Визнання в прозі коханому – своїми словами хлопця

Здрастуй мій милий. Знаєш, я ще ніколи нікому не зізнавалася в коханні. Я просто вважала, що цього не потрібно робити поспіхом. Я не тільки нікому не зізнавалася в любові, але і не закохувалася. З тобою все по-іншому. Коду я поруч з тобою, мені хочеться сміятися, і в такі моменти, я, напевно, дуже нерозумно виглядаю. Але мені все одно, головне – це, щоб бути поруч з тобою. Ти мені сподобався з самого початку. Тоді ти підійшов до мене і запитав, як пройти в аудиторію. Високий кароокий і усміхнений. Як такий хлопець може, не запам’ятається? Я думала про тебе багато, і ось настав, мабуть, той момент, коли я повинна зізнатися тобі в своїх почуттях. Скажу відразу, це не закоханість, і не поверхнева любов. Я насправді тебе люблю, і ці почуття осмислені і виходять з глибини мого серця. І навіть якщо ти мене не будеш любити, то мої почуття не зміняться.

Доброго часу доби мій дорогий. Я пишу тобі цього листа, і зовсім не знаю, як ти відреагуєш на нього. Знаєш, я давно відчуваю ці дивні почуття, які називають любов’ю. Але тільки зараз зважилася сказати про них тобі. Ти мені дуже подобаєшся. Але, я намагаюся не потрапляти тобі, просто я не хочу знову бачити твій нудьгуючий погляд і віддалене вираз обличчя. Насправді мені зовсім не хочеться тебе засмучувати, і тому якщо тобі неприємні мої почуття, то не бери їх. Коли ти спілкуєшся з іншими дівчатами, це приносить мені біль. Але, коли ти поруч, я літаю від щастя над землею. Мені б хотілося, щоб ця любов пройшла, і не обтяжувала не тебе, і не мене. Так що дуже прошу тебе, прочитай цей лист, і забудь все, що в ньому було написано і сказано. Я не хочу співчуття з твого боку. Краще просто піти і забути!

Привіт, мій любий! Сьогодні ти почуєш від мене ці заповітні слова – я люблю тебе. Так, я кажу це абсолютно щиро. Пам’ятаю, в перший раз, коли я тебе побачила, було дуже холодно і слизько. Дув сильний вітер і був ожеледь. Так вийшло, що я не втрималася на ногах і впала. Для мене цей момент був найжахливішим. Пам’ятаю, як я тоді почервоніла, а ти підняв одну брову, і подав мені руку. З того самого моменту я не могла ні їсти, ні пити, не спати. Щоб я не робила, завжди думала про тебе. Але ти не звертав на мене увагу. І тому я зважилася на цей крок відчаю. Я довго думала, і вирішила написати тобі цей лист. Але ти не думай, я нічого від тебе не вимагаю. Просто хочу, щоб ти знав, і щоб мені більше не було так боляче, коли я бачу тебе. Просто постарайся зрозуміти мене і простити. Якщо нічого не відчуваєш до мене, не відповідай мені. Я не потребую жалості.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7