свариться, і тому, прошу мене вибачити. Не тримай на мене зла, і прости. Адже навіть сам Всевишній казав, що потрібно прощати. Вибач мене, моя радість. Давай не ображати нашу любов, адже вона така тендітна, ніжна. Пробач мене, моє сонечко, і забудь всі ці неприємності, а я допоможу тобі в цьому.Прийми моя рідна, в знак примирення ці красиві польові квіти. Ти — сама досконалість. Ти — мій ідеал. Про таку дівчину, як роти, залишається тільки мріяти.

А у мене це щастя було в руках, але я не втримав його, прости мене, моя кохана. Нехай сьогоднішня сварка буде величезним уроком для нас. Я обіцяю, що більше ніколи такого не повториться. Я готовий виконати всі твої примхи, моя принцеса, тільки б ти простила мене, Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою, моя радість. Я люблю тебе.

У мене зовсім немає настрою, тому, що ми у сварці з тобою, моя улюблена. Так вийшло, що через якусь дрібницю ми розлучилися з тобою, і тепер нудьгуємо один без одного, і я в цьому точно впевнений, тому, що ми створені один для одного. Прости мене моя кохана, і не тримай більше зла мене. Я зрозумів свою помилку, і готовий спокутувати її будь-яку цінну. Повір мені, моє сонечко, і більше не ображайся. Нехай сварка випарується, як туман, і щастя знову повернеться до нас. Нехай моя любов буде надійним оберегом для нас двох, тільки прости мене.

Сьогодні найщасливіший день у моєму житті. Одразу все стало сірим, нудним і нецікавим. Мені соромно за свій вчинок, за те, що я образив тебе, моя кохана. Не ображайся більше на мене, давай забудемо нашу сварку, як страшний сон. Нехай швидше за все стане на свої місця, і ми будемо разом, як раніше. Я люблю тебе більше всіх на світі, і хочу, щоб наша любов дарувала нам тільки насолоду, адже ми створені одне для одного, ми одне ціле. Не тримай на мене зла, прости мене, і повір у мою любов.

Як же мені пощастило в житті, що я зустрів тебе, моя кохана. Ти – моя мрія, мій ідеал, моя найкраща дівчина у всій Всесвіту. Тільки з тобою я відчуваю себе щасливим. Кожна хвилина, проведена з тобою для мене нагорода. Все було б чудово, якби не мій запальний характер. Я образив тебе, моє сонечко, і прошу пробачити мене. Заради твого прощення, я готовий виконати будь-яке твоє бажання, будь-твій каприз. Не ображайся на мене, моя радість, я обіцяю, що більше ник5огда таке не повториться.

Є таке прислів’я — «Милі сваряться, тільки тішаться!» Але я зовсім не згоден з цими слова. Після нашої сварки з тобою, кохана, я вважаю себе зовсім самотнім. Бути з тобою в розлуці – просто нестерпно. Ти снишся мені щоночі такою веселою, і такою люблячою, що мені ніяк не хочеться прокидатися. Прости мене, будь ласка, моя неповторна, я дуже винен перед тобою. Я готовий понести будь-яке покарання, лише б ти простив мене. Давай не дамо згаснути нашого багаття любові.