Побажання хлопцеві з добрим ранком у прозі – своїми словами

Мій коханий чоловік, сподіваюся, що ти вже прокинувся і читаєш мою записочку. Мені довелося встати раніше і виїхати на навчання, але я не могла залишити тебе без уваги. Дорогий мій, я тобі бажаю приємного дня, нехай весь твій день буде наповнений приємними сюрпризами та зустрічами. Сподіваюся, що ти добряче виспався, бо ввечері ми буде дивитися наш улюблений серіал, а значить, що заснути рано в тебе не вийде. Я тебе дуже кохаю, мій хороший! Я постаралася красиво оформити твій сніданок, щоб ти весь ранок посміхався, тому що саме з такої посмішки і повинен починатися продуктивний і приємний день. Я тебе цілую і люблю. Доброго тобі ранку! Не нудьгуй без мене, тому що ми зустрінемося вже через кілька годин.

Мій найкращий чоловік, мій захисник, мій хоробрий і єдиний, я тобі бажаю самого найкращого ранку, що ти тільки могла собі уявити. Я постараюся робити твоє щоранку прекрасним, тому що мені самій подобається бачити твою щасливу посмішку. До речі, саме з посмішки і повинен починатися твій день, тому, що саме вона задає правильний настрій і дає заряд енергії на весь день. Кожен твій день повинен починатися правильно, але це я візьму в свої руки, щоб особисто контролювати. Дорогий мій, бажаю тобі хорошого ранкового пробудження, тому що знаю, що ти не любиш вставати рано вранці. Але попереду тебе чекає цікавий і насичений на події день, тому ти повинен бути готовий зустрічати його.

Сьогодні було найкраще ранкове пробудження в моєму житті, тому що я прокинулася в обіймах найкращого чоловік в цьому світі. Дорогий мій, я прокинулася набагато раніше за тебе, причому в хорошому настрої, тому вирішила, що і ти повинен прокинутися з гарним настроєм. Дорогий, я сподіваюся, що коли ти будеш читати мою записку, ти будеш посміхатися і відчуєш заряд енергії, який я передаю тобі через мій лист. Сонечко, я хочу, щоб ти посміхався, щоб у правильному руслі зустрічав цей день, бо тоді і успіх буде переслідувати тебе. Я бажаю тобі доброго ранку і гарного дня. Знай, що я завжди поруч, навіть якщо подумки, тому що я дуже люблю тебе. А тепер тобі пора одягатися і збиратися на роботу.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7