Красиві визнання хлопчикові своїми словами

Коханий мій хлопчик, мій малюк, мій юний ангел! Я покохала тебе з першої нашої зустрічі, з першого погляду, з першої посмішки і з першого твого слова! Коли ти заговорив зі мною, я потрапила у казку, перед очима яскравими барвами заграла веселка, твій чарівний голос, заворожив мене раз і назавжди. Я забула про все на світі, куди йшла, навіщо і для чого. Я бачила лише тебе, я чула твій голос, і весь світ навколо перетворився на одну людину – тебе! По сей день, я літаю в хмарах, я відчуваю невідомої сили приплив ніжності і любові, турботи і ласки, я щаслива завдяки тобі, мій милий! Коли ти зі мною поруч, сонечко, у мене перехоплює подих, завмирає серце і в грудях стає, як-то неймовірно по-особливому затишно і тепло! Я хочу постійно відчувати це тепло поруч, воно так мені треба! Я люблю тебе, рідний! Ти самий чудовий хлопчик, якого я зустрічала в своєму житті!

Сенс в тому, що я тобі зараз скажу? А сенс дуже великий, він вселенських розмірів, сенс усього мого життя, мого існування, мого майбутнього. Це ти, мій хлопчик, мій дорогий і улюблений у світі людина. Я шалено щаслива, дізнатися тебе, адже не кожному з нас дано відчути все те, що мені подарувала моя любов до тебе, не кожен день зустрічаєш людину, якій готовий присвятити визнання в любові. Буває, не вистачає цілого життя, щоб знайти свою любов, свою рідну людину, споріднену душу. А я зустріла тебе, мій малюк. На початку життя. Ми так молоді з тобою, так чисті, що любов не змогла пройти повз, не дивлячись на нас, не змогла залишитися байдужою до нашим юним серцям! І я дуже дорожу цим почуттям, мій улюблений хлопчик, дарую тобі своє визнання, слова любові і дуже сподіваюся на взаємність. Я думаю, що коли ти запитаєш своє серце, воно тобі підкаже правду, адже серце, ніколи не обманює!

Серце наповнюється радістю, а по тілу розливається приємна теплота, коли я думаю про тебе, моє сонечко, мій хлопчик, моя радість! А думаю я зараз тільки про тебе, інші думки вперто не хочуть відвідувати мою голову, весь простір мислиме і не мислиме, займаєш ти, мій рідний. Всі мою увагу поглинаєш ти, тільки ти один існуєш для мене. Ти – моя всесвіт, ти мій світ, ти мій чоловік. Так відчуває моє серце, так відчуваю я і сподіваюся, що ти мій дорогий, відчуваєш мою любов, тому що її неможливо не відчувати. Вона проривається крізь мою свідомість, він рветься з мого серця, вона пульсує настільки голосно, що не дає мені можливості зайвий раз ковтнути повітря! Я щаслива, що зустріла тебе, мій хлопчик, адже без тебе я не знала, що таке любов, що таке життя, що таке щастя! Ти подарував мені найголовніше в житті почуття, яке безцінне! Я люблю тебе!

Сьогодні мені приснився дивно прекрасний сон. Ми йшли з тобою по чарівному парку, тримаючись за руки, а навколо літали маленькі янголята, чарівні атракціони навколо, закликали до себе покататися і пізнати їхні чари. Літали неймовірно красиві метелики, і в повітрі пахло ваніллю. Алея, по якій ми йшли, було всипане зірками, казкова атмосфера парку, настільки захоплювала, що здавалося, щастя було десь зовсім поруч. Я прокинулася. І явно відчула, що сон не такий вже й сон. Наяву я відчуваю теж саме. Я закохана! Я щаслива! Я потрапила в казку! З тобою мій хлопчик, тільки з тобою я зрозуміла, що дива трапляються і що магія існує. Все, що я бачила уві сні, відбувається зі мною наяву! З тобою! Я люблю тебе, мій ангел, я люблю тебе, мій чарівник, я люблю тебе, моє диво! З тих пір, як ми з тобою познайомилися, я вірю в чудеса!

Милий мій хлопчик, милий мій чоловік! Я хочу на весь світ кричати, як я люблю тебе, як я щаслива, що ти з’явився в моєму житті і перетворив її в казку! Люблю тією любов’ю, яка своїм полум’ям освітлює наше життя, веде за собою і зігріває душу. Ти мені дуже дорогий! Ти як яскрава зірочка серед нічного, похмурого неба, висвітлюєш собою все навколо, подаєш надії на світле майбутнє. Коли ти поруч, мені стає гаряче серце, своїм поглядом ти даруєш мені шалене почуття щастя, твої слова обпалюють душу мені. Я весь час хочу бути з тобою, я відчуваю в цьому необхідність, навіть можна сказати залежність, приємну, солодку залежність. Думки про тебе вросли в мій мозок, прокидаюся і засинаю з твоїм образом перед очима, і уві сні теж ти. Тільки ти, мій хлопчик потрібен мені! Я люблю тебе! Спасибі тобі, що ти є!

Дорогий мій чоловік, милий мій хлопчик! Як же довго я тебе чекала, як буває, стоїш на зупинці, повз миготять сторонні особи, які проходять перехожі, знайомі і чужі люди. Стоїш і чекаєш. І ні однієї рідної і близької особи. Все мимо. Стає холодно і не затишно, все більше хочеться тепла. Настає момент, коли очікування затягується занадто довго, і ти відчуваєш себе самотньою і нещасною людиною на світі. І тут йде він. Автобус. Потрібний тобі номер. І ти заходиш в світлий, яскравий, теплий і затишний автобус і розумієш, що ось воно щастя, ось воно довгоочікуване чудо, якого ти так чекав, який везе тебе додому. Приблизно таке відчуття виникло у мене, коли я тебе зустріла, мій хлопчик. Я відразу відчула неймовірне тепло і спорідненість душ. Я закохалася в тебе з першого погляду! Я не хочу розставань і очікувань, я хочу бути поруч завжди. Люблю тебе, малюк!

Коли моя душа втомилася чекати, коли моє серце перестало здригатися від хвилювання, коли виснажливі пошуки щастя покинули мою свідомість, я зустріла тебе, мій хлопчик. Як ніби мені протягнули гарячий і ароматний кави в мороз, посеред засніженого пустиря, наче мені дали напитися крижаної, джерельної води, серед розпеченій полум’ям сонця пустелі. Ти вселив у мене надію, яку я давно втратила, ти змусив мене повірити в чудо, про яке я з самого дитинства не згадувала. Ти подарував мені любов, про яку я читала тільки в книгах і вже думала, що її не існує зовсім. З нашою зустріччю на мене обрушилося неймовірне щастя, море ніжності, бажання піклується, бажання жити для когось, мріяти про майбутнє, – все це завдяки тобі, мій ангел. Ти втілення всіх моїх найзаповітніших бажань і я хочу зізнатися тобі в любові, щоб не втрачати ні хвилини щастя, щоб поділитися з тобою цим почуттям і розділити його навпіл!

Ніколи не думала, що можна, все, що тобі потрібно для щастя і душевної гармонії, знайти в одній людині. Коли я тебе зустріла, я не змогла не відчути якесь особливе, ні на що не схоже відчуття, таке тепле і рідне, відчуття неймовірного комфорту всіх моїх думок, наче пазли, які до цього недбало валялися в забутій коробці, хтось взяв і акуратно склав у картинку, яскраву і красиву. Знайомство з тобою, мій хлопчик, перевернуло мою свідомість, відбулася переоцінка цінностей і я зрозуміла, чого я хочу і чого я підсвідомо прагнула все життя. Ти розставив всі крапки, всі коми і дав сюжет нашому з тобою роману. Я зізнаюся тобі в любові, мій рідний, абсолютно усвідомлено, зваживши кожен грам своїх почуттів. Моє серце б’ється для тебе одного, для тебе я тобою дихаю і живу. Я люблю тебе, мій хлопчик!

Сонечко моє ясне і золотисте, ти увійшов в моє життя дуже несподівано, я навіть подумати не могла що просте знайомство і в подальшому спілкування з тобою, зможе перерости в щось більше. Зможе перегорнути сторінку чарівної книги, яку я готова читати всю свою життя, відкривати і знову читати, читати і читати, нескінченно і кожен раз знаходити в ній щось нове і цікаве. Зайченя, ти найрідніша і дорога для мене людина у всьому світі! Секунди, хвилини, години, тижні, місяці проведені з тобою для мене перетворилися в рай! І я тебе нікому ніколи не віддам! З твоєю появою моє життя наповнилося змістом, і я змогла відчути, наскільки це необхідно для мене – усвідомлювати, що на цій планеті Землі є ти, і наскільки це важливо для мене – жити для тебе, для тебе одного! Люблю тебе, мій малюк! Я буду вічно дякувати всесвіт за те, що вона подарувала мені тебе!

Ти мій світлий промінчик, сонячний мій, красень, коханий, дорогий, ласкавий, ніжний і незвичайний хлопчик. Я люблю дивитися на твої руки, люблю твої бездонні очі, твоє обличчя, ти божественний, незрівнянний, найгеніальніший і самий чудовий. Для мене ти ніжніше хмар, тепліше сонця, мені хочеться проїжджаючи по місту написати на всіх стінах, як я тебе люблю і який ти хороший. Ти простягнув мені на долонях своє чисте серце, а натомість я дарую тобі своє. Тепер я найщасливіша дівчина на світі. У мене є ти, твоя любов, і неважливо де ти знаходишся, поруч нас розділяє відстань, у мене є твоє серце. Воно зігріває мою душу і додає мені впевненості у завтрашньому дні, надає сенс існування, додає мені сил і енергії. Хлопчик мій, я хочу подарувати тобі слова любові, слова визнання, які рвуться назовні і вимагають якогось виходу. Їх неможливо тримати в собі, вони занадто гарні, для того, щоб знаходитися всередині мене в самоті. Я люблю тебе, мій хлопчик, мій дорогий і рідний чоловічок!

Згадуючи нашу першу зустріч з тобою, мій хлопчик, мені стає неймовірно тепло і солодко на душі. Ця зустріч така зворушлива, ця твоя збентежена усмішка, сором’язливий, але небайдужий погляд, невиразну відповідь на мій безглуздий питання і надія на продовження розмови з обох сторін. Як ти, немов заворожений дивився на мене, як ти щиро радів нашому знайомству і чіплявся за кожне слово, щоб продовжити наше знайомство. Ти такий зворушливий і милий, що простими словами не передати. Це потрібно тільки відчувати, і я завжди відчуваю, коли подумки повертаюся в той день, чарівний день нашого знайомства. Мене накриває хвилею тепла і неймовірного відчуття ніжності. Люблю тебе, мій хлопчик, мій солодкий малюк, моє щастя, моя надія і моя опора! Ти для мене багато значиш і дякую тобі за то, що ти робиш для мене і наших відносин! Люблю тебе!

Можна багато роздумувати з приводу сенсу життя, її цінностей, її лабіринтів, але все йде до одного. Все життя крутиться навколо любові, без неї немає ні сенсу, ні цінностей. Не дарма про неї написано чимало книг, знято неймовірну кількість фільмів, про неї базікають молоді дівчата, пліткують на лавочках сусідські бабусі, всі кому не лінь говорять про любов. Так як, вона головна складовою нашого життя. Без неї порожньо і прісно, самотньо й сумно, темно і сумно. І мені пощастило пізнати її з тобою, мій милий хлопчик. Я в захваті від відчуттів, від того, що я відчуваю, як любов багатогранна у своїх проявах, як багато вона може дати, простий закоханої дівчини. І все це безмірне щастя, дісталося мені, завдяки тобі, мій ясний промінчик, моє сонечко, моя радість! Я люблю тебе! Я молюся, щоб ці солодкі миті тривали, як можна довше саме з тобою! Ти мені потрібен, малюк!

Якщо б я могла чарівним чином потрапити всередину твоєї душі, я б розмалювала її яскравими фарбами, посіяла б у ній незвичайної краси квіти, які б видавали аромат любові. Розвела б там найкрасивіших метеликів, які кружляли в твоїй душі вічно, завела б парочку райських пташенят, які б звили в тебе в душі гніздо затишку і кожен день радували тебе чарівною трелью. Ще б я збудувала б там чудовий, казковий парк, де ми з тобою неодмінно кожен вечір, каталися на чарівній гойдалки, яка виконує бажання тих, хто на ній катається. Всі ці мрії у мене пов’язані з тобою, мій улюблений хлопчик, саме так я відчуваю любов до тебе і хотіла б поділитися своїми відчуттями з тобою. Я хочу розділити з тобою все життя, все, що нам призначено долею, всі радощі і печалі. Люблю тебе, мій хороший!

Коли ти перший раз на мене глянув, мій хороший, мій золотий, мій улюблений хлопчик, я хочу тобі зізнатися, що раніше таких поглядів я не зустрічала. Твій погляд, він такий, він такий неймовірно і шалено пронизливий, що змушує зупинитися і все навколо тебе. Він зачарував моя свідомість, заворожив усі мої думки, які існували до зустрічі з твоїми очима. Ти знайшов мене з натовпу, ти виділив мене з сотні, ти подарував мені свою увагу. І зробив мене щасливою. В одну мить. Я і не встигла усвідомити, схаменулася тільки тоді, коли ти до мене звернувся. І тоді я зовсім пропала. Цей голос, він просто створений для мого слуху, коли ти говорив, на твоєму мовою танцював ангел, моя свідомість зовсім відключилася. Я закохалася. Немає. Я полюбила. Полюбила так відчайдушно, так глибоко і так довгоочікуваним. Люблю. Люблю. Люблю. І немає нічого важливіше любові до тебе, мій хлопчик.

Коли я дарувала тобі взаємний погляд, я і подумати не могла, що це початок нашого роману, початок нашої казки, початок нашої божевільної любові. Симпатичний, дотепний, веселий хлопчина, чому б не поспілкуватися, подумала я. Але моє серце подумало зовсім інакше. Воно встрепенулось, захвилювалося і почало битися, немов йому виділили певну кількість стукотів, які потрібно використовувати у визначений термін, і іншого шансу не буде, інакше воно зупиниться. Тоді я не надала цьому особливого значення, але потім, все-таки звернула увагу, тому що, битися моє серце, як божевільне, не перестало ні тоді, коли ми розпрощалися, ні тоді, коли я приїхала додому, ні на наступний день, ні на наступну ніч. До твого першого телефонного дзвінка я жила в ритмі енергетичного припливу. Я закохалася. Я закохалася в прекрасного хлопчика на планеті! Я щаслива! Я люблю тебе, милий!

Ось і настав момент того самого щасливої миті, коли я тобі довірю найпотаємніше, заповітне, найдорожче, що у мене є на сьогоднішній день в моїй душі. Це слова. Слова любові, слова щастя, слова від яких моя душа розгортається з солодким стогоном, слова, які оселилися в моїй душі з того моменту, як ми познайомилися. Я відразу визначилася, в ту ж секунду. Моя інтуїція мене ніколи не підводить, я можу сміливо на неї розраховувати, плюс, мені подарувало моє серце підказку, воно прискорено забилося, і йому було складно зупинитися, навіть коли тебе не було поруч зі мною. Ти мене поглинув. Ти викрав мій спокій, сон і увагу. Всі думки про тебе, і мені доставляють вони немислиме задоволення, я в ейфорії, я щаслива! Я дарую тобі визнання в любові, слова, які просто так ніколи не звучали з моїх вуст, тільки для тебе одного я їх зберігала, для тебе берегла. Люблю тебе, мій хлопчик, мій дорогий чоловік!

Коли я познайомилася з тобою, мій дорогий хлопчик, я немов потрапила в чарівний, казковий ліс, де повітря випромінює атмосферу чарівництва і чудес, де літають чарівні ельфи, де живе добра фея, яка виконує мрії та бажання. У цьому лісі пурхають незвичайної краси метелики, переливаються між собою прекрасні пісні райських птахів, там вдень світить всіма барвами веселки, а вночі мерехтять яскравим сяйвом зірки. Це дивовижне відчуття не покидає мене з того дня зустрічі, я реально в казці, я стаю щасливішою все більше з кожним днем, з кожним твоїм поглядом, з кожним твоїм словом, з кожним твоїм дотиком. Я хочу запросити тебе в цей ліс і гуляти там чарівними стежками, гуляти під місяцем, пити джерельну воду з твоїх рук і загадати феї бажання. Хоча… Моє бажання вже здійснилося! Я люблю тебе мій ангел! Більшого мені не треба.

У мене є мрія. Мати свій будинок, своє затишне місце проживання, мій світ, моє сімейне гніздечко. Так ось, хочу помріяти далі. У цьому будинку, будуть складені стіни з цегли вірності, в кожен з них буде вкладена віра. Вікна в цьому будинку будуть створені з скла щастя, яке ніколи не розіб’ється і буде завжди чистим і прозорим. Двері в будинок буде зроблена з міцного дерева, на якому вилося не одне гніздо, яке назавжди відганяє від себе зло, заздрість і недругів. Дах буде дуже міцна, її основа буде опора і довіру, вона захистить від будь-якої негоди, негоди і небезпеки. Цей щасливий будинок буде побудований твоїми руками, мій улюблений. Тільки тебе я хочу бачити в ролі творця, самого головного притулку нашої любові. Хлопчик мій, хоч ти й молодий, я впевнена, що лише тобі під силу моє бажання, ніхто інший не впоратися. А самий головний матеріал, фундамент для нашого будинку, це любов. Моя до тебе любов, мій рідний!

Коханий мій, світлий і чистий хлопчик, твоя душа настільки молода і хрустальна, що я хвилююся кожен раз, коли збираюся сказати тобі слова любові. Щоб випадково не забруднити твою прозору душу, якимось словом, що яким-небудь дією. Я хочу потрапити з тобою на безлюдний острів, щоб ні одна жива душа не торкнулася твоєї душі, твого серця і твоєї свідомості. Я хочу, як можна довше зберегти твою чистоту, твою крихкість, твою ніжність. Я хочу з тобою купатися в океані любові, гуляти по берегах бажань, дивитися на хмари надії і мріяти про майбутнє. Я так люблю тебе, що просто не хочу ділити тебе ні з ким, хочу берегти наше щастя тихо, адже щастя любить тишу. І тільки наодинці, тільки один на один я тобі наважуся сказати слова кохання, ці довгоочікувані слова, які не можу вже фізично тримати в собі. Я люблю тебе, мій малюк, мій ніжний хлопчик, моє щастя!

Ці рядки, ці слова зародилися в мені зовсім недавно, зовсім трохи часу тому, я навіть не могла думати, що здатна на такі почуття. Причиною того, наша зустріч, наше незвичайне знайомство, яке перевернуло все моє життя. Я побачила тебе, такого гарного, такого милого, такого рідного. Хлопчик мій, твої очі звели мене з розуму, твої губи зачарували мене, а коли ти заговорив зі мною, я полетіла в безодню ейфорії, я просто обімліла. Адже твій голос я чула уві сні, і не один раз. Я знаю його тембр, я впізнала б його серед тисячі голосів. Наяву він виявився ще волшебней, ще бархатней, ще приємніше. Ти такий чистий, ти такий світлий, від тебе походить неймовірне відчуття теплоти й добра. В тебе неможливо не закохатися, тобою неможливо не милуватися, ти створений для доставляння естетичного задоволення, ти – Бог. Я люблю тебе!

Я знала тебе раніше, я можу з повною упевненістю сказати, що зустрічала тебе раніше, в минулому житті, просто я втратила тебе, ми любили один одного, дуже сильно, шалено і відчайдушно, але потім щось сталося. Я не пам’ятаю що саме, але якесь важке обставина розлучило нас, то це була війна, то лихо, то смерть. Але ми розлучилися не своєї волі. Ми були щасливі, наша любов була настільки гучна, що вона не могла ось так обірватися. Я зустріла тебе в цьому житті. Я впізнала тебе відразу, я відчула тебе усіма куточками серця, всіма фібрами душі, всіма частинами тіла. Нарешті, милий мій хлопчик, ти повернувся, ти поруч, ти зі мною. Як я знудьгувалася по тобі, моя душа, мій рідний чоловік. Тепер я тебе нікуди не відпущу, нікому не віддам, і якщо ти помреш, я помру разом з тобою. Вдруге такої втрати я не перенесу. Люблю тебе, мій милий.