Визнання в любові в прозі для коханого хлопця

Мій найдорожчий чоловік. Згадую час, коли я побачила твоє фото, прочитала пару фраз, адресованих мені, як незнайомці в твоєму житті. Це так незвично переплелися ниточки наших доль. Я відчувала щось незвичайне, коли збиралася на нашу першу зустріч, ні, це моє серце відчувало … Я загубилася в своїх відчуттях тоді, але розуміла, що відбувається диво, дві душі знайшли одна одну. Тепер я можу кричати на весь світ, що щаслива, а тоді все, що відбувається приголомшило мене. Знаю тільки те, що я закохалася в тебе. Я хочу бути завжди з тобою.

Ти один моє серце … Мій світ, моя Всесвіт … Ти мій, ти тільки мій! Твій погляд зводить мене з розуму, твій голос змушує серце битися частіше … Ти для мене все найдорожче і бажаний. Без тебе мені неможливо дихати, існувати, жити! Ти мій світлий промінчик щастя в цьому мороці нескінченних, однакових днів. Я живу лише для тебе. Я дуже тебе люблю!

Хочу засинати в твоїх руках, щоб прокидатися від твого теплого дихання. Сидіти, підібгавши під себе ноги, і дивитися, як ти займаєшся своїми справами. Дивитися фільм, поклавши підборіддя тобі на груди. Вдихати твій запах, такий свіжий і теплий, уткнувшись носом в твою шию. Брати тебе під руку, виходячи на вулицю. Я всього цього хочу, тому що шалено люблю тебе.

Привіт. Я повідомлення, якому доручено передати тобі необмежену кількість найніжніших поцілунків!

Дивний збіг обставин … Я стільки часу шукала щось, вибирала. Але тебе не чекала, а ти з’явився сам. І все як у сні, ні … не уві сні, все як у кіно. Адже, правда, я думала, що так буває тільки в кіно. Випадкова зустріч, просто всі обставини в один день зібралися разом для того, щоб ми знайшли один одного. Напевно, це доля. Напевно, все повинно було бути саме так і ніяк інакше. А я просто щаслива, що все так сталося. Та страшно стає від думки, що, якщо б що-небудь в той день пішло не так, і ми ніколи б не дізналися один одного. Я хочу зізнатися, що дуже тебе люблю з тієї самої хвилини, як ми познайомилися, сподіваюся, що це взаємно.

Ніхто і ніколи не зрозуміє і не відчує повною мірою мої почуття до тебе. Ніхто і ніколи не зрозуміє, як сильно я тебе люблю, а все це тому, що ніхто більше на Землі не обдарований таким щастям любити до нестями, до абсурду, повністю віддаючись людині, не вимагаючи нічого натомість. Просто я хочу зробити тебе найщасливішим!

Ти перший хлопець, якого я справді полюбила, я більше не можу думати ні про кого іншого, всі думки тільки про тебе. Я не можу заснути ночами, мрію про зустріч з тобою. Я люблю тебе.

Ти — нескінченно добре, феноменально розумне, до біса привабливе, божественно красиве, виключно порядна і кришталево чесний, безпрецедентно талановите, просто прекрасне — чудовисько! Ну, а я — красуня, як в казці, в тебе закохана!

Люблю, люблю, люблю тебе, але ти не хочеш знати мене. Що робити мені? Як далі жити? Адже лише з тобою хочу я бути!

У тебе є щось неймовірне, єдине, незвичайне, дуже ніжне, чарівне, щось, чого немає в інших… У тебе є я. Бережи мене.

Любити чи закохуватися це нерозумно, тим більше, що перша любов була безмовною, але ні, я закохалася … і так сильно, та так пристрасно ,що здається ні до кого і ніколи я не відчувала такого почуття…Моє серце стукає так голосно й сильно, як пишуть у романах, але воно дає мені знати, що ти і є той чоловік, для якого в моєму серці завжди було місце. І тепер воно заповнене. Я дуже тебе люблю!

люблю тебе, я хочу тебе, я піду за тобою з розуму. Обійми мене, поцілуй мене, я віддамся тобі сама. Так, закохалася відразу я в тебе! А ти не дивишся на мене! Але все одно любити тебе я буду. І ніколи тебе я не забуду!

Я не можу без тебе жити, ти мені потрібен як повітря. Без тебе я просто людина в цьому світі, а з тобою я на сьомому небі від щастя. Коли ти поруч, я відчуваю, що потрібна тобі так само, як і ти мені. Не думай, що коли тебе немає поруч, я не думаю про тебе. Коли ти далеко, я в сотні тисяч разів сильніше люблю тебе. Я постійно думаю про тебе і дуже сильно тебе люблю.

І що тепер: знову і знову я чекаю тебе, я не здорова. Як далі жити тепер — не знаю. Без життя жити — не розумію… Адже для мене життя — це ти, ти — моя радість і всі мрії!

Спасибі тобі за те, що ти є на світі мій коханий! За те, що ти з’явився в моєму житті, хочу бути тільки з тобою назавжди! Крім тебе мені дійсно ніхто інший не потрібен, інколи забуваю про друзів, але ні коли не забуваю про тебе! Ти завжди у моїх думках, ти найдорожче, що у мене є! Я тебе люблю!

Ти – чоловік, яких майже не буває. Ти – сенс мого життя, і я дуже-дуже люблю тебе. Я хочу бути тільки з тобою! Ти мій єдиний! Знай, що є на землі серце, яке любить тебе, чекає та, яка плаче про тебе кожен день … Так, милий мій, кожен день … Я тебе дуже сильно люблю …

Я не хочу, щоб ти бачив мої очі, запам’ятай їх такими, якими вони були при нашій першій зустрічі – блискучими, щасливими, а не такими, як зараз – згаслими … Зараз у них занадто багато болю, сліз … Пам’ятай, якими вони були, а зараз вони порожні, в них тільки морок, темрява і туман … Я не хочу, щоб ти їх бачив. Вони ніколи не будуть такими, як раніше. І пам’ятай, я тебе полюбила з першого погляду, і завжди буду любити і чекати зустрічі з тобою.

Котик мій солодкий, я шалено тебе люблю! Ти найрідніша людина для мене! Ти саме ясне сонечко, яке радує мене кожен день! Ти мій самий коханий!

Як же я тішуся вчорашнього дня! Це був, мабуть, один з кращих днів з тобою в моєму житті. Як було здорово провести цілий день разом! Цілий день я могла дивитися в твої очі, обіймати тебе і отримувати у відповідь поцілунки! Я тебе обожнюю! Ти мені потрібен більше життя! Я люблю тебе!

Знаєш, коли я бачу твій образ, моє серце завмирає, але коли я починаю думати про тебе, воно шалено калатає в грудях, розриваючи судини, і проситься до тебе. Я хочу кожен день насолоджуватися твоєї прекрасною посмішкою, хочу бачити, як ти щасливий. Я тебе дуже сильно люблю і чекаю зустрічі з тобою.

Кожен створює свій світ, свою любов. Ми мріємо, придумуємо те, чого, напевно, немає, і віримо в це. Поступово світ навколо виявляється зовсім не таким, як я хотіла, людина яка мені доріг займає всі мої думки зовсім не той, хоча я його придумала, намалювала, для мене ти ідеальний. При думці про тебе з’являються сльози на очах і щось коле в грудях. Я готова перевернути світ заради тебе. Я люблю тебе.

Ти мій самий коханий, самий солодкий, самий добрий, ніжний і ласкавий кошеня на світі! Люблю тебе шалено!

Маленький мій самий коханий, я без тебе не живу, я існую! Мені не потрібні дорогі подарунки, м’які іграшки, шоколад, мені потрібен тільки ти … Іноді, коли розумію, що ми не можемо бути разом, хочеться померти! Але, прокидаючись, кожен раз вранці, розумію: я живу для тебе … Коли ти стоїш поруч, мені тепло, коли розмовляєш зі мною, не важливо про що, мені жарко, коли при зустрічі цілуєш в щоку, мені гаряче, але ти не залишаєш на тілі опік, він утворюється у мене в серці! І мені зовсім не боляче … Я хочу жити для тебе, для тебе дихати, я хочу бути завжди з тобою. Я люблю тебе більше життя.

Я розумію, ми з тобою друзі, і я зараз насолоджуюсь цим, але ти не забувай мене, хто любить тебе більше всіх на світі.

Я тобі присвячую ці теплі рядки про тебе згадую я на кожному уроці. Ця пам’ять у мене ніколи не помре, І вона в моєму серці і понині живе. Буде жити вона так само, як раніше жила, тому що кохаю лише тебе!

Що таке любов? Описати неможливо. Що таке любов? Це просто і складно. Що таке любов? Не можна пояснити. Щоб це зрозуміти, треба просто любити! Люблю тебе, (Ім’я)! Більше всього на світі! Визнання в любові в прозі для тебе!

Ти чудовий і дуже дорога для мене людина. Мені так хочеться, щоб ти був щасливий, і я буду вдячна тобі, якщо ти дозволиш мені взяти в цьому участь.

Вчора при розставанні ти вперше поцілував мене. Це було так божественно, це був початок, у якого немає кінця. Це був початок моєї любові до тебе. Нескінченною, ніжною, вічного, ласкавою, пристрасної, пекучої, манливою, пронизливої, безсонною, нещадною. Щастя, усмішка, сподівання, радість зустрічі … дякую тобі за це. Я закохалася в тебе.

Я ніколи не думала, що можна знати кого-то так добре і в теж час відчувати, що в цій людині ще стільки не разгаданного. Я ніколи не знала, що слова “Я тебе люблю” кожен раз звучать як вперше… Я ніколи не зустрічала людину, з якою годинник пролітали б як хвилини, і з яким мені ні коли не хотілося б розлучатися… Не знаходила настільки близької та рідної людини. Милий я ніколи не любила так, як я люблю тебе.

Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій землі! Хочу кожну хвилину насолоджуватися тобою і хочу віддати тобі всю свою ніжність, теплоту, турботу, ласку… Я люблю тебе!

Як важка все-таки двері! Я ніколи не зможу грюкнути нею і піти від тебе, бо як би я на тебе не злилася… сонечко, я тебе люблю…

Я дарую тобі своє велике серце! Бери і володій їм я довіряю його в твої красиві, сильні чоловічі руки. Нехай воно тремтить у них, тільки прошу, не впусти і не обпечися, адже воно таке гаряче!

Я люблю тебе кожними секундами, хвилинами, годинами, днями, і ночами. Тижнями, місяцями, роками і віками… Ми знайшли один одного серед мільйона, і тепер ми дві половинки одного великого серця. Якщо ти так не вважаєш, то я не зможу більше жити, бо серце не може битися тільки наполовину…

Твої очі мене бентежать, коли ти дивишся на мене. Як ніби ти хочеш закохатися, а я давно люблю тебе…Визнання в любові тільки для тебе!

Я тебе безумно люблю! Ти найдорожчий чоловічок на світі! Будь ласка, вибач мене за все погане, що я зробила! Я дуже дорожу тобою і нашими відносинами!

Так хочеться пригорнутися до тебе, доторкнутися своїми губами до твоїх, зігріти свої руки об твої, обійняти і ніколи не відпускати! Я тебе люблю!

Я просила у Бога укриття від сонця, він подарував мені дерево. Я просила води, він подарував мені море. Я попросила у нього друга, він подарував мені тебе.

Знаєш, я давно хотіла тобі сказати… Це мучить мене вже давно… Дуже давно… З тих самих пір, як ми почали зустрічатися… Багато чого сталося за ці місяці… за ці дні… Я дякую тобі за кожну приємну хвилину, подаровану тобою… загалом, вистачить тягнути. Пора поставити всі крапки над i… Я хочу сказати, що… ЛЮБЛЮ ТЕБЕ!

Я тебе дуже сильно люблю і хочу сказати, що ти – найкрасивіша і найбажаніша на всьому білому світі!

Якщо ти проживеш сто років — я хочу прожити на день менше, щоб ні дня не жити без тебе… Якщо ти будеш стрибати з мосту — я не стрибну за тобою — я зловлю тебе під мостом… І нехай усі чують, про що ти говориш, але, тільки я почую, про що ти мовчиш, бо я тебе по-справжньому люблю…

Хочеш, я відкрию тобі секрет? Був час, коли я тебе не любила… Але це було ще до того, як ми зустрілися.

Я так хочу тебе любити, хочу з тобою поруч бути, але не можу тебе обійняти і не можу поцілувати, не знаю, як тепер мені жити, що робити далі, як тут бути???

Я любила тебе з створення світу, я любила тебе стільки життів поспіль, нескінченно любила, любила тебе! Я любити тебе буду до останнього подиху. Любила, люблю і буду любити ще сильніше…

(ІМ’Я), мій любий Карлсоне! Я сумую без тебе… Ти найкращий, Карлсон. Мені сумно часом, але як згадаю тебе, на душі стає тепло і легко!

Весь сенс мого життя – Це ти! Я засинаю, і думаю про тебе! Я прокидаюся і думаю про тебе! Я вночі сплю, і посміхаюся, бо я думаю про тебе. Я готова кричати скрізь і всюди, що я люблю тебе. Я не уявляю себе без твоєї посмішки, без твоїх очей, без твоїх поцілунків, без твоїх рук. Ти моє щастя! Я люблю тебе!