Визнання в любові жінки у прозі – своїми словами

Люба моя, знаєш, наскільки важливо для чоловіка знати, що у нього є що стоїть супутниця, яка може і готова подарувати дивовижні емоції, безмежну любов, підтримку і натхнення. Моє серце, моя душа відгукуються на тебе, дарують дивні почуття. Хочу знати, що ми завжди будемо вдвох, що ти зможеш подарувати мені щастя. Будь ласка, ніколи не сумнівайся в тому, що в нашому світі є людина, якій ти опиняєшся воістину важливою і дорогою, значущою. Можу завжди підтримати і надихнути тебе, подарувати дивовижну надію на те, що все неодмінно буде складатися так, як задумано. Мила моя, ти заслуговуєш тільки найдостойнішою і щирої підтримки, а отримаєш ти її від мене. Люблю, ціную, ціную свою прекрасну, воістину чарівну принцесу. Я готовий заради тебе на багато що. Люба, це – не порожні слова, а правда життя.

Кохана, ти – найкраща, близька і дорога дівчина для мене на всьому світі. Як же я щасливий, що доля звела мене саме з тобою. Хочу бути по-справжньому щасливим і цінувати те, що дає доля, насолоджуватися дивовижною життям і розуміти, наскільки ми важливі один для одного. Кохана, я хочу сказати, що мої почуття до тебе безмежні, і я ніколи не буду сумніватися в тому, що вони існують. Знаю, що наша зустріч відбулася не просто так, адже вона спочатку визначена долею. Рідна, можливо, ми зможемо зробити крок назустріч один одному, щоб в повній мірі насолодитися тим, що дає доля? Хочу говорити тобі лише приємні і щирі слова, зізнаватися в чудовій любові. Нехай все буде складатися тільки так, як ми цього бажаємо. Кохана, ми неодмінно повинні провести все життя разом і я постараюся закласти основу для цього. Довірся мені, рідненька, адже так хочеться використовувати наш шанс. Люблю тебе!

Дорога моя, що з тобою кожен день життя виявляється справжнім подарунком, який хочеться цінувати, яким хочеться дорожити в дійсності. Всі прекрасні миті – це дивовижний скарб, який виявляється дорожче за будь фінансів. Знаєш, багато людей мріють про те, щоб зустріти свою другу половинку і знайти справжню підтримку, але тільки з тобою я можу стати найщасливішим, розуміючи, що дівчина із заповітних, далеких мрій опинилася поруч, зуміла зійти в реальність. Я постійно думаю про найпрекраснішої дівчини і благотворю тебе єдину. Як же хочеться знати, що все неодмінно буде складатися так, як задумано. Кохана, я щиро сподіваюся, що у нас буде шанс на здобуття гідного щастя. Пам’ятай, будь ласка: я насправді люблю одну тебе і інші мені навіть не потрібні. Пробач, якщо я десь щось не додаю тобі, адже це не зі зла. Ціную наші взаємини.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7