Визнання в прозі дівчинці – ніжні, ласкаві, теплі

Знаєте, я зовсім не вірив в любов, та в те, що вона може існувати. Тому що якось одна дівчина розбила мені серце. І після цього я перестав вірити в світлі і прекрасні почуття. Але, одного разу, в один момент все перевернулося. Я зустрів ту, яка стала для мене не тільки чудовою подругою, але і улюбленою дівчиною. Я полюбив її настільки сильно, що навіть не можу передати всі ті почуття, які мене охоплюють. Вона настільки красива і добра, а ще вона завжди намагається допомогти тим, хто цього не потребує. І тому я просто хочу побажати їй щастя і любові. Нехай в її житті зі мною все буде добре. І нехай ти ніколи не дізнаєшся, що таке розчарування, і розбите серце. Ну а я завжди буду намагатися перебувати біля тебе, щоб в будь-який момент прийти до тебе на допомогу. Знай, що ти мені дорога, і заради тебе я готовий на багато що піти.

У житті досить часто трапляються такі ситуації, які так сильно хотілося б змінити. Але потім несподівано виходить так, що саме ця обставина змінює все наше життя на краще. Ось так і зараз я згадую, як ми з тобою зустрілися в перший раз, і мені стає водночас і смішно, і сумно з-за того, що я більше ніколи не зможу повернути назад. Мою любов я знав ще давно, з самої школи, але на неї я ніколи не звертав ніякої уваги. Але, одного разу в школі я зіткнувся з нею так сильно, що ми впали. Лежачи і дивлячись на неї вгору, я зрозумів, яка ця дівчина красива. І так як вона мене зацікавила, я зовсім не хотів її відпускати. І зараз мені хочеться, щоб у неї все було добре. Я тебе мила люблю, і це робить мене набагато сильніше і сміливіше. Щастя нам з тобою завжди і у всьому.

Сьогодні вранці я прокинувся від того, що яскраве сонечко світило мені в вікно. Воно було настільки світлим і яскравим, що я не зміг далі заснути. І тоді я повернувся на бік і побачив, як поряд зі мною тихенько сопучи, лежить моя дівчина. Уві сні вона була настільки красивою, що у мене зовсім не було слів, щоб передати всю її красу. І зараз, дивлячись на те, як вона тихенько спить, мені згадуються ті дні, коли ми тільки починали з нею зустрічатися. Тоді вона зовсім не була настільки спокійною. Тому що насправді у неї досить таки складний і запальний характер. Тоді ми з нею багато в чому не погоджувався, і часто сварилися. Але потім я зрозумів, що саме ці невеликі сварки і надають мені таку радість і гостроту. І зараз я сподіваюся, що в наших з нею відносинах скластися все відмінно, і для цього я постараюся зробити все можливе, все, від мене залежне.

Зараз мені настільки важко, що мій стан зовсім неможливо передати словами. І це все з-за того, що дівчина, яка мені так сильно подобається, зовсім не звертає на мене ніякої уваги. Вона настільки красива і самостійна, що зовсім не потребує в суспільстві і спілкуванні звичайної людини. Мені нічого сказати їй, крім того, що я її люблю. Люблю ще з тих самих пір, як я її побачив. Тоді мені стало так добре і тепло на душі, що я відразу зрозумів, що це любов. Але, вона мене зовсім не обрадувала, а тільки розчарувала, і доставила біль. І зараз мені просто залишається залишити тебе одну, і піти. Піти туди, де я не зможу тобі думати, і не зможу тобі згадувати. І залишаючи тебе, я побажаю тобі завжди залишатися щасливою дівчиною. Нехай у твоєму житті буде якомога менше розчарувань, і як можна більше удач. Але, не загордись, бо тоді тебе буде чекати падіння.

Ось і знову настав ще один день. Він став для мене ще одним сумним проведенням часу. А все тому, що я вже досить давно в люблен у людини, яка зовсім не звертає на мене ніякої уваги. І від цього мені насправді стає настільки сумно і самотньо, що зовсім не хочеться ні про що думати. Я її в перший раз зустрів в осінній день. Вона гуляла по парку, дивлячись на те, як в повільному танці падають різнокольорові листя. У неї на обличчі було таке умиротворене обличчя, я просто задивився на неї. А потім я зустрічав її ще багато разів. І кожен раз я розумів, що вона зовсім не бачить мене. І зараз вже зневірившись, просто мені залишається сказати їй, що я люблю її настільки сильно, що готовий робити самі дивні і божевільні вчинки, які тільки можуть бути. Може бути, коли-небудь і ти звертаєш на мене уваги.

Зараз я пишу послання своєї коханої дівчини. На мій превеликий жаль, я зовсім не можу зараз знаходитися біля неї. А все тому, що моя робота настільки важка, що мені навіть іноді доводиться виїжджати в тривалі відрядження. Але, в будь-якому разі мені почути твій голос, або подивитися на твою фотографію, і у мене відразу теплішає на душі. Вона завжди робить мене щасливим. І для цього їй потрібно тільки посміхатися, і просто бути поряд зі мною. Вона робить мене найщасливішою людиною на світі. І від цього мені хочеться співати, і кричати на весь світ про те, що мені так пощастило. І зараз мені залишається тільки побажати їй, поки мене немає, не нудьгувати. Якщо ти будеш про мене частіше думати, то тоді я можливо і з’явлюся перед тобою швидше. Удачі тобі у всьому кохана!

Щодня ставати для мене справжнім святом. А все тому, що я знаю, що в мене є та людина, заради якого мені треба жити. І ця дівчина робить мене настільки щасливим, що мені навіть змінюватися в кращу сторону зовсім не важко. Я готовий робити дивні вчинки від любові до неї. Ми з нею зустрічаємося вже досить довго, і з кожним днем я дякую небес за те, що послали мені таке щастя, хоча я цього і не заслужив. І зараз я хочу побажати своєму малятку всього самого найкращого на світі. Знай рідна, що я завжди буду готовий допомагати тобі у всьому. Ти сміливо можеш на мене покластися. І хай сонечко удачі ніколи не буде йти від тебе. І пам’ятай завжди про те, що ти повинна завжди прагнути чинити правильно, тому що від цього залежатиме те, якою людиною ти можеш стати. Не забувай про те, що як ти з людьми себе ведеш, так і буде чинити з тобою.

Моя дорога і улюблена дівчина, зараз я збираюся сказати тобі ті самі слова, які так приємно чути кожній представниці прекрасної статі. І так, ти правильно подумала, я хочу сказати тобі, що ти для мене найрідніша на всьому білому світі. Заради тебе я готовий піти на багато вчинки, аби тобі було добре. І зараз мені все частіше згадуються часи, коли ми з тобою щойно зустрілися. Адже тоді ніхто з нас навіть і не підозрював, що таке може статися. Пару раз у нас з тобою були зовсім швидкоплинні зустрічі. А тому одного разу я зрозумів, що більше не можу без тебе жити. Як виявилося після, ти теж в мене закохалася. І зараз я просто зобов’язаний ще раз сказати тобі, що ти мені насправді дуже дорога. І я прошу тебе завжди залишатися обережною у всьому. Знай, що моя до тебе любов буде вічною.

Багато людей на нашій землі зовсім нещасні від того, що у них немає тієї людини, на якого вони можуть покластися всім своїм серцем. І таких людей насправді дуже велика кількість. Раніше і я був таким хлопцем, який входив в цю кількість. Але, все це тривало до того часу, поки я не зустрів прекрасну дівчину. Вона одразу ж полонила моє серце, та ще й настільки, що я більше не зміг без неї зовсім обійтися. Вона стала для мене тією самою єдиною, яка була для мене всім світом. І тому зараз для неї я хочу сказати, що я її люблю більше всього на світі. І тому я бажаю їй завжди добиватися всього того, що їй так хочеться. Постарайся ніколи не мінятися в гіршу сторону, тому що тоді ти станеш вже не тією дівчиною, яку я так сильно люблю. І нехай удача завжди буде присутній поруч з тобою.

Сьогодні я прокинувся найщасливішою людиною на світі. А все тому, що я згадав, що саме сьогодні я збираюся зізнатися коханій дівчині у коханні. Якщо мене спитають, чому я так сильно впевнений в успіху, я відповім, що відчуваю, що й я не байдужий цій прекрасній людині. Дивлячись на неї, я ще більше і більше переконуюся в тому, що вона така гарна і розумна, що мені зовсім не хочеться його втрачати. Також вона неймовірна добра людина. У будь-якому випадку вона намагається допомагати людям, що б вони хоч трохи могли відчувати себе краще. І мені б хотілося, щоб вона знала про мої почуття. Нехай у тебе все завжди буде тільки так, як ти цього хочеш. Намагайся робити правильні речі, і тоді у тебе все буде відмінно. Тому що удача посміхається хорошим людям, хоч і рідко, але все ж. І знай, що я завжди буду готовий прийти до тебе на допомогу.

Сьогодні я не можу зрозуміти, як же погода настільки передбачила мій душевний стан. Зараз мені настільки сумно і самотньо, що просто неможливо передати словами. Також дивлячись на великі краплі дощу, що стікають по шибці. Мені стає ще сумніше. Іноді буває таке відчуття, ніби я один у цілому світі, і мене зовсім ніхто не розуміє. А все тому, що розчарування в людині, якого дуже любив, виявилося настільки сильним, що змінити що-то вже не вийде. Одного разу я закохався в дівчину, зізнався їй у коханні, і почав з нею зустрічатися. Але потім я зрозумів, що вона зрадила мене, і зовсім не любить мене. Зрада виявилося таким великим факторів розчарування для мене, що мені просто не залишалося сил, як взяти і піти. Але, незважаючи ні на що, я все одно продовжую любити сильно. Сподіваюся, що вона зможе стати щасливою людиною.

Моя кохана дівчина більшу частину мого життя знаходиться біля мене. І від цього мені стає так добре, і так тепло, що просто словами передати неможливо весь мій захват. Одного разу я зустрів її, самотньо блуждавшей по зимовому парку. І з тих самих пір я не захотів вже відпускати її ніколи. Мені з кожним днем хочеться, щоб у неї все було добре. І, якщо я її сьогодні не побачу, то настрій у мене вже на весь день зіпсується. Вона для мене промінчик світла в непроглядній темряві. І тому мені так хочеться тебе від усього на світі поганого оберігати. І хай у тебе все буде тільки добре. Знай, що я тебе люблю і поважаю. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робила. Нехай удача завжди буде на твоєму боці. Намагайся зробити тільки правильно, тому що це насправді важливо.

Ось і знову настав ще один день. Він став для мене тим самим днем, який буде найщасливішим, так самим і важким. А все тому, що мені вже давно подобається одна дівчина. Але, підійти до неї і познайомитися з нею мені було зовсім нелегко. Але, коли я все-таки зважився і дізнався її ім’я, потім ми стали більше спілкуватися. І ось сьогодні я все-таки зважився сказати цій незвичайній людині, що я її люблю. Люблю більше всього на світі. І від цього мені стає радісно. Мені насправді хотілося, щоб вона також згадала про те, що я поруч з нею. І нехай у неї тоді все буде настільки добре, що я навіть і не буду тоді хвилюватися. І якщо з тобою щось трапиться, я завжди зможу до тебе прийти на допомогу. Тобі тільки треба мене покликати як можна голосніше. І наостанок скажу тобі залишатися такою ж красунею і розумницею.

Зараз я сиджу біля вікна і дивлюсь на те, як по склу стікають величезні краплі дощу. Вони настільки великі, що мені зовсім навіть і не хочеться йти від вікна, бо так приємно дивитися на воду, що стікає по склу. І зараз я думаю тільки про те, як в перший раз зустрів свою дівчину. Тоді теж йшов дощ. Він був настільки сильним, що ніяк не хотів зупинятися. Я йшов, закриваючись від крапель дощу парасолькою. І тоді я побачив дівчину, яка самотньо стояла, не знаючи, як і де перечекати зливу. І тоді я підійшов до неї, і закрив її від дощу. Пам’ятаю, якими вдячними і захопленими очима вона на мене подивилася. Мені навіть здалося, що вона мною зацікавилася. Як виявилося пізніше, так і було. І так ми і почали з нею зустрічатися. Ось і зараз я розумію, що все так і мало статися, інакше ми б не змогли бути щасливими.

Жити ніколи не підносить нам випробування, які ми б не змогли подолати. Ось так і зараз, мені потрібно зробити все, що б якось втішити свою бідну душу. А адже дівчина, яку я так сильно люблю, зовсім не любить мене. Вона всіляко намагається уникати мене, і робить все можливе, щоб мене не побачити. Мені від цього по-справжньому сумно. І зараз я тільки хочу сподіватися на те, що коли-небудь вона все-таки зможе зрозуміти, що втратила свою любов. І наостанок мені залишається тільки сказати їй, завжди живи щасливо. Нехай у тебе все буде тільки так, як ти сама цього хочеш. Якщо у тебе будуть якісь проблеми, я завжди прийду до тебе на допомогу. І знай, що моя любов до тебе завжди буде вічною, бо я тебе завжди будуть любити і поважати. Так що ти сміливо можеш на мене у всьому покластися, якщо тобі щось треба буде.

Зараз для мене настав час спогадів. Я дивлюся на залитий сонечком двір, і згадую, як ми тут з тобою так часто зустрічалися. Тоді для мене це були найкращі моменти в моєму житті. Ти була настільки красивою і милою, що спілкування з тобою, робило мене краще. І зараз я хочу зробити для тебе все, аби б тільки ти могла відчути себе найкраще. І знаєш, я завжди буду радий тобі в усьому допомогти. І наостанок я скажу тобі, любові тобі і щастя в житті. Нехай ти ніколи не будеш знати ні в чому розчарування. І пам’ятай завжди про те, що я тебе люблю більше всього на світі. І буду тебе любити вічність, поки не покину цю землю. Ти для мене найрідніша людина на світі. Намагайся все робити правильно, щоб потім тобі не довелося шкодувати про свої дії. Ти для мене найкраща, просто знай це.

У своєму житті я багато бачив різних дівчат, з різною зовнішністю і характером. І всі вони мене зовсім не приваблювали. Тому що вони здавалися мені зовсім не справжніми. І ось нещодавно, я все-таки зміг знайти для себе ту дівчину, яку я покохав всім серцем. Зустрів я її тоді, коли зовсім цього навіть і не очікував. Він увірвався в моє життя різнобарвним вихором, несучи за собою море позитивних емоцій. І хоч ми з нею іноді і сварилися, то наші сварки швидко проходили. І зараз мені залишається тільки сказати, що такого щасливого людини як я, важко буде знайти на цій землі. І наостанок просто скажу, що я всім серцем люблю свою дівчину. І заради неї я готовий робити безліч хороших вчинків, які вона зможе оцінити. Щастя тобі і удачі у всій твоєму житті. Ніколи не змінюйся в гіршу сторону, тому що ти прекрасна і такий, який ти є.

Сьогодні я прокинувся від того, що сонечко світило так яскраво, що мені просто не було ніякої можливості спокійно спати. Я прокинувся, і ще довго лежав, думаючи про своє життя. І мені вона здалася настільки щасливою, що мені просто не залишалося нічого робити, як дякувати небеса. Якщо мене спитають, чому я вважаю себе таким щасливим, то я тоді скажу, що я закоханий. А хіба може людина закохана, бути нещасливим. І ось зараз мені пригадуються ті часи, коли я так сильно домагався її розташування. Мені здавалося, що я зовсім не зможу зробити так, щоб вона звернула на мене уваги. Вона була вся така красива і недоступна, що одного разу я майже втратив свої сили. І зараз мені так сильно радісно. Я хочу сказати своїй коханій, що вона для мене досить важлива людина в житті. І що заради неї я буду готовий на все, лише б вона була поруч зі мною щаслива. Залишайся такою, якою ти є. Бо ти прекрасна.

На нашій планеті стільки нещасних людей, що іноді просто неможливо дивитися на них. І один з таких людей був і я. Але, тільки до того часу, поки не зустрів дівчину, яка змогла повністю перевернути весь мій світ з голови на ноги. Вона зробила мене щасливим, а я її. Коли я починаю говорити про неї, я просто не можу зупинитися. Бо моя любов безмежна. І зараз я дуже хочу побачити свою дівчину. І також я хочу побажати їй завжди залишатися красивою і розумною. Нехай у неї завжди все буде тільки добре. Тому що вона по-справжньому добра людина. І пам’ятай також про те, що потрібно робити добрі вчинки. Тому що все коли-небудь до нас повернеться. І тоді вже багатьом смішно не буде. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робила.