Визнання в любові жінки у прозі – своїми словами

Мила моя! Я довгий час жив по накатаній, але тепер в моєму житті все кардинально змінилося. Хочу зізнатися в тому, що таке диво створила ти. Велике спасибі за те, що ти змогла вдихнути в мене справжнє бажання жити і творити, бути собою, навчила цінувати мене кожен неповторний день долі. Хочу бути поруч з чарівною дівчиною, яка знає, як можна подарувати безмежне щастя, як зробити так, щоб все розвивалося тільки найкращим чином в долі, щоб надалі чекали приємні події і реалізація існуючих побажань. Мила моя, я мрію тільки про одне: ми повинні бути разом. Щиро вірю в те, що Господь дозволить нам багаторазово примножувати почуття, подаровані спочатку. Сподіваюся, що розбіжності вдасться успішно минути, розуміючи, наскільки цінними є справжні стосунки. Люблю тебе.

З самого початку наших стосунків я зберігаю те, що подаровано самою долею. Люба моя, я хочу насолоджуватися твоєю ласкою і ніжністю, гнучкістю фігури і грацією, красивими очима і мелодійним голосом. Знаєш, я не можу знайти в тобі те, що викликало б байдужість або нейтральність. Ти виявилася втіленням моєї мрії. Велике спасибі за те, як ти з кожним днем стаєш все ближче до мене, дозволяєш занурюватися в чарівну казку, відчувати бажання жити, насолоджуватися натхненням. Я дуже сильно люблю тебе, моя мила, прекрасна і єдина. Пам’ятай: ти завжди можеш звернутися до мене, адже я можу надати допомогу і подарувати підтримку. Вір, будь ласка, в те, що все буде складатися тільки найкращим чином. Люблю! Яскраво і несамовито, щиро і по-дитячому, ніжно і романтично, але я люблю тільки тебе одну, рідна. Спасибі за такі багатогранні почуття.

Мила, єдина моя дівчина, з самого початку, коли ми змогли знайти один одного, я зрозумів, що доля дарує справжню, справді безмежну любов, яку неодмінно потрібно зберігати, незалежно від того, що відбуватиметься надалі. З кожною зустріччю все більше хочу бути з тобою, дарувати свою підтримку і надихати на розвиток. Знаєш, я відчуваю себе справді щасливим, коли чую твій радісний голос і сміх, бачу твої очі. Кохана, розраховуй на мене завжди пам’ятай про те, що я готовий на багато чого для того, щоб подарувати справжнє щастя. Я готовий дарувати дивовижні почуття тобі і надавати стоїть підтримку, адже я розумію, наскільки важливо зберегти наші стосунки, робити кроки назустріч один одному і дарувати дивовижні, воістину гідні почуття. Рідна, я дуже сильно хочу бути з тобою, цінувати те, що дає нам Господь. Пам’ятай: ти потрібна мені, я готовий на багато що. Вір: ми будемо щасливі неодмінно.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7