Визнання чоловікові своїми словами – тексти побажань

Сьогодні ти знову снився мені, такий гарний, мовчазний і рідний. Закрутилася голова від щастя, я обіймала тебе і не вірила в те, що відбувається. Потім я прокинулася, кадри з нашого минулого життя невтомно лізли мені в голову, стояли перед очима. Твої гарні добрі і трохи суворі очі, твоя щира посмішка. Мені так тебе не вистачає, кожен день, кожну годину, кожну хвилину. Без тебе мені нема чим дихати і не про що думати. Без тебе все по-іншому. Як же ти дорогий мені, в моїй душі назавжди залишився відбиток твоєї палкої, жагучої, люблячої душі. В моїй голові завжди будуть звучати слова, вимовлені твоїм рідним голосом. Ніхто і ніщо вже не зможе змінити це. Зі мною назавжди залишиться наше минуле, мої спогади і моє заснуло щастя. Я все ще люблю тебе.

Ми давно з тобою разом, стільки пройдено всього. Були й хвилини шаленій пристрасті, і годинник чарівної ніжності, та леза ревнощів, і хмари чарівності, були і голки сварок і непорозумінь. Все це лише зробило наші стосунки міцнішими і дорогоцінним. Але я вже не люблю тебе, як тоді, в дні наших перших зустрічей, в дні перших поцілунків і перших зізнань. Адже то була лише сильна закоханість, що розбурхала моє серце, затуманила мій розум, перемішала і заплутала всі мої думки. А тепер, через стільки часу я можу з повною упевненістю сказати, що люблю тебе. Люблю по-справжньому, віддано і глибоко. Я приймаю тебе цілком, з усіма своїми достоїнствами і недоліками, з усіма твоїми звичками. Ти став мені рідним і близьким чоловіком на землі, і все чого я хочу – щоб ти був щасливий. Я люблю тебе, мій рідний!

Ти чоловік, без якого моє щасливе життя абсолютно неможлива. Ти чоловік, без якого я не можу дихати повітрям. Мої мрії, мої бажання, надії, моя віра, все це – ти! Ти чоловік, без якого я не можу заснути. Ти чоловік, який мені бачиться кожну ніч в хвилюючих, кольорових, незабутніх снах. Ти чоловік, з думками про який я прокидаюся кожного свій ранок. Все, що є в моєму житті хорошого, цікавого, справжнього, глибокого, чуйного, ніжного, все це – ти! Ти мій самий заповітний, найбажаніший, самий близький, самий рідний, самий необхідний. Ти той, без якого весь світ стає чорно-білим, одноманітним, прісним. Ти той, ким я насолоджуюся, ти той, кого я обожнюю, ти той, кого я молюся і ровняюсь, ти той, хто робить мене щасливою. Я люблю тебе! Я буду любити тебе одного завжди!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7