Визнання в прозі коханому – своїми словами хлопця

Здрастуй мій милий. Знаєш, я ще ніколи нікому не зізнавалася в коханні. Я просто вважала, що цього не потрібно робити поспіхом. Я не тільки нікому не зізнавалася в любові, але і не закохувалася. З тобою все по-іншому. Коду я поруч з тобою, мені хочеться сміятися, і в такі моменти, я, напевно, дуже нерозумно виглядаю. Але мені все одно, головне – це, щоб бути поруч з тобою. Ти мені сподобався з самого початку. Тоді ти підійшов до мене і запитав, як пройти в аудиторію. Високий кароокий і усміхнений. Як такий хлопець може, не запам’ятається? Я думала про тебе багато, і ось настав, мабуть, той момент, коли я повинна зізнатися тобі в своїх почуттях. Скажу відразу, це не закоханість, і не поверхнева любов. Я насправді тебе люблю, і ці почуття осмислені і виходять з глибини мого серця. І навіть якщо ти мене не будеш любити, то мої почуття не зміняться.

Доброго часу доби мій дорогий. Я пишу тобі цього листа, і зовсім не знаю, як ти відреагуєш на нього. Знаєш, я давно відчуваю ці дивні почуття, які називають любов’ю. Але тільки зараз зважилася сказати про них тобі. Ти мені дуже подобаєшся. Але, я намагаюся не потрапляти тобі, просто я не хочу знову бачити твій нудьгуючий погляд і віддалене вираз обличчя. Насправді мені зовсім не хочеться тебе засмучувати, і тому якщо тобі неприємні мої почуття, то не бери їх. Коли ти спілкуєшся з іншими дівчатами, це приносить мені біль. Але, коли ти поруч, я літаю від щастя над землею. Мені б хотілося, щоб ця любов пройшла, і не обтяжувала не тебе, і не мене. Так що дуже прошу тебе, прочитай цей лист, і забудь все, що в ньому було написано і сказано. Я не хочу співчуття з твого боку. Краще просто піти і забути!

Привіт, мій любий! Сьогодні ти почуєш від мене ці заповітні слова – я люблю тебе. Так, я кажу це абсолютно щиро. Пам’ятаю, в перший раз, коли я тебе побачила, було дуже холодно і слизько. Дув сильний вітер і був ожеледь. Так вийшло, що я не втрималася на ногах і впала. Для мене цей момент був найжахливішим. Пам’ятаю, як я тоді почервоніла, а ти підняв одну брову, і подав мені руку. З того самого моменту я не могла ні їсти, ні пити, не спати. Щоб я не робила, завжди думала про тебе. Але ти не звертав на мене увагу. І тому я зважилася на цей крок відчаю. Я довго думала, і вирішила написати тобі цей лист. Але ти не думай, я нічого від тебе не вимагаю. Просто хочу, щоб ти знав, і щоб мені більше не було так боляче, коли я бачу тебе. Просто постарайся зрозуміти мене і простити. Якщо нічого не відчуваєш до мене, не відповідай мені. Я не потребую жалості.

Здрастуй мій милий. Хочу сказати тобі, що для мене ти найдорожча на світі людина. Ти, напевно, і сам про це здогадувався, але я тобі розповім. Ти для мене багато значиш. Коли я в перший раз побачила тебе, я подумала, що ти, мабуть, маєш великою популярністю у дівчат. Так і виявилося насправді. Високий, добре складений, розумний і привабливим. Не дивно, що коли десь, ти відразу звертав на себе увагу. Але ти чомусь звернув увагу на мене. Я навіть не знаю, чому я тобі сподобалася, але все-таки я дуже рада цьому. Знаєш, в майбутньому я малюю собі прекрасну картину сімейного життя. Але все в цьому житті мінливий, тому я не намагаюся планувати чогось. Хочу сказати тільки одне, думаю, нам разом буде дуже добре. Давай жити довго і щасливо!

Ось і настала ця мить! Сьогодні я готова зізнатися тобі в любові. Якщо чесно, я дуже довго збиралася це сказати – я люблю тебе. Ці слова звучать щиро. Ти ж знаєш, я зовсім не той чоловік, який буде жартувати на рахунок почуттів. Хоч ми з тобою друзі, я все одно відчуваю до тебе дивний потяг. Коли тебе немає поруч, мені сумно, а коли ти поруч зі мною, я готова стрибати від щастя. Може бути, для тебе мої почуття будуть здаватися нісенітницею і маренням, але мені все одно. Тому що я не можу втримати їх у собі. Вони розривають мене зсередини. Мені подобається в тобі абсолютно все. У тебе дуже гарна фігура, сильні руки і добрі очі. А ще ти дуже добрий і милий. Ти завжди був біля мене. І коли мені було погано, ти підтримував мене. Я не вимагаю від тебе відповідних почуттів. Для мене головне – щоб ти знав, що люблю тебе.

Коли приходить осінь, ллють дощі і облітаю останні жовті листочки, я згадую той день. Тоді я йшла додому з роботи, я була така втомлена і виснажена. Лив дощ, а мій парасольку зламався. Я йшла, сумно опустивши голову, і тоді ти з’явився з нізвідки. Ти подивився на моє мокре пальто і волосся, невдоволено насупив брови і сказав: дівчина, ви, що так не боїтеся захворіти. Від несподіванки я оступилася тому, і впала. Ось тоді тобі і довелося допомагати мені, підніматися і відвезти мене додому. З того дня я довго не могла тебе забути. А потім були зустрічі, одна, друга, і я вже не могла тебе так просто взяти і забути. Ось тому я і хочу сказати тебе – я люблю тебе. Люблю більше всього на світі. І знай, заради тебе я готова зробити все, що ти тільки забажаєш. Якщо не можеш прийняти мої почуття. Просто забудь про це!

Здрастуй моя найближча людина. Сьогодні я скажу тобі те, що ти, напевно, і не думаєш почути. Я вже кілька місяців відчуваю до тебе змішані почуття. В., на жаль, я навіть не знаю, чи любов це чи ні. Все почалося тоді, коли ти переступив поріг нашого класу. Ти мені так сподобався, що я не переставала думати про тебе. А потім навчальний рік пролетів так швидко, і настало літо. Влітку я поїхала, в надії на те, що зможу забути тебе. Але ні, доля жорстока до нас. Я не змогла забути тебе. Пам’ятаю і досі. Пам’ятаю твою дитячу посмішку. Коли ти весело сміявся, всі в класі теж починали реготати. Всі дівчата були в тебе закохані. Але ти не помічав нікого. І тепер, коли ми з тобою не побачимося, я хочу сказати тобі, та ти дійсно мені дуже сильно доріг. Сподіваюся, що ти не засудиш мене.

Здрастуй мій найдорожчий чоловік. Сьогодні я все-таки наважуся, нарешті, сказати тобі про свої почуття. Ти мені подобаєшся давно. Ще з того дня, як ти звернув на мене увагу. Тоді я була дуже здивована, чому такий гарний і популярний хлопець звернув на мене увагу. Знаєш, я була дуже здивована, коли ти підійшов до мене серед пар, і вивів мене в коридор. Ось з того моменту і почалися мої почуття. Потім були зустрічі, їх було дуже багато. І кожен раз, коли ми з тобою бачилися, ти всміхався мені своєю щирою посмішкою. Мені добре поруч з тобою. Мені подобається дивитися на тебе, коли ти спиш. В такі моменти ти виглядаєш таким беззахисним і милим. Ти так смішно хмуришь свої брови, наче незадоволений чимось. Насправді я не можу прожити без тебе і дня. Коли тебе немає поруч, мені хочеться знову побачити тебе. Та знай, я люблю тебе!

Як прекрасно жити на світі. Жити, знаючи, що тебе хтось любить. Що за тебе хтось сумує. Що ти комусь потрібен. Я ніколи не вірила в любов з першого погляду. Думала, що таке буває тільки в книжках. Але, як би не так. Зі мною таке сталося насправді. Коли я тебе побачила вепревый раз, я закохалася. Закохалася як школярка. І як би це безглуздо не звучало, я дуже сильно стала нудьгувати по тобі. Я весь час думаю тільки про тебе. Коли тебе немає поруч, мені погано. Погано від того, що я не можу дивитися на тебе. Кажучи ці слова любові, мені хочеться вірити, що вони будуть прийняті взаємно. Мені хочеться, сподівається, що ти не заперечиш моїх почуттів. А інакше, мені просто нема чого більше жити на цій землі. Я просто не знаю, що буду робити без тебе. Якщо ти не приймеш моїх відчуттів, то постарайся зрозуміти мене і простити. Якщо зможеш, звичайно.

Ось і настав цей момент. Я навіть і не знала, що все так вийде. Знаєш, я ніколи не вірила в любов. Я вважала, що це все казки, які розповідають для того, щоб людям було веселіше жити. Але, після того, як я зустріла тебе, у мене відразу все перевернулося з ніг на голову. До цього моє життя була сірою і непоказною. Але тепер я чекаю кожен день з нетерпінням, в передчутті нових прекрасних подій. Ти мені сподобався відразу. Ти виглядав таким великим і надійним. Коли я тебе побачила, у мене відразу ж виникла думка, що людина, яка буде знаходитися поруч з тобою, буде жити як за кам’яною стіною, спокійно і надійно. Але, твій характер був набагато гірше. Ти хоч і вредничал весь час, я все одно зрозуміла, що за всім ці незадоволенням ховається тонка і добра душа. Знаєш, я можу тобі сказати ці заповітні слова – я люблю тебе!

Погода знову тішимо нас теплими днями. Вже як два місяці настала весна. Але, жодного разу не був таким прекрасним, по-весняному прекрасним. Співають птахи, ніби закликаючи всіх людей співати з ними в унісон. Ось в такий прекрасний день я і зважилася сказати тобі ці слова. Я люблю тебе, і зовсім не соромлюся цього. І взагалі, я зовсім не розумію, як можна соромитися своїх почуттів, тим більше, якщо вони щирі. Закохалася я в тебе досить давно. Спочатку це була маленька закоханість. Ти тоді мені просто сподобався. Потім я намагалася шукати з тобою зустрічей. І після кожного разу, коли я бачила тебе, моя любов міцнішала. І ось тепер я точно впевнена у своїх почуттях. Дуже сподіваюся, що ти зможеш гідно оцінити їх. А інакше мені й не варто було зізнаватися. Якщо ти не зможеш прийняти мої почуття, то просто пробач мене.

Сьогодні в моєму житті стався переломний момент, коли я все-таки зважилася зізнатися тобі в своїх почуттях. Знаєш, адже це дуже важко, говорити про кохання людині, яка абсолютно не звертає на тебе ніякої уваги, і взагалі навряд чи знає про те, що ти існуєш. У перший раз я побачила тебе, коли ти був у спортзалі. Тоді я почала відвідувати його, і ще багато чого не знала. Ти тоді працював тренером, і тоді ти допоміг мені. А потім ти став моїм особистим тренером. Мені навіть не варто шукати з тобою зустрічей, було достатньо просто ходити займатися в спортзал. А потім я побачила тебе з дівчиною, і тоді мені стало більше, що просто передати я не могла. І тепер я зважилася сказати тобі, я люблю тебе. Може бути, саме після цих слів ти зможеш звернути на мене увагу? Якщо так, то це просто чудово. А якщо ні, то я стану невидимкою для тебе.

Любов – що ж це таке. Почуття, які відчуває кожна людина, потяг або гармоні? Знаєш, я особливо ніколи не вірила в любов. Я думала, що це все казки для людей, які не дуже розумні. Але виявилося все не так. Чи це я дурна, чи ця любов, існує. У будь-якому випадку я готова сказати тобі ці заповітні слова – я люблю тебе. Люблю більше всього на світі. І знаєш, не дивлячись на абсурдність всього, я готова повторювати їх знову і знову. Дуже сподіваюся, що ти зможеш гідно оцінити те, що я тобі сказала. Адже тоді мені буде не тільки соромно, але і дуже погано. Але, все-таки, якщо ти не зможеш прийняти моїх відчуттів, то хоча б постарайся зрозуміти і пробачити мене. А ще краще, забудь про все сказане. Так буде легше не лише тобі, а й мені. Живи щасливо!

Ось і настав той день, коли я готовий сказати тобі ці заповітні слова, я люблю тебе! Люблю більше всього на світі. Люблю, навіть не знаю за що. З тобою ми знайомі з самого дитинства. І кожен раз, коли ми тільки з тобою бачилися, ти мене завжди намагався зачепити. Я не знаю чому, може, я вже тоді тобі починала подобатися. Ти весь час ставився до мене як до дитини, хоча сам був не старший за мене. Мене це не тільки дратувало, але і страшенно ображався. Не дивно, чому я намагалася тобі нагрубити або якось образити. Але, після того як я розібралася зі своїми почуттями, я готова сказати тебе, все, що у мене на душі. Носити в собі такі почуття було просто нестерпно. Але, тепер я думаю, у нас все влагодиться. Якщо ти ще не готовий прийняти від мене таких почуттів, не жени мене. Просто постарайся не звертати на мене увагу. Просто я вже не зможу прожити без тебе і дня.

Знаєш, сьогодні особливий день. День, коли я нарешті зважилася сказати тобі ці заповітні слова – я люблю тебе. Люблю більше всього на світі. І я цих слів зовсім не соромлюся. Тому що соромитися своїх почуттів ні в якому разі не потрібно. Ти повинен розуміти, що я нічого не вимагаю від тебе. Мені буде достатньо, якщо ти будеш знати про мої почуття. Також мені б дуже хотілося, щоб ти не засуджував мене. Адже кожна людина може полюбити того, хто зовсім не звертає уваги на нього. Вперше я зрозуміла, ти мені подобаєшся, коли ти допоміг маленькій дівчинці дістати кошеня з дерева. Спочатку я здивувалася, тому що не кожен день бачиш, як по деревах лазять красиві хлопці. Я взагалі дуже люблю добрих людей. По-моєму, це почуття дуже важливо. Але знай, якщо ти не можеш прийняти моїх почуттів, я не буду тебе засуджувати.

Ось і підходить до кінця школа. Залишилося всього кілька днів до випускного, а ще так і не встигла сказати тобі про свої почуття. Знаєш, протягом всієї школи, ти мені дуже подобався. Я намагалася шукати зустрічі з тобою. Але, ти був настільки популярний, що пробитися до тебе було просто неможливо. Мені було дуже неприємно дивитися на те, як ти зустрічаєшся з однією дівчиною, потім з іншого. І так кожен раз, а я все знаходилася в стороні. І ось все підходить до кінця. Більше я тебе не побачу. І від цього мені стає так сумно і більше, що просто неможливо передати. Я розумію, що нерозумно на щось сподіватися. Адже таких, як я, дуже багато. Але я все одно буду сподіватися. Буду чекати, а там будь що буде. І я дуже сподіваюся, що на випускному ти запросиш мене на останній танець. Більше мені нічого не потрібно. Але якщо ти все-таки не зможеш прийняти моїх почуттів, просто пробач і забудь.

Я ніколи не думала, що мені доведеться зізнаватися у своїх почуттях тобі. Насправді я вітряний, і тому всі почуття, які я відчувала до інших хлопців, швидко зникали. Але, тепер я точно можу тобі сказати, я відчуваю до тебе найбільше почуття, яке називається коханням. Ти мені ніколи раніше не подобався, ти був не тільки шкідливим, але і завжди намагався образити мене. Я ніколи не розуміла чому, але тільки зараз я стала дума, що можливо, я тобі подобаюся? Чи ні? Якщо так, то я буду найщасливішою людиною на цьому світі. Красиві слова, квіти, дорогі подарунки і побачення, все це мені зовсім не потрібно. Головне – це щоб ти був завжди поруч. Але, якщо ти з якихось причин не зможеш прийняти моїх відчуттів, то я не турбуватимуся. Я буду чекати тебе. Буду чекати, коли ти почнеш відчувати до мене якісь почуття.

Ось і настав цей день. Цей сонячний і теплий день не просто день, він незвичайний. Тому що саме сьогодні я збираюся сказати про свої почуття. Ці почуття для мене дуже багато значать, і тому постарайся все правильно зрозуміти і прийняти. Насправді я така боягузка. Я дуже довго намагалася сказати, і тільки зараз готова. Хочу сказати тобі, що ти мені подобаєшся. Подобаєшся більше всього на світі. Буду сподіватися, що моя любов буде взаємною. Мені ти подобаєшся досить давно. Довгий час я просто спостерігала за тобою, але тільки потім зважилася. Зараз, коли я кажу тобі ці слова любові, прошу, зрозумій мене правильно. І якщо ти не зможеш прийняти мої почуття, не намагайся вигнати мене. Мені буде достатньо бути біля тебе. Та якщо зможеш, прости мене і зрозумій.

Сьогодні на вулиці дуже холодно. Так холодно і похмуро, що хочеться закрити всі вікна, сісти в м’яке крісло, закутатися в теплий плед і пити гаряче какао. І саме в такий день я збираюся зізнатися тобі в своїх почуттях. Як не сумно, але саме така погода, і викликає моє бажання зізнатися. Чому? Та тому, що ти, швидше за все мене не любиш. І якщо ти знаєш про моє існування, то я буду дуже здивована. Хочу сказати тобі ці заповітні слова. Я люблю тебе, люблю більше всього на світі. І абсолютно не соромлюся своїх почуттів. Знаю, що можливо, ти заперечиш мене, але дуже прошу, не роби цього. Я не заважатиму тобі. Я просто спробую, стати твоєю тінню, яка буде завжди спостерігати за тобою. Якщо не любиш мене, просто пробач і відпусти. Адже мені не потрібно нічого більшого. Достатньо лише бачити тебе поряд.

Здрастуй мій милий і найдорожчий для мене людина. Як багато разів я казала тобі це. Але все одно скажу тобі ще раз. Я люблю тебе, люблю більше всього на світі. Мені ти подобаєшся давно. З того дня, як ти запропонував мені зустрічатися, я була найщасливішою людиною на землі. І чому тільки ти мені подобаєшся? Я і сама не знаю відповідь на це питання. Ти був завжди таким шкідливим, і всіляко намагався зачепити якось мене. Але, у нас з тобою все одно все добре складається. Будемо сподіватися, що надалі все буде точно також. Вперше, коли я тебе побачила, я була так здивована. Ти був настільки гарний, що у мене захоплювало дух. І після того, як ми почали з тобою зустрічатися, я стала найщасливішою людина на землі. І зізнаючись тобі сьогодні, знаю, що мої почуття взаємні. Будемо сподіватися, що з тобою у нас все буде добре.