Красиві визнання хлопчикові своїми словами

Коханий мій хлопчик, мій малюк, мій юний ангел! Я покохала тебе з першої нашої зустрічі, з першого погляду, з першої посмішки і з першого твого слова! Коли ти заговорив зі мною, я потрапила у казку, перед очима яскравими барвами заграла веселка, твій чарівний голос, заворожив мене раз і назавжди. Я забула про все на світі, куди йшла, навіщо і для чого. Я бачила лише тебе, я чула твій голос, і весь світ навколо перетворився на одну людину – тебе! По сей день, я літаю в хмарах, я відчуваю невідомої сили приплив ніжності і любові, турботи і ласки, я щаслива завдяки тобі, мій милий! Коли ти зі мною поруч, сонечко, у мене перехоплює подих, завмирає серце і в грудях стає, як-то неймовірно по-особливому затишно і тепло! Я хочу постійно відчувати це тепло поруч, воно так мені треба! Я люблю тебе, рідний! Ти самий чудовий хлопчик, якого я зустрічала в своєму житті!

Сенс в тому, що я тобі зараз скажу? А сенс дуже великий, він вселенських розмірів, сенс усього мого життя, мого існування, мого майбутнього. Це ти, мій хлопчик, мій дорогий і улюблений у світі людина. Я шалено щаслива, дізнатися тебе, адже не кожному з нас дано відчути все те, що мені подарувала моя любов до тебе, не кожен день зустрічаєш людину, якій готовий присвятити визнання в любові. Буває, не вистачає цілого життя, щоб знайти свою любов, свою рідну людину, споріднену душу. А я зустріла тебе, мій малюк. На початку життя. Ми так молоді з тобою, так чисті, що любов не змогла пройти повз, не дивлячись на нас, не змогла залишитися байдужою до нашим юним серцям! І я дуже дорожу цим почуттям, мій улюблений хлопчик, дарую тобі своє визнання, слова любові і дуже сподіваюся на взаємність. Я думаю, що коли ти запитаєш своє серце, воно тобі підкаже правду, адже серце, ніколи не обманює!

Серце наповнюється радістю, а по тілу розливається приємна теплота, коли я думаю про тебе, моє сонечко, мій хлопчик, моя радість! А думаю я зараз тільки про тебе, інші думки вперто не хочуть відвідувати мою голову, весь простір мислиме і не мислиме, займаєш ти, мій рідний. Всі мою увагу поглинаєш ти, тільки ти один існуєш для мене. Ти – моя всесвіт, ти мій світ, ти мій чоловік. Так відчуває моє серце, так відчуваю я і сподіваюся, що ти мій дорогий, відчуваєш мою любов, тому що її неможливо не відчувати. Вона проривається крізь мою свідомість, він рветься з мого серця, вона пульсує настільки голосно, що не дає мені можливості зайвий раз ковтнути повітря! Я щаслива, що зустріла тебе, мій хлопчик, адже без тебе я не знала, що таке любов, що таке життя, що таке щастя! Ти подарував мені найголовніше в житті почуття, яке безцінне! Я люблю тебе!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8