Визнання коханому хлопчику своїми словами – тексти побажань

Мій хлопчик, мій рідний, я досі не можу повірити в те, ми з тобою змогли побудувати такі міцні і міцні стосунки. Я досі щоранку прокидаюся з думкою, що треба якось тебе здивувати, адже я так боялася того, що через якийсь час мені вже не цікаво буде щось нове вигадувати. Але ти мене оточуєш такою турботою і такою любов’ю, що я просто не можу залишатися осторонь. Мій рідний, я хочу сказати тобі спасибі за все те, що ти робиш для мене. Повір, що це найбільша нагорода – бути поруч з тобою, будувати з тобою сім’ю. Я впевнена, що наше з тобою життя буде цікавим, тому що ми постійно працюємо над нашими відносинами. Рідний мій, повір, що мого кохання вистачить на всю нашу життя, так що нам просто нема про що думати. У нас все буде просто чудово, тому що іншого результату подій бути не може.

Мій рідний і улюблений, я не можу тримати в собі всі свої почуття. Мені хочеться постійно кричати про те, як сильно я люблю тебе. Мені хочеться повторювати знову і знову, що ми з тобою створені один для одного. З кожним днем я все більше і більше закохуюсь у тебе. Я відчуваю, що моя любов стає ще більш чуттєвою. Варто мені тільки подумати про тебе, як настрій відразу піднімається. Я вірю, що саме в цьому і полягає любов, тому ми з тобою все робимо правильно. Рідний мій, я дуже хочу, щоб наші відносини ніколи не доставляли нам незручностей. Я вірю, що нас з тобою чекає світле майбутнє, тому що ми заслужили цього. Ми дуже довго йшли до того, щоб побудувати такі красиві і міцні відносини, так і майбутнє у нас буде відповідне. Я люблю тебе, мій неймовірний чоловік. Не сумнівайся в тому, що все буде круто.

Для мене немає більшої радості, ніж прокидатися поряд з тобою. Ввечері, коли ми лягаємо спати, то я почуттю себе найщасливішою на світі, бо мене оберігає мій коханий чоловік. Рідний мій, я вже не знаю, за допомогою яких слів мені можна висловити мою любов до тебе. Мені здається, що всі слова і словосполучення я вже вимовила, але в моїй душі з кожним днем стає все більше любові і трепету, тому я хочу знову і знову говорити тобі. Як сильно я люблю тебе. Рідний мій, я бачу, як ти намагаєшся заради нас двох, я бачу, як багато ти працюєш, щоб створити умови для комфортного життя. Але повір, що і я в свою чергу все роблю для цього, тому що хочу бачити тебе щасливим. Я роблю все, щоб, приходячи додому, ти відпочивав і набирався сил. Мій коханий, я дуже хочу бачити тебе таким радісним, як зараз, впродовж усього нашого життя.

Я, як і будь-яка інша дівчина, з дитинства мріяла про те, щоб створити сім’ю, аби зустріти людину, яка зможе зробити мене щасливою. І ось кілька років тому я зустріла тебе, мій рідний. В той момент ніяких думок у мене не було, іскра не промайнула, як це зазвичай буває. Я навіть і не думала, що у нас з тобою можуть зав’язатися відносини, тому що ми були такими різними. Але зараз я просто не уявляю своє життя без тебе. Можу сміливо сказати, що ми стали з тобою одним цілим. Я не можу прийняти рішення, поки не поговорю з тобою, але при цьому я знаю, що ти приймеш будь-яке моє рішення. Мій коханий, я дуже хочу в черговий раз сказати тобі, як сильно я люблю тебе. Я справді дорожу нашими стосунками, я вірю в наше світле майбутнє. Не сумніваюся, що ми досягнемо великих успіхів у житті. Я дуже сильно люблю тебе, мій рідний хлопчик.

Ще не так давно я думала про те, як буду будувати свою кар’єру. Всі мої думки були зайняті власним професійним майбутнім. Я не думала про сім’ю, про стосунки, тому що вважала, що це буде як-небудь потім. Але зараз я навіть не думаю про те, щоб продовжувати так само гнатися за своєю кар’єрою. Мені зараз набагато важливіше побудувати сім’ю, причому виключно з тобою. Мій рідний, я навіть і думати не хочу про те, як склалося моє життя, якби в той день я не зустріла тебе. Напевно, я б була успішна в роботі, але повір, що ця думка мене зовсім не радує. Зараз поруч зі мною справжній чоловік, такий сильний і мужній, який не дасть мене в образу. Я дуже хочу подарувати тобі справжнє щастя, бо й ти даруєш мені його день у день. Я вірю в те, що у нас все буде дуже добре, ми просто повинні насолоджуватися життя.

Кілька років тому моє життя кардинально змінилася, тому що я зустріла тебе, мій рідний. Зараз я часто замислююся над тим, а що б було, якби я тоді не приїхала на ту зустріч. Навіть думати не хочу, тому що мене настільки влаштовує моя нинішня життя, що навіть слова зайві. Мій улюблений, я ніколи не втомлюся говорити тобі про те, яким важливим і значним людиною ти є для мене. Моє життя просто не представляє інтересу, якщо в ній немає тебе. Моє життя не має сенсу без тебе, так що я вже точно нікуди тебе не відпущу. Мій коханий, я дуже хочу, щоб ми з тобою жили сьогоднішнім днем. Звичайно, ми багато думаємо про майбутнє, але нам потрібно навчитися насолоджуватися кожною миттю, кожною хвилиною. Рідний мій, я дуже сильно люблю тебе! Я зроблю все, щоб ти був самим щасливим чоловіком. У нас все вийде!

Коли ти з’явився в моєму житті, то я змогла заспокоїтися. Я завжди жила в якомусь страху, а ти мені довів, що боятися мені нічого. Зараз я просто щаслива, тому що мені не потрібно думати про всіх побутових питаннях. Ти допомагаєш мені у всьому, ти підтримуєш мене і надаєш сил, коли мені здається, що гірше бути не може. Мій рідний, сьогодні я в черговий раз хочу розповісти тобі про те, як сильно я люблю тебе. Мені хочеться постійно вдосконалюватися, хочеться ставати краще, тому що я повинна відповідати тобі. Мій улюблений, на даний момент для мене найголовніше те, щоб наші з тобою стосунки розвивалися, щоб любов міцнішала. Повір, що заради наших відносин я буду робити все, я буду боротися, буду йти проти всіх, якщо хтось не буде схвалювати наші відносини. Для мене найважливіше, щоб нам було комфортно разом, а все інше вже не так важливо.

Рідний мій, я ніколи не відчувала себе такою щасливою, як зараз. Я ніколи не думала, що буду такою сентиментальною, як зараз. Я дуже переживаю за тебе, коли ти затримуєшся. Я не можу вже уявити своє життя без тебе, так що навіть не смій мене залишати. Я дуже сильно люблю тебе, і я докладу всі зусилля для того, щоб наші відносини завжди розвивалися. Мій рідний, ти навіть не уявляєш, які почуття нуртують у мені, як мені хочеться радувати тебе, як хочеться подарувати тобі сюрпризи. Нехай вся наша з тобою життя пройде цікаво, насичено і яскраво, нехай у ній буде місце тільки для радості і щастя. Звичайно, без сумних моментів нам не обійтися, але головне те, що ми разом, а значить, що ніякі проблеми нам не страшні. Мій рідний, я дуже хочу, щоб ти завжди був упевнений в моїй любові. Ти в мене найкращий!

Рідний мій, в цьому світі для щастя мені багато не потрібно. Раніше я мріяла про сім’ю, а зараз у мене є ти, а значить, що залишилося досягти другої половинки сім’ї – діточок. Але я навіть не сумніваюся, що ми з тобою незабаром порадіємо цієї новини. Рідний, я вже не знаю, якими словами мені висловити всю мою любов до тебе. День у день я все більше і більше розумію, що я отримую задоволення тільки від однієї думки, що у мене є такий чудовий чоловік, як ти. Мені хочеться, щоб ти завжди був упевнений в моїй любові, в моїх ніжних почуттях. Я все роблю для того, щоб ти був щасливий. При цьому я бачу, як ти намагаєшся заради нас і нашого майбутнього. Тільки поруч з тобою я змогла, нарешті, змогла скинути тягар з плечей. Зараз ти займаєшся усіма цими чоловічими питаннями, а я можу просто робити тебе щасливим. Я люблю тебе, рідний!

Я часто думаю про те, як же мені ще зізнатися в любові моєму коханому хлопчику. Я думаю про те, як мені прокричати на весь світ про те, що я щаслива. Але при цьому я згадую, що не можна розповідати всім про власне щастя. Мені хочеться продовжити наше маленьке і тихе щастя до кінця нашого життя. Повір, мій рідний, що зі свого боку я зроблю все для цього. Мені не шкода нічого, тому що мова йде про нашу сім’ю, про нашу любов. Ми так довго з тобою йшли до цього моменту абсолютного щастя, і я зовсім не хочу його втратити. Рідний мій, я впевнена, що ти відчуваєш все те, що відчуваю я. Ми з тобою взагалі чудово розуміємо один одного, інакше ми б так довго не протрималися. Коханий мій, я дуже сильно дорожу нашими відносинами. Кожен день, проведений з тобою, додає мені сил і дає надію на те, що далі буде ще краще. Я люблю тебе!

Мені здається, що можу назвати себе абсолютно щасливою дівчиною. Поруч зі мною такий приголомшливий молодий чоловік, який робить все, щоб радувати мене. Я бачу, як багато ти працюєш, бо хочеш, щоб ми жили в хороших умовах. З тобою ніколи страшно не буде, тому що ти за свою сім’ю горою стоїш. Мені хочеться в черговий раз сказати тобі про те, що я дуже сильно люблю тебе. Мені здається, що моя любов з кожним днем стає все більше. Мені ніколи не буває нудно з тобою, тому що ти постійно придумуєш нові способи, щоб розважити мене, щоб зацікавити мене. Я навіть не сумніваюся, що все наше життя буде казкою, тому що ти називаєш мене принцесою і оточуєш турботою і любов’ю. Мій рідний, ніколи не сумнівайся в тому, що я все роблю для нашого спільного майбутнього. Я бачу, що ми будемо щасливі.

Рідний, я не хочу навіть думати про своє майбутнє без тебе. Моє життя знайшла сенс тільки після того, як у ній з’явився ти. Зараз я розумію, що все зробила правильно кілька років тому, коли погодилася почати з тобою стосунки. Варто зізнатися, що я не думала, що це зайде так далеко, але зараз навіть страшно уявити, як би все склалося. Рідний мій, ти знаєш, що я дуже сильно люблю тебе, але навіть не уявляєш, на що я готова піти, щоб зберегти наші відносини. Я дуже хочу, щоб ми з тобою думали тільки про все позитивне, тому що негативу і так вистачає. Але ми повинні завжди триматися разом, тому що тільки в цьому випадку нам вдасться пережити всі ці труднощі і труднощі. Але я вірю у наше світле майбутнє, мій рідний. Ми прагнемо до нього, а значить, що у нас все вийде. Я навіть не сумніваюся в цьому. Люблю тебе, мій найкращий.

Мій коханий, мені завжди буде мало часу, проведеного з тобою, завжди буде недостатньо розмов з тобою. Мені так подобається з тобою говорити на самі різні теми, тому що ти даєш такі чудові і потрібні поради. Ти завжди підтримуєш мене, надаєш мені сил, ти допомагаєш мені справлятися з різними проблемами і питаннями. Для мене немає людини рідніше і ближче тебе, коханий. Саме тому я намагаюся робити все, щоб наші відносини розвивалися далі, щоб ти був поруч зі мною щасливий. Я навіть не сумніваюся, що ми досягнемо всього того, про що мріємо. Ми вже пройшли через безліч труднощів, але змогли вистояти, так що далі все буде просто чудово. Я дуже сильно люблю тебе, мій рідний. Ніколи не впадай у відчай і не сумуй, бо все в житті можна вирішити. Мені дуже пощастило з тобою, з моїм чудовим чоловіком.

Улюблений, у світі немає для мене людини важливіше тебе. Я хочу проводити з тобою кожну свою вільну секунду, хочу весь час бачити тебе, тому що тільки поруч з тобою я знаходжу спокій. Ти можеш мені заспокоїти навіть тоді, коли мені зовсім погано. Ти вмієш знаходити виходи з різних ситуацій, тому мені ніколи не буває страшно з тобою. Я дуже хочу зізнатися тобі в черговий раз в любові і сказати, що я завжди мріяла про те, щоб мій молодий чоловік був саме таким, як ти є і ти. Зараз я відчуваю себе абсолютно щасливою і зовсім не хочу втрачати це відчуття. Мій рідний, ти навіть не уявляєш, як сильно я люблю тебе. Мені здається, я готова віддати своє життя заради тебе. Мені не потрібна життя без тебе, так що не сумнівайся в мені. Рідний мій, нехай наше з тобою життя буде саме такою, якою ми її собі уявляємо.

Для дівчини головне, щоб вона змогла знайти надійного супутника життя, який буде її захищати, оберігати і любити до останнього подиху. Дівчині необхідно відчувати себе коханою, а я як раз все це і відчуваю, тому що поруч зі мною такий приголомшливий чоловік. Рідний мій, я дуже сильно люблю тебе, я навіть думати не хочу про те, як би склалося моє життя без тебе. Коханий мій, мені хочеться постійно відчувати твоє тепло, твою турботу, і твою любов. Коли ти сидиш на роботі, то я просто сходжу з розуму, тому що хочу бути постійно з тобою. Я розумію, що тебе не слід турбувати, тому ледве стримую себе, щоб не зателефонувати тобі. Мій рідний, мені дуже важливо, щоб наші відносини завжди розвивалися, щоб ми з тобою з кожним днем все більше закохувалися одне в одного. Нехай наші відносини завжди будуть такими милими, як у перші дні нашого знайомства.

Моя найрідніший хлопчик, я можу годинами говорити про те, як сильно я люблю тебе. Я пам’ятаю той момент, коли вперше відчула, що більше не зможу без тебе жити. Мені здалося, що в цей момент я знайшла сенс життя. Ніколи не забуду це відчуття радості, які мене відвідало і досі не відпускає. Рідний мій, я дуже хочу, щоб ти був щасливий поруч зі мною, тому заради цього зроблю все. Наше з тобою життя буде насиченим на приємні події, які будуть надавати нам сил. У нас з тобою ще багато радісних і щасливих моментів в житті. Коханий мій, давай не будемо сваритися, тому що ми просто втрачаємо час. Цей час краще витратити на те, щоб проводити його разом, щоб кудись ходити. Я дуже хочу, щоб ми з тобою були щасливі, щоб всі біди й печалі проходили нас стороною. Я люблю тебе, мій кращий.

Я завжди вірила в те, що знайду свою другу половинку в ранньому віці, і саме так і сталося. Рідний мій, ми вже так давно разом, що просто вивчили одне одного напам’ять, але при цьому нам досі цікаво разом. Я хочу, щоб так було завжди, тому що у нас з тобою попереду ще все життя. Я дуже сильно люблю тебе, мій рідний, тому буду намагатися робити якомога більше інтересу в нашу з тобою спільне життя. Я просто хочу подякувати тобі за те, що ти з’явився в моєму житті кілька років тому. Ти став для мене справжнім рятівником, тому що ти зміг відвернути мене в той важкий період. Я дуже хочу, щоб ти завжди був поруч, щоб ти підтримував мене, а я в свою чергу обіцяю, що буду надавати тобі сил протягом усього життя. Ми з тобою вже давно стали єдиним цілим, так що все у нас з тобою буде просто чудово.

Мій хлопчик, ще ніколи я не відчувала себе такою щасливою, як зараз. Саме ти зміг перевернути моє життя, розфарбувати її різними фарбами, так що я без тебе вже більше не зможу. Рідний мій, я дуже хочу, щоб ми були разом завжди, щоб ми ділили горе і радість разом. Тільки так ми зможемо бути по-справжньому щасливими. Рідний мій, я хочу подякувати тобі за все те, що ти робиш для мене. Повір, що немає більшого щастя для мене, ніж прокидатися поряд з тобою, засипати поруч з тобою, проводити весь свій вільний час з тобою. Мені подобається, коли ми дивимося разом фільми, коли гуляємо десь. Мені не потрібні дорогі подарунки, тому що найголовніший подарунок для мене-це ти. Я дуже сильно люблю тебе, мій найкращий хлопчик. Повір, що нас чекає щасливе і радісне майбутнє, про яке ми з тобою так давно мріємо.

Рідний мій, я пам’ятаю той день, коли ми тільки познайомилися з тобою. Це був звичайний день, тобто я навіть не думала, що в цей день повстречаю свою долю. Звичайно, в цей момент я і не думала, що у нас з тобою будуть якісь стосунки, бо мені здавалося, що я вже точно зрозумію той самий момент. Але це не було схоже на кадри з фільмів. Але я все одно задоволена, що саме так все і сталося. Рідний мій, без тебе я вже навіть один день зі свого життя не можуть уявити, тому що ти вносиш яскравість в нашу з тобою спільне життя. Ось уже кілька років я живу відчуттям абсолютного щастя. Рідний мій, я дуже хочу в черговий раз сказати тобі, як сильно я люблю тебе. Повір, що моя любов буде зігрівати тебе завжди, вона буде надавати тобі сил, буде підтримувати тебе. Не сумніваюся, що у нас все буде так, як ми вже давно мріємо.

Коханий, ти вже давно зайняв моє серце, яке з недавніх пір належить тільки тобі. Моє життя цілком і повністю належить тобі, тому ти можеш навіть не переживати. Мені в цьому житті більше ніхто не потрібен. Рідний мій, ніколи не сумнівайся в моїй любові, в моїх найщиріших почуттях, тому що я дійсно дуже сильно люблю тебе. Я готова присвятити все своє життя саме тобі, а ще нашим майбутнім дітям. Мій коханий, хай нам на шляху постійно трапляються якісь труднощі, але ми стійко витримуємо їх. Я впевнена, що ніякі труднощі не зможуть зламати нас. Я вдячна долі за нашу з тобою зустріч, тому що вона подарувала мені можливість бути щасливою. Вона подарувала мені шанс ощасливити тебе, що стало моєю головною життєвою метою. Рідний мій, я дуже люблю тебе, люблю кожну твою клітинку.