Визнання в любові своїми словами коханому хлопцю

Мій найкращий у світі чоловік на землі. Я вдячна долі за те, що вона познайомила нас з тобою. Ти моя мрія, ти – мій ідеал. Кожна хвилина, проведена з тобою, здається найприємнішою миттю. Мені так хочеться зробити для тебе щось хороше, так хочеться порадувати тебе. Я першою зізнаюся тобі в любові, і я анітрохи не соромлюся цього. Я люблю тебе, мій єдиний, бажаний і неповторний. Дай бог, щоб ми були з тобою самою счастливою пара. Нехай наша любов окриляє нас двох.

Головне в нашому житті любов. Вона робить нас щасливими, добрими. Кожен люблячий чоловік може здійснити самі незвичайні вчинки в ім’я коханого. Я вдячна тобі, мій любий, за те, що ти зробила мене найщасливішою на всій землі. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, твої пристрасні поцілунки просто окриляють мене. Я люблю тебе, мій самий єдиний і неповторний, і хочу бути тільки з тобою. Нехай тобі завжди посміхається удача і здійснюється заповітна мрія.

Саме сильне і гарне почуття на світі – це любов. Кожен з нас відчув на собі ці хвилюючі хвилини зустрічі з коханою людиною. З маленької іскорки це почуття переростає в величезний, палаюче багаття, який загасити вже ніколи не можна. Так і в моєму серці, улюблений, ти запалив це велике почуття. Я люблю тебе, і хочу завжди бути поряд. Тільки з тобою я зможу бути по – справжньому щаслива, тільки поруч з тобою я відчуваю себе, як маленька дитина, захищеною і коханою.

Як рада, що ти у мене є, мій довгоочікуваний принц . Я кожен день дякую долі за такий королівський подарунок. Адже ти – мрія кожної дівчини, і тому я найщасливіша на світі. Адже поруч зі мною такий ввічливий, такий уважний, такий добрий і найкрасивіший хлопець на світі. Я шалено люблю тебе, і сподіваюся на взаємність. Нехай наша любов розквітає з кожним днем все сильніше, нехай наші почуття будуть красивими і чистими. Нехай над нашими головами завжди світить сузір’я любові.

Коханий мій, єдиний і самий бажаний, мені так пощастило в житті, що я зустріла тебе. Ти подарував мені саме чисте і красиве почуття під назвою – любов. Поруч з тобою я розцвітаю, як казковий квітка, тільки поруч з тобою я відчуваю себе щасливою. Я з нетерпінням чекаю кожної нашої зустрічі. Ти – ангел, який дарує мені надію, ти моя мрія, мій ідеал. Я люблю тебе, мій неповторний, і сподіваюся на взаємність. Нехай Бог береже нашу любов, нехай щастя буде бездонна чаша.

Любов – саме красиве і чисте почуття. Якщо чоловік закоханий у нього за спиною виростають крила. Мій коханий, ніжний, ласкавий і неповторний, ти самий головний і найкращий у моїй долі. Ти – моя друга половинка. Я люблю тебе сильно, пристрасно, шалено. Ти для мене, як світло у віконці, як сонячний промінчик тепла. Тільки з тобою я відчуваю себе бажаною і коханою, тільки ти даруєш мені хвилини насолоди, хвилини щастя. Я вдячна долі за тебе, мій милий, я хочу все життя бути тільки з тобою.

У кожного з нас є право на любов. Це почуття нас просто окрилює, робить добрішим і щасливішим. От і я зараз найщасливіша на всій землі, тому, що поруч зі мною ти, мій самий коханий, самий милий, самий рідний. Ти для мене, як світло у віконці, Як промінчик сонця. Ти моя надія і підтримка у всьому. Ти просто справжній чоловік. Мені просто казково пощастило, і я все життя буду вдячна долі за такий подарунок. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Нехай наша любов буде найкрасивішою, самою чистою.

Любов – найпрекрасніше почуття. Мені дуже пощастило в житті, що я зустріла тебе, мій найкращий чоловік на землі. Ти, немов довгоочікуваний принц з казки: такий привабливий, такий уважний, такий красивий. Я з нетерпінням чекаю кожної нашої зустрічі, адже ти для мене прекрасніше за всіх на світі. Я люблю тебе і сподіваюсь на взаємність. Я бажаю тобі у всім удачі і везіння, нехай все, що задумав ти обов’язково збудеться. Ти сильний, ніжний і самий справжній чоловік. Залишайся завжди таким, моя любов.

Найголовніше в житті – любов. Я зрозумів це, коли шалено закохалася в тебе. Доля подарувала мені просто королівський подарунок. Про такого хлопця, як ти, залишається тільки мріяти кожній дівчині. А моя мрія поруч зі мною. Я так щаслива, кохана, що ти зі мною поряд. Ми завжди будемо разом, адже наші почуття самі чисті, щирі. Нехай Господь завжди береже тебе, мій милий, хай тобі у всьому щастить, нехай кожен день повниться щастям і радістю. Нехай моя любов буде оберегом для тебе.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій коханий. Мої почуття до тебе щирі і світлі, і я дуже сподіваюся на взаємність. Мені так хочеться пригорнутися до твого плеча, і забути про все на світі. З тобою мені легко і просто. Своєю увагою, ласкою, ніжністю ти просто очаровываешь мене. Нехай вогонь любові розгорається все яскравіше, нехай збувається все задумане. Я буду дякувати долі все життя за те, що вона подарувала мені тебе, мій єдиний і найбажаніший.

Немає в світі такої сили, щоб змогла зупинити любов. Це почуття нас окрилює, робить найщасливішими на світі. Я люблю тебе, мій милий, і хочу бути завжди бути з тобою разом. Ти моя надія, моя радість і мрія. Я так люблю твою щиру усмішку, твої красиві очі, твої солодкі поцілунки. Ми з тобою, коханий, дві половинки, і наше щастя дорогоцінність. Ти такий уважний, турботливий, добрий. Так нехай же тобі завжди у всьому щастить, нехай удача, як і я, завжди будемо з тобою поряд.

Мій коханий, дорогий, милий, ти для мене найрідніша і найкращий. Я хочу тобі зізнатися в тому, що зігріта теплом твоєї душі, і зірочка любові, горить ясним світлом. Ти – моя друга половинка, ти – мій ідеал. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою. Твоя любов дарує мені тепло, ніжність і ласку. З тобою мені завжди надійно весело. Я люблю тебе, мій найкращий хлопець на землі, і сподіваюся на взаємність. Ми з тобою просто дві половинки у всій Всесвіту, і наше щастя безмежне.

Любові всі віки покірні. І, незважаючи на те, скільки тобі років, якщо ти закоханий – значить, ти найщасливіша людина на землі. Кохання дарує нам крила, на яких ми злітаємо на небеса від щастя. Моєї любові гідний тільки ти один, мій єдиний, самий гарний, самий уважний і ніжний. Я люблю тебе щирою і чистою любов’ю. Тільки ти мені один потрібен у житті, тільки з тобою я буду завжди щаслива. Твої сильні руки, твої милі очі, твої пристрасні поцілунки просто чарують мене.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що поруч зі мною завжди ти мій найкрасивіший, самий надійний, самий улюблений хлопець. Я вдячна долі, за те, що зустріла тебе. Ти просто казковий подарунок для мене. Я з нетерпінням чекаю кожної нашої зустрічі. Наша любов мені здається такою світлою, такою чистою і найкрасивішою. Я вдячна тобі, коханий, за те, що ти подарував мені радість, за те, що ти мій світ віконці, мій теплий сонячний промінчик. Нехай завжди твоя мрія збувається і супроводжує удача.

Моє життя повністю змінилася з тих пір, коли я зустріла тебе, мій коханий. Мені так хочеться завжди радувати тебе, завжди відчувати твоє надійне плече. Ти просто моя мрія, мій ідеал. Кожен день я чекаю з нетерпінням зустрічі з тобою, хочу подобатися тобі, і роблю для цього все можливе. Милий, давай завжди будемо разом, нехай наш корабель кохання ніколи на своєму шляху не зустрічає перешкод. Будь завжди таким веселим, сміливим, радісним і успішним. Хай щастить тобі у всьому і завжди. Нехай наше сузір’я любові сяє яскраво.

Ти – моя друга половинка, моя доля. Мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Милий, ти самий надійний, сміливий, самий добрий і красивий. Я, без сорому, першої зізнаюся тобі в любові. Як добре, взявшись з тобою за руки, просто йти по життю. Нехай всі твої мрії неодмінно збуваються, нехай щастить тобі у всьому. Нехай моя любов завжди буде оберегом для тебе. Коханий, я хочу, щоб ти був щасливим, і все зроблю для цього. Я люблю тебе, та ж хочу бути тільки з тобою.

Мені доля подарувала просто королівський подарунок – тебе, коханий. Ти мій ідеал, моя мрія. Кожна хвилина, проведена з тобою для мене щастя. Ти самий надійний хлопець у світі. Мої почуття до тебе розпалюються з кожним днем все сильніше. Я люблю тебе чистою і красивою любов’ю. Ми просто призначені один для одного. Я бажаю тобі, коханий, багато радості, щастя мі удачі. Я з нетерпінням чекаю з тобою зустрічі. Ти для мене, просто сенс життя. Нехай удача завжди супроводжує тебе, нехай всі негоди проносяться мимо.

Ти надійний, чуйний і спокійний. У тебе просо ангельський характер. Я вдячна долі за такий чудовий подарунок. Тільки ти мені даруєш щастя. Я люблю тебе щиро і ніжно. Нехай тобі завжди посміхається сонечко, нехай удача буде супутницею по життю. Нехай моя любов буде найсильнішим оберегом для тебе. Нехай іскорка любові обов’язково перетвориться на величезний багаття. Тільки ти мені потрібний у житті. Я люблю тебе, і сподіваюся на взаємність. Нехай твоя душа завжди буде зігріте теплом моєї любові.

Найсильніше і найголовніше почуття у нашому житті – любов. Кожен з нас відчув це трепетне почуття. Милий, я хочу зізнатися тобі в любові, і сказати, що прекрасніше тебе немає нікого на світі. Кожну мить, проведений з тобою, для мене нагорода. Я навіть заздрю сама собі. Ти такий надійний, такий гарний, завжди у відмінній формі.Нехай щаслива зірка освітлює твій життєвий шлях, хай моя любов завжди береже тебе. Якщо ти поруч, світ для мене здається самим яскравим. Ти подарував мені надію та впевненість у собі.

Ти мій довгоочікуваний принц з казки, ти мій солодкий сон наяву. Тільки з тобою мені по плечу всі проблеми. Зустрівши тебе, я переконалася, що існує кохання з першого погляду. Я кожну хвилину думаю про тебе, і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Коханий, ти зробила мене найщасливішою дівчиною. Поруч з тобою я відчуваю себе справжньою королевою. Я зізнаюся тобі в любові, і сподіваюся на взаємність. Нехай у твоєму житті все гаразд, нехай удача супроводжує тебе. Дай Бог тобі здоров’я і всього самого найкращого.

Коли ти поруч, все прекрасно, мій коханий, бажаний і єдина в світі людина. Ти даруєш мені незабутні хвилини насолоди. Мені з тобою дуже пощастило. Твоя доброта, ніжність, уважність чарує мене. Я так люблю слухати твій дзвінкий, веселий сміх, дивитися в твої, повні любові, красиві очі. Мені дуже цікаво з тобою, і зустрічі наші, здається, пролітають миттєво. Люблю тебе, моя радість, і хочу завжди бути з тобою. Нехай наше щастя буде нескінченним, а любов велика і чиста.