Зробити комплімент жінці українською мовою

Ми підготували для вас багато варіацій сучасних компліментів жінці українською. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Знаєш, що мені найбільше подобається в тобі? Твій інтелект, уміння зрозуміти чоловіка також здатність підтримувати і вести приємну бесіду.

Всі вважають, що сонце знаходиться на небі, але я-то знаю, що сонце завжди зі мною, висвітлює моє життя і зігріває своїм теплом!

Проти краси твоїх очей і сили твого погляду не встоїть жоден чоловік.

Любов до тебе наповнила мою душу чарівною музикою, а все навколо розфарбувала в неймовірно яскраві фарби! Я тільки зараз, кохана, зауважив, який прекрасний наш світ – це тому, що в ньому є ти!

Я б хотів щоб зараз йшов сніг, щоб ти гуляла на вулиці і ловила сніжинки, а та сніжинка яка м’яко опустилася на твої солодкі губи, уособлювала мене!

Ромео і не снилася така любов, яку я відчуваю до тебе, своєю чарівною Джульєтті.

Твоя шкіра така білосніжна, губи такі м’які, очі такі яскраві, що я не можу відвести від тебе очей!

Ти скарб, мій скарб, я все зроблю для того, щоб ти була щаслива.

Твоя посмішка – це найніжніше, що я бачив на землі!

немаєпрекрасніше моментів, ніж секунди проведені з тобою!

Твоя внутрішня краса душі одягнена в прекрасне тіло, при цьому ти наділена ще й безліччю якостей, а саме – доброта, чуйність, здатність вислухати і дати доречний рада, креативність, спокій, почуття гумору, ніжність, лагідність, почуття відповідальності і м’якість.

Твоя посмішка – сонячний зайчик, твій сміх – дзвінкий дзвіночок, твій голос – чудова музика, а сама ти – ніжна фея з доброї казки!

Я без розуму від твоїх блакитних очей. Я тону в них як в озері. Ти для мене життя.

Якби тисячі художників працювали протягом тисячі років, вони навряд чи б змогли створити твір мистецтва, що перевершує всю глибину твоєї жіночної краси.

Ніколи не забувай, що ти талановита, дивовижна і найпрекрасніша дівчина в світі.

Ти не пробувала брати участь в конкурсах краси? Упевнений, зайняла б призове місце.

Часом мені здається, що красивіше тебе немає нікого на білому світі!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7