Визнання в прозі дівчинці – ніжні, ласкаві, теплі

Знаєте, я зовсім не вірив в любов, та в те, що вона може існувати. Тому що якось одна дівчина розбила мені серце. І після цього я перестав вірити в світлі і прекрасні почуття. Але, одного разу, в один момент все перевернулося. Я зустрів ту, яка стала для мене не тільки чудовою подругою, але і улюбленою дівчиною. Я полюбив її настільки сильно, що навіть не можу передати всі ті почуття, які мене охоплюють. Вона настільки красива і добра, а ще вона завжди намагається допомогти тим, хто цього не потребує. І тому я просто хочу побажати їй щастя і любові. Нехай в її житті зі мною все буде добре. І нехай ти ніколи не дізнаєшся, що таке розчарування, і розбите серце. Ну а я завжди буду намагатися перебувати біля тебе, щоб в будь-який момент прийти до тебе на допомогу. Знай, що ти мені дорога, і заради тебе я готовий на багато що піти.

У житті досить часто трапляються такі ситуації, які так сильно хотілося б змінити. Але потім несподівано виходить так, що саме ця обставина змінює все наше життя на краще. Ось так і зараз я згадую, як ми з тобою зустрілися в перший раз, і мені стає водночас і смішно, і сумно з-за того, що я більше ніколи не зможу повернути назад. Мою любов я знав ще давно, з самої школи, але на неї я ніколи не звертав ніякої уваги. Але, одного разу в школі я зіткнувся з нею так сильно, що ми впали. Лежачи і дивлячись на неї вгору, я зрозумів, яка ця дівчина красива. І так як вона мене зацікавила, я зовсім не хотів її відпускати. І зараз мені хочеться, щоб у неї все було добре. Я тебе мила люблю, і це робить мене набагато сильніше і сміливіше. Щастя нам з тобою завжди і у всьому.

Сьогодні вранці я прокинувся від того, що яскраве сонечко світило мені в вікно. Воно було настільки світлим і яскравим, що я не зміг далі заснути. І тоді я повернувся на бік і побачив, як поряд зі мною тихенько сопучи, лежить моя дівчина. Уві сні вона була настільки красивою, що у мене зовсім не було слів, щоб передати всю її красу. І зараз, дивлячись на те, як вона тихенько спить, мені згадуються ті дні, коли ми тільки починали з нею зустрічатися. Тоді вона зовсім не була настільки спокійною. Тому що насправді у неї досить таки складний і запальний характер. Тоді ми з нею багато в чому не погоджувався, і часто сварилися. Але потім я зрозумів, що саме ці невеликі сварки і надають мені таку радість і гостроту. І зараз я сподіваюся, що в наших з нею відносинах скластися все відмінно, і для цього я постараюся зробити все можливе, все, від мене залежне.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7