Визнання в любові своїми словами коханому хлопцю

Мій найкращий у світі чоловік на землі. Я вдячна долі за те, що вона познайомила нас з тобою. Ти моя мрія, ти – мій ідеал. Кожна хвилина, проведена з тобою, здається найприємнішою миттю. Мені так хочеться зробити для тебе щось хороше, так хочеться порадувати тебе. Я першою зізнаюся тобі в любові, і я анітрохи не соромлюся цього. Я люблю тебе, мій єдиний, бажаний і неповторний. Дай бог, щоб ми були з тобою самою счастливою пара. Нехай наша любов окриляє нас двох.

Головне в нашому житті любов. Вона робить нас щасливими, добрими. Кожен люблячий чоловік може здійснити самі незвичайні вчинки в ім’я коханого. Я вдячна тобі, мій любий, за те, що ти зробила мене найщасливішою на всій землі. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, твої пристрасні поцілунки просто окриляють мене. Я люблю тебе, мій самий єдиний і неповторний, і хочу бути тільки з тобою. Нехай тобі завжди посміхається удача і здійснюється заповітна мрія.

Саме сильне і гарне почуття на світі – це любов. Кожен з нас відчув на собі ці хвилюючі хвилини зустрічі з коханою людиною. З маленької іскорки це почуття переростає в величезний, палаюче багаття, який загасити вже ніколи не можна. Так і в моєму серці, улюблений, ти запалив це велике почуття. Я люблю тебе, і хочу завжди бути поряд. Тільки з тобою я зможу бути по – справжньому щаслива, тільки поруч з тобою я відчуваю себе, як маленька дитина, захищеною і коханою.

Як рада, що ти у мене є, мій довгоочікуваний принц . Я кожен день дякую долі за такий королівський подарунок. Адже ти – мрія кожної дівчини, і тому я найщасливіша на світі. Адже поруч зі мною такий ввічливий, такий уважний, такий добрий і найкрасивіший хлопець на світі. Я шалено люблю тебе, і сподіваюся на взаємність. Нехай наша любов розквітає з кожним днем все сильніше, нехай наші почуття будуть красивими і чистими. Нехай над нашими головами завжди світить сузір’я любові.

Коханий мій, єдиний і самий бажаний, мені так пощастило в житті, що я зустріла тебе. Ти подарував мені саме чисте і красиве почуття під назвою – любов. Поруч з тобою я розцвітаю, як казковий квітка, тільки поруч з тобою я відчуваю себе щасливою. Я з нетерпінням чекаю кожної нашої зустрічі. Ти – ангел, який дарує мені надію, ти моя мрія, мій ідеал. Я люблю тебе, мій неповторний, і сподіваюся на взаємність. Нехай Бог береже нашу любов, нехай щастя буде бездонна чаша.

Сторінки: 1 2 3 4 5