Сумую і чекаю тебе коханий – слова, проза, текст

Мій дорогий чоловік, коли ти повернешся? Ти навіть не уявляєш, як сильно я скучаю по тобі. Я ніяк не можу звикнути до того, що тобі доводиться постійно виїжджати у відрядження. Повір, що кожен мій день є абсолютно безглуздим без тебе. Мені так не вистачає твоїх жартів, твого сміху і веселих криків про те, що тобі терміново потрібні печива, інакше ти вимкнеш фільм. Давай вже повертайся додому, тому що мені хочеться повернутися до нормального розміреного життя. Мій роднуля, мені неймовірно пощастило з тобою, тому я хочу проводити з тобою кожну секунду свого часу, а твої постійні відрядження заважають нам насолоджуватися товариством один одного. Знай, що я з нетерпінням чекаю тебе, мій любимочка. Я приготую все те, що ти любиш, щоб ти відразу ж забув про складну відрядженні. Я допоможу тобі відпочити і розслабитися, мій дорогий і улюблений чоловік.

Мій найулюбленіший роднуля, я хочу сказати, що вже просто божеволію без тебе, так що давай вже швидше повертайся до своєї любимочке. Мені так не вистачає твого аромату, який я постійно відчуваю, коли ти знаходишся вдома, а зараз мені доводиться ходити разом з твоїм одягом в руках, щоб не упускати твій аромат. Я сподіваюся, що ти добре проводиш час, але повір, що краще, ніж зі мною, ти точно не зможеш провести ні хвилини. Мені хочеться, щоб ти скоріше повернувся, бо без тебе життя мені здається просто нецікавою і безглуздою. Можеш не турбуватися, тому що я веду себе добре, чекаю тебе з нетерпінням і вже думаю над тим, що б приготувати тобі, коли ти приїдеш. Я дуже сильно нудьгую по тобі, мій роднуля, так що давай вже повертайся, бо мені без тебе дуже погано. Даю тобі не більше тижня, інакше сама приїду.

Роднуля, я хочу сказати, що на цей раз наше розставання далося мені з великими труднощами, тому мені вже не терпиться зустріти тебе з відрядження. Мені так і хочеться все покинути та приїхати до тебе, бо навіть хвилина без тебе мені здається вічністю. Так що уяви, яке у мене зараз стан. Я сподіваюся, що ти сжалишься і скоріше повернешся додому до своєї коханої дівчинці, яка вже продумала меню для цього знаменного дня, коли ти повернешся додому. Я хочу, щоб ти не переживав, тому що у мене все нормально, просто я шалено скучила за тобою. Мені хочеться, щоб таких розставань в нашому житті більше не було, тому на цей раз я ще можу тебе пробачити, але в інший раз ти так не відбудешся. Навіть не сумнівайся в тому, що я чекаю тебе, безмежно люблю і сумую. Роднуля мій, мені так погано без тебе, що я вже просто не знаю, що мені робити.
>

Мій дорогий, мені так сумно та нудно без тебе, тому я весь час сиджу без настрою і тільки чекаю. Коли ж ти повернешся назад додому. Сподіваюся, що твоя подорож скоріше підійде до кінця, і ти зможеш приїхати до мене. Але тільки знай, що я тебе більше нікуди і ніколи не відпущу, бо не можу навіть одну хвилину без тебе провести, мій найулюбленіший і найдорожчий у світі чоловік. Сподіваюся, що ти добре проводиш час, бо тобі все-таки треба трохи відпочити від робочих буднів, але мені все одно так сумно без тебе, що навіть і говорити не варто. Давай вже повертайся до своєї улюбленої дівчину, яка тут з розуму сходить без тебе. Я дуже сильно скучаю за тобою і чекаю, коли ти повернешся і обіймеш мене так, щоб я забула про все на світі. Я знаю, що ти вмієш так робити, так що навіть не отнекивайся. Залишилося чекати зовсім небагато, так що я набираюся терпіння.

Дорогий мій, ну от навіщо ти поїхав на такий довгий час. Адже ти навіть уявити собі не можеш, як сильно я за тобою сумую. Не сумніваюся, що це саме ти відчуваєш по відношенню до мене, тому хочу, щоб час пролетів швидко, щоб ти вже повернувся додому, в мої обійми. Мій дорогий і улюблений чоловік, коли ти їхав, то я навіть і уявити не могла, що мені буде так погано. Я думала, що тимчасова розлука навіть благотворно вплине на наші відносини, проте мені навіть одна хвилина без тебе дається з великими труднощами. Знай, що я тут веду себе добре, чекаю тебе і думаю про те, як би порадувати тебе, коли ти приїдеш. Але я впевнена, що тобі точно сподобається, бо ти знаєш, яка в мене розвинена фантазія. Нехай кожен твій день, проведений без мене, буде ще більше зміцнювати твої почуття по відношенню до мене. Я чекаю тебе, роднуля!

Дорогий мій, мені ще ніколи не було так погано. Зазвичай я легко переносила наші тимчасові розлуки, але на цей раз я просто божеволію, тому вже не можу дочекатися того моменту, коли ти вже приїдеш додому. Повір, що я більше нікуди тебе не відпущу, бо мені навіть один день без тебе дається так важко, що навіть ворогові не побажаєш. Я хочу, щоб час пролетів так швидко, щоб ми навіть не помітили. Зовсім скоро ми вже знову будемо разом, але повір мені, що немає нічого гіршого, ніж ці моменти очікування. Але все ж я сподіваюся, що ти трохи відпочив від мене, бо часом я виношу тобі мозок. Любимочка мій, давай вже повертайся, бо у мене вже стільки планів на найближчі канікули. Я більше вже точно не відпущу тебе нікуди, а в разі потреби буде їздити з тобою. Я неймовірно сильно сумую без тебе, мій роднуля. Повертайся вже!

Я хочу сказати тобі, мій дорогий, що більше не витримаю ні одного дня без тебе, тому давай повертайся скоріше, інакше я сама все кину і приїду до тебе. Зі мною ще ніколи такого не було, тому що я дуже легко переносила наші розлуки, а зараз вже не можу. Мені хочеться весь час проводити з тобою, але тебе немає зі мною поруч. На вулиці така чудова погода, але я вперто чекаю того дня, коли ти повернешся, щоб саме з тобою піти погуляти. Знай, що я з нетерпінням чекаю тебе і готуюся до нашої зустрічі. Хочу побажати нам обом терпіння, тому що до нашої зустрічі ще достатньо часу, але я сподіваюся, що воно пролетить дуже швидко, щоб ти скоріше обійняв мене, а я – поцілувала тебе. Я неймовірно сильно скучила, мій самий улюблений і дорогий. Відпочивай там, але не забувай, що твоя вірна дівчина чекає на тебе. Моя любов до тебе безмежна.

Мій любий, ти навіть собі уявити не можеш, як мені погано і сумно без тебе. Мені хочеться прямо зараз все покинути та приїхати до тебе, але я все ж не можу це зробити, тому сподіваюся, що час пролетить дуже швидко, і ми знову зустрінемося з тобою. Знай, що твоя кохана дівчина просто з розуму сходить без тебе, так що давай і сам поторапливай час, щоб вона зовсім не свихнулась без тебе. Я дуже сильно скучаю за тобою, та мені навіть незвично, що тебе немає поруч зі мною, що ти не прокидаєшся поруч зі мною вранці. Сподіваюся, що у відрядженні ти зможеш трохи відпочити, тому що як тільки ти повернешся, то я просто не відстану від тебе. Я вже встигла неймовірно скучила без тебе, тому чекаю не дочекаюся, поки ми зустрінемося. Мені ще ніколи не було так погано без тебе. Напевно, моя любов з кожним днем стає все більше, роднуля мій.

Мій самий любий і коханий чоловік, ти поїхав кілька днів тому у відрядження, а я вже не можу без тебе, тому хочу все залишити і приїхати до тебе, щоб кинутися на шию. Любимочка мій, я тут просто задихаюся без тебе, так що давай закінчуй вже свої справи, щоб швидше повернутися до мене. Я знаю, що тобі там не так добре, тому що там немає домашнього затишку, тепла і радості. Але повір, що я це все компенсую тобі, як тільки ти повернешся, так що в твоїх же інтересах все це організувати. Мій дорогий, не нудьгуй та не переживай так сильно, тому що час пролетить так швидко, що ми обидва не встигнемо озирнутися. Знай, що я дуже сильно скучаю за тобою, тому що до цього я ще навіть не уявляла, що можна так сильно когось любити. Але зараз я розумію, що моє життя просто не маєте сенсу без тебе, тому і не можу витримати навіть один день без тебе.

Мій любий, я вже просто не знаю, як наблизити той час, коли постукаєш в двері, тому що нудьга і смуток просто долають мене. Я навіть і подумати не могла, що мені так погано без тебе, адже раніше ми так легко переносили наші тимчасові розлуки. Але все-таки правильно кажуть, що з роками любов стає ще міцніше, тому й розлука переноситься так погано. Я хочу сказати, що мені без тебе дуже погано, тому поторопи як-небудь час і давай швидше повертайся до мене. Любимочка мій, знай, що мені неймовірно пощастило з тобою, тому я так ціную наші взаємини. Роднуля мій, я сподіваюся, що ти добре проводиш час, тому що як тільки ти повернешся, то я ні на хвилину не залишу тебе і більше нікуди не відпущу. Я чекаю тебе з великим нетерпінням і покладаю особливі надії на нашу зустріч. Не переживай через розлуки, щоб настрій не падало.

Я хочу сказати, що більше не витримаю ні одного дня без тебе, мій роднулечка, так що давай роби там що-небудь, щоб скоріше повернутися. Мені вже просто не терпиться тебе обійняти і сказати, як сильно я люблю тебе так, що вигадай вже що-небудь, щоб втекти до мене. Але це все хвилинна слабкість, звичайно. Не квапся, бо тобі треба все встигнути зробити, причому зробити на вищому рівні, так що не ведися на мої провокації. Але просто знай, що я дуже сильно скучаю за тобою, чекаю твого якнайшвидшого повернення. Мені так хочеться обійняти тебе, бо твої обійми надають мені сил і енергії, а за ці кілька днів я дуже сильно втомилася. Любимочка мій, ти навіть не уявляєш, наскільки ти важливий для мене, як сильно я тебе люблю і ціную кожну мить, проведений разом. Сподіваюся, що ти продуктивно проведеш час і повернешся до мене.

Мені хочеться просто кричати, бо я неймовірно сильно скучила за мою самому коханому хлопчику, який зараз перебуває у відрядженні. Я хочу сказати, що не представляю жодної години свого життя без тебе, тому тільки уяви, як мені зараз тяжко без тебе. Я дуже сподіваюся, що ти скоріше закінчиш свою роботу, тому що мені вже не терпиться обійняти і поцілувати тебе. Ти не уявляєш, наскільки сильно я за тобою сумую. Тільки уяви, що вночі я сплю в твоїй сорочці, щоб відчувати твій неповторний аромат. Я хочу, щоб час пролетів дуже швидко, тому що мені дуже хочеться, щоб ця відрядження скоріше закінчилася і довгий час не починалася. Сподіваюся, що таких відряджень у нашому житті буде якомога менше, тому що мені з кожним разом стає все гірше і гірше. Давай повертайся вже!

Мій коханий, у мене таке відчуття, ніби час, так зрадницьки повільно тягнеться, щоб ми з тобою ще не скоро зустрілися. Але ти навіть і уявити не можеш, як сильно я тобі вже встигла скучити. Мені хочеться, щоб наша зустріч скоріше відбулася, тому що мені вже не терпиться тебе обійняти, поцілувати і притиснути до себе. Я більше не відпущу тебе нікуди, бо не можу уявити жоден свій день без тебе і без твоїх жартів. Я дуже сильно скучила за тобою, тому вже не знаю, як поквапити час, щоб скоріше зустрітися з тобою. Нехай кожен день приносить нам з тобою можливість якомога швидше зустрітися. Я неймовірно сильно кохаю тебе і хочу, щоб ти повернувся і більше не виїжджав. Сподіваюся, що твої відрядження будуть якомога рідше, тому що мені з кожним разом стає все складніше відпускати тебе.

Мій самий улюблений хлопчик, я так не люблю, коли нам доводиться розлучатися на такий довгий час. Мені навіть хочеться все просто кинути і приїхати до тебе, тому що я вже просто не можу уявити жодну хвилину без тебе. Від нудьги я готова просто лізти на стіни, я так звикла до того, що ти мене будишь, що готуєш іноді вранці. Ти навіть не уявляєш, як мені важко без твого сміху, без твоїх жартів, так що давай закінчуй вже свої справи, щоб повернутися до мене, в мої обійми. Коханий мій, але я сподіваюся, що ти зміг трохи відпочити, тому що як тільки ти повернешся, то я буду долати тебе своїми ідеями, які ми неодмінно маємо здійснити. А зараз я хочу сказати, що веду себе добре, тому ти можеш спокійно займатися своїми справами, мій рідний і улюблений хлопчик. Я дуже сильно скучаю.

Мій любимочка, як же мені важко без тебе, ти навіть собі уявити не можеш, тому давай повертайся вже. Мені здається, що я вже просто не витримаю ні одного дня без тебе, тому якщо ти хочеш, щоб я залишилася нормальною, тобто не зійшла з розуму, то скоріше приїжджай до мене. Я оточивши тебе такою любов’ю і турботою, що ти відразу ж забудеш про свої проблеми і питання. Любимочка, мені так хочеться тебе обійняти і притиснути до себе, бо я неймовірно сильно скучила за тобою. Мені ще ніколи не було так сумно і важко без тебе, але я тримаюся, бо не хочу, щоб ти переживав. Мені неймовірно пощастило з тобою, тому я так хочу, щоб у нас все було добре. Знай, що я тебе з нетерпінням чекаю, вже готуюся до того, як буду тебе зустрічати. Я бажаю тобі добре провести час, відпочити і розслабитися, хоча я теж зможу розслабити тебе.

Мені варто зізнатися в тому, що я вже не можу навіть хвилину провести без тебе, мій улюблений хлопчик. Я вже дні рахую до того моменту, коли ти повернешся. Ти не уявляєш, як мені важко без тебе, як сумно і нудно. Я так хочу знову прокидатися поряд з тобою, а ти зараз де-то далеко. Навіть наші розмови не можуть так підняти мені настрій, як разом проведений час. Я дуже хочу, щоб твоя відрядження скоріше закінчилася, щоб ти повернувся додому, де на тебе чекатиме твоя кохана дівчина. Я все влаштую так, що ти зможеш відпочити після такої виснажливої поїздки, мій роднулечка. Не турбуйся за мене, тому що єдиною моєю проблемою є те, що я просто шалено сумую за тобою. Але і це вже зовсім скоро вирішиться, а після цього я тебе нікуди не відпущу. А ще я засинаю виключно на твоєму боці, бо так мені набагато комфортніше.

Я хочу сказати, що немає для мене в цьому світі людини дорожче, ніж ти, мій самий улюблений і рідний хлопчик. Однак зараз ти перебуваєш далеко від мене, тому я неймовірно сильно сумую, але при цьому я відчуваю, що з кожним днем моя любов до тебе стає все більше і яскравіше. Мені хочеться, щоб час йшов швидше, щоб ми скоріше зустрілися, мій роднуля. Мені здається, що вже пройшла вічність, тому що кожна хвилина без тебе для мене здається справжнім роком. Любимочка мій, просто знай, що я дуже сильно скучаю за тобою, бо хочу, щоб ти повернувся. Повір мені, що я більше нікуди тебе не відпущу, тому що всі ці наші розлуки стоять мені нервів і сліз. Я готова вже просто на стіни лізти, а телефонні розмови змушують мене сумувати. Я так люблю твій голос, але хочу чути його поруч з собою. Повертайся до мене вже швидше.

Мій коханий, ти поїхав всього кілька днів тому, а я вже не можу без тебе. Не уявляю, як я витримаю все інше час, тому що мені вже зараз хочеться все покинути та приїхати до тебе. Погодься, що так нам обом буде простіше. Але я розумію, що не повинні цього робити, хоча ти навіть не уявляєш, як сильно я за тобою скучила, як я хочу тебе обійняти і сказати, що просто не уявляю ні одну хвилину свого життя без тебе. Мені все здається таким нецікавим, коли тебе немає поруч, нічого мене не радує, так що давай вже швидше повертайся, інакше я просто збожеволію. А я не думаю, що ти хочеш зустрічатися з божевільною дівчиною, так що це все виключно в твоїх інтересах. Мені хочеться, щоб ти був завжди поруч, щоб я прокидалася в твоїх обіймах, а я вже встигла скучити по всьому цьому. Нехай всі твої справи скоріше вирішаться, а ти повернешся додому.

Минуло ще не так багато часу з того моменту, як ти поїхав, а мені вже зовсім погано без тебе, так і хочеться поїхати за тобою. Повір, що я зробила б це, просто не хочу підводити тебе, але ти навіть і уявити не можеш, що я зараз відчуваю, які емоції охоплюють мене в даний момент. Я зрозуміла, що людину можна любити настільки сильно, що буквально задихатися від любові. Ось зараз це відбувається зі мною. Мені здається, що твої відрядження завжди сприятливо позначаються на наших відносинах, але все ж нехай їх буде якомога менше в нашому житті. Я дуже хочу, щоб час пролетів так швидко, що ми навіть і не помітили. Я дуже сильно скучаю за тобою, чекаю і люблю так, що ти навіть і не уявляєш. Вдалої тобі відрядження, мій улюблений хлопчик. Тебе буде чекати сюрприз, коли ти приїдеш, роднуля.

Мій роднулечка, я так за тобою скучила, що вже починаю ненавидіти твою роботу. Твої постійні відрядження мене дратують, тому що вони постійно відривають тебе від мене. Звичайно, часом нам потрібні розлуки, проте не так часто. Я дуже чекаю нашої зустрічі, тому що мені хочеться скоріше тебе обійняти і поцілувати. Коли там твоя відрядження закінчиться вже? Ти ж у мене такий розумний, придумай що-небудь, щоб швидше приїхати додому, де на тебе чекатиме твоя улюблена дівчина і твій улюблений вечерю. Навіть не знаю, що з цього тебе більше мотивує, але повір мені, що головне, щоб ти вже скоро приїхав, а все інше для мене не так важливо. Нехай твоя робота більше не буде стільки часу у нас забирати, дорогий. Я дуже хочу, щоб ти досяг успіху, а після цього зі спокійною душею приїхав додому. Сумую за тобою!