Визнання чоловікові своїми словами – тексти побажань

Сьогодні ти знову снився мені, такий гарний, мовчазний і рідний. Закрутилася голова від щастя, я обіймала тебе і не вірила в те, що відбувається. Потім я прокинулася, кадри з нашого минулого життя невтомно лізли мені в голову, стояли перед очима. Твої гарні добрі і трохи суворі очі, твоя щира посмішка. Мені так тебе не вистачає, кожен день, кожну годину, кожну хвилину. Без тебе мені нема чим дихати і не про що думати. Без тебе все по-іншому. Як же ти дорогий мені, в моїй душі назавжди залишився відбиток твоєї палкої, жагучої, люблячої душі. В моїй голові завжди будуть звучати слова, вимовлені твоїм рідним голосом. Ніхто і ніщо вже не зможе змінити це. Зі мною назавжди залишиться наше минуле, мої спогади і моє заснуло щастя. Я все ще люблю тебе.

Ми давно з тобою разом, стільки пройдено всього. Були й хвилини шаленій пристрасті, і годинник чарівної ніжності, та леза ревнощів, і хмари чарівності, були і голки сварок і непорозумінь. Все це лише зробило наші стосунки міцнішими і дорогоцінним. Але я вже не люблю тебе, як тоді, в дні наших перших зустрічей, в дні перших поцілунків і перших зізнань. Адже то була лише сильна закоханість, що розбурхала моє серце, затуманила мій розум, перемішала і заплутала всі мої думки. А тепер, через стільки часу я можу з повною упевненістю сказати, що люблю тебе. Люблю по-справжньому, віддано і глибоко. Я приймаю тебе цілком, з усіма своїми достоїнствами і недоліками, з усіма твоїми звичками. Ти став мені рідним і близьким чоловіком на землі, і все чого я хочу – щоб ти був щасливий. Я люблю тебе, мій рідний!

Ти чоловік, без якого моє щасливе життя абсолютно неможлива. Ти чоловік, без якого я не можу дихати повітрям. Мої мрії, мої бажання, надії, моя віра, все це – ти! Ти чоловік, без якого я не можу заснути. Ти чоловік, який мені бачиться кожну ніч в хвилюючих, кольорових, незабутніх снах. Ти чоловік, з думками про який я прокидаюся кожного свій ранок. Все, що є в моєму житті хорошого, цікавого, справжнього, глибокого, чуйного, ніжного, все це – ти! Ти мій самий заповітний, найбажаніший, самий близький, самий рідний, самий необхідний. Ти той, без якого весь світ стає чорно-білим, одноманітним, прісним. Ти той, ким я насолоджуюся, ти той, кого я обожнюю, ти той, кого я молюся і ровняюсь, ти той, хто робить мене щасливою. Я люблю тебе! Я буду любити тебе одного завжди!

Я найщасливіша на світі дівчина, а знаєш чому? Тому, що мені дістався найкращий на світі чоловік! Ти такий незвичайний людина, що в тобі зібрано стільки, здавалося б, абсолютно несумісних якостей. Ти такий вольовий, сильний, сміливий, амбіційний, напористий і цілеспрямована людина, ти йдеш по життю твердо, знаючи всі свої цілі і шляхи їх досягнення. І ти досягаєш їх. Береш свої вершини одну за іншою, ти по життю воїн – переможець. Але в той же самий час, ти можеш бути самим дбайливим, самим ніжним, самим чуттєвим, найбільш емоційним зі мною. Ти такий тонкий, розуміє, романтичний, особливий. Мені завжди дуже добре поруч з тобою, дуже цікаво, дуже спокійно. В твоїх обіймах я відчуваю себе захищеною. Поруч з тобою я відчуваю себе бажаною, необхідною, кращою. Дякую тобі за це. Я дуже тебе люблю!

Ми з тобою абсолютно не схожі один на одного. Але це лише на перший погляд так здається. Ось дивись – ти щасливий? І я щаслива! А значить, у нас є багато спільного, скільки немає більше ні в кого на світі! Я вірю в те, що наша сильна любов подолає всі негаразди, згладить гострі кути, примирить характери і темпераменти. Адже це найголовніше почуття, яке у всі часи тріумфувала над усім іншим. Я не хочу тобі говорити безліч зайвих, нехай і красивих слів, вся це витіюватість нехай залишається в книгах, вона стане в нагоді поетам в безсонні ночі творчих мук. Я хочу сказати лише три найголовніших для мене слова, найбільш важливих, три слова, які перевернули мій світ, три слова, які стали моїм маяком, моїми крилами, моїм натхненням. Я люблю тебе! Я люблю тебе більше життя, я щаслива буду лише з тобою!

Якщо я не бачу тебе хоча б один день, мій коханий, мене охоплює дивне відчуття, воно схоже на озноб. Немов всі морози світу скували мене, перетворивши на брилу льоду. Ти немов мій наркотик, я підсіла на тебе, я стала залежною. Без постійної дози я починаю буквально сходити з розуму, мене трясе, я не знаходжу собі місця. Я не можу думати ні про що й ні про кого, все валиться з рук, все стає байдуже. В голові звучить лише одне єдине, але таке важливе і необхідне слів: люблю, люблю, люблю, люблю, люблю. Без тебе я схожа на безтілесне приведення, на висушене сонцем рослина серед пустелі. Так прийди швидше до мене, наповни мене соками життя, соками любові, соками нашої божевільної пристрасті. Оживи мене, впусти в моє життя буйство фарб, заворожи своїм поглядом, попекли руками. Змусь моє серце битися в одному ритмі з твоїм палким серцем.

Знаєш, можливо, багато хто б сказали, що я банальна і мрії мої дівоча вже давно вийшли з моди і нікому не цікаві. Але, не дивлячись ні на що, я все ж хочу залишатися самою собою, такою, якою мене створила природа. Ти хочеш знати про моїх мріях? Я мрію завжди бути поруч з тобою. Щоб ти був моїм лідером, моїм кумиром, моїм маяком, моїм проповідником. Я хочу йти за тобою слід, слідом, вбираючи в себе твої промови, дивлячись тобі в очі, відкрито і чесно. Я хочу вчитися любити тебе, я хочу вчитися робити тебе щасливим. Я так мрію засинати під своїм «крилом» і, прокидаючись відразу бачити твої очі, твою усмішку, відчувати твоє тепло. Я хочу проводжати тебе на роботу, цілувати і махати ручкою слідом, я хочу готувати для тебе різні смаколики, чекати тебе, нудьгувати, дивитися у вікно і вискакувати на вулицю, щоб зустріти. Я хочу завжди бути в твоїх обіймах, хочу відчувати твою силу, твій захист, твою любов. Я люблю тебе, милий, дуже люблю.

Скажи мені мій коханий, чому ти такий суворий зі мною? Чому не помічаєш мене, навіщо змушуєш страждати? Адже ти прекрасно знаєш, як сильно я люблю тебе, як горить моє серце, кожен день, кожну годину. Скажи, навіщо ти так суворий і холодний, чому ти мене мучиш. Як я можу довести тобі свою любов, як мені донести до тебе свої кришталеві почуття ніжності і ласки. Мої очі наповнені слізьми, все тому, що кожен день прокидаючись з твоїм іменем на вустах я відразу ж натикаюся на стіну байдужості. Прошу почуй мене, молю тебе, зрозумій мене. Я так сильно люблю тебе, більше за власне життя. Без тебе мені світ не милий, мені нічого не треба, нічого не цікаво. Без тебе моє життя більше не представляє ніякої цінності. Прошу, вистачить мовчати, подивися в мої очі і відповідай мені на мій найголовніший, найважливіший, самий заповітний питання: ти мене любиш?

Заповітні колись слова «я люблю тебе», мені здається, давно втратили свою вагу, свій сенс і свою важливість. Дуже часто їх вимовляють, ними рясніє інтернет, ними смітять люди, не вкладаючи в цю фразу абсолютно нічого. Тим самим вони позбавляють мене можливості, передати всього трьома словами все те, що давно живе в мені палає яскравим полум’ям. Тому, мій милий і такий рідний чоловік, я скажу тобі про свої почуття іншими словами. Я стою на вулиці дме сильний вітер, зносячи все на своєму шляху, задуваючи в найпотаємніші куточки наших душ, він пронизує холодом до кісток, і, друже, я згадую про тебе, уявляю перед собою твоє обличчя, твої глибокі очі, твої губи, твою посмішку. Ти дивишся на мене, і вітер затихає, я більше не відчуваю його пориви, нічого у всесвіті більше не існує для мене. Є тільки ти і я. Твої очі дивляться в мої, і в них я бачу зовсім іншу всесвіт – всесвіт любові!

Бувають хвилини, коли мені здається, що ти всього лише міраж, швидкоплинне ведення, плід моєї уяви. Все тому, що ти занадто ідеальний. Все в тобі чудово, абсолютно все. Твої очі, вони як окрема галактика, в якій живуть невідомі людству планети. Твоя посмішка, вона як світло сонця, весняного сонця, вона здатна обігріти і вселити в мою душу тепло. Твої руки, вони як непорушні скелі, коли ти обіймаєш мене і довго тримаєш в своїх обіймах, я відчуваю неймовірну захищеність, наче ці руки можуть вберегти мене від усього на світі, від будь-якої біди, від будь-яких негараздів. Коли ти починаєш говорити, твій голос ллється, немов шепіт літніх східних трав, він ворожить мої думки, і я буквально ціпенію, не сміючи навіть ворухнутися, щоб це особливе зачарування не розвіялося. Ти витканий із суцільних переваг, у тебе немає недоліків. Ти найкращий чоловік на світі, я люблю тебе.

Уподібнюся, сьогодні, Пушкінської Тетяні і буду сміливої не як зазвичай. Відкрию тобі дверцята в скарбницю моїх потаємних почуттів і бажань. Мій найдорожчий, з недавніх пір людина, це боязке визнання в любові, несподівано захопила всю мою істоту. Тобі вдалося сколихнути в моєму серці лавину нерозтраченої ніжності і відродити до життя юну палку дівчину. Не біда, що сивина посеребрила наші віскі, Амур не схибив – ці стріли призначалися саме нам. І це було подібно до вибуху величезної кулі з різнокольоровими фарбами. Ці фарби бризнули на наші життя, розфарбувавши все навколо, надавши наших доль особливий сенс. Дякую коханий за те, що ти є, такою як мріялося, вже, здавалося б, абсолютно безнадійно. Люблю тебе! Люблю все, що пов’язане з тобою! Гуляти по парку куйовдячи різнобарвний килим осіннього листя, слухати шум дощу, милуватися на квіти, абсолютно всі з тобою поруч стає абсолютно особливим. Люблю!

Коханий мій, єдиний чоловік! Ти мій найголовніший у житті людина. Ти – моя опора, ти дуже надійний, чуйний і спокійний. Я завжди з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Мені неймовірно приємно з тобою і добре, коли ти поруч. Мені все життя хочеться йти з тобою поруч, на одній дорозі любові і нікуди не звертати. Я шалено вдячна долі, за те, що вона подарувала мені тебе, самого прекрасного чоловіка на землі. Я пишаюся тобою, мій милий і люблю тебе більше життя! Нехай з тобою щастя і любов триває нескінченно. Нехай кожна наша зустріч, кожен дотик, кожне слово, сказане один одному, стає ще приємніше. Всю свою ніжність, ласку, всю свою нерозтрачену любов, я хочу подарувати тобі, мій єдиний і найдорожчий чоловік! Я люблю тебе! Я буду любити тебе все життя!

Дорогий мій хлопчик, я щоразу дивуюся від того, як збіглися ми з тобою до єдиної думки, в єдиному пориві, в єдиній мрії. Ти став справжнім лицарем для мене, тим самим, який багато століть тому, міг віддати своє життя за один погляд серце прекрасної дами. Я вже й не вірила, що такі люди існують у сучасному світі. Як же я приємно помилялася. Одного разу, зустрівши тебе, я відчула, що в моєму серці оселилось справжнє почуття, досі абсолютно мені незнайоме. Ти став першим чоловіком, при спогаді про який у мене виходить рум’янець на щоках. Ти став першим чоловіком, чиї очі я пригадую, перед тим як заснути. Ти став першим чоловіком у моєму житті і в моєму серці. Спасибі тобі за те, що ти так ніжно і дбайливо ставишся до мене. За те, що поважаєш мене, захищаєш. За те, що ти можеш слухати мене і чути, розумію саму суть мене. Спасибі тобі за те, що люблю!

Сьогодні такий гарний день, все навколо завмерло в очікуванні якогось неймовірного дива. Повітря дзвенить дзвіночками щастя, сонце світить по-особливому. Цей день ніби був спеціально створений богом для того, що б я призналася тобі в своїх найпотаємніших почуттях, щоб я тобі, вперше, сказала слова любові. Кожна людина в житті хоче любити і бути коханим у відповідь. Кожна людина на цій землі шукає свою половину, того самого, який стане єдиним навік. І сьогодні я хочу тобі шепотіти, що б ніхто не дізнався мою таємницю і хочу кричати, щоб вся планета знала про те, що я люблю тебе. Що я знайшла те, про що так довго мріяла. Я зустріла тебе, мого ідеального чоловіка. І я пізнала почуття любові і відчула взаємну любов. Це так важливо, це так трепетно, це наповнило мене всю непередаваними емоціями. Я стала найщасливішою на світі. Спасибі за те, що подарував мені ці почуття, спасибі тобі за любов.

Я хочу тобі сказати, мій улюблений, що кожна хвилина, проведена з тобою, абсолютно особлива. Скільки всього, коли ми разом, поруч, може доставити справжнє задоволення душі. Я так люблю коли ми говоримо про всяких дрібницях і про життєво важливі речі, коли ми мріємо про щось неймовірне, говоримо про космос, про всесвітів, про світобудову. Я так люблю, коли ми мовчимо поруч один з одним, мовчимо, напевно знаючи таємні думки один одного, мовчимо, слухаючи в повній тиші биття наших сердець. Я так люблю гуляти з тобою пішки, неважливо, де і коли, зовсім неважливо чи це ранок, день, вечір, або пізня ніч. Не має ніякого сенсу, падає сніг, шарудить під ногами листя, або наші ноги мокнуть в калюжах. Головне що ми йдемо поруч, оповиті невидимою серпанком любовного туману. І, навіть, в хвилини, коли ти не можеш бути поруч зі мною, я не засмучуюся, адже ти все одно є в моїх думках, в моєму серці, в моїй душі. І це робить мене щасливою. Я люблю тебе.

Я кожен день, від щирого серця, дякую небеса і долю за це неймовірне щастя – кохати і бути коханою таким чудовим людиною як ти. Тільки про однієї думки про тебе, моє серце стискається і починає в подвійному ритмі виробляти кров, мій пульс частішає і починає злегка паморочиться голова. Що вже говорити про мій стан, коли ти перебуваєш поруч. У мене виростають справжні крила, і я лечу з тобою в небеса кохання і щастя, і парю там, у хмарах ніжності, ласки, пристрасті і всіх почуттів, які ти викликаєш у мені. Я дуже люблю тебе, і ця любов дає мені неймовірне відчуття легкості, свободи, оптимізму і натхнення. З тобою поруч я стала зовсім іншою жінкою, мені більше не страшні ніякі негаразди і печалі, мені не страшна смуток. Я постійно радію життю, кожному її ранку і, звичайно ж, кожній хвилині, проведеній поруч з тобою.

Мій ніжний, ласкавий, самий дорогий і кращий на світі чоловік! Я хочу зізнатися тобі в своїх почуттях, які розривають мені серце, я хочу подарувати тобі всю свою ніжність і турботу, ласку і увагу! Я люблю тебе! Чуєш? Люблю! Я молю небеса про те, щоб наші почуття були взаємними не один рік, адже ми з тобою половинки одного цілого! Мої почуття з кожним днем, стають до тебе все сильніше і міцніше. Мені так хочеться пригорнутися до тебе, відчути себе захищеною від усіх печалей і негараздів. Я люблю тебе, і визнання мої щирі і чисті! Тільки з тобою я відчуваю повну гармонію і злиття наших душ, тільки з тобою я по-справжньому щаслива! Ти завжди уважний, добрий і турботливий. Я постараюся зробити тебе найщасливішим чоловіком на планеті! Я довіряю тобі у всьому і хочу бути поруч з тобою все життя! Дарую тобі це визнання, на знак вічної любові!

Раніше я багато думала про кохання і про стосунки, але я навіть не думала, що таке можливо! Знати людину настільки, щоб вгадувати його думки і бажання, знати, що може його потішити, а що засмутити. І в той же час розуміти, що твій коханий чоловік – це зовсім інша всесвіт, яку можна досліджувати все своє життя, так і не пізнавши до кінця. Я і не підозрювала, що такі слова як «я люблю тебе», хоч ти мені скажеш сто разів за добу, будуть кожен раз хвилювати моє серце і звучати зовсім по-різному. Я ніколи не думала, що поруч з коханою людиною день може пролетіти як одна хвилинка. Я не думала, що можна так любити, що кожне розлучення, нехай навіть і ненадовго, буде подібно маленькій смерті. Я ніколи не думала, що колись зовсім незнайома людина може стати таким близьким, таким рідним. Тепер я знаю точно, таке буває!

З тих пір, як мої очі зустрілися з твоїми очима, ти став єдиним і найголовнішим сенсом мого життя, мого існування. Я щоранку, лише встигнувши розімкнути очі, починаю думати про тебе, і кожну ніч, перед тим як заснути я думаю про тебе, згадуючи кожен момент з нашого минулого і радіючи, заново переживаючи всі ці почуття. І навіть коли я засинаю, я бачу тебе в своїх снах, напевно я посміхаюся уві сні щоночі. Мені хочеться кричати про мою любов на кожному розі, розповідати про неї кожному зустрічному, писати вірші, романи. Я не можу уявити сою життя без твоїх найдорожчих очей, без твоєї самої рідної і красивої посмішки, без твого приємного голосу – без тебе! Мені потрібні твої палкі обійми твої пропалює до самого серця поцілунки, твої зізнання. Ти став моїм щастям, моєю радістю, моєю вдачею і моїм натхненням. Я дуже люблю тебе!

Коханий мій хлопчик, все, що пов’язане зі щастям у житті, все це пов’язано з тобою, я тобі одному мої мрії та бажання, з тобою мої почуття і відчуття розкриваються, немов ніжний бутон молодий троянди! Я впевнена, що саме ти призначений мені долею. Тільки ти один живеш в моєму серці, тільки тебе я називаю бажаним і улюбленим. Я хочу, щоб наші іскорки симпатії, розгорілися між нами величезне полум’я пристрасті, відданості і взаємного почуття – кохання! Нехай наша трепетна, кришталева любов подолає всі негаразди, адже любов – це найсильніше почуття, яке існує на цьому світі! І так добре, що це почуття відвідало нас з тобою одночасно. Мій єдиний чоловік, я так вдячна долі за тебе! Ти – людина, про яку я мріяла все життя, шукала очима і серцем, і знайшла! Люблю тебе, мій рідний, і нікому тебе не віддам! Адже я так довго тебе чекала!