Визнання в любові своїми словами коханому хлопчику

Мій улюблений, немає в цьому світі слів, які допоможуть мені розповісти про те, як сильно я люблю тебе. Мені здається, що я до кінця життя буду відчувати до тебе все те, що зараз відчуваю. Рідний, я ніколи не втомлюся говорити тобі, що в цьому житті мені потрібен тільки ти. Кожен раз, коли ми розлучаємося на якийсь період часу, то я просто божеволію. Я не сумніваюся в твоїх почуттях, я завжди довіряю тобі, тому не турбуюся. Впевнена, що і ти завжди довіряєш мені, тому що я намагаюся не розчаровувати тебе. Мій улюблений, я впевнена, що нас з тобою чекають найпрекрасніше і яскраве майбутнє, про яке ми з тобою мріємо. Нехай наша любов з кожним днем стає все міцнішою, а відносини се яскравіше. Нехай все в нашому житті буде саме так, як ми того хочемо. Я завжди буду говорити тобі про те, як сильно я люблю тебе. Повір, що ми будемо найщасливішими.

Мій рідний, я пам’ятаю день нашого знайомства. Мені здавалося, що він був тільки вчора, але, насправді, ми разом вже довгі роки. Але ці роки я можу назвати самими щасливими, найбільш радісними і позитивними. Щоранку ти радуєш мене сюрпризами, а якщо ти їдеш раніше за мене, то завжди залишаєш красиві записочки. Рідний мій, я навіть не знаю якими словами виразити всю мою любов до тебе, я не знаю, звідки знайти нові слова, тому що мені потрібно якось по-новому висловити мої почуття. Я просто хочу сказати, що в цьому світі може багато, але я все одно буду поруч, тому що коханих і дорогих людей не можна залишати. Ти в мене просто приголомшливий чоловік, самий досвідчений і неймовірно ніжний. Хай наші стосунки будуть з кожним днем ставати все міцніше, яскравіше і цікавіше. Я думаю, що нам є куди прагнути.

Іноді я прокидаюся раніше тебе, дивлюся на тебе і думаю про те, що мені просто неймовірно пощастило. Я мріяла про те, щоб мій чоловік був таким сильним, надійним і цілеспрямованим, як ти. І ось зараз я розумію, що правильно зробила кілька років тому, коли погодилася зустрічатися з тобою. Мій рідний, я дуже хочу, щоб ти знав, як сильно я люблю тебе. Ти не повинен сумніватися в моїх почуттях, тому що день у день вони стають все більш яскравими і міцними. Мені дуже важливо, щоб ти відчував те, з яким трепетом я ставлюся до наших відносин. Повір, що мені в цьому житті так багато не треба. Мені важливо, щоб ти був поруч зі мною, щоб ми ніколи не сумували з-за різних проблем. Вони завжди будуть в нашому житті, але ми повинні навчитися справлятися з ними. У нас все буде просто чудово, мій найкращий чоловік.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7