Побажання хлопцеві з добрим ранком у прозі – своїми словами

Мій коханий чоловік, сподіваюся, що ти вже прокинувся і читаєш мою записочку. Мені довелося встати раніше і виїхати на навчання, але я не могла залишити тебе без уваги. Дорогий мій, я тобі бажаю приємного дня, нехай весь твій день буде наповнений приємними сюрпризами та зустрічами. Сподіваюся, що ти добряче виспався, бо ввечері ми буде дивитися наш улюблений серіал, а значить, що заснути рано в тебе не вийде. Я тебе дуже кохаю, мій хороший! Я постаралася красиво оформити твій сніданок, щоб ти весь ранок посміхався, тому що саме з такої посмішки і повинен починатися продуктивний і приємний день. Я тебе цілую і люблю. Доброго тобі ранку! Не нудьгуй без мене, тому що ми зустрінемося вже через кілька годин.

Мій найкращий чоловік, мій захисник, мій хоробрий і єдиний, я тобі бажаю самого найкращого ранку, що ти тільки могла собі уявити. Я постараюся робити твоє щоранку прекрасним, тому що мені самій подобається бачити твою щасливу посмішку. До речі, саме з посмішки і повинен починатися твій день, тому, що саме вона задає правильний настрій і дає заряд енергії на весь день. Кожен твій день повинен починатися правильно, але це я візьму в свої руки, щоб особисто контролювати. Дорогий мій, бажаю тобі хорошого ранкового пробудження, тому що знаю, що ти не любиш вставати рано вранці. Але попереду тебе чекає цікавий і насичений на події день, тому ти повинен бути готовий зустрічати його.

Сьогодні було найкраще ранкове пробудження в моєму житті, тому що я прокинулася в обіймах найкращого чоловік в цьому світі. Дорогий мій, я прокинулася набагато раніше за тебе, причому в хорошому настрої, тому вирішила, що і ти повинен прокинутися з гарним настроєм. Дорогий, я сподіваюся, що коли ти будеш читати мою записку, ти будеш посміхатися і відчуєш заряд енергії, який я передаю тобі через мій лист. Сонечко, я хочу, щоб ти посміхався, щоб у правильному руслі зустрічав цей день, бо тоді і успіх буде переслідувати тебе. Я бажаю тобі доброго ранку і гарного дня. Знай, що я завжди поруч, навіть якщо подумки, тому що я дуже люблю тебе. А тепер тобі пора одягатися і збиратися на роботу.

У мого коханого чоловіка намічається особливий день сьогодні, яке дуже важливе для нього. Тому я вирішила підтримати тебе, любий, з допомогою невеликого, але дуже змістовного листа. Коханий, я прокинулася раніше за тебе, але вирішила не будити тебе, бо знаю, що ти ліг пізно. Я приготувала тобі сніданок, який зарядила позитивною енергією, яка тобі точно знадобиться сьогодні. Сподіваюся, що тобі сподобається, тому що я дуже старалася. Я бажаю тобі доброго ранку, яке плавно перетече в хороший і продуктивний день. Впевнена, що ти досягнеш всіх бажаних результатів. Нехай весь твій день буде наповнений тільки позитивними емоціями. Я тебе дуже люблю і посилаю промені удачі. У тебе все вийде.

Мій коханий, тобі пора вставати. Я знаю, що ти не хочеш, але треба. Дорогий мій, ти повинен зараз відкрити очі і усміхнутись цього світу, щоб і він був до тебе прихильний. Ось побачиш, що в тебе буде сьогодні чудовий день. Просто уяви собі що-небудь приємне, відкрий очі і посміхнися, і удача сама стрибне тобі в руки. Ну ось, коли ти відкрив очі, я вже можу особисто побажати тобі доброго ранку. Я прокинулася трохи раніше за тебе і спостерігала за тобою. Навіть уві сні ти такий серйозний і мужній. Я зрозуміла, що з тобою мені ніколи і нічого не буде страшно. Сьогодні у тебе важливий день, тому я приготую тобі самий смачний сніданок і подарую самий солодкий поцілунок. Я люблю тебе! А тепер нам обом пора вставати. Попереду багато всього цікавого.

Найкращий чоловік на землі, нарешті, прокинувся! Коханий мій, я все ніяк не наважувалася розбудити тебе, тому що ти солодко спав, тому вирішила полежати з тобою, щоб навіть від звуків на кухні не прокинувся. Дорогий мій, я тобі бажаю доброго ранку. Ти так посміхаєшся, видно, що тобі подобаються мої слова. Я намагаюся зробити все так, щоб ти відчував себе добре навіть з самого раннього ранку, коли дуже хочеться спати. Нехай твій сьогоднішній день пройде добре, тому, що я знаю, що ти дуже хвилюєшся. Але знай, що я підтримую тебе завжди і у всьому. Милий мій, а тепер пора вставати, тому що треба якнайшвидше приготувати сніданок і розбігтися по своїх справах. А ввечері я буду чекати тебе з смачною вечерею і хорошими новинами.

хочу побажати тобі, мій любий, приємного ранку. Ти дуже пізно ліг вчора, тому я вирішила тебе не будити, тим більше, що сьогодні вихідний день. Сподіваюся, що тобі вдалося виспатися. Тому що я намагалася не заважати тобі з ранку. Я хочу, щоб кожен твій день починався з посмішки та хороших новин, а ще зі смачного сніданку, який я вже встигла підготувати. Так що давай мерщій вставай, одягайся і будемо їсти. А вдень нас чекає маса всього цікавого, коханий! А ще я хочу сказати, що ти у мене такий милий, коли спиш, що навіть шкода будити тебе. Я бажаю тобі самого доброго ранку. Сподіваюся, що кожне твоє ранок буде незабутнім. Я вже для цього зроблю все. Можеш навіть не сумніватися у моїй фантазії. З добрим ранком!

Мій дорогий, мені довелося сьогодні поїхати раніше, але я все одно вирішила зробити тобі приємне. Я не хотіла будити тебе, тому що ти дуже міцно спав. Але я приготувала тобі смачний сніданок, який чекає тебе на столі. А цю записку підготувала для того, щоб вона гріла тебе до мого приходу. Я бажаю тобі доброго ранку і приємного дня. Впевнена, що тобі снилося щось хороше, тому що ти посміхався уві сні. Напевно, все-таки це я тобі снилася, дорогий. Я тебе дуже люблю і бажаю тобі хорошого пробудження. Наберися швидше сил, тому що у нас з тобою ще багато планів на сьогодні. Безмежно люблю тебе, цілую і дуже сумую. Але обіцяю, що нудьгувати, довго не доведеться. Доброго ранку, мій найулюбленіший чоловік.

Доброго ранку, найкращий чоловік у цьому світі. Я тобі бажаю приємного доброго ранку, яке зовсім скоро перетворитися в приємний день. Сподіваюся, що тобі вдалося виспатися за кілька годин, тому що весь інший час ти вирішив приділити улюблених комп’ютерних ігор, але я візьмуся за рішення цього питання. Дорогий мій, я дуже турбуюся за твоє здоров’я, тому хочу, щоб ти якомога більше висипався, тому що ти і так багато часу приділяєш своїй роботі. Зараз ти повинен добре потягнутися, потім посміхнутися і почати збиратися, так ти гарантуєш собі початок нового, але дуже продуктивного дня. Я тебе дуже кохаю, мій хороший! Так що давай вставай, бо ще один важливий аспект доброго ранку – смачний сніданок – чекає тебе на столі.

Мій найдорожчий чоловік, я тобі бажаю доброго ранку! Нехай весь твій день пройде так, що ти навіть не помітиш, як швидко пролетить час. Я тобі бажаю продуктивного дня, щоб всі твої ідеї реалізувалися, але для цього ти повинен правильно почати свій день, а я допоможу тобі з цим. Отже, зараз ти повинен посміхнутися, щоб викинути всі негативні емоції з голови і приготуватися до зустрічі всіх сюрпризів, які для тебе підготував сьогоднішній день. Я хочу, щоб кожен твій день був особенен, щоранку було незвичайним, тому роблю все для цього. От сьогодні вирішила, що ти повинен саме таким чином прокинутися і підготуватися до нового дня. Я люблю тебе, мій дорогий! Доброго ранку і приємного дня!

Я хочу побажати доброго ранку свого коханого чоловіка, своїй другій половинці. Сподіваюся, що вже зовсім скоро ми будемо засинати з тобою разом, ну а поки мені доводиться писати тобі такі листи. Дорогий мій, я сподіваюся, що ти добре виспався, хоча ти навіть не уявляєш, як будеш добре висипатися зі мною. Мені самій теж не дуже добре спиться без тебе, коханий. Я тобі бажаю продуктивного дня. Сподіваюся, що ти набрався сил, щоб подолати всі перешкоди і досягти всіх вершин, які намітив на сьогодні. Я впевнена, що тобі снилися гарні сни з моєю безпосередньою участю. Ти повинен зараз же посміхнутися, щоб привітати сьогоднішній день, тоді у тебе точно все вийде. А тепер ти пора вставати. Люблю тебе і дуже сумую.

У моєї другої половинки вчора видався дуже важкий день. Коханий, я сподіваюся, що тобі вдалося добре виспатися, щоб набратися сил і енергії, тому що сьогодні буде новий день, а значить, нові проблеми і питання, але в той же самий час – нові перемоги і досягнення. Дорогий мій, знай, що я дуже пишаюся тобою і впевнена в тому, що ти ще стільки всього досягнеш, що це тільки початок. Я відчуваю себе найщасливішою дівчиною на цьому світі, тому що поруч зі мною такий мильний і серйозний чоловік. Коханий, зараз ти повинен будеш вже встати, щоб зібратися на роботу, але перед цим я тебе прошу закрити очі на хвилину, уявити що-небудь хороше і посміхнутися. Тепер твій день точно буде продуктивним.

Мій коханий чоловік, нарешті, прокинувся. Дорогий, я дивилася на тебе, поки ти спав, і розуміла, що поруч зі мною справжній лицар, який навіть уві сні настільки серйозний, що здається, що він з кимось б’ється уві сні. Я тебе дуже люблю, мій захисник! Сподіваюся, що тобі вдалося добре відпочити, виспатися. Я тебе вирішила не будити, бо сьогодні вихідний день, але ти навіть не уявляєш, як я скучила за тобою, поки ти спав. Мій найкращий чоловік повинен починати свій ранок з таких зізнань, що потім протягом всього дня з твого обличчя не зникала усмішка, а настрій був самим піднесеним. Давай вставати, тому що тебе чекає продовження доброго ранку у вигляді смачного сніданку. З добрим ранком!

Я не можу залишити свого самого дорого і улюбленого людини без ранкового визнання і добрих побажань. Мій добрий, я тобі бажаю самого доброго ранку. Сподіваюся, що ти зарядишся енергією від сонця, яке світить в нашій кімнаті, щоб налаштуватися на новий продуктивний день. Я не можу дозволити тобі сумувати в такий яскравий і світлий день, тому хочу сказати тобі, що ти в мене найрозумніший і коханий чоловік, який за одну хвилину може вирішити стільки питань, що багато хто і за один день не можуть. Ось така ти у мене сильний. А тепер тобі пора вставати, тому що попереду такий цікавий і насичений на події та радісні моменти день. Я впевнена, що у тебе сьогодні буде дуже продуктивний день, дорогий.

Знав би ти, дорогий, як довго я чекала, щоб ти прокинувся. Але мені довелося швидше поїхати по справах, тому я залишила тобі цю записку. З добрим ранком тебе! Ти добре виспався? Якщо так, то це чудово, а якщо ні – тоді просто доведеться змиритися, тому що ти сам винен, що пізно ліг. Навіть не смій заперечувати це. Коханий мій, я тобі бажаю продуктивного дня, впевнена, що ти сьогодні будеш в хорошому настрої, тому що я приготувала тобі твій улюблений сніданок. Так що швидше вставай, одягайся і поспішай на кухню. А ще ти повинен зараз же обов’язково посміхнутися, бо це запорука гарного дня. Давай швидше вставай, щоб встигнути поїсти і зібратися на роботу. Люблю тебе, обіймаю і цілую. З добрим ранком!

Хочу побажати доброго ранку і приємного дня своєму коханому хлопчику, який зараз читає мій лист і посміхається. Дорогий мій, я відчуваю тебе навіть за стільки кілометрів, тому що ми з тобою одне ціле. Я знаю, що ти не хочеш вставати, але так треба. До того ж зовсім скоро ми з тобою побачимось. Я дуже хочу скоріше тебе обійняти і поцілувати, але поки бажаю тобі тільки доброго ранку, а цілу і обіймаю тільки подумки. Сподіваюся, що ти добре і спокійно спав, тому, що я дуже переживаю за тебе. Ти у мене так багато працюєш і так пізно лягаєш спати. Нехай сьогоднішній день принесе тобі багато щастя і радості, мій дорогий. А я скоро закінчу свої справи і прилечу до тебе на крилах любові. Доброго ранку, єдиний і неповторний!

А хто у нас прокинувся? Найкращий чоловік у світі, який належить тільки мені. Коханий мій, ти в мене, виявляється, такий милий, коли спиш. Прямо намилуватися на тебе не могла. А зараз ти знову такий серйозний і мужній дивишся на мене. Але я люблю тебе будь-якого, тому що ти прекрасний завжди. Дорогий мій, сподіваюся, що ти добряче виспався, побачив багато приємних снів, в яких була присутня і я теж. Я вже приготувала для тебе сніданок, щоб ти добре підкріпився перед роботою. А зараз давай вставай, одягайся, бо я ревную нашу ліжко до тебе. Люблю тебе, мій хороший. Не можу повірити в те, що це все відбувається зі мною. Адже я думала, що ніколи не зможу бути з тобою, а зараз я вже прокидаюся з тобою.

Мій дорогий і єдиний, я так шкодую про те, що мені довелося виїхати, тому я не можу особисто побажати тобі доброго ранку, але сподіваюся, що через мої повідомлення ти відчуєш всю мою любов і турботу. Я дуже старалася передати тобі свої почуття, тому що вже не можу без тебе. Отже, коханий мій, я тобі бажаю доброго ранку і гарного успішного дня. Нехай твій день буде багатий на здобутки й події, тому що я тобі бажання кожен день домагатися все більшого і більшого. Коханий, намагайся багато не лежати в ліжку, тому що ти повинен дуже багато всього встигнути зробити. Я посилаю тобі усю свою енергію, щоб вона в тебе була у подвійному розмірі. Люблю тебе, як до Місяця і назад, моє сонечко. Зовсім скоро ми вже зустрінемося, і я нікуди не поїду від тебе.

Мій рідний і улюблений чоловічок, я тобі бажаю самого найдобрішої ранку, яке тільки може бути. Нехай воно тобі запам’ятається смачним і гарячим сніданком, мої романтичними і чуттєвими словами. Я хочу зробити кожне твоє ранок особливим, тому що ти повинен кожен раз йти на роботу з новими позитивними емоціями. Мені важливо, щоб ти себе добре почував, щоб висипався і був сповнений енергії. Я зі свого боку зроблю все для цього, мій улюблений. А зараз починай ранок з посмішки, щоб і весь день був таким же добрим і веселим. Ти ж у мене сам такий життєрадісний, активний, тому і день буде до тебе прихильний. З добрим ранком тебе, самий кращий! Все тільки в твоїх руках. Я дуже люблю тебе!

Найкращий чоловік у цьому світі прокинувся сьогодні знову поруч зі мною, а я найщасливіша в цьому світі, тому що він тільки мій. Дорогий, я тобі бажаю доброго ранку і продуктивного дня. Сподіваюся, що ми сьогодні з тобою зможемо гарненько відпочити і розважитися, тому що, нарешті, наступили вихідні дні. За ці кілька днів ми дуже сильно втомилися, але я сподіваюся, що ти добряче виспався і набрався сил, тому що я, як ти вже встиг помітити, бадьора і повна енергії. Я готова поділитися з тобою своєю енергією і гарним настроєм, щоб ти теж відчував себе таким же бадьорим і активним. Я люблю тебе, мій найкращий! З добрим ранком тебе! Нехай всі твої сьогоднішні плани реалізуються! А я тобі в цьому обов’язково допоможу.