Слова пробач коханому хлопцеві у прозі

Кохана, ти для мене найкращий чоловік на світі. Мені з тобою завжди затишно і тепло, ти моя надія й опора. Я вдячна долі за зустріч з тобою. Ти з такою любов’ю. З такою ніжністю ставишся до мене. Я так завинила перед тобою за вчорашній вечір, і прошу у тебе вибачення. Ти ні в чому не винен, а я просто погарячкувала. Прости мене, мій коханий і єдиний. Нехай ця маленька сварка буде повчальним уроком для нас двох. Я люблю тебе, і обіцяю більше не засмучувати тебе ніколи.

Кажуть, життя прожити, не поле перейти. І це вірно. Адже всяке трапляється на життєвій ниві. Іноді, навіть прості слова, які можуть образити людину до глибини душі. Милий, я прошу в тебе пробачення, я не хотіла тебе образити, але що вийшло, то вийшло. Обіцяю, більше таке не повториться. Я дуже ціную наші з тобою стосунки, і сподіваюся, що ти мене пробачиш. Ти найкращий у всьому світі, ти мій самий головний чоловіків, добрий і ніжний. Я шалено люблю тебе і дуже хочу бути з тобою разом все життя.

Ти мій коханий, єдиний і рідний, мій чудовий друг. Тільки поряд з тобою, я відчуваю себе надійно і впевнено. Іноді я буваю не права, і прошу в тебе за це прощення. Я заради тебе готова змінити свій характер, тільки щоб залишитися твоєї улюбленої назавжди. Прости мене, мій хороший, я дуже шкодую про те, що образила тебе. Я дорожу тобою, ціную твоєю любов’ю. Я так хочу скоріше помиритись, і зігрітися у твоїх гарячих обіймах і поцілунках. Я люблю тебе дуже сильно.

Мені так сумно без тебе, адже ми з тобою в сварку, і в усьому винна я сама. Милий, давай забудемо всі образи, і все погане залишимо у минулому. Я прошу у тебе вибачення, і нехай не буде між нами ніяких сварок. Я готова зробити для тебе все, що ти захочеш, тільки посміхнись мені знову, і притисни у своїх ніжних обіймах. Забудь мою провину, і давай знову дарувати один одному радість і любов. Я обіцяю бути найкращою в світі для тебе, оточивши тебе турботою і ласкою. Я шалено тебе люблю.

Я розумію, що образила тебе, коханий, але повір мені, я зробила це не навмисне. Мій рідний, прийми мої вибачення, і давай помиримося. Адже ми ж любимо один одного, і жити в розлуці, нам просто не міг. Я розумію, що винна перед тобою, але провину така маленька і тендітна, а любов велика і сильна. Давай більше ніколи не сваритися, а краще будемо обніматися і цілуватися, від цього буде більше користі. Я тебе люблю і благаю прощення, обіцяю завжди бути гарною. Відкинь всі сумніви, нехай наші серця знову стукають в унісон.

Ти мій самий прекрасний і найрідніша людина на землі. Я дуже люблю тебе, але бувають моменти, коли я не заслужено ображаю тебе, мій коханий. Знаю, що слово буває гостріше ножа, яке залишає глибоку рану на серці. Прости мене, рідна, будь ласка, я часто буваю не права. Всьому виною мій характер. Я готова змінитися заради тебе, лише б залишитися назавжди з тобою, моя любов. Я тебе образила, але обіцяю, що більше такого ніколи не повториться. Тебе Люблю і обожнюю, мій хороший.

Вибач мене, мій хороший, ніжний і найрідніша людина на світі. Я так дорожу нашою любов’ю, але іноді можу розлютитися, наговорити зайвого. Пробач, мій любий, я визнаю свою провину, і обіцяю, що ніколи більше цього не повториться. Адже нам просто не обійтися один без одного. Наша любов набагато сильніше всіх цих негараздів. Я тебе оточивши своєю турботою і ласкою, і звичайно ж, ти забудеш нашу сварку. Адже суперечки ніколи не приносять втіхи. Я прошу у тебе вибачення, і без сумніву впевнена, що ти пробачиш мене, коханий.

Коханий – ти в мене самий найкращий на всій планеті. Мені так тепло і затишно з тобою поряд. Але сьогоднішня сварка може зруйнувати нашу любов, яку ми так дбайливо створювали і зберігали. Давай позабудем всі безглузді образи, і цю сварку залишимо у минулому. Я знаю, що у всьому винна тільки я одна, і тому прошу в тебе пробачення. Я люблю тебе дуже ніжно і трепетно, і завжди тобою буду дорожити. Прости мене, мій коханий, я обіцяю, що ніколи більше цього не повториться. Я хочу бути тільки з тобою і любити тільки тебе.

Мій коханий, ти в мене самий самий уважний і чуйний. У тебе просто ангельський характер, порівняно з моїм. Я часто незаслужено ображаю тебе. Прости мене, мій хороший. Ти ж знаєш, що всі ці сварки – дрібниці. Адже недарма кажуть, що милі сваряться, тільки тішаться. Моя любов ніколи не згасне до тебе, а навпаки, з кожним днем розгорається все сильніше. Нехай ця образа розтане, як перший сніг. Давай все забудемо і будемо думати тільки про хороше. Я тебе люблю, мій милий.

Мій коханий, самий ніжний і ласкавий, ти не уявляєш, як мені важко без тебе, як мені не вистачає твоїх гарячих поцілунків. Ти мій самий коханий, і мені так погано без тебе. Прошу тебе, не гнівайся, а скоріше вибач мене. Я обіцяю, все зроблю для тебе, щоб заслужити прощення. Повернися до мене, я тебе благаю, а інакше ми просто втратимо свою любов, а мені так не хочеться цього. Кажуть, після сварки, любов стає ще сильніше і міцніше, давай, улюблений перевіримо, і все почнемо спочатку.

Мій ласкавий і самий гарний, мій добрий і дуже милий. Ти єдиний чоловік у моєму житті. Але так вийшло, що я наговорила тобі багато зайвого, і образила тебе. Я знаю, що ти дуже добрий, і зможеш просити мене. Пробач, коханий, що я так безглуздо надійшла з тобою. Я готова спокутувати свою провину, заради нашого щастя. Мій милий, прекрасний, якби ти знав, як мені тебе не вистачає. Я дуже тебе люблю, і не хочу через дурниці тебе втратити. Давай берегти з тобою один одного, адже це наше щастя, яке ми створили разом.

Коханий мій рідний, не ображайся більше на мене, адже це навіть не сварка, а просто якесь непорозуміння. Я розумію, що була не права, але давай навчимося миритися, давай навчимося поступатися один одному, і тоді ми збережемо нашу любов. Ти ж знаєш, як я тебе люблю і крім тебе мені ніхто не потрібен. Прости і ще раз вибач за все. Я для тебе готова на все, навіть змінити свій характер. Заради нашої любові я готова подолати всі перешкоди. Ти в мене найкращий, самий улюблений і просто мій.

Життя прожити – не поле перейти. І це правда. В житті буває все, і любов, і радість, і сварки, і сльози. Іноді навіть, словом можна сильно поранити людину. Так у мене вийшло, я зовсім не навмисно, але образила тебе дуже сильно, і тепер мені так соромно перед тобою, коханий. Прости мене, мій найкращий чоловік, я обіцяю, що більше ніколи тебе не ображу. Ти ж знаєш, що я тебе дуже люблю, мій єдиний, але так вийшло. Прости мене, благаю, мій рідний, і не тримай більше на мене зла. Я тебе люблю.

Мій найголовніша людина на землі, я так завинила перед тобою, і слізно прошу вибачення. Так я була не права, так зірвалася і не заслужено нагрубила тобі, але ти пробач мене, будь ласка. Давай забудемо цю сварку, як страшний сон. Адже ми любимо один одного, віримо один одного, і просто не можемо жити одне без одного. Давай забудемо всі образи, адже любов найсильніше почуття і воно перемагає все. Давай будемо думати тільки про хороше, я обіцяю стати найкращою у світі для тебе. Пробач!

Мені так не хочеться сваритися з тобою, і тому я щиро прошу у тебе вибачення. Ти самий добрий, самий ніжний, чуйний і уважний. А у мене, звичайно ж, поганий характер, але заради тебе я готова змінитися в кращу сторону, лише б бути з тобою поруч завжди. Я тобою дорожу і пишаюся, мій улюблений. Я знаю, у тебе дуже добре серце, і ти неодмінно пробачиш мене. За це я тобі дуже вдячна. Люблю тебе і хочу бути завжди з тобою разом, мій коханий, ніжний і неповторний.

не так хочеться вибачитися перед тобою, мій улюблений. Я наговорила зопалу тобі багато зайвого. Я тебе дуже прошу, не обрекай мене на самотність, адже ти у мене найкращий. Нехай назавжди зникнуть всі незлагоди між нами, хай розпорошаться всі сумніви. Прости мене, мій хороший, мій самий терплячий на світі чоловік. Я люблю тебе дуже-дуже. Нехай у твоєму житті присутні тільки яскраві фарби, і забудь все, більше такого не повториться, я обіцяю. Давай проживемо весь наш вік довго і щасливо, а головне разом.

Мій добрий, лагідний і найкрасивіший чоловік на світі. Я так пишаюся, що ти у мене є. Ти завжди підтримаєш мене у важку хвилину, даси пораду або просто скажеш ніжні слова. Я хочу попросити у тебе вибачення за мій необдуманий вчинок. Я знаю, що дуже образила тебе своїм недовірою. Я у всьому винна, і прошу тебе, прости, мій улюблений. Нехай наша сварка забудеться назавжди. Дай мені, будь ласка, ще один крок, щоб виправила свою помилку. Я знаю, ти у мене найкращий, і пробачиш мене обов’язково.

Мій найпрекрасніший в світі людина, моя опора і надія. Я так вдячна тобі за твою любов, за твоє ставлення до мене. Мені так соромно за все, що я тобі наговорила. Це був необдуманий вчинок з мого боку. Прости мене, будь ласка, мій єдиний. Я обіцяю, що більше ніколи таке не повториться, я буду тримати свої емоції при собі. Дорогий мій, повір мені прости. Давай не дамо розгорітися іскрі нашої сварки у величезне полум’я. Мій любий, не гнівайся на мене, будь ласка, ти ж знаєш, що все це я зробила не зі зла.

Мій милий, коханий , самий прекрасний чоловік у світі. Прости мене, будь ласка, що я тебе образила. Я тільки тепер розумію, як я була не права. Це все мій дурний характер. Я обіцяю тобі, мій хороший, що змінюся з цієї ж хвилини, не буду гарячкувати, не буду ображатися через дрібниці. Я не хочу і не можу тебе втрачати, тому що люблю тебе більше всіх на світі. Давай помиримося, мій єдиний, і забудемо назавжди цю сварку. Нехай наша любов переможе всі наші неприємності. Я люблю тебе.

Мій хороший, мій терплячий і найвідданіший людина у світі. Я так завинила перед тобою. Прости мене, будь ласка, не тримай більше зла. Я знаю, ти добрий і все зрозумієш. Якби можна було повернути все назад, я б ніколи так не вчинила. Як я каюсь в своїх вчинках. Мій улюблений, я не хочу тебе втрачати. Невже через це непорозуміння ми перекреслимо все те ніжне і гарне, що було між нами. Прости мене і повір. Як кажуть, що кохання творить чудеса, хай вона і помирить нас з тобою, мій ненаглядний.

Сьогодні у тебе зовсім немає настрою, ти не посміхаєшся, і як не жартуєш. Вся причина лише в мені, і я усвідомлюю це. Я образила тебе сьогодні, принесла тобі незаслужену біль. Прости мене, будь ласка, мій коханий і єдиний. Мені так соромно за свій вчинок, але назад вже нічого не повернути. Тепер потрібно лише заслужити твоє прощення. Милий, давай забудемо все погане і помиримося знову. Я обіцяю, що ніколи більше такого не повториться. Повір мені, будь ласка, мій хороший.

Бувають різні ситуації в житті. Іноді необдуманим вчинком або просто навіть словом, ми можемо нанести душевну рану коханій людині. І добре, якщо вчасно зрозумієш свою помилку. Коханий, я була сто відсотків не права, і прошу у тебе вибачення за те, що все так вийшло. Я обіцяю надалі ніколи не ображати тебе, я обов’язково зміню свій характер. Тільки прости мене, мій найкращий чоловік на землі. Я шалено люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою.. Пробач мене, моє сонечко, і не тримай більше образи.

сьогодні у мене найгірший день у житті, тому, що я посварилася з тобою, мій улюблений. Я знаю, що у всьому винна сама – це все мій запальний характер. Прости мене, мій єдиний, мені так соромно за свої слова. Ти мені потрібен, як небесах сонце, як океану вода, як серцю любов. Я обіцяю, що більше такого не повториться. Я тебе люблю, моя радість, і так сподіваюся на те, що ми з тобою помиримося, адже ти найкращий, найкрасивіший, найрозумніший і, нарешті, ти просто мій найголовніша людина у світі.

Я зараз живу спогадами про нашої колишньої красиве кохання. Ти справжній чоловік, якому можна довіряти, за яким можна жити, як за кам’яною стіною. Але між нами пробігла чорна кішка, і в усьому винна тільки я. Прости мене, мій коханий, давай назавжди забудемо всі образи, давай повернемо все на круги своя. Адже ми призначені один для одного. Я люблю тебе, мій хороший, і прошу вибачення за все, що наговорила тобі. Все це було не зі зла, просто розігралися емоції. Прошу тебе, будь зі мною.

Мій милий, коханий і найкращий у світі чоловік. Ти для мене – світло у віконці, ти – теплий, золотий промінчик щастя, ти просто мій ангел – охоронець. Я так люблю твій веселий сміх, твої світлі очі, твоє добре серце. У тебе просто ангельський характер,
А я користуючись цим, ображала тебе. Мені так соромно за свої вчинки, прости мене, будь ласка. Давай помиримося, і у нас все буде, як раніше. Милий, я тебе дуже люблю і боюся втратити. Ти мій, і тільки мій і я тебе нікому ніколи не віддам.

Мій самий коханий, мені з тобою пощастило. Ти даруєш мені любов і щастя, тепло, ласку і надію. Я відчуваю себе в твоїх обіймах захищеною, спокійною і коханої. Це все було до нашої сварки. А тепер мені так сумно без тебе, зовсім немає ніякого настрою, я дуже за тобою сумую. Милий, прошу тебе, пробач мене за мій запальний характер. Я наговорила тобі стільки дурниць, що самій дуже соромно. Прости мене, і повір, що такого більше ніколи не повториться.

Ось уже рівно місяць, як ми з тобою в сварку. Серце розривається від болю, на душі цілковита порожнеча, весь світ у сірих тонах. Коханий, я знаю, що і тобі так само погано, як і мені. Давай забудемо всі образи, давай помиримося, і буде все у нас чудово. Я визнаю свою провину повністю, і прошу вибачення, адже я першою затіяла цю безглузду сварку. Не ображайся на мене, а знову подаруй свою ніжну усмішку, свій гарячий пристрасний поцілунок. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою, мій єдиний і неповторний.

Мені сьогодні приснився прекрасний сон, ніби ми знову разом, і нам так добре, як було раніше. Але, прокинувшись, знову усвідомила це гнітюче почуття, що поруч немає тебе, мій коханий. Я більше не можу витримувати нашої розлуки і прийшла миритися. Прости мене, мій найголовніший людей на всій планеті. Прости і зрозумій, що вся сварка вийшла зопалу. Я затіяла цей безглуздий розмова, і пред’явила тобі ці необгрунтовані звинувачення. Прости мене, мій хороший, і давай знову будемо найкрасивішою, люблячою парою.

Так недобре вчора вийшло, я просто не можу себе пробачити за те, що образила тебе. І найжахливіше, що образила не заслужено. Я прошу у тебе вибачення, і сподіваюся на прощення. Я знаю, що в тебе саме добре серце, самий ангельський характер. Мені так добре з тобою, і я навіть в думках не можу уявити, що із – за цієї дурниці зможу втратити тебе. Прости мене, мій ласкавий і найрідніша людина на світі. Нехай наша сварка буде, як страшний сон. Давай прокинемося разом з цього кошмару, і наяву у нас все буде чудово, як раніше.