Визнання в любові жінки у прозі – своїми словами

Мила, я так давно мріяв про те, щоб зустріти справжню принцесу і, на щастя, мої мрії зуміли знайти реалізацію у життя. Хочу сказати, що насправді я представляю свої відносини тільки з тобою єдиною. Як багато доброго тобі вдається знайти: милий і добрий характер, дивовижну красу і граціозність. Хочу зробити тебе найщасливішою в світі, знати, що наші почуття неодмінно будуть ставати все міцніше. Ти зуміла стати для мене найважливішою у всьому світі, даруєш для мене тільки самі дивні і справжні почуття. Дорога, я ціную всі грані наших відносин і готовий на все для того, щоб зміцнювати їх, знаходити дивне щастя разом. Пам’ятай: у нас попереду багато всякого, але кожен день буде приносити щось особливе і приємне. Навіть сьогодні ми можемо переконатися в тому, що наші стосунки пронизані щирістю, яка є основою щастя і радості.

Любов – це самий дивний подарунок, який може бути наданий долею. Знаєш, навіть наше знайомство виявилося гідним сюрпризом, підготовленим Всевишнім. Мила, я давним-давно мріяв про те, щоб знайти, здобути відносини, які я отримую з тобою, але я не міг перш уявити, що почуття здатні бути настільки справжніми і щирими, справді глибокими й важливими. Ти мені можеш замінити всі, адже без тебе я перестаю існувати, не знаю, що і як потрібно робити. Кохана, прошу тебе про одне: будь зі мною, подаруй шанс нашим відносинам. Насправді дуже багато залежить від тебе, адже я готовий робити все для того, щоб кожен наш день чимось особливим радував.

Кохання – це неймовірне почуття, яке здатне дарувати справді багато гідних емоцій, дозволяти відчути справжнє щастя. Люба моя, я знаю і вірю в те, що у нас все обов’язково буде складатися тільки найкращим чином, а твої емоції і почуття подарують мені справжнє щастя. Хочу сказати: ти – найкраща дівчина для мене. Кожну мить, яку ми проводимо удвох, – це диво. Як же хочеться зберегти ці прекрасні миті і розуміти, що ми робимо все для того, щоб ставати ближчими один до одного. Зізнаюся, що я мрію про те, щоб подарувати тобі можливості для виконання найпотаємніших бажань, щастя. Любов моя, я в тобі знаходжу тільки дивовижні риси характеру і розумію, наскільки сильно хочу бути поруч. Готуйся: сьогодні ввечері неодмінно буде дивовижна романтика для нас.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7