Побажання своїми словами сумую за коханому хлопцю

Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені тебе, мій коханий, добрий і найкращий хлопець на світі. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою, тільки ти той чоловік, на якого я можу покластися в будь-яку хвилину. Ти – мій ідеал, моя мрія. Зараз ми з тобою в розлуці, я чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я скучила за твоїм пристрасних поцілунків, по твоєму відомим сміху, по твоїй ласці. Приїжджай скоріше, мені дуже сумно без тебе, мій милий, любий, єдиний і самий головний чоловік у світі.

Найголовніше у світі – це любов. Я зрозуміла це, коли закохалася в тебе. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. А коли ти їдеш, хоч і ненадовго, це катастрофа для мене. Я чекаю з нетерпінням нашої зустрічі, вважаю дні, проведені без тебе, і дуже скучаю по тобі. Я просто не люблю такого почуття, як розлука. Приїжджай скоріше, мій коханий, мені так спокійно і затишно, коли ми разом. Я так хочу, щоб ми ніколи не розлучалися ніколи. Я люблю тебе ніжно, щиро, і сподіваюся, що це взаємно.

Як же я щаслива, що у мене є такий добрий, уважний, красивий і самий улюблений хлопець на світі. Мені дуже пощастило в житті, що я зустріла тебе, мій хороший. Я люблю тебе, і хочу бути кожну хвилину з тобою, мій рідний. Але в тебе така робота, що ми повинні часто розлучатися. Як же я не люблю розлуки. Я почуваюся такою самотньою без тебе. Я сумую за тобою кожну хвилину і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Повертайся скоріше, мені так сумно без тебе, мій єдиний і бажаний.

Кохати і бути коханою – це найбільше щастя у житті. Мені доля подарувала просто королівський подарунок – тебе, мій найкращий хлопець на землі. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Ти даруєш мені ніжність, радість і гарний настрій. А, коли поряд тебе немає, я просто не знаходжу собі місця, кожну хвилину думаю про тебе, я сумую по тобі, мій рідний. Мені сумно без твоїх жартів, без твоєї посмішки, без твоїх ніжних поцілунків. Повертайся скоріше, я чекаю тебе з нетерпінням.

Любов творить з нами чудеса, вона робить нас добрішими, щирішими, вона нас просто окрилює. Я вдячний тобі, коханий, що ти подарував мені таке прекрасне почуття. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою. Ти – моя мрія, мій ідеал. Коли ми поруч, хвилини пролітають зі швидкістю звуку. Ти поїхав ненадовго, а я вже сумую по тобі, мій рідний, відчуваю таку порожнечу. Швидше вирішуй всі свої справи, і повертайся до мене, моя радість. Нехай тобі щастить у всьому, хай удача буде надійною супутницею, а моя любов – оберегом.

Моє життя повністю змінилося з тих пір, як я зустріла тебе, мій коханий. Ти подарував мені крила щастя. Ти такий надійний, такий ніжний, такий уважний. У тебе просто ангельський характер. Про такого хлопця я весь час мріяла, ти – мій ідеал. Коли ми поруч, весь світ в яскравих, барвистих тонах, А коли ти їдеш – все стає сірим і похмурим. Ось і зараз, я дуже сумую за тобою, мені сумно, і я з нетерпінням вважаю хвилини до нашої зустрічі. Я люблю тебе, мій єдиний, повертайся скоріше.

Доля мені подарувала найдорогоцінніший подарунок – тебе, коханий. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я просто літаю на крилах щастя, коли ти поруч зі мною. А ось сьогодні мені зовсім не до веселощів, тому, що поїхав у відрядження на цілий тиждень, і я вже сумую за тобою. Мені сумно без тебе, коханий, я буду з нетерпінням чекати нашої зустрічі. Нехай тобі у всім щастить. Нехай удача супроводжує тебе скрізь, а моя любов буде надійним оберегом. Нехай береже тебе Господь.

У мене сьогодні зовсім немає настрою, навіть сонечко сховалося за хмарку, тому, що поруч немає тебе, мій коханий. Я розумію, що це твоя робота, але нічого не можу з собою вдіяти. Я вважаю кожну хвилину до нашої зустрічі. Ти подарував мені крила щастя, але так шкода, що я не можу прилетіти до тебе, мій бажаний. Я сумую за твоєю красивою посмішкою, за твоїми пристрасними поцілунками, за ніжними й теплими словами, які ти завжди говориш мені. Нехай всі твої бажання збудуться, нехай щастить тобі у всьому.

Любов – це найсильніше, саме хвилююче почуття. Я зрозуміла це, коли закохалася в тебе, мій найкращий хлопець на всій землі. Нам так добре разом, ми просто створені одне для одного. Твоя любов мене просто окрилює. Коли ти поруч, мені тепло і затишно, а ось розлуку з тобою, я переношу дуже болісно. У тебе така робота, що ти змушений часто виїжджати, і тоді для мене настають сірі будні. Ось і зараз, я дуже сумую за тобою, приїжджай скоріше, мій коханий, мені так сумно без тебе, моя радість.

Мені сумно та нудно без тебе, мій коханий. Порожнеча в душі і на серці, коли тебе немає поруч зі мною. Я вважаю кожну хвилинку, коли ми знову зустрінемося з тобою, моє сонечко. Ти для мене, як світло у віконці, як промінчик сонячного тепла. Коли ти поруч – душа співає від щастя, а коли тебе немає, все в сірих тонах, і зовсім немає настрою. Приїжджай скоріше, мій милий, я зігрію тебе своєю любов’ю, і нікуди не відпущу. Будь зі мною завжди поряд. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай Господь береже тебе.

Ось вже цілий тиждень я страждаю від самотності, тому що поруч немає тебе, мій любий. Ти найкращий хлопець на землі, тільки з тобою я відчуваю себе щасливою. Приїжджай швидше, мій коханий, я з нетерпінням чекаю тебе, моє сонечко. Будучи з тобою в розлуці, я зрозуміла, що ти для мене багато значиш, ти моя друга половинка, моя найрідніша людина на землі. Я сумую за тобою, мій хороший. Зустрічі з тобою, це найкращий час для мене. Я люблю тебе, і хочу, щоб ми ніколи не розлучалися.

Ти самий добрий, самий милий, самий улюблений. Тільки з тобою, я відчуваю себе захищеною і найщасливішою дівчиною на світі. Твій дзвінкий сміх, твої красиві очі просто чарують мене. Мені так спокійно і затишно, коли ти поруч життя нам диктує свої правила. Ти поїхав, нехай навіть ненадовго, а я вже сумую за тобою, і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі знову. Нехай наша розлука буде короткою, нехай тобі, коханий, супроводжує удача, і у всіх справах допомагає Господь. Я сумую по тобі, мій бажаний.

Сьогодні такий сумний день, тому, що ти поїхав, мій улюблений. Я сумую за тобою кожну хвилину. Я зрозуміла, як багато ти для мене значиш. Твій ніжний голос, твої міцні руки, і солодкі поцілунки я не забуду ніколи. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб притулитися до твого міцного плеча, і забутися про все на світі. Ти навчив, мене вірити, щиро любити і сподівається. Тільки з тобою я знайшла щастя, і тому сумую, коли поруч немає тебе, мій бажаний. Нехай тебе чекає успіх у всіх твоїх починаннях.

илый, як я щаслива, що у мене є, Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти мій захист, моя опора і моя надія. Так хочеться бути завжди поруч з тобою, і не розлучатися ні на одну хвилинку. Але життя нам диктує свої правила, і проходиться з цим змиритися. Ти поїхав, а я сумую за тобою. Мені так не вистачає твоєї посмішки, твоїх сильних рук, твоїх пристрасних поцілунків. Бути з тобою в розлуці, для мене найсильніше випробування. Повертайся скоріше, я чекаю тебе з нетерпінням, мій єдиний і бажаний.

Мені сьогодні сумно з самого ранку, і зовсім немає настрою. Адже поряд немає тебе. Я розумію, що в тебе така робота, але серцю адже не поясниш. Нічим не можна заповнити ту порожнечу, яка наповнює мене. Я просто не уявляю, як я могла жити до зустрічі з тобою. Адже зараз я вважаю хвилини і секунди до нашої зустрічі. Я тебе люблю і хочу завжди бути поряд з тобою. Коханий, мені все дорого тобі: і хода, і характер, і красива посмішка. Приїжджай скоріше, мені дуже сумно без тебе.

Я просто не вірю, що це відбувається зі мною. Як же сильно я в тебе закохалася. Кожна хвилина, проведена з тобою, робить мене щасливою. Я повністю змінилася, познайомившись з тобою. Коли ти поруч, і сонечко світить яскравіше, а коли тебе немає, все навколо стає сірим і незатишним. Милий, ми розлучилися з тобою зовсім ненадовго, а я вже сумую за тобою. Так мене тягне до тебе, як до магніту. Я бажаю тобі, милий, скоріше впоратися зі своїми справами, і повертатися до мене, моя радість.

Сьогодні у мене найгірше настрій, навіть сонечко не радує мене. Ти поїхав на змагання на цілий тиждень. Я так сумую за тобою, коханий. Нехай тобі обов’язково пощастить, нехай моя любов буде самим надійним оберегом для тебе. Я вважаю дні та хвилини до твого повернення, і коли почую улюблений голос по телефону, просто таю від щастя. Повертайся до мене, мій хороший, я подарую тобі свою любов. Мені дуже сумно без тебе, і я сама серджуся на себе, що не можу витримати зовсім невеликий розлуки.

Нудно мені і сумно без тебе, коханий. Розлука – це найсильніше випробування для мене. Я просто хочу завжди бути поряд з тобою. Зовсім нещодавно ми познайомилися, а я вже по вуха в тебе закохана. І коли тебе немає поруч, мені дуже сумно. Це не просто примхи розпещеної дівчата, це – сильна любов. Мені хочеться бути завжди тільки з тобою, мій єдиний. Будь ласка, приїжджай скоріше, і подаруй мені тепло своєї душі. Нехай у тебе все складеться, як не можна краще, і ти скоріше повернешся до мене.

Найсильніше, найголовніше почуття у нашому житті – це любов Вона змушує наші серця тепер битися частіше. Любов робить нас найщасливішими людьми на планеті. Я просто на сьомому небі, коли ми разом, і ходжу сама не своя, коли тебе немає поруч тебе. З нетерпінням чекаю твого повернення. З тобою разом, ми одне ціле, і так важко відчувати себе просто половинкою, коли тебе немає поруч. Так хочеться, щоб наші серця билися в унісон. Божого благословення тобі, удачі і всього – всього.

Коли ми поруч, навколо все цвіте, коли тебе немає – все здається похмурим і сірим. Милий, давай ніколи не розлучатися, що потім не сумувати один про одного. Ти для мене, як світло у віконці. До зустрічі з тобою, я не знала, що можна так любити людину. Ми з тобою одне ціле. Кожна хвилина, проведена разом, для мене нагорода. Будь завжди зі мною, і даруй мені хвилини щастя. Тільки годину, як ми з тобою розлучилися, а я вже сумую за тобою, і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Нехай удача завжди буде з тобою, мій кошеня.

Мій улюблений, я вже не можу просто перебувати в будинку без тебе. Я звикла до того, що ти постійно жартувати наді мною, що будишь мені гучними криками. Мені не вистачає твоєї любові, ласки і турботи. Коли ж ти вже, нарешті, приїдеш? У мене таке відчуття, що ми з тобою не бачилися вже цілу вічність, хоча, насправді, пройшло всього кілька днів. Коли ти їхав, то я навіть уявити собі не могла, що так буду сумувати за тобою, бо мені здавалося, що ти швидко повернешся. Але час тягнеться, наче мені на зло. Але ми з тобою такі сильні, що все переживемо, дорогий мій. Зараз мені треба заспокоїтися, тому що я просто не можу виносити розлуку з тобою. Обіцяй, що це буде наша з тобою останнім таке тривале розставання.

Коханий, незважаючи на те, що нам з тобою часто доводиться розлучатися, я хочу сказати, що так важко мені ще не було. Зазвичай я намагалася якось відволіктися, завантажити себе справами, але в цей раз чомусь нічого не допомагає. Мені хочеться все покинути та приїхати до тебе, тому що я вже просто не можу без тебе. Дорогий, але я прошу тебе не хвилюватися і не переживати, тому що я все-таки сильна, а значить, впораюся. Не залишай свої справи на середині, тому що це для тебе дуже важлива справа. Я просто хочу сказати, що в черговий раз я переконалася в тому, що ти для мене – все. Моє життя перестає бути яскравою без тебе і без твоїх жартів. Я буду цінувати кожен момент, проведений з тобою, кожен день, кожну хвилину. Повертайся швидше.

Мій коханий чоловік знову виїхав і залишив мене одну. Звичайно, нам з тобою, любий, доводиться постійно розлучатися, але я все одно не можу звикнути до цього. Мені хочеться, щоб ти був зі мною постійно, щоб ми проводили весь вільний час разом, а твої відрядження нам заважають. Я хочу, щоб ти знав, що я тебе дуже люблю і з нетерпінням чекаю, тому можеш навіть не переживати. Ти – найдорожче, що у мене є, тому я буду берегти наші з тобою стосунки і почуття, щоб вони постраждали із-за постійних розлук. Знай, що я більше не збираюся відпускати тебе на такі тривалі поїздки, тому що мені нестерпно без тебе. Я тебе дуже люблю, дорогий. А поки ти там зараз робиш свою роботу, я складу план наших заходів на найближчу відпустку.

В цьому році нам з тобою, коханий, доводиться хоча би раз в два місяці розлучатися. То у тебе відрядження, то у мене. І ось в черговий раз нам довелося розлучатися на кілька днів, але мені дуже сумно, навіть більше, ніж зазвичай. Не можу зрозуміти, що відбувається, але в цей раз мені навіть складно думати про те, що ти ще не скоро приїдеш. Зазвичай я намагаюся триматися і не показувати своїх емоцій, але сьогодні не можу. Коханий, повертайся скоріше, тому що мені дуже погано без тебе. Хоча краще не слухай мене. Спокійно займайся своїми справами, тому що ти повинен з-за мене втрачати таку можливість, а я буду чекати тебе. Я займу себе справами так, що навіть не зауважу, як швидко пролетить час. Так що не хвилюйся, я впораюся. Люблю тебе!

Найважче – перші три дні нашої вимушеної розлуки, тому що далі терпіти набагато простіше. І ось сьогодні як раз один з перших днів, коли мені хочеться кричати і плакати, бо моє існування неможливе без тебе, коханий. Тільки зараз я розумію, що часом не ціную наші з тобою стосунки, живу тільки майбутнім. Напевно, ця розлука навіть піде нам на користь, тому що я починаю усвідомлювати, що мені потрібно жити сьогоденням. З цього дня я почну цінувати кожен момент, який ми проведемо разом. Я обіцяю, що більше не буду пиляти тебе по дрібницях. Коханий мій, як тільки ти приїдеш, то ми з тобою почнемо жити зовсім по-іншому. Все буде просто чудово, ти будеш точно задоволений змінами у нашому житті.

Коханий мій, я так за тобою скучила, що мені здається, що я просто не витримаю, зірвуся і приїду до тебе. Але це була лише хвилинна слабкість, бо ти ж знаєш, що я сильна і впораюся з усім. Я буду чекати тебе, приготую тобі багато всього смачного, коли ти приїдеш, виберу кілька цікавих фільмів, які ми будемо дивитися, обійнявшись. Я хочу, щоб ти знав, що ти навіть не помітиш того, що від’їжджав. Багато пар не витримують розставань на час, але на нас це ніяк не відіб’ється, ти навіть можеш не переживати, улюблений. Ти в мене найкращий, а значить, що варта найкращого, а точніше найкращою. Ось побачиш, час пролетить так, що ти навіть не помітиш. Ну, і я теж не зауважу, звичайно. Люблю тебе.

Мій улюблений, бажаний і самий кращий хлопець на землі, тільки з тобою я відчуваю себе щасливою, тільки з тобою я дізналася, що таке справжня любов. Ти мій самий ніжний, самий добрий, самий уважний. Я іноді заздрю сама собі, що доля подарувала мені такий подарунок. Ти для мене, як світло у віконці, як сонечко, яке дарує тепло. А от сьогодні, навіть погода стала похмурою, тому, що ти поїхав. Сумую за тобою, повертайся скоріше, адже саме неприємне почуття – це розлука. Я люблю тебе, і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі.