Визнання коханій дівчинці своїми словами – тексти побажань

Єдина і сама прекрасна моя. Ти у мене сама ніжна, найдобріша і найкрасивіша. Я люблю тебе більше життя. Ти моє сонечко, яке дарує мені тепло і ніжно пестить своїми промінчиками. Мені казково пощастило, що я зустрів тебе, моя неповторна. Нехай тобі завжди посміхається щастя, нехай збувається твоя найзаповітніша мрія. Нехай надія, віра та любов ніколи не залишають тебе. Будь завжди такою гарною, й потіш мене своєю променистою посмішкою. Нехай доля завжди відкриває перед тобою двері. Всіх благ тобі земних і удачі.

Найяскравіша зірка – це ти моя кохана. Я вдячний долі, що вона подарувала мені тебе. Ти моє світло у віконці. Я готовий все життя милуватися твоїми гарними очима, твоєї лагідною посмішкою. Як же мені пощастило в житті. Заради тебе я готовий виконати будь-твій каприз, навіть з неба дістати зірку. Я люблю тебе, моя хороша. Нехай у твоєму житті ніколи не буде тривог і печалей. Нехай птах щастя прилітає до тебе кожен день. Нехай моя любов зігріває тебе в холоднечу. Я бажаю удачі тобі у всьому.

Моя ніжна, лагідна і мила, я так люблю тебе. Твій дзвінкий голосок завжди радує мене. Доля подарувала мені королівський подарунок, і я дуже вдячний їй за це. Мені так легко і добре з тобою. Так хочеться стати твоїм ангелом-хранителем, і оберігати тебе все життя. Будь завжди щаслива, хай тобі щастить у всьому і завжди. Нехай життя твоє буде яскравою і квітучою. Я так сподіваюся на взаємність наших почуттів. Люблю, люблю і ще багато разів люблю тебе, моя єдина. Подаруй мені надію і ключик від свого серденька.

Найголовніше почуття в житті – це любов. Іноді не потрібно красивих слів, а вистачає тільки погляду, ніжно і ласкавого. Це любов з першого погляду, яка може тривати все життя. Так і я, зустрівши тебе вперше, полюбив так сильно, трепетно і ніжно, що жити без тебе вже просто не можу. Я вважаю хвилинки до нашої зустрічі, я тону в глибині твоїх гарних очей. Щастя в житті мені більше не треба, тому що щастя – це ти, моя хороша Я люблю тебе, і сподіваюся на взаємність. Ти для мене найкраща, що є на світі.

Сторінки: 1 2 3 4 5