Слова пробач коханому хлопцеві у прозі

Кохана, ти для мене найкращий чоловік на світі. Мені з тобою завжди затишно і тепло, ти моя надія й опора. Я вдячна долі за зустріч з тобою. Ти з такою любов’ю. З такою ніжністю ставишся до мене. Я так завинила перед тобою за вчорашній вечір, і прошу у тебе вибачення. Ти ні в чому не винен, а я просто погарячкувала. Прости мене, мій коханий і єдиний. Нехай ця маленька сварка буде повчальним уроком для нас двох. Я люблю тебе, і обіцяю більше не засмучувати тебе ніколи.

Кажуть, життя прожити, не поле перейти. І це вірно. Адже всяке трапляється на життєвій ниві. Іноді, навіть прості слова, які можуть образити людину до глибини душі. Милий, я прошу в тебе пробачення, я не хотіла тебе образити, але що вийшло, то вийшло. Обіцяю, більше таке не повториться. Я дуже ціную наші з тобою стосунки, і сподіваюся, що ти мене пробачиш. Ти найкращий у всьому світі, ти мій самий головний чоловіків, добрий і ніжний. Я шалено люблю тебе і дуже хочу бути з тобою разом все життя.

Ти мій коханий, єдиний і рідний, мій чудовий друг. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе надійно і впевнено. Іноді я буваю не права, і прошу в тебе за це прощення. Я заради тебе готова змінити свій характер, тільки щоб залишитися твоєї улюбленої назавжди. Прости мене, мій хороший, я дуже шкодую про те, що образила тебе. Я дорожу тобою, ціную твоєю любов’ю. Я так хочу скоріше помиритись, і зігрітися у твоїх гарячих обіймах і поцілунках. Я люблю тебе дуже сильно.

Мені так сумно без тебе, адже ми з тобою в сварку, і в усьому винна я сама. Милий, давай забудемо всі образи, і все погане залишимо у минулому. Я прошу у тебе вибачення, і нехай не буде між нами ніяких сварок. Я готова зробити для тебе все, що ти захочеш, тільки посміхнись мені знову, і притисни у своїх ніжних обіймах. Забудь мою провину, і давай знову дарувати один одному радість і любов. Я обіцяю бути найкращою в світі для тебе, оточивши тебе турботою і ласкою. Я шалено тебе люблю.

Я розумію, що образила тебе, коханий, але повір мені, я зробила це не навмисне. Мій рідний, прийми мої вибачення, і давай помиримося. Адже ми ж любимо один одного, і жити в розлуці, нам просто не міг. Я розумію, що винна перед тобою, але провину така маленька і тендітна, а любов велика і сильна. Давай більше ніколи не сваритися, а краще будемо обніматися і цілуватися, від цього буде більше користі. Я тебе люблю і благаю прощення, обіцяю завжди бути гарною. Відкинь всі сумніви, нехай наші серця знову стукають в унісон.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6