Визнання в любові своїми словами коханому хлопчику

Мій улюблений, немає в цьому світі слів, які допоможуть мені розповісти про те, як сильно я люблю тебе. Мені здається, що я до кінця життя буду відчувати до тебе все те, що зараз відчуваю. Рідний, я ніколи не втомлюся говорити тобі, що в цьому житті мені потрібен тільки ти. Кожен раз, коли ми розлучаємося на якийсь період часу, то я просто божеволію. Я не сумніваюся в твоїх почуттях, я завжди довіряю тобі, тому не турбуюся. Впевнена, що і ти завжди довіряєш мені, тому що я намагаюся не розчаровувати тебе. Мій улюблений, я впевнена, що нас з тобою чекають найпрекрасніше і яскраве майбутнє, про яке ми з тобою мріємо. Нехай наша любов з кожним днем стає все міцнішою, а відносини се яскравіше. Нехай все в нашому житті буде саме так, як ми того хочемо. Я завжди буду говорити тобі про те, як сильно я люблю тебе. Повір, що ми будемо найщасливішими.

Мій рідний, я пам’ятаю день нашого знайомства. Мені здавалося, що він був тільки вчора, але, насправді, ми разом вже довгі роки. Але ці роки я можу назвати самими щасливими, найбільш радісними і позитивними. Щоранку ти радуєш мене сюрпризами, а якщо ти їдеш раніше за мене, то завжди залишаєш красиві записочки. Рідний мій, я навіть не знаю якими словами виразити всю мою любов до тебе, я не знаю, звідки знайти нові слова, тому що мені потрібно якось по-новому висловити мої почуття. Я просто хочу сказати, що в цьому світі може багато, але я все одно буду поруч, тому що коханих і дорогих людей не можна залишати. Ти в мене просто приголомшливий чоловік, самий досвідчений і неймовірно ніжний. Хай наші стосунки будуть з кожним днем ставати все міцніше, яскравіше і цікавіше. Я думаю, що нам є куди прагнути.

Іноді я прокидаюся раніше тебе, дивлюся на тебе і думаю про те, що мені просто неймовірно пощастило. Я мріяла про те, щоб мій чоловік був таким сильним, надійним і цілеспрямованим, як ти. І ось зараз я розумію, що правильно зробила кілька років тому, коли погодилася зустрічатися з тобою. Мій рідний, я дуже хочу, щоб ти знав, як сильно я люблю тебе. Ти не повинен сумніватися в моїх почуттях, тому що день у день вони стають все більш яскравими і міцними. Мені дуже важливо, щоб ти відчував те, з яким трепетом я ставлюся до наших відносин. Повір, що мені в цьому житті так багато не треба. Мені важливо, щоб ти був поруч зі мною, щоб ми ніколи не сумували з-за різних проблем. Вони завжди будуть в нашому житті, але ми повинні навчитися справлятися з ними. У нас все буде просто чудово, мій найкращий чоловік.

Я готова кричати на весь світ про те, що я зустрічаюся з найкращим чоловіком у світі. Саме ти радуєш мене день у день, саме ти надаєш мені сил, коли здається, що гірше бути не може. Я ніколи не втомлюся дякувати цю життя за тебе, тому що ти – мій найкращий подарунок. Я завжди говорила в житті, що мені не щастить, що нічого не виходить. Але тут на горизонті з’явився ти, і все змінилося буквально за одну секунду. Я дуже хочу, щоб ти і далі продовжував так само радувати мене, а я в свою чергу зроблю все, щоб наші відносини міцнішали з кожним днем все більше і більше. У нас з тобою буде цікаве і насичене життя, тому що по-іншому ми жити не вміємо. Я дуже хочу, щоб ти був впевнений у тому, що заради нас я піду на все. Ти в мене просто неймовірний, ти у мене найкращий і позитивний хлопчик в цьому світі. Я тебе дуже люблю!

Мій рідний, я ніколи не втомлюся говорити тобі про те, як сильно я люблю тебе. Можливо, часом я соромлюся вимовляти ці сокровенні слова при людях, але повір, що при тобі мені хочеться тільки говорити і говорити. Я занадто сильно березі наше щастя, про яке ми так мріяли. Я хочу, щоб ніхто навіть і не подумав про те, щоб зруйнувати все те, що у нас є. Мій рідний, нехай наше з тобою життя буде яскравим і цікавим, нехай наша любов ніколи не згасає, а я вже заради цього зроблю все, що в моїх силах. Повір, що ніякі труднощі навіть не зможуть перешкодити нам. Рідний, я дуже сильно люблю тебе, я мрію про те, щоб прожити все своє життя поруч з тобою, тому що тільки з тобою мені спокійно. Ти вмієш порадувати мене, надати мені сил. А я буду завжди ділитися з тобою своєю любов’ю. Ніколи не сумнівайся в мені. Я люблю тебе!

Ще не так давно я навіть не могла уявити, що поруч зі мною буде такий приголомшливий чоловік, як ти. Я можу годинами говорити тобі про те, які почуття у мене пов’язані з тобою, але сьогодні я хочу сказати тільки те, що дуже сильно люблю тебе. Я ніколи не вірила в любов, але тут у моєму житті з’явився ти, і все ніби відразу стало на свої місця. Мій рідний, повір, що наша любов буде зігрівати тебе завжди, та й мене теж. Заради цього я ніколи не втомлюся працювати над нашими стосунками, тому що мені хочеться, щоб вони ставали все яскравіше і міцніше. Мій коханий, ще ніколи мені не було так комфортно і приємно з ким-то. Саме тому мені так не хочеться втратити нашу любов, наше щастя і все те, що ми з тобою створили. Нехай все у нас буде так, як ми того хочемо. Ти в мене найкращий, мій рідний. Повір, що моя любов ніколи не вичерпається до тебе.

Ще кілька років тому я навіть і подумати не могла, що моє життя так зміниться, причому в кращу сторону. Я зустріла тебе і зрозуміла, що життя починає налагоджуватися. Мені більше нічого не потрібно, тому що саме з тобою я знайшла щастя, любов і турботу. Я відчула, що я можу бути комусь потрібна, я зрозуміла, що більше ніякі страхи не турбувати мене. Рідний мій, я вже не знаю, з допомогою яких слів мені потрібно висловити свою любов до тебе. Я ніколи не втомлюся дякувати долі за ту нашу зустріч, тому що саме вона змінила наше з тобою життя. Рідний мій, я дуже хочу сказати тобі, що в цьому житті ми зможемо перейти всі, тому що разом нам нічого не страшно. Я дуже сильно люблю тебе, я хвилююсь, коли тебе немає поруч. Ти в мене найкращий, самий рідний і улюблений. Нехай нас чекає радісне і щасливе майбутнє.

Поруч зі мною найкращий чоловік на світі, який робить усе, щоб я відчувала себе найщасливішою. Мій коханий, я так думаю, що мені не вистачить слів для того, щоб висловити свою любов, щоб розповісти тобі почуття, які живуть у моєму серці. Коханий, я дуже хочу, щоб наші відносини міцнішали з кожним днем, щоб ти був впевнений в мені і моїй любові. Я ніколи не втомлюся говорити про те, що люблю тебе, що пишаюся тобою, що переживаю за тебе. Рідний мій, поруч з тобою я завжди знаходжу сили для того, щоб долати труднощі, щоб розвивати наші відносини. Я дуже хочу, щоб твоя посмішка завжди радувала мене. Я дуже люблю тебе, я зроблю все, щоб кожен наш день був цікавим, щоб ми раділи кожній можливості бути щасливими. Так, часом буває важко, але ми вистоїмо все. Я дуже щаслива з тобою, мій улюблений.

Коханий мій, я думаю, що ти і так чудово знаєш, що я люблю тебе більше всіх на цьому світі. Я ніколи не думала, що можливо любити так, як я люблю тебе. Рідний, наші стосунки почалися в той період, коли ми обидва думали, що кохання просто не існує. У нас не було настрою, і саме це нас і зблизило. А зараз я просто не можу натішитися тим, що тоді прийняла правильне рішення. Я ніколи не втомлююся говорити про те, що наше з тобою життя – вона унікальна. Ми завжди підтримуємо один одного, ми не втомлюємося визнаватися в любові. Мені важливо, щоб ти відчував трепет, який виходить з мене. Повір, що я ціную наші відносини, тому намагаюся заради них. Мій рідний, нас чекає щасливе майбутнє, тому що ми до нього прагнемо. І все у нас так і буде, так що переживати нам не було за що. Я дуже сильно люблю тебе, мій найкращий чоловік.

Кілька років тому я всерйоз задумалася над тим, що ж мене чекає далі. Я була впевнена, що не зможу знайти свою половинку, бо не вмію будувати відносини. Але саме в цей момент у моєму житті з’явився ти, і я поглянула на світ по-іншому. Я хочу сказати, що в моєму серці більше немає місця ні для кого, тому що ти зайняв усе це місце. Я дуже хочу, щоб так було завжди, тому що своє життя без тебе я вже не уявляю. Але при цьому розумію, що своє серце я хочу подарувати нашим діточкам. Що може бути кращого цього? Я мріяла про дітей від свого улюбленого хлопчика, і ось зараз ти є в моєму житті. Я впевнена, що наше майбутнє буде цікавим, буде особливим, тому що ми його створюємо саме так, як хочемо самі. Я дякую долі за те, що ти кілька років тому запропонував мені зустрічатися, тому що я не знаю, як би жила без тебе.

Мій рідний хлопчик, от дивлюся я на тебе й не розумію, як мені дісталося таке щастя. Мені здавалося, що наші стосунки далеко не зайдуть, тому що я несерйозно ставилася. Але всього через кілька днів я зрозуміла, що серйозніше цього не може бути нічого. Ти подарував мені щастя, подарував мені любов, ти оточив мене неймовірною турботою, і тільки тоді я зрозуміла, що все у нас буде круто. Я дуже хочу, щоб ти завжди був упевнений в мені, в моїх почуттях, тому що вони просто безмежні. Я ніколи не втомлюся говорити, що ти зміг підкорити моє серце, щоб ти змусив мене переглянути мої погляди на життя. Тільки зараз я відчуваю себе по-справжньому щасливою, і все це лише завдяки тобі. Мій рідний, я дуже люблю тебе, дуже хочу, щоб у нас все було просто чудово. Ніколи не сумнівайся в мені, тому що я заради тебе готова на все.

Хлопчик мій, ти вже звик до того, що я постійно телефоную тобі чи пишу повідомлення, щоб сказати, що я дуже сильно люблю тебе. При цьому я просто забуваю про те, що ти можеш бути зайнятий. Рідний мій, просто я до сих пір не можу звикнути до того, що я знайшла своє щастя в особі тебе. Мені дуже хочеться, щоб ти ніколи не сумнівався в тому, що заради тебе я піду на все. Мені хочеться, щоб твої очі завжди сяяли від щастя, щоб ти відчував мою любов, мої трепетні почуття до тебе. У нашому житті буде багато різних моментів, багато з яких будуть не зовсім радісними, але повір, що вони теж необхідні. Ми продемонструємо світові, що нам нічого не страшно. Ми зможемо подолати будь-яку проблему, тому що разом нам нічого не страшно. Я дуже сильно люблю тебе, мій рідний хлопчик. Давай будемо продовжувати далі насолоджуватися нашим щастям.

Мій рідний і улюблений хлопчик, ось вже який рік поспіль ми з тобою приводимо до висновку, що любов є. Особисто для мене це поняття було під великим питанням, а зараз я розумію, що поруч з такою чудовою людиною по-іншому бути не може. Мені хочеться в черговий раз сказати тобі про те, що я люблю тебе так сильно, що слів просто не вистачає для того, щоб описати все це. Мені просто потрібно прокричати всьому світу, що я не можу уявити своє життя без тебе. Саме тоді я заспокоюся. Рідний мій, немає в цьому світі другого такого, як ти. І саме тому я ніколи не втомлюся дякувати цю долю за те, що подарувала мені можливість провести своє життя з такою чудовою людиною. Мені в цьому житті більше нічого не страшно, тому що ти у мене самий надійний. Нехай наша любов ніколи не згасне. Ти в мене самий крутий.

Поруч зі мною знаходиться самий неймовірний людина, заради якого мені хочеться мінятися в кращу сторону, заради якого я віддам своє життя, заради якого я зможу піти на найстрашніші подвиги. Мій рідний, все це відноситься до тебе, тому що саме ти робиш моє життя яскравою і неповторною, саме ти надаєш мені сил. Я дуже хочу в черговий раз сказати про те, що я люблю тебе до самого останнього подиху. Я люблю тебе кожною своєю клітинкою, так і кожну твою клітинку теж люблю. Мені не вистачить життя, щоб розповісти світу про те, як мені пощастило з тобою. Нехай не все у нас в житті так, як ми того хочемо, але найголовніше те, що ми є один у одного. Я бажаю нам не розгубити цю любов, не втратити це щастя. Я зроблю все для цього, мій рідний. Знай, що мої почуття до тебе самі яскраві і теплі, і нічого не зможе погасити їх. Я люблю тебе!

Для щастя людині потрібно, щоб поруч з ним був близький і рідний чоловічок, з якою йому буде комфортно і спокійно. От у мене є така рідна душа в особі мого неповторного хлопчика, якого я люблю всією своєю душею і всім своїм серцем. Мій рідний, мені ніколи не буде достатньо часу, проведеного з тобою. Мені весь час хочеться радувати тебе, хочеться дивувати тебе, хочеться дарувати тобі сюрпризи. Я ніколи не перестану вдосконалюватись заради тебе. Я ще ніколи так не любила готувати. Мені не було кого дивувати, а зараз я просто не можу дочекатися того моменту, коли ти спробуєш моє чергове блюдо. Ось саме це і є любов. Нехай вся наша життя буде незабутньою, яскравою і цікавою. Нехай кожна хвилина, яку ми проведемо разом, буде для нас запам’ятовується. Повір, що у нас все буде чудово.

Ніколи не забуду день нашого знайомства. Незважаючи на те, що це було дуже смішно, я все одно вже тоді зрозуміла, що ми з тобою будемо разом. Інтуїція мені підказала, що я знайшла людину, заради якого я захочу змінитися. Зараз я розумію, що інтуїція мене не підвела, за що я їй вдячна. Мій рідний, я хочу сказати тобі спасибі за те, що ти з’явився в моєму житті, за те, що ти допоміг мені справитися з усіма моїми проблемами і питаннями. Повір, що наше подальше життя буде не менш яскравою і цікавою, ніж зараз. Просто давай будемо триматися за руки, будемо підтримувати один одного, бо разом ми зможемо подолати всі труднощі та негаразди. Нам не потрібно жити в розкоші, тому що найбільша розкіш для нас – це сім’я, а не щось матеріальне. І нехай так буде завжди. Нехай родина для нас буде на першому місці, рідний.

Мій хлопчик, я просто не можу передати словами все те, що відбувається в моїй душі. Кожен раз, коли я думаю про тебе, то моє серце починає битися частіше, кожен раз, коли я засинаю з думками про тебе. Те саме ти приходиш до мене у сні. Я хочу бути поруч з тобою кожну хвилину, я хочу завжди відчувати тебе поруч зі мною, я хочу розділяти і сумні, і радісні моменти разом з тобою. Коханий, мені неймовірно пощастило з тобою, тому я зроблю все, щоб наші відносини розвивалися, щоб ми ніколи не втомлювалися один від одного. Повір, що все в моїх силах, тому що я нічого не пошкодую для нашого майбутнього. Я впевнена, що ти вважаєш так само. Мій коханий, хай ніякі тривоги не завадять нам насолоджуватися кожною миттю нашого життя. Я дуже сильно люблю тебе! Нехай наше щастя буде довгим, мій рідний хлопчик. Я готова на все заради тебе.

Я завжди прагнула до того, щоб створити сім’ю, щоб побудувати найміцніші стосунки. Для мене було важливо стати гарною дружиною, тому я працювала над собою, але в один момент я зрозуміла, що все це залежить від чоловіка. Мені не щастило до того моменту, поки я не зустріла тебе. Я зрозуміла, що мені хочеться ставати краще, тому що я повинна відповідати тебе. До того ж я завжди відчуваю твою любов до мене, я завжди отримую від тебе неймовірні компліменти. Саме чоловік може зробити все, щоб жінка хотіла стати краще. Мій рідний, поруч з тобою все стає настільки красивим, що мені навіть не віриться, що в інший час весь світ виглядає по-іншому. Я дуже хочу, щоб так було завжди. Для мене кожен день, проведений з тобою, унікальний. Ти знаєш, як можна мене порадувати, знаєш, як можна надати мені сил. Ти в мене просто кращий.

Поруч зі мною знаходиться самий чудовий чоловік, який робить все, щоб я завжди відчувала себе в безпеці. Мені важливо, щоб так було завжди. Я відчуваю себе під захистом, відчуваю себе впевненою, тому що мій чоловік дає мені бути слабкою. Коханий мій, в цьому світі може статися все, що завгодно, але моя любов до тебе ніколи не випарується. В моєму серці вже просто не залишилося місця для чогось іншого, бо все серце заповнене любов’ю до тебе. Я дуже хочу, щоб наші відносини розвивалися з кожним днем все більше і більше. Для мене важливо, щоб наша любов міцніла і додавала нам сил. Так, часом нам буває дуже важко, але ми є один у одного, а це вже багато чого варте. Нехай все буде в нас з тобою добре, а для цього нам потрібно буде постаратися. Але повір, що поруч з тобою мені нічого не страшно, і я готова піти на все.

Ніколи не думала, що когось можна любити так сильно, як я люблю тебе. Іноді мені здається, що я просто дихати не можу, тому що мене переповнюють почуття до тебе. Я дуже хочу, щоб ці відчуття збереглися на довгі роки. Мій рідний, я дуже сильно люблю тебе! Ти подарував мені радість, щастя і любов. Ти оточив мене турботою, про яку я так давно мріяла. Мені не вистачало ось таких відчуттів, тому що в моєму житті їх просто не було, а зараз їх настільки багато, що я можу просто поділитися з ким-небудь. Мій коханий, я дуже хочу, щоб ти завжди був упевнений в тому, що я роблю все, щоб наші відносини розвивалися, а не стояли на місці. Нас чекає цікаве і яскраве майбутнє, тому що ми зробимо все для цього. Рідний мій, нехай в житті нашої буде все так, як ми хочемо. Нехай любов нас зігріває, а всі наші мрії виконуються. Люблю!