Сумую за коханому хлопцеві в прозі — своїми словами

Коханий, минуло так мало часу, а я вже не можу знайти собі місця. Ти самий головний для мене людина, самий чудовий чоловік у світі. Коли ти поруч, я не боюся нічого. Я вірю, що наша пара завжди буде існувати, що завжди я зможу на тебе покластися. Я не знаю, як буду бути без свого коханого, та й не хочу про це думати. Ті години, що я проводжу без котика, наповнюють сумом і болем моє серце. Воно рветься до тебе, йому сильно тебе бракує. Якщо ти відчуваєш те ж, що і я, значить наша любов не закінчиться ніколи. Я впевнена, що настільки близька мені людина завжди буде тримати мою руку в своїй, а його голос завжди буде зігріватися мене в будь-якої неприємної ситуації і при будь-якій погоді. Я розумію, що сумувати за тебе – це як визнання серці і душі в тому, що ти надовго запав у них. Тому я без сорому тобі в цьому зізнаюся. Якщо ти завжди будеш зі мною – ми все зможемо, ми підкоримо будь-які вершини.

Котеня, ця розлука ніби пекло, і триватиме вона цілу вічність. Я хочу почути твій голос, відчути твою турботу. Величезну цінність для мене має твоя любов, і якщо ти будеш зі мною, я зможу багато чого. Я пам’ятаю кожен наш поцілунок і кожну секунду з тобою, твій погляд і сміх, ти дуже заразливо смієшся. Я сумую за твоїм дотиків, після яких мурашки по шкірі не припиняють бігти. Якби я могла, я зірвалася б до тебе з будь-якого куточка Землі, щоб просто побути поруч, адже ти потрібен мені. Без тебе я увядаю, я не можу нічим зайнятися, думки про тебе заповнюють всю мене і приносять то радість, то смуток. Радість від того, що ти є у мене, а смуток – тому що обставини розлучили нас, і я шалено сумую. Я віддала б за те, щоб побачити твої красиві очі і поцілувати в губи. Спасибі тобі за те, що ти поруч. Немає нічого складніше, ніж знайти цінує і любить тебе, але в мене вийшло.

Ти далеко від мене, але я не перестаю думати про тебе. Хочу заснути на твоєму плечику, щоб відчувати тебе і твоє дихання. Коли ми разом, я наче літаю, бо ти моя мрія. Моя найсильніша любов, мій найважливіший чоловічок. Якби я зустріла фею, яка дозволила загадати всього одне бажання, я б загадала зустріч з тобою. Хоч на хвилиночку обійняти свого хлопчика, я так сильно скучила. Будь розумницею, нехай все у тебе буде чудово, знай, що я з тобою, я подумки дбаю про тебе і охороняю від усіх невдач. Давай будемо ближче, завжди разом, заради тебе я підкорю будь-які вершини гори, заради тебе я готова на все що завгодно твоїй душі. Коли я зустріла тебе вперше, я зрозуміла, що ти моя доля, що саме з тобою я повинна прожити це життя, щоб вона була щасливою і світлою, саме ти дозволиш мені жити, а не існувати. Саме твоя любов зможе врятувати мене від смутку, а твоя турбота буде гріти мене завжди.

Рідний, дуже сподіваюся, що у тебе все добре. А в мене без тебе все валиться з рук. Я завжди думала, що не буду ні по кому сумувати, але це просто відбувається. Коханий, мені бракує твоєї теплої посмішки. Ти дуже теплий і добрий до тебе так тягнуться люди, і я ревную тебе до кожної дівчини, бо дуже боюся втратити. Ти шалено дорогий мені і втративши тебе я втрачу і себе. Якби ти знав, як мені важко без тебе. Не сумуй і не хмурься, тобі це не йде. Пообіцяй мені, що будеш хорошим хлопчиком, будь ласка. Щоб ми швидше зустрілися і моя ручка знову була у твоїй. Я хочу побачити тебе, тому що зійду з розуму без тебе. Розповідай, що в тебе відбувається, адже я хочу бути ближче, наскільки це можливо. Наша любов дуже сильна, і ти прекрасно це знаєш. Я подумки цілую тебе, ніжно, дуже ніжно, щоб ти міг насолодитися цим моментом. Думай про мене, щоб ми хоч би в думках були разом.

Зараз десь сидить мій котик, за якою я дуже сумую. Ти самий світлий відрізок мого життя, і я хочу, щоб він тривав якомога довше. Як ти там? Без тебе все таке неправильне, сіре і штучне. Я думаю про тебе щодня і не можу повірити, що ми не поруч. Я обіймала б тебе міцно, як ніколи. Моя туга по тобі не зрівняється ні з чим. Я занадто сильно люблю своє сонечко, щоб бути від нього так далеко. Але промінчики твого тепла дістають до мене навіть тут, ти грієш моє серце і душу, ти чудовий. Я знаю, що не гідна такого гарного хлопця і хочу подякувати тобі за те, що ти у мене є. Я хочу завжди бути з тобою, як би надовго нас не розлучала доля. Я не можу і не хочу втрачати тебе. Ти став надто улюбленим і важливим для мене чоловіком. Я не зможу жити без твоєї посмішки, твоїх фраз і звичок. Все це стало таким рідним мені, що я не уявляю своє життя без цього. Надто страшна думка про те, що тебе не буде поруч.

Сонечко, я так засмучена тим, що ми порізно. Завжди знай, що мої ніжність і турбота буде з тобою, що я грію тебе крізь кілометри, я буду з тобою, навіть якщо цьому опиратися весь світ. Ти для мене як саме життя, ти більше, ніж просто любов. Я буду любити тебе навіть по смерті, бо ти найцінніше для мене. Мені важливо знати, що ти так любиш мене, бо без твоєї любові я гину. Мені шкода, що так часто нам доводиться бути порізно, але знай, що скоро все це закінчиться, і я щоранку буду цілувати тебе, готувати тобі смачний і корисний сніданок, проводжати на роботу і зустрічати з неї. Я постараюся зробити тебе найщасливішим, адже лише так зможу стати щасливою я. Лише дивлячись на твою красиву посмішку, я зможу посміхатися сама. Скільки в тобі добра і ніжності, мене так гріє твоя турбота, ти дуже ніжно ставишся до мене, і я вдячна тобі за це.

Золотий мій чоловічок, сподіваюся, що у тебе все добре. Сьогодні я стала ще більше по тобі нудьгувати. Постійно згадую про тебе, твоїх обіймах. Дуже хочу сховатися тобою, відчути твоє тепло. Дуже сумую без твоїх поцілунків в шию, які просто несуть мене на небеса. Сонечко, спаси мене від цієї туги, говори зі мною, мені дуже важко без тебе. Часто згадую, як затишно і тепло з тобою. Мені здається, що я не відчую такої теплоти ні з ким. Ти особливий для мене, занадто багато хороших моментів пов’язано саме з тобою. Ти дуже веселий, лише з тобою я сміюся так часто. Я люблю твій сміх, не можу стримати посмішки, коли чую його. Мені здається, що ми просто зобов’язані перенести всі негоди і бути разом. Бо в тобі вся моя життя, весь мій сенс, з тобою я доб’юся всього, чого захочу. Завдяки твоїй підтримці я вирішу будь-яку проблему, доб’юся будь-якої мети. Твоя підтримка дуже допомагає мені, спасибі тобі, єдиний.

З нетерпінням чекаю, коли знову зможу відчути на собі тепло твоїх рук, жар твоїх поцілунків. Ти так багато робиш для мене, навіть твоя турбота коштує багато. Ти як принц, якому не потрібен навіть білий кінь. Може бути, я не підходжу на роль принцеси, але я буду старатися для тебе. Я дуже сумую, якщо б ми могли зустрітися, я сказала б багато ніжних слів, лише поцілував тебе. Мої поцілунки скажуть все за мене. Т відчуєш мою любов і зрозумієш, як вона сильна. Як вона здатна зігріти і навіть спалити. Сильніше моєї любові до тебе немає нічого. Ти дуже хороший, просто чудовий хлопець. Я обожнюю тебе, слухаю тебе. Для мене мій чоловік авторитет, тому що таких сильних, цілеспрямованих і вольових людей я не бачила давно. Я хочу завжди відчувати твої поцілунки на своїх губах, хочу бути поруч постійно, щоб ні одна жінка не вкрала тебе у мене. Я не перенесу величезною розлуки з тобою, моє серце не витримає такого випробування.

За якісь гріхи бог вирішив покарати мене ось так. Він зробив так, щоб деякий час тебе не було зі мною. Це дуже жорстока мука, яку я не в силах винести. Моя туга по тобі вкриває з головою. Не рятує ні робота, ні книги, ні музика, ні фільми. Все це так штучно без тебе. Все не так, як потрібно. Скоріше б ти притиснув мене до себе, скоріше б пішла ця туга. Будь ласка, будь поруч постійно, щоб я не відчувала таких емоцій. Без тебе все стає таким сірим, що мені страшно. Страшно від того, що це ніколи не закінчиться. Страшно відпускати тебе. Страшно якось прокинутися без тебе. Не дозволяй цьому статися, ти шалено дорогий мені. Ти той чоловік, яким я дорожу настільки сильно. Навіть якщо ти не думаєш про мене, я знаю, що ти любиш мене, тому що твої вчинки говорять самі за себе. Дозволь мені зробити так, щоб наше життя було одним на двох. Я хочу піклуватися про тебе і про наших дітей, любити тебе все життя і навіть більше.

Коханий, за вікном йде дощ, і погода дуже добре описує мій стан. Мені дуже сумно без тебе, в моїй душі йдуть дощі, а серце ниє, і рветься до тебе. Мені дуже складно не йти у нього на поводу і діяти, дивлячись на дощ за вікном. Якби ти знав, як важливий для мене. Нехай цей час пройде швидше, і нехай воно є найстрашнішим випробуванням нашої любові. Ми все зможемо, мій хороший, тому що щиро любимо один одного. Ти моя друга половина, яку я ніколи нікому не віддам. В моєму серці ти зайняв головне місце, і я не збираюся нічого міняти. Скільки б не минуло років, я так сильно буду любити тебе, бо не можу по-іншому. Нехай моя любов служить тобі зберігачем, опорою, підтримкою у всіх починаннях. Я завжди прийду тобі на допомогу, адже ми одне ціле. Ми зможемо буквально все, ми переплывем будь-які океани. Ти завжди будеш зі мною, тому що це необхідно нам обом.

Мій чоловік, твоє відсутність ріже мене без ножа. Знай, що я допоможу тобі в будь-якій справі. Підтримаю навіть тоді, коли відвернуться всі. Я дуже сумую без тебе я багато плачу, бо навіть секунда без тебе мені здається вічністю в пеклі. Ти зігріваєш мене, ти як тепле літнє сонечко. В моєму житті немає нічого світлого, ніжного, коханого і сильного ніж ти. Немає жодного чоловіка, який був би схожий на тебе. Всі чоловіки на Землі не зможуть зрівнятися з тобою, мій солодкий. Ти найкращий. Твоя вірність змушує мене плакати від щастя, тому що я не можу повірити в те, що такий чоловік дійсно мій. Ти навіть не уявляєш, як я вдячна долі за те, що вона подарувала мені тебе. Твої батьки виростили дійсно гідного людини, спасибі їм за це. Ним варто пишатися тобою. Я хочу, щоб твоє життя було без поганих моментів і хитромудрих поворотів долі. Щоб ти завжди був щасливий і отримував від мене ту турботу, якої гідний.

Ти потрібен мені, коли тебе немає, я не можу займатися практично нічим, тому що всі мої думки обіймаєш лише ти. Я знаю, що у тебе багато справ, але я так хочу забрати тебе, вкрасти, щоб все свій час ти проводив лише зі мною. Моя любов до тебе безмежна, ти навіть не можеш собі уявити, як складно залишатися одній. Мені хочеться, щоб твої руки постійно дозволяли відчувати тепло, чути стукіт твого серця, засипати на твоїх грудях і стосуватися пальчиками твого обличчя, коли мені цього захочеться. Я знаю, що ніколи не залишу тебе і хочу від тебе того ж. Сонечко, ти моя зірка, я так довго тебе чекала, і ось небо зробив мені такий подарунок. Я дякую йому за це, а тебе за любов і турботу, які ти даруєш мені щомиті. Моє серце вірить, що ти завжди будеш моїм, а я твоєї, адже по іншому бути не може. Ми створені одне для одного, і ніхто не зможе завадити нашому щастю.

Зайчик, ти самий чудовий з чоловіків. Твоя киця нелюдяно по тобі нудьгує і хоче, щоб ти завжди посміхався і ніколи не сумував. Моє життя, як і я сама, належить лише тобі. Ти можеш загадати що завгодно, і твоя дівчинка тут же виконає всі твої бажання, бо я обожнюю бачити тебе щасливим. Пам’ятай, що всі мої слова тобі йдуть від серця, і я ніколи не зможу тебе обдурити. Я ніколи не зроблю тобі боляче, адже ти найдорожча мені людина. Нехай у твоєму житті будуть лише яскраві і світлі смуги, а я допоможу тобі в цьому. Я зроблю тебе щасливою, завжди буду пишатися своїм чоловіком, стану гідною жінкою, яка піклуватися і оберігає свого молодого людини від усіх бід. Я стану для тебе берегинею вогнища і затишку, зроблю твій дім самим теплом місцем на Землі. Приходячи в мої обійми, ти будеш отримувати лише задоволення. Якщо ти будеш задоволений, я стану найщасливішою жінкою.

Чоловік – це стіна, опора, сила. Все це дуже добре описує мого коханого. Поруч з тобою я не боюся нічого, ти завжди захистиш мене, розіб’єш всі стіни, відженеш всі біди і невдачі. Я сумую за поцілунків, якими ти обсипав мене, за жартівливим зауважень і навіть за бурчання, яке так розчулює мене. Твої ніжні щічки так давно не відчували тепло моїх губ. При зустрічі я виправлю цю помилку і тебе зацелую. Я обожнюю тебе, шалено, нелюдяно за тобою сумую. Я впевнена, що ти ніколи не дозволиш собі зрадити мене, тож вірю тобі як собі. Ти самий гідний чоловік. Ти такий сильний, що обіймаючи мене, тобі доводиться стримуватися, щоб ненароком не завдати мені болю. Я захоплююся тобою, ти такий чудовий. Кожен день я кажу спасибі долі за те, що вона звела мене з таким ніжним людиною. Мій шалено любить і ласкавий чоловік, я буду закохана в тебе завжди.

Милий, я сильно сумую по тобі. Я хочу, щоб у тебе все було. Все те, чого ти захочеш сам. Щоб твої бажання і мрії збувалися в одну мить ока, щоб ти був життєрадісним і не знав, що таке смуток. Щоб з тобою завжди були ті, кому ти довіряєш і хто довіряє тобі. Найважливіше в житті – любов. Так нехай же любов у твоєму серці ніколи не згасає, а лише зміцнюється. Вітер невдач лише роздує її, а дощі смутку тільки додадуть сил. Ніколи не опускай руки, адже ти дуже сильний і все, що ти маєш – все це з’явилося і стане примножуватися завдяки твоїм старанням. Просто будь зі мною, і я постараюся направляти тебе на потрібний шлях і підтримувати, чим зможу. Мені дуже складно було б тебе втратити, і я не зможу втратити свій скарб. Хочу, щоб у тебе було все, чого ти бажаєш, ти ніколи не пошкодуєш про те, що вибрав мене. Я стану твоєю принцесою, тому що ти гідний найкращого.

Рідненький, я дуже чекаю тебе. Я думала, що тимчасове розставання буде зміцнюючим засобом, але не знала, як сильно я буду сумувати за тобою. Як ти там? Не сумуй, добре їж і не болів, інакше я дуже засмучуся. Т адже не хочеш мене засмучувати? Котик мій, скоріше б ми зустрілися. Як же я втомилася спати з подушкою, представляючи тебе поруч, твої ніжні поцілунки, чисті оченята і ручки, в яких дуже затишних. Твої обійми змушують мене вірити в чудеса. Ти чудо, ти завжди знаєш, чого я хочу і що мені подобатися, в потрібний момент ти поруч, а коли потрібно ти залишаєш мене наодинці з собою. Ти дуже чуйна і щира, за це я і полюбила тебе, віддавши тобі своє серце, душу, життя і тіло. Навіть хвилина без тебе – велике випробування для мене, тому що я настільки звикла до тебе, без тебе вже не виходить. Я не зможу спокійно жити без тебе, ти забрав мене собі.

Самий рідний мій, єдиний кошеня. Час без тебе мені здається найдовшою тортурами. Я сумую по тобі, здається, про це знає кожен. Я шукаю твоє обличчя в натовпі, не знаходжу і засмучуюсь. Ти повинен завжди бути зі мною, щоб позбавити мене від цього болю. Ми занадто багато пройшли разом, щоб відмовитися від тебе і зробити найбільшу помилку в своєму житті – втратити тебе. Для мене ти найсвітліше сонечко гріє мене в будь-який час і в будь-якому місці. Мій самий коханий, самий сильний, сміливий, самий добрий чоловік. Ти такий мужній, багато дівчат хотіли б дістати тебе, але ти дістався мені, і я досі не можу повірити власним щастя. Щоб закохатися в тебе вистачило однієї секунди, а щоб полюбити – кілька днів. Ти дуже привабливий, дуже ніжний і ласкавий, я не уявляю, як можна тебе не любити.

Любов моя, як довго ми будемо перебувати порізно? Будь ласка, скажи мені, що це скоро закінчиться. Я більше не можу бути без тебе, мене страшенно ламає, мені дуже погано. Я дуже сильно люблю тебе і вірю, що ти теж сумуєш за мене, адже наша любов – нерозривний, ти кохання всього мого життя, як і я твою. Ти самий солодкий, я так люблю цілувати тебе, кусати тебе, ти чудовий. Твоя усмішка примушує мліти від щастя, а дотику породжують натовпу мурашок. Твої ручки – найбільше задоволення в світі. Ніколи не лишай мене цього щастя, коханий, інакше я просто помру. Без тебе я не зможу жити, я дуже сильно прив’язалася до тебе за час нашого спільного щастя. Дозволь мені бути щасливою і робити тебе щасливим. Не гнівайся на мене, коли я роблю щось не так, ти ж мій котик, заради тебе я готова змінитися. Просто кажи мені, що саме я роблю не так, і я в ту ж секунду пообіцяю тобі, що такого більше не повториться.

Твоя киця дуже скоро зійде з розуму без тебе. Телефонуй мені, щоб я знала, що важлива тобі. Ти самий улюблений і ласкавий котик на світлі, так мило мурчишь, так грієш мене своїми ручками. Ти грієш мене як фізично, так і морально. З тобою я схожа на кішечку, якій дали багато сметани. Мені дуже добре поруч з тобою, ти змушуєш мене відчувати себе коханою і бажаною. Ти справжній чоловік, таких дуже мало. Я рада, що ти мій, тільки мій, я нікому тебе не віддам. Хай спробують забрати тебе у мене. Ти моє золото, мій скарб, тільки моє. Ти ніколи не зрадиш, ніколи не солжешь, ти сповнений добра, тепла і щирості. Мені здається, що все це великий добрий сон, тому що я не заслужила такого щастя наяву. Пообіцяй мені, що ми ніколи не прокинемося, і ця казка тривати вічно. Сподіваюся, що дуже скоро ми зустрінемося, і я буду цілувати тебе багато, щоб ти зрозумів, як сильно я нудьгувала. Відчуй, як сильно я люблю тебе.

Коханий, наші відносини – світлі і ніжні. Без тебе я не можу знайти собі місця. Зроби так, щоб ми більше ніколи не розлучалися. Я знаю, що мої почуття взаємні, що ти теж сумуєш і сильно любиш мене, мій зайчик. Ти такий ласкавий, що навіть не віриться. Такого чоловіка треба шукати дуже довго, деякі дівчата шукають все життя. А поруч зі мною таке чудове істота, такий шикарний чоловік, такий коханий, найкращий. Я цілую тебе в м’які губи і обіцяю, що буду з тобою до кінця. Я клянуся, що вірна тобі і продовжу такою бути. Я знаю, що ти віриш мені, вір, улюблений. Я твоя, завжди була нею. Ти моя доля, моє сонечко, без тебе мені не вижити. Після того, як я випробувала на собі твою любов, я більше не зможу існувати одна, улюблений. Я дуже сильно люблю свого котика. Пообіцяй, що ніколи не покинеш свою кішечку і не дозволиш їй відчувати таке.