Сумую і чекаю тебе коханий – слова, проза, текст

Мій дорогий чоловік, коли ти повернешся? Ти навіть не уявляєш, як сильно я скучаю по тобі. Я ніяк не можу звикнути до того, що тобі доводиться постійно виїжджати у відрядження. Повір, що кожен мій день є абсолютно безглуздим без тебе. Мені так не вистачає твоїх жартів, твого сміху і веселих криків про те, що тобі терміново потрібні печива, інакше ти вимкнеш фільм. Давай вже повертайся додому, тому що мені хочеться повернутися до нормального розміреного життя. Мій роднуля, мені неймовірно пощастило з тобою, тому я хочу проводити з тобою кожну секунду свого часу, а твої постійні відрядження заважають нам насолоджуватися товариством один одного. Знай, що я з нетерпінням чекаю тебе, мій любимочка. Я приготую все те, що ти любиш, щоб ти відразу ж забув про складну відрядженні. Я допоможу тобі відпочити і розслабитися, мій дорогий і улюблений чоловік.

Мій найулюбленіший роднуля, я хочу сказати, що вже просто божеволію без тебе, так що давай вже швидше повертайся до своєї любимочке. Мені так не вистачає твого аромату, який я постійно відчуваю, коли ти знаходишся вдома, а зараз мені доводиться ходити разом з твоїм одягом в руках, щоб не упускати твій аромат. Я сподіваюся, що ти добре проводиш час, але повір, що краще, ніж зі мною, ти точно не зможеш провести ні хвилини. Мені хочеться, щоб ти скоріше повернувся, бо без тебе життя мені здається просто нецікавою і безглуздою. Можеш не турбуватися, тому що я веду себе добре, чекаю тебе з нетерпінням і вже думаю над тим, що б приготувати тобі, коли ти приїдеш. Я дуже сильно нудьгую по тобі, мій роднуля, так що давай вже повертайся, бо мені без тебе дуже погано. Даю тобі не більше тижня, інакше сама приїду.

Роднуля, я хочу сказати, що на цей раз наше розставання далося мені з великими труднощами, тому мені вже не терпиться зустріти тебе з відрядження. Мені так і хочеться все покинути та приїхати до тебе, бо навіть хвилина без тебе мені здається вічністю. Так що уяви, яке у мене зараз стан. Я сподіваюся, що ти сжалишься і скоріше повернешся додому до своєї коханої дівчинці, яка вже продумала меню для цього знаменного дня, коли ти повернешся додому. Я хочу, щоб ти не переживав, тому що у мене все нормально, просто я шалено скучила за тобою. Мені хочеться, щоб таких розставань в нашому житті більше не було, тому на цей раз я ще можу тебе пробачити, але в інший раз ти так не відбудешся. Навіть не сумнівайся в тому, що я чекаю тебе, безмежно люблю і сумую. Роднуля мій, мені так погано без тебе, що я вже просто не знаю, що мені робити.
>

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7