Визнання в любові в прозі для коханого хлопця

Мій найдорожчий чоловік. Згадую час, коли я побачила твоє фото, прочитала пару фраз, адресованих мені, як незнайомці в твоєму житті. Це так незвично переплелися ниточки наших доль. Я відчувала щось незвичайне, коли збиралася на нашу першу зустріч, ні, це моє серце відчувало … Я загубилася в своїх відчуттях тоді, але розуміла, що відбувається диво, дві душі знайшли одна одну. Тепер я можу кричати на весь світ, що щаслива, а тоді все, що відбувається приголомшило мене. Знаю тільки те, що я закохалася в тебе. Я хочу бути завжди з тобою.

Ти один моє серце … Мій світ, моя Всесвіт … Ти мій, ти тільки мій! Твій погляд зводить мене з розуму, твій голос змушує серце битися частіше … Ти для мене все найдорожче і бажаний. Без тебе мені неможливо дихати, існувати, жити! Ти мій світлий промінчик щастя в цьому мороці нескінченних, однакових днів. Я живу лише для тебе. Я дуже тебе люблю!

Хочу засинати в твоїх руках, щоб прокидатися від твого теплого дихання. Сидіти, підібгавши під себе ноги, і дивитися, як ти займаєшся своїми справами. Дивитися фільм, поклавши підборіддя тобі на груди. Вдихати твій запах, такий свіжий і теплий, уткнувшись носом в твою шию. Брати тебе під руку, виходячи на вулицю. Я всього цього хочу, тому що шалено люблю тебе.

Привіт. Я повідомлення, якому доручено передати тобі необмежену кількість найніжніших поцілунків!

Дивний збіг обставин … Я стільки часу шукала щось, вибирала. Але тебе не чекала, а ти з’явився сам. І все як у сні, ні … не уві сні, все як у кіно. Адже, правда, я думала, що так буває тільки в кіно. Випадкова зустріч, просто всі обставини в один день зібралися разом для того, щоб ми знайшли один одного. Напевно, це доля. Напевно, все повинно було бути саме так і ніяк інакше. А я просто щаслива, що все так сталося. Та страшно стає від думки, що, якщо б що-небудь в той день пішло не так, і ми ніколи б не дізналися один одного. Я хочу зізнатися, що дуже тебе люблю з тієї самої хвилини, як ми познайомилися, сподіваюся, що це взаємно.

Ніхто і ніколи не зрозуміє і не відчує повною мірою мої почуття до тебе. Ніхто і ніколи не зрозуміє, як сильно я тебе люблю, а все це тому, що ніхто більше на Землі не обдарований таким щастям любити до нестями, до абсурду, повністю віддаючись людині, не вимагаючи нічого натомість. Просто я хочу зробити тебе найщасливішим!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6