Визнання в любові жінки у прозі – своїми словами

Люба моя, як мені хотілося знайти дівчину, яка насправді буде дарувати щастя і мені, і собі. Знаєш, це побажання збулося завдяки нашому знайомству. Ти зуміла стати найважливішою і дорогоцінної для мене. Хочу сказати, що насправді дуже сильно люблю тебе і вдячний Господу за численні позитивні моменти життя, за можливість ставати все ближче один до одного. Мила, ти зуміла стати для мене найважливішим і найціннішим людиною в усьому світі, тому я з величезним бажанням дбаю про тебе, завжди з нетерпінням чекаю наших побачень. Дорога, можливо, ми зможемо придбати те, про що мріємо, взятися за руки і успішно подолати будь-які перешкоди разом, розуміючи, наскільки прекрасною може бути доля? Незважаючи на те, що ми не так вже давно разом, я знаю, що все у нас обов’язково буде чудово, і ми збережемо такі цінні, воістину чудові стосунки. Люблю тебе безмежно!

Рідна моя, я не міг уявити, як можна довго-довго і невпинно думати тільки про одну людину, який може подарувати дивовижні почуття, справжнє щастя, з яким хочеться бути завжди удвох. Однак тепер я розумію, що ж являють собою воістину справжні, щирі і стоять відносини. Кохана, я готовий завжди бути тільки з тобою. Якщо ми опиняємося не разом, я дуже сильно скучаю. Як же хочеться, щоб доля дозволила насолоджуватися один одним, незважаючи ні на що. Кохана, єдина і рідна, давай ми збережемо те, що подаровано долею, зробимо ще один крок назустріч один одному, адже так сильно хочеться відчувати ніжність і дивовижне довіру, любов і ніжність. Пам’ятай, будь ласка, що я з кожним днем стаю все ближче до тебе. Люба моя, я готовий невпинно і не перестаючи говорити, як сильно я тебе люблю.

Мила моя, я сьогодні познайомився з тобою. Як ти мені важлива, дорога і потрібна. Знаєш, не передати звичайними словами дивні почуття, які ти даруєш мені. Хочу, щоб ми могли насолоджуватися нашими розмовами і ставати справді щасливими, розуміючи, що є можливість для втілення заповітних мрій. Кохана, я дуже сильно хочу бути тільки з тобою, дарувати один одному справжні, воістину беззавітні відчуття. Нехай у тебе, люба, рідненька, все буде складатися лише на позитиві, а я зможу опинитися поруч, якщо з’явиться така потреба. Ніколи не хочу залишати тебе одну і знати, що ти страждаєш, самотня. Кохана, ти заслуговуєш тільки найкращих і справді гідних подій. Мрію про те, щоб все життя провести тільки з тобою однієї і знати, що ми обов’язково будемо вдвох. Пам’ятай: я хочу бути разом завжди.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7