Сумую за коханому хлопцеві в прозі – своїми словами

Коханий, минуло так мало часу, а я вже не можу знайти собі місця. Ти самий головний для мене людина, самий чудовий чоловік у світі. Коли ти поруч, я не боюся нічого. Я вірю, що наша пара завжди буде існувати, що завжди я зможу на тебе покластися. Я не знаю, як буду бути без свого коханого, та й не хочу про це думати. Ті години, що я проводжу без котика, наповнюють сумом і болем моє серце. Воно рветься до тебе, йому сильно тебе бракує. Якщо ти відчуваєш те ж, що і я, значить наша любов не закінчиться ніколи. Я впевнена, що настільки близька мені людина завжди буде тримати мою руку в своїй, а його голос завжди буде зігріватися мене в будь-якої неприємної ситуації і при будь-якій погоді. Я розумію, що сумувати за тебе – це як визнання серці і душі в тому, що ти надовго запав у них. Тому я без сорому тобі в цьому зізнаюся. Якщо ти завжди будеш зі мною – ми все зможемо, ми підкоримо будь-які вершини.

Котеня, ця розлука ніби пекло, і триватиме вона цілу вічність. Я хочу почути твій голос, відчути твою турботу. Величезну цінність для мене має твоя любов, і якщо ти будеш зі мною, я зможу багато чого. Я пам’ятаю кожен наш поцілунок і кожну секунду з тобою, твій погляд і сміх, ти дуже заразливо смієшся. Я сумую за твоїм дотиків, після яких мурашки по шкірі не припиняють бігти. Якби я могла, я зірвалася б до тебе з будь-якого куточка Землі, щоб просто побути поруч, адже ти потрібен мені. Без тебе я увядаю, я не можу нічим зайнятися, думки про тебе заповнюють всю мене і приносять то радість, то смуток. Радість від того, що ти є у мене, а смуток – тому що обставини розлучили нас, і я шалено сумую. Я віддала б за те, щоб побачити твої красиві очі і поцілувати в губи. Спасибі тобі за те, що ти поруч. Немає нічого складніше, ніж знайти цінує і любить тебе, але в мене вийшло.

Ти далеко від мене, але я не перестаю думати про тебе. Хочу заснути на твоєму плечику, щоб відчувати тебе і твоє дихання. Коли ми разом, я наче літаю, бо ти моя мрія. Моя найсильніша любов, мій найважливіший чоловічок. Якби я зустріла фею, яка дозволила загадати всього одне бажання, я б загадала зустріч з тобою. Хоч на хвилиночку обійняти свого хлопчика, я так сильно скучила. Будь розумницею, нехай все у тебе буде чудово, знай, що я з тобою, я подумки дбаю про тебе і охороняю від усіх невдач. Давай будемо ближче, завжди разом, заради тебе я підкорю будь-які вершини гори, заради тебе я готова на все що завгодно твоїй душі. Коли я зустріла тебе вперше, я зрозуміла, що ти моя доля, що саме з тобою я повинна прожити це життя, щоб вона була щасливою і світлою, саме ти дозволиш мені жити, а не існувати. Саме твоя любов зможе врятувати мене від смутку, а твоя турбота буде гріти мене завжди.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7