Прикольні поздоровлення в прозі хлопцеві з Днем поцілунків

Сьогодні такий день, коли мені хочеться цілувати тебе ще більше, ніж зазвичай. Мої губи тягнутися до твоїх губ. Це неймовірна сила тяжіння і я хочу, щоб так було завжди, мій коханий чоловік. Кажуть, що якщо пара перестає цілувати один одного, то у них вмирає кохання, адже тим самим вони несвідомо висловлюють свої почуття один до одного, а якщо ні поцілунків – значить немає і почуттів. Я рада, що мої почуття ростуть до тебе з кожним днем, адже я хочу покривати твоє тіло ніжними поцілунками завжди. Коли тебе поруч немає, мені не вистачає твоїх ніжних поцілунків, і я уявляю, як ти мене цілуєш. Своїми поцілунками ти даруєш мені свою любов, без якої я вже не уявляю свого життя. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб відсвяткувати цей день довгим і чуттєвим поцілунком, а поки шлю тобі повітряний поцілунок, наділений моєю любов’ю до тебе. Бери швидше!

Коханий мій, а ти знаєш, що для нас є ще один закоханих, крім 14 лютого! Менше розмов, а більше палких поцілунків – ось, що я побажаю нам з тобою 6 липня! У цей день хочу жадібно цілуватися з тобою, багато і скрізь, куди б ми не підемо. Твій поцілунок, багато значить для мене, тому що я точно знаю, що ти не будеш роздаровувати його всім підряд. Це свято – підказка для нас, що треба бути уважнішими один до одного, не відпускати свого улюбленого людини ні на секунду з обіймів, і цілувати як можна частіше, особливо коли це дуже сильно хочеться зробити, а також посміхатися один одному. Зі святом, мій близький і самий дорогий чоловічок, з всесвітнім днем поцілунків тебе! Я думаю, що ми можемо влаштовувати такі дні поцілунків і обіймів ще частіше, адже все залежить від нас двох, в наших суворих буднях так не вистачає романтики, а адже для поцілунку привід не потрібен, чи не так?

Давай мій рідний ми забудемо про все і будемо тільки вдвох у день поцілунків. Будемо насолоджуватися один одним, не думаючи про якісь труднощі, турботи і побут, адже щасливі годин не спостерігають! Відключимо всі гаджети і присвятимо цілий день одне одному! Вчені довели, що поцілунок навіть корисний для здоров’я, так ми ще можемо з тобою добре поправити здоров’я, часто цілуючись! Як здорово! А як же приємно відчувати твої пухкі губки на своїх губах! Не хочу вилазити з ліжка з тобою в цей день, не хочу ділити тебе ні з ким! Знаю я, що найприємніший, так і приємний на світі поцілунок буває лише з найулюбленіших людиною, з рідною душею. Для мене ця людина – ти. Я щаслива, що є така людина в моєму житті! З святом тебе, любов моя і душа! Будеш щасливий ти – і буду я!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7