Привітання своїми словами коханому чоловікові

Коханий, звичайно, зараз опівночі і не так-то легко писати в такий час доби, розуміючи, що ти спиш, Сподіваюся, ти не прокинешся зараз, адже перед важливим робочим днем зовсім не хочеться будити. В той же час я хочу привітати тебе першою і сказати багато приємних слів, подумки обійняти і поцілувати, адже ми зараз не поруч, на жаль. Сподіваюся, ти не будеш проти і навіть порадієш, побачивши мою СМС вранці. Бажаю тобі особистого щастя, звичайно, з моєю участю у головній ролі. Хочу побажати тобі хороших і добрих друзів, здатних бути поруч в багато життєві ситуації. Нехай у тебе все відбувається тільки на 100%, а будь-які починання відкривають додаткові можливості. Бажаю тобі безмежного щастя і віри у прекрасне майбутнє. Коханий, дякую за все, що ти робиш для закоханої дівчини, за шанс бути разом, за чудові відносини.

Милий, як довго я шукала щастя, мріяла про те, що зустріну свою другу половинку. Знаєш, на мій подив, це все-таки відбулося. Доля подарувала чудову можливість познайомитися з тобою, знайти себе у наших відносинах. Кожен день, проведений з тобою, виявляється справді важливим, значущим, справжнім подарунком долі і всесвіту. Тому сьогодні, в День твого народження я бажаю довголіття і можливості прожити життя активно, енергійно, зберігши ідеальне здоров’я і міцний імунітет. Як же хочу знати, що в кожному денечке ти зможеш знаходити щось позитивне і підтримує, зумієш використовувати шанси долі на благо собі. Ти – мій самий улюблений і дорогий чоловік. Приймай щирі вітання з Днем народження від своєї дівчини, яка мріє тільки про те, щоб бути поруч завжди і знаходити душевний політ удвох.

Мій коханий чоловік, хочу побажати тобі дивовижних перемог, адже мені насправді хочеться пишатися своїми досягненнями і знати, що будь-які поставлені завдання успішно виявляються досягнутими. Милий мій чоловік, нехай ти будеш залишатися таким же прекрасним, адже кожен вчинок є найкращим відображенням сильного, мужнього характеру, дивовижної чесності та надійності. Бажаю тобі тільки хороших друзів, на яких при необхідності можна покластися. Знаю, наскільки важливо бути поряд з найдорожчими і близькими людьми, тому бажаю тільки такого оточення. Нехай будь-які сумніви і тривоги назавжди залишаються в минулому, адже ти обов’язково повинен робити кроки тільки до поставлених цілей і отримання безтурботного щастя. Хочу бути твоєю вірною супутницею життя, здатної подарувати ніжність і кохання. Коханий, ти потрібен мені.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8