Визнання коханому хлопчику своїми словами – тексти побажань

Мій хлопчик, мій рідний, я досі не можу повірити в те, ми з тобою змогли побудувати такі міцні і міцні стосунки. Я досі щоранку прокидаюся з думкою, що треба якось тебе здивувати, адже я так боялася того, що через якийсь час мені вже не цікаво буде щось нове вигадувати. Але ти мене оточуєш такою турботою і такою любов’ю, що я просто не можу залишатися осторонь. Мій рідний, я хочу сказати тобі спасибі за все те, що ти робиш для мене. Повір, що це найбільша нагорода – бути поруч з тобою, будувати з тобою сім’ю. Я впевнена, що наше з тобою життя буде цікавим, тому що ми постійно працюємо над нашими відносинами. Рідний мій, повір, що мого кохання вистачить на всю нашу життя, так що нам просто нема про що думати. У нас все буде просто чудово, тому що іншого результату подій бути не може.

Мій рідний і улюблений, я не можу тримати в собі всі свої почуття. Мені хочеться постійно кричати про те, як сильно я люблю тебе. Мені хочеться повторювати знову і знову, що ми з тобою створені один для одного. З кожним днем я все більше і більше закохуюсь у тебе. Я відчуваю, що моя любов стає ще більш чуттєвою. Варто мені тільки подумати про тебе, як настрій відразу піднімається. Я вірю, що саме в цьому і полягає любов, тому ми з тобою все робимо правильно. Рідний мій, я дуже хочу, щоб наші відносини ніколи не доставляли нам незручностей. Я вірю, що нас з тобою чекає світле майбутнє, тому що ми заслужили цього. Ми дуже довго йшли до того, щоб побудувати такі красиві і міцні відносини, так і майбутнє у нас буде відповідне. Я люблю тебе, мій неймовірний чоловік. Не сумнівайся в тому, що все буде круто.

Для мене немає більшої радості, ніж прокидатися поряд з тобою. Ввечері, коли ми лягаємо спати, то я почуттю себе найщасливішою на світі, бо мене оберігає мій коханий чоловік. Рідний мій, я вже не знаю, за допомогою яких слів мені можна висловити мою любов до тебе. Мені здається, що всі слова і словосполучення я вже вимовила, але в моїй душі з кожним днем стає все більше любові і трепету, тому я хочу знову і знову говорити тобі. Як сильно я люблю тебе. Рідний мій, я бачу, як ти намагаєшся заради нас двох, я бачу, як багато ти працюєш, щоб створити умови для комфортного життя. Але повір, що і я в свою чергу все роблю для цього, тому що хочу бачити тебе щасливим. Я роблю все, щоб, приходячи додому, ти відпочивав і набирався сил. Мій коханий, я дуже хочу бачити тебе таким радісним, як зараз, впродовж усього нашого життя.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7