Побажання своїми словами сумую за коханому хлопцю

Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені тебе, мій коханий, добрий і найкращий хлопець на світі. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою, тільки ти той чоловік, на якого я можу покластися в будь-яку хвилину. Ти – мій ідеал, моя мрія. Зараз ми з тобою в розлуці, я чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я скучила за твоїм пристрасних поцілунків, по твоєму відомим сміху, по твоїй ласці. Приїжджай скоріше, мені дуже сумно без тебе, мій милий, любий, єдиний і самий головний чоловік у світі.

Найголовніше у світі – це любов. Я зрозуміла це, коли закохалася в тебе. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. А коли ти їдеш, хоч і ненадовго, це катастрофа для мене. Я чекаю з нетерпінням нашої зустрічі, вважаю дні, проведені без тебе, і дуже скучаю по тобі. Я просто не люблю такого почуття, як розлука. Приїжджай скоріше, мій коханий, мені так спокійно і затишно, коли ми разом. Я так хочу, щоб ми ніколи не розлучалися ніколи. Я люблю тебе ніжно, щиро, і сподіваюся, що це взаємно.

Як же я щаслива, що у мене є такий добрий, уважний, красивий і самий улюблений хлопець на світі. Мені дуже пощастило в житті, що я зустріла тебе, мій хороший. Я люблю тебе, і хочу бути кожну хвилину з тобою, мій рідний. Але в тебе така робота, що ми повинні часто розлучатися. Як же я не люблю розлуки. Я почуваюся такою самотньою без тебе. Я сумую за тобою кожну хвилину і чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Повертайся скоріше, мені так сумно без тебе, мій єдиний і бажаний.

Кохати і бути коханою – це найбільше щастя у житті. Мені доля подарувала просто королівський подарунок – тебе, мій найкращий хлопець на землі. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Ти даруєш мені ніжність, радість і гарний настрій. А, коли поряд тебе немає, я просто не знаходжу собі місця, кожну хвилину думаю про тебе, я сумую по тобі, мій рідний. Мені сумно без твоїх жартів, без твоєї посмішки, без твоїх ніжних поцілунків. Повертайся скоріше, я чекаю тебе з нетерпінням.

Любов творить з нами чудеса, вона робить нас добрішими, щирішими, вона нас просто окрилює. Я вдячний тобі, коханий, що ти подарував мені таке прекрасне почуття. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою. Ти – моя мрія, мій ідеал. Коли ми поруч, хвилини пролітають зі швидкістю звуку. Ти поїхав ненадовго, а я вже сумую по тобі, мій рідний, відчуваю таку порожнечу. Швидше вирішуй всі свої справи, і повертайся до мене, моя радість. Нехай тобі щастить у всьому, хай удача буде надійною супутницею, а моя любов – оберегом.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7