Визнання в любові жінки у прозі – своїми словами

Люба моя, я дуже сильно люблю тебе і хочу говорити це багаторазово. Я довго чекав того, що ми зможемо знайти один одного, доторкнутися до сокровенних куточках серця і душі. У моєму житті було багато прекрасних дівчат, які були мені симпатичні, які сходили без розуму від мене. Однак всі інші набридали або були недостатньо близькі. Знаю, що ти зуміла стати для мене єдиною, і я мрію про те, щоб бути тільки з тобою єдиною. З кожним днем мої безмежні почуття до тебе стають все сильніше і щире. Можу з упевненістю сказати про те, що я мрію провести з тобою все життя. Ти навіть не можеш уявити, наскільки сильно я люблю мою прекрасну і єдину жінку. На щастя, доля приготувала багато років для того, щоб проявити безмежні і справді чудові почуття. Мрію про те, щоб бути з тобою і знаю, бажання неодмінно збудеться.

Дорога, я дуже сильно люблю тебе. Ти зуміла увійти не тільки в мою душу, але й оволодіти серцем, тілом, всіма клітинками організму. Мрію про те, щоб кожен день проводити з тобою, насолоджуючись чудовими стосунками і постійно роблячи кроки назустріч один одному. Готовий невпинно дякувати долі і богу за те, що все складається так, як мені хотілося б. Хочу зізнатися: твої батьки зуміли виховати воістину прекрасну жінку спеціально для мене, адже таке взаєморозуміння і згода не так вже легко знайти в житті. Ти зуміла стати ангелом і сонцем для мене. Як же хочеться знати, що ти будеш зі мною завжди, дозволиш подбати про себе, незважаючи на те, що намагаєшся бути сильної, самостійної, цілеспрямованої і стійкою до будь-яких несприятливих факторів. Люба моя, я безмежно тебе люблю. Це – справжній подарунок долі

З самого початку нашого спілкування я стаю все ближче до тебе, хочу повною мірою насолоджуватися чудодійними відносинами і розуміти, що в майбутньому ми неодмінно будемо удвох, зможемо успішно подолати будь-які випробування. Зовсім недавно ми навіть не знали про те, що очікує двох половинок одного цілого, не здогадувалися про те, що будуть справжні відносини, які нічим замінити не вдасться, але тепер все складається абсолютно інакше. Твоя краса зводить мене з розуму, а серце активно б’ється на різноманітні відтінки голосу. Може, моє зізнання звучить смішно, адже я – дорослий і стійкий, сильний чоловік, але повір в те, що подібні почуття ти здатна викликати в дійсності. Раніше я думав, що життя має бути самостійною, але тепер я розумію, наскільки важливо зігрівати свою чарівну супутницю і насолоджуватися любов’ю. Спасибі тобі за все!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7