Прикольні поздоровлення в прозі хлопцеві з Днем поцілунків

Сьогодні такий день, коли мені хочеться цілувати тебе ще більше, ніж зазвичай. Мої губи тягнутися до твоїх губ. Це неймовірна сила тяжіння і я хочу, щоб так було завжди, мій коханий чоловік. Кажуть, що якщо пара перестає цілувати один одного, то у них вмирає кохання, адже тим самим вони несвідомо висловлюють свої почуття один до одного, а якщо ні поцілунків – значить немає і почуттів. Я рада, що мої почуття ростуть до тебе з кожним днем, адже я хочу покривати твоє тіло ніжними поцілунками завжди. Коли тебе поруч немає, мені не вистачає твоїх ніжних поцілунків, і я уявляю, як ти мене цілуєш. Своїми поцілунками ти даруєш мені свою любов, без якої я вже не уявляю свого життя. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб відсвяткувати цей день довгим і чуттєвим поцілунком, а поки шлю тобі повітряний поцілунок, наділений моєю любов’ю до тебе. Бери швидше!

Коханий мій, а ти знаєш, що для нас є ще один закоханих, крім 14 лютого! Менше розмов, а більше палких поцілунків – ось, що я побажаю нам з тобою 6 липня! У цей день хочу жадібно цілуватися з тобою, багато і скрізь, куди б ми не підемо. Твій поцілунок, багато значить для мене, тому що я точно знаю, що ти не будеш роздаровувати його всім підряд. Це свято – підказка для нас, що треба бути уважнішими один до одного, не відпускати свого улюбленого людини ні на секунду з обіймів, і цілувати як можна частіше, особливо коли це дуже сильно хочеться зробити, а також посміхатися один одному. Зі святом, мій близький і самий дорогий чоловічок, з всесвітнім днем поцілунків тебе! Я думаю, що ми можемо влаштовувати такі дні поцілунків і обіймів ще частіше, адже все залежить від нас двох, в наших суворих буднях так не вистачає романтики, а адже для поцілунку привід не потрібен, чи не так?

Давай мій рідний ми забудемо про все і будемо тільки вдвох у день поцілунків. Будемо насолоджуватися один одним, не думаючи про якісь труднощі, турботи і побут, адже щасливі годин не спостерігають! Відключимо всі гаджети і присвятимо цілий день одне одному! Вчені довели, що поцілунок навіть корисний для здоров’я, так ми ще можемо з тобою добре поправити здоров’я, часто цілуючись! Як здорово! А як же приємно відчувати твої пухкі губки на своїх губах! Не хочу вилазити з ліжка з тобою в цей день, не хочу ділити тебе ні з ким! Знаю я, що найприємніший, так і приємний на світі поцілунок буває лише з найулюбленіших людиною, з рідною душею. Для мене ця людина – ти. Я щаслива, що є така людина в моєму житті! З святом тебе, любов моя і душа! Будеш щасливий ти – і буду я!

Людина ніколи не може знати про те, що скоро він зустріне свою справжню любов. Це так, але я завжди знала який чоловік потрібен мені, а потім зустріла тебе! І тепер ми разом можемо справити день поцілунків! Будемо цілуватися до упаду, до запаморочення, коханий мій! З тобою я дізналася, що таке справжнє щастя і любов! З тобою все по-іншому, все особливе! Ніщо не замінить аромат твоєї шкіри, тому що так може пахнути тільки рідний запах, і дотик твоїх ніжних губ не зрівнятися ні з чим іншим. Я бажаю, щоб все, що ти задумав збувалося і любов наша ніколи не закінчилася! Хочу бути з тобою завжди і скрізь, і навіть в твоїх думках постійно! Спасибі за те, що ти є і робиш мене щасливою! З святковим днем тебе! Люблю тебе дуже сильно!

Бачити твою посмішку на обличчі при вигляді мене – найкращий для мене подарунок на день поцілунків! Особливо цінно для мене, якщо твої очі будуть «посміхатися» мені. Цей погляд не переплутаєш ні з яким іншим, погляд закоханих очей! Погляд повний ніжності і ласки. Твої уста мені солодше меду, напевно, тому що я так сильно люблю тебе! Твої поцілунки окриляють мене, лікують мою душу, і я забуваю про всі негаразди і знову відчуваю себе щасливою! Я хочу побажати тобі, щоб твої поцілунки були такі ж бажані, і ти був любимо, як і зараз! Щоб ти, мій коханий чоловік, хотів цілувати мене у відповідь, з такою ж пристрастю і ніжністю! З всесвітнім днем поцілунків, рідний мій! Подаруй в цей день мені багато медових поцілунків і моя відповідь не змусить себе чекати! Я тебе обожнюю!

Чула я ось що! Чим більше людина цілується, тим красивіше у нього губи! Я думаю, що нам потрібно частіше практикувати поцілунки, тим більше, що є 6 липня привід — всесвітній день поцілунків. Зі святом, мій золотий! В цей день я тебе зацелую, поки не втомлюся це робити, хоча я точно не втомлюся, адже я так сумую за тобою! Нехай скажуть, що дівчині не варто себе так вести, я нікого не буду слухати, адже я все роблю від душі, за велінням серця! Мій рідний, мені так хочеться опинитися зараз поруч з тобою і створити цю романтичну казку для нас двох і тільки, щоб ми дарували один одному ніжність, ласку, турботу і тепло. У це свято я хочу, щоб ми скріпили поцілунком наші і без того міцні почуття! Щоб смак поцілунку відчувався на губах ще дуже довго. Ще раз зі святом тебе, роднулька моя, і нехай все у нас вийде! Скоріше б зустрітися і здійснити задумане!

Люблю гарні свята, коли споріднені душі стають уважнішими один до одного, коли приходить час зустрічей, обіймів і поцілунків, час подарунків та прояви турботи. День поцілунку – саме той гарне свято, з яким тебе я вітаю для початку повітряним поцілунком! Це свято – для нас двох. Дуже хочу, щоб у нашій спільній житті було побільше таких чудових днів, і поцілунки були нашим головним блюдом в ці дні! З цим чистим святом любові вітаю тебе! Я дуже хочу, щоб наші почуття ніколи не згасали, а тільки міцніли з кожним днем все сильніше. Щоб на шляху твоєму було поменше похмурих днів бажаю також тебе я. Гарної погоди побажаю нам з тобою, адже найголовніше –погода в домі! І нехай побутові проблеми не затьмарюють нашу любов. Загалом, зі святом, мій чоловік, мій супутник життя, моя любов!

Я на сьомому небі від щастя, що в моєму житті є чоловік, якого я можу привітати з днем поцілунків, причому не просто на словах, а ділом! Ти – саме та людина, завдяки якому горять мої очі і у мене є сенс життя. З всесвітнім днем поцілунків, коханий мій! Хочу, щоб ти зігрівав мене жарким поцілунком в непогожие дні, і цілував без приводу, просто так, тому що тобі цього хочеться! Хочу, щоб при вигляді нас – художник захотів написати картину, адже ми такі закохані! Бажаю тобі більше світлих днів, а це значить, тобі потрібно проводити більше часу зі мною! Мрію бачити усмішку на твоїх вустах частіше, і щоб я була приводом для неї. Мої очі завжди шукають тебе в натовпі, так мені хочеться завжди бути з тобою, так хочеться відчувати твої дотики до мого тіла. Давай будемо частіше разом і цілувати один одного з великою пристрастю!

Вітаю тебе, любов моя, з днем поцілунків! Приїжджай до мене скоріше цілуватися, я не можу тебе вже дочекатися! Хочу сказати, що я тебе люблю і мрію створити наш світ, наш всесвіт для тебе. Де ти і я були б на сьомому небі від щастя. Мені дуже хочеться, щоб ти засинав з хорошими думками про мене. Щоб тобі щоночі був сон, де ми будемо разом і тільки вдвох. Мрію про те, щоб ти прокидався і відразу ж згадував про мене, а краще, щоб прокидався завжди зі мною! Я хочу сказати тобі ще сотні тисяч разів – я люблю тебе! Спасибі, що ти робиш моє життя затишній і теплій! Мені з тобою не страшні ніякі негаразди, адже ти мій захисник, мій герой. Море по коліно мені з тобою. Хочу прожити з тобою це життя, цей день. Зі святом!

Ми зустрілися з тобою так раптово, і незважаючи на те, що я знаю тебе трохи, я вже мрію провести з моїх коханим все життя! А сьогодні я поспішаю тебе привітати з днем закоханих! Ні, я нічого не сплутала! Сьогодні всесвітній день поцілунків, а я думаю, що поцілунки і любов – нерозділені поняття! Твої уста на смак як ягідка, так і хочеться з’їсти, або хоча б покусати! В твоїх руках я таю, і хочу, щоб ти ніколи не випускав мене з своїх міцних обіймів. З нетерпінням чекаю наших зустрічей з тобою, хвилююся і переживаю, адже мені здається щастя таке крихке. Ти – мій чоловік, мій захисник, моя любов. З тобою я як за стіною. Бережи нашу любов, давай будемо вірити в диво, що ця казка ніколи не закінчиться! Нехай наша любов зігріває нас у хвилини розставання, і оберігає від усіх негараздів! Вже не уявляю існування без тебе, і ти потрібен мені як ковток свіжого повітря! Чекаю нашого побачення, щоб скоріше зацілувати тебе з голови до ніг!

Що може бути прекрасніше слів – я тебе люблю? Мабуть, тільки ці слова, почуті у відповідь від коханої людини! Рідний мій, я люблю тебе, і вітаю з днем поцілунків! Як важливо мати поруч людину, якій можна сказати ці слова, довірити свої найщиріші почуття, довірити своє сердечко. Хочу цілуватися з тобою до світання, дуже довго. Щоб наші душі спліталися з допомогою поцілунків, і щоб після кожного поцілунку ми ставали все ближче і ближче. Хочу подарувати тобі в це свято сто тисяч поцілунків, і ти будеш найбагатшою людиною на світі! Давай шепотіти один одному на вушко приємні і ніжні слова, щоб вони пестили слух. Давай не буде відходити один від одного в цей день, ніби нас хтось приєднав, а відокремитися ми не можемо!

Серце б’ється все сильніше при вигляді тебе, та й навіть думки про тебе розбурхують кров. Ти на світі цьому найрідніша мені, ти моя любов! Вітаю з святом тебе, зі всесвітнім днем поцілунку! Якщо ти торкнешся моїх губ, то ти відчуєш не тільки їх смак, але і всі найніжніші почуття, які я до тебе відчуваю. Весь світ в цей день жадає любові, так і я мрію про нашу зустріч! Цей день – чудовий привід ще раз нагадати тобі про те, як сильно я тебе обожнюю, як я не мислю свого життя без тебе! Хочу, щоб моя любов тебе оберігала, особливо, коли ти далеко від мене, хочу, щоб вона направляла тебе на правильні вчинки. Моє серце потрапило в полон до тебе з того моменту як я вперше побачила тебе і почула твій голос, і я не хочу з нього вириватися. Дякую Богові за те, що мені послали тебе, і що я стала щасливішою всіх на світі, в моєму житті є така людина як ти! Люблю тебе!

Як прекрасний цей світ, коли ти любиш людину! Як чудово, що можна дарувати свої поцілунки єдиному, особливо в день поцілунків! Ти той, хто запалив вогник в моєму сердечку! Той, хто додав яскравих фарб в моє життя, урізноманітнив її! Ти той чоловік для якого я завжди кольором і розцвітаю ще більше з кожним днем, адже я кохана! Мої мрії тільки про те, щоб наші почуття також залишалися такими міцними, так і міцнішали з кожною годиною ще більше! Давай пронесемо нашу любов на довгі роки, де нам будуть супроводжувати вірність і щирість. А сьогоднішній день проведемо ми з тобою ніби він лише тільки для нас двох, забувши про всі проблеми! І нехай у наших серцях буде звучати музика, а ми будемо насолоджуватися їй, і вона буде звучати лише тільки для нас двох. Зі святом, мій коханий чоловік!

Чудово, що існує такий особливий, абсолютно романтичний день, як день поцілунків. Я дарую тобі ключ від свого серця, і лише тобі. Я дуже сподіваюся, що ти будеш дбайливо зберігати його, і взаємно відповідати мені своєю любов’ю! Ти той чоловік, якого я малювала в своїй голові, про який мріяла. Мій дорогий, бажаю тобі, щоб у твоєму житті було все на п’ять з плюсом, і було менше прикрощів, якщо ти посміхаєшся, то я теж, але якщо ти сумуєш, то я не можу не сумувати за тебе. Сьогоднішній день поцілунків нехай триває довгі роки, а наша любов буде безмежною, щирою і чистою. Хочу, щоб ніжних і добрих днів було більше в нашому житті, щоб наші серця стукали в такт, не збиваючись з ритму. З всесвітнім днем поцілунків, моя радість, моє щастя, і нехай у нас буде все добре!

Нереальне щастя — це полюбити когось, та ще й взаємно. У цей чудовий свято, день поцілунків, я дуже хочу побажати тобі, мій чоловік, вдалого життєвого шляху і гарного настрою, ну і звичайно ж багато поцілунків для початку, які й будуть сприяти твоєму гарному настрою. Якщо уявити нашу любов корабликом, то дуже хочеться, щоб на морі не було негоди і шторму, а був штиль, щоб кораблик плив за течією. Хочеться, щоб ми були такими ж вірними один одному як лебеді, завжди були поруч один з одним. Хочу бути твоїм ангелом-зберігачем за життя, щоб при думці про мене у тебе на обличчі з’являлася посмішка, щоб я могла допомогти тобі приймати правильні рішення в житті, і була просто для тебе тією людиною, з якою хочеться бути. Бажаю тобі удачі по життю! Зі святом, любов моя!

День поцілунків – це час романтики і приємний слів. Ми завжди говоримо один одному визнання в любові, а в цей день ми чекаємо їх ще більше, і вони так солодкі і бажані. Зі святом вітаю, моя любов! Хочу сказати тобі, що відчуваю себе принцесою, і всім кажу про це. Так, ти не принц на білому коні, і навіть не на білому мерседесі, але ти даєш мені зрозуміти наскільки я кохана, що я відчуваю себе дуже красивою, бажаною і багатою! Не потрібні мені незліченні багатства, адже я завжди ношу з собою твою любов! Твоя любов – це все для мене. Ти – мій принц! Сміливо продовжуй йти в тому ж напрямку, добивайся своїх цілей, працюй над собою, як ти і робиш! Я буду завжди з тобою, підтримаю в любу тяжку хвилинку, бо ти мій чоловік. Я з тобою як за стіною. Сьогодні я чекаю тебе, щоб побути наодинці і цілувати тебе довго!

Рідний мій! Вітаю тебе з всесвітнім днем поцілунків! Ти – мій герой, з яким я хочу бути все життя! Не вистачить слів, щоб описати всі мої відчуття та емоції щодо тебе. Найголовніше слово — це те, що ти чоловік у всьому і мені з тобою пощастило! Сьогодні, в цей романтичний свято, я хочу підсолодити наше життя і загодувати тебе шоколадом, так зацілувати, щоб було солодше жити! Я знаю, що справжні почуття не підробити, і сподіваюся, що ти відчуваєш мою любов до тебе з тією ж силою, з якою вона існує. Жодного дня я не засумнівалася в правильності нашої зустрічі і в щирості твоїх почуттів до мене, також, як і моїх до тебе. Невипадково з першої зустрічі нас закрутив вир почуттів і емоцій, а таке буває з закоханими! Ми так необхідні один одному, і знаємо це. Так давай будемо частіше зустрічатися і радувати один одного, будемо пам’ятати про те, що день поцілунків не тільки 6 липня, а кожен день. Зі святом, коханий!

Не дістає улюбленого погляду часом, а також ніжності твоїх рук, ласки та приємного слова. Сьогодні день поцілунків, і я хочу, щоб у цей день ми були ближче один до одного, незважаючи на відстань! Ти – мій коханий чоловік, який дарує мені сенс життя. Ти – найкращий для мене. Моя любов, ти – моє натхнення, і навіть якщо ти не поруч, я живу думками про тебе. Мої найщиріші слова сьогодні для тебе, адже ти даруєш мені свою турботу і тепло. Моє найпотаємніше бажання – це те, щоб ти був завжди поруч зі мною. Моя мрія – побудувати з тобою затишне гніздечко, де ми будемо зігрівати один одного теплом, а наші дітки будуть бігати поруч з нами. Моя любов до тебе – це палаючий вогнище, а твої слова і вчинки – це дрова. Давай підтримувати нашу любов приємним словом і вчинком, і тоді у нас все обов’язково вийде! Люблю тебе, рідний мій!

Сьогодні в цей святковий день, день поцілунку, я хочу принести тобі такі солодощі, як мою любов, яка буде прикрашена романтикою. Я дуже хочу, щоб цих солодощів тобі було досить на все життя! Я люблю тебе, моя душа, чоловік мого життя! В моєму серці тільки ти! Хочу вимовляти ці слова з такою ж ніжністю і любов’ю завжди, як і зараз. Ти став моєю долею, і коли тебе немає поруч, як – ніби відсутній частинка мене, без тебе ніби холодно. На моєму шляху стає світліше, адже ти опромінюєш мій світ щастям і світлом. Жити з тобою також веселіше, ти вмієш мене розвеселити навіть у найтяжчу хвилину. Я готова кричати всьому світу про своє кохання, ці три чарівні слова присвячу лише я тобі, і більше нікого не підпущу, адже ти мій єдиний! Вдячна, що ти є зустрівся мені колись, душа моя!

Я не можу повірити в таку удачу! Кожен раз я знову і знову дивуюся, чому мені так пощастило? Ти моя найголовніша неоціненна цінність, найдорожче, що є у мене, коханий мій! Поспішаю привітати тебе з всесвітнім днем поцілунків! Кумедний свято! Не дарма поцілунків відвели цілий день, адже вони мають величезне значення! Це той знак уваги, який просто необхідний для вираження любові! Це приємне дотик, яке розбурхує кров і збуджує уяву. Подаруй сьогодні в це свято якомога більше поцілунків, адже трапляється, що ми забуваємо про прояви любові в суворі будні. Так нехай день поцілунків стане приводом для прояву почуттів. Подарунків не потрібно зовсім, тому що мій найголовніший подарунок – це ти, мій дорогий чоловік. Зі святом, золотко моє!