Вибач мене, коханий – слова, тексти

Я щаслива, тому що в моєму серці живе єдиний, самий коханий чоловік на світі. Спасибі тобі за те, що я завжди можу розраховувати на твою допомогу і підтримку, ти ніби ангел в потрібну хвилину підставляєш своє надійне плече. Прости мене, коханий за всі образи, які я іноді приношу тобі, ти мій єдиний, я без тебе наче птах з перебитим крилом, ти мій кисень і повітря. Якби час дозволило повернутися в минуле, щоб виправити всі помилки, то я і в думках не допустила б хоч ненароком тебе образити. Але ж у нас попереду багато часу для того, щоб все усвідомити і не робити своїх же помилок. А сьогодні хочу попросити тебе, коханий лише про те, щоб ти простив мене і не ображався. Ти король мого серця і я належу тільки тобі, іншого чоловіка в моєму житті не було і бути не може. Нехай у нас з тобою буде все, як у перші моменти зустрічі. Люблю тебе, рідний.

Мій любий, єдиний, неповторний чоловік, пробач мене за вчорашню сварку. Часом ми робимо дурні, необдумані вчинки не думаючи про те, що наносимо цим шкоду своїм коханим людям, завдаємо їм болю, але життя дає нам час і право все обдумати і виправити. Вибач, рідний, за те, що деколи буваю грубої і не права, я виправлюся, обіцяю. Тільки ти можеш бути мені єдиною опорою і підтримкою. Я так хочу, щоб ми з тобою були завжди разом і не розлучалися, адже коли ти далеко, то я не бачу підстав і сенсу радіти життю. Я сумую за тобою, повертайся, рідний мій. Без тебе час зупинився, чекаю, сумую, люблю. Прости мене, будь ласка. Нехай всі сварки і образи обходять нас з тобою далекою дорогою. Я сумую за твоїм променистою усмішкою, ніжним рукам, міцних обіймів. Я хочу, щоб ти знав про те, що кожну секунду я думаю про тебе, ти в моїх думках цілодобово, де б ти не перебував.

Мій чоловік найдорожчий, єдиний чоловік на світі. Сьогодні відбулося непорозуміння і я тебе несвідомо образила, відчайдушно прошу пробачити мене за це. Ти моя радість, сенс мого життя, без тебе сонце меркне, повітря стає важким. Прошу вернись, не сердься, я обіцяю що поставлю межа своєму запальному характері. Я буду білою і пухнастою, головне, щоб поруч зі мною був мій кошеня. Дорогий, ненаглядний, єдиний мій, прости мене за те, що не подумавши, сказала тобі багато зайвих слів. Я обіцяю, що спробую зробити все для того, щоб в нашій родині як раніше панували мир, спокій, затишок, любов. З тобою одним хочу жити в горі і радості, у моменти смутку і радості. Я дуже шкодую про те, що останнім часом часто буваю запальною і грубою, обіцяю тобі, що виправлюся, тільки не ображайся на мене. Пропоную тост за перемир’я. Дуже люблю тебе.

У цьому величезному світі існує лише єдина людина, яка здатна одним своєю присутністю проявити блиск в моїх очах і змінити все життя. Це ти, коханий. Коли ти поруч завжди відчуваю себе в безпеці і просто щасливою, дякую тобі за це. Ніколи не втомлюся дякувати долі за те, що подарувала мені зустріч з тобою. Ти постійно ставишся до мене з особливою ніжністю, любов’ю, трепетом. Прости мене, коханий за те, що вранці погарячкувала і сказала тобі багато зайвих слів у пориві гніву. Твоєї вини немає ні в чому, а я відчуваю себе справжньою егоїсткою. Нехай цей невеликий скандал послужить прикладом нам з тобою для майбутнього. Найбільше скарбів в цьому світі я люблю тебе, обіцяю, що змінюся і більше ніколи не посмію ображати тебе або зіпсувати твій настрій. Я вдячна тобі за те, що даруєш щастя своєю присутністю в моєму житті.

Неможливо заперечити всесвітньо відому приказку, яка говорить про те, що життя прожити не так легко, як перейти поле. Проходячи по життєвій стежині ми зустрічаємося з різними проблемами і ситуаціями, падаємо і злітаємо, дізнаємося що таке любов і ненависть, здійснюємо безліч різних помилок і дурниць, які в подальшому служать нам прекрасним уроком. В окремих випадках і ситуаціях погані вчинки менше ранять серця близьких нам людей, ніж слова, які кинуті в їх адресу зопалу, необдумано. Улюблений, в цю хвилину я хочу попросити у тебе вибачення, адже я абсолютно не хотіла заподіяти тобі неприємність, засмутити тебе. Прости мене, будь ласка. Події не повернути назад. Для мене дуже дорога твоя любов, наші взаємини, обіцяю, що надалі буду обдумувати свої дії і вчинки. Не ображайся на мене, дуже тебе люблю.

Ти для мене не просто улюблений чоловік, самий єдиний і рідний, а сенс мого всесвіту. Лише коли ти притискаєш мене міцно в своїх ніжних і ласкавих руках я відчуваю себе дитиною, якій для щастя більше нічого не треба. Останнім часом я зрідка стаю нервової, спасибі тобі за те, що терпиш мій запальний характер і моя впертість, смиряешься з моїм непокорством. Для того, щоб ти дарував мені любов вічно і я залишилася назавжди твоєю єдиною, я готова на перевиховання з твого боку. Обіцяю стати вірною і покірною ученицею. Прошу вибачення від всього серця за те, що не навмисно образила тебе, я не хотіла, правда. Я вже тисячу разів пошкодувала про це, мій хороший. Дуже ціную твою любов і так хочу зігрітися з тобою в ласці і ніжності. Пропоную помиритися і поринути у світ любові, страждання, безумства. Сподіваюся ти не проти, люблю тебе.

Я дуже тужу і сумую без тебе, найприкріше те, що я сама у всьому винна. Коханий, від усього серця пропоную забути всі сварки і образи і залишити їх там, у далекому минулому. Я щиро каюсь і прошу у тебе вибачення, дуже хочу, щоб між нами не було ніяких сварок, суперечок і непорозумінь. Зараз я здатна на якусь певну мить стати чарівницею і виконати будь-яке твоє бажання, аби на обличчі у тебе знову заблискала прекрасна усмішка. Прошу тебе забути мої провини з помилками, давай подаруємо один одному казку про любов, в якій по вуха загрузли двоє відчайдушних людей, ми з тобою. Я стану самої ніжної, самої ласкавою, слухняною, покірною твоєї дівчинкою. Давай забудемо про всі печалі, помчимся на крилах любові в хмари, тримаючись за руки. Спасибі за те, що ти поруч у будь-які негоди і просто за те, що ти є на світі. З тобою, коханий не одна буря мені не страшна.

Коханий, я щиро від душі втрачаю надії в те, що принесла твоєму люблячому серцю біль, образу, розчарування, я зробила це не спеціально. Єдиний мій, пробач мене за все моє серденько плаче і сумує без тебе. Я знаю, що ти теж мене любиш, міцність і силу нашої взаємної любові не здатний похитнути навіть вітер, а незначна сварка тим більше. Я хочу, щоб ти знав про те що моя любов набагато більше і міцніше всіх моїх дрібних провин. У мене є чудова ідея, яка може стати стимулом нашої спільної життя в подальшому. Пропоную більше ніколи не сваритися, а всі незначні скандали замінювати поцілунками. Чекаю твоєї згоди. Любов, яка виходить з мого серця до тебе не має меж. Я щаслива, що маю можливість любити самого кращого чоловіка на світі. Заради тебе готова стати паинькой, люблю тебе, рідний, сподіваюся на прощення.

Я вдячна долі за те, що в один прекрасний момент наші з тобою стежки переплелися між собою і стали однією, спільною, загальною життєвою дорогою. Сьогодні, хочу зізнатися тобі в тому, що з кожним днем любов до тебе в моєму серці міцніє з незвичайною силою. Коханий, прошу не звертай уваги на істерики, капризи, скандали з мого боку, я не спеціально нервую, а іноді зриваюсь, прости мене за це. Ти не заслуговуєш всього цього, я обіцяю, що змінюся. Я розумію, що інколи слова, які необдумано кажу тобі ранять любляче серце, у всьому винен мій важкий характер. Заради того, щоб все життя прожити під одним дахом з тобою і дарувати свою любов, я готова виправитися. Забудь всі образи, прошу, улюблений. Я так хочу, щоб у нас з тобою все було як раніше. Я згодна з тим, що я вредна, але саме такий ти мене покохав, тому прошу пробачити і любити, у відповідь обіцяю взаємність.

Мій самий ніжний, коханий, дорогоцінний чоловік на світі, якби ти знав, що любов, яка виходить від мого серця до тебе, не має меж. Я так дорожу взаємністю наших почуттів, але іноді не помічаю, як ненароком можу заподіяти тобі біль, образу, наговорити багато непотрібних слів. Спасибі за те, що любиш і цінуєш мене такою, яка я є. Прости мене, коханий за те, що інколи буваю не права і мої слова ранять твоє любляче серце гостріше ніж лезо. Без тебе мені цей світ стане чужим, прошу тебе, не ображайся на мене. Адже сила нашої любові набагато більше цих незначних сварок, образ, непорозумінь. Я шалено мрію виправити свої помилки по відношенню до тебе і оточити тебе своєю ніжністю, подарувати тобі світ любові, ласки, ніжності, які є основними компонентами нашого шлюбного союзу. Відпусти образу з серця свого і нам обом стане легше від цього. Люблю тебе, мій єдиний, щиро прошу вибачення.

Бути дружиною чоловіка, про якого мріють тисячі дівчат планети найбільше щастя для мене. Поруч з тобою я відчуваю себе пташеням, який перебуває в надійному укритті від усіх життєвих ураганів і перешкод. Скандал, який стався у нас сьогодні, може роздути вогонь з іскри і зруйнувати фортецю нашої любові, давай не допустимо цього разом. Пропоную забути всі образи і відправити їх в далеке минуле. Я так тебе люблю і боюся втратити з-за нісенітниці. Я хочу любити тебе одного і бути твоєю єдиною. Давай забудемо всі образи і помчимся підкорювати зірки. Ти нагадуєш мені ангела, який приносить виключно щастя і радість і засмучується через найменших життєвих помилок. Більше всього на світі я боюся втратити нашу з тобою любов, тому дуже чекаю твого прощення. Згадай про те, як щасливі ми були разом, це дорожче всіх сварок, воно того не варто. Люблю тебе.

Наше життя усипана помилками, виходячи з яких ми набуваємо досвіду. Іноді, двоє люблячих людей здатні принести один одному таку біль, яка вістрям ножа ранить наші серця. Я не виключення, сьогодні вранці я зробила дуже велику дурість в своєму житті образити тебе, коханий. Не хочу виправдовуватися і намагатися захиститися, але я хочу, щоб ти знав, що я дуже важко переношу цей скандал, розумію, що винна. Рідний мій, єдиний я щиро каюсь у своїх помилках, прошу тебе, пробач мене. Ти дуже дорогий і улюблений чоловічок для мене. Я щиро каюсь і прошу прощення за всі зроблені проступки, обіцяю що змінюся. Я зроблю все, щоб ощасливити тебе, рідний мій, коханий. Моє життя має сенс лише коли ти поруч. Я не буду кричати на весь світ про свою шаленого кохання, а мовчки подарую тобі любов. Прости мене, будь ласка.

Почуття, які переповнюють людей в період закоханості є нормальним фізичним і психологічним станом людини. В такі моменти що нами рухає надприродна сила любові, у нас наче виростають крила, ми піддаємося покликом і потягу почуттів, які вказують нам на те, який вчинок краще всього зробити. Проте ж, коханий те, що я відчуваю по відношенню до тебе не зможе передати ніхто, ти мій кисень повітря, живу тобою, в думках і мріях більше нікому немає місця. Зараз ти образився на мене і мені дуже сумно з-за цього, печаль оселилася в моєму серці. Я доведу тобі, що заради нашої любові готова змінитися і стати іншою людиною, тільки благаю, прости мене. Я не навмисно зробила помилку образити тебе. Обіцяю стати новою людиною, бо ти мій сенс бути ідеальною. Тебе Люблю і сумую. Повертайся, прошу.

Рідний мій, я дуже прошу тебе, не ображайся на мене. Ти єдиний чоловік у моєму житті, з яким я хочу прожити у любові й злагоді. Мрію народити тобі діточок, які будуть носити нашу з тобою прізвище. Без тебе стало важко дихати, пропоную поменше сваритися, замість цього пропоную займатися любов’ю, щоб швидше досягти поставленої мети з приводу діточок. Я впевнена, що ти чудово знаєш, як сильно я тебе люблю, і пробачиш всі образи, а я в майбутньому постараюся не робити подібних дурниць. Адже ми щасливі разом, і це головне. Я не хочу втратити тебе по дурості і щиро каюся за свої вчинки. Мені ніхто крім тебе не потрібен у цьому житті. Ти подарований мені Богом, а за які заслуги мені невідомо, але я невпинно дякую йому за тебе. Ти ж пробачиш мене, правда? Ми будемо щасливі, як і раніше. Дуже люблю, сумую, чекаю.

Дорогий мій, прошу вибачення за необдуману безглуздість. Сталося непорозуміння. Я вчинила так зовсім ненароком, не сумуй, кохана. Твоя печаль передається мені, я відчуваю тебе, де б ти не перебував. Все, чого я хочу, це щоб ти радував оточуючих своїм чудовим настроєм, а на обличчі не перестаючи, мерехтить посмішка. Твоя любов мені дорожче всіх скарбів світу. Поруч з тобою меркне перли і алмази. Ти моє все. Давай забудемо наші розбіжності і недомовки, підемо назустріч прекрасному майбутньому тримаючись за руки. Нехай у твоєму серці панує спокій, не буде місця засмученням. Я дуже люблю тебе, давай помиримося і між нами надалі не буде розбіжностей. Без тебе в цьому житті немає щастя, смак цукру не зрівняється з солодкістю твоїх поцілунків. Прости мене, рідна. Я шалено за тобою сумую і каюсь у своїх вчинках. Люблю тебе одного.

Спасибі тобі, мій єдиний, довгоочікуваний і бажаний за те, що даруєш мені казкову любов, носиш на руках і в холоднечу зігріваєш своїм поглядом. Прошу прощення за всі свої необдумані вчинки, прости за те, що влаштовую німі сцени ревнощів, я просто сильно боюся тебе втратити. Прошу вибачення за неосвічені жутки, за гострі фрази, які іноді кидаю в твою адресу і за іншу нісенітницю. Я хочу зустрічатися лише з тобою одним і навчити тебе купатися в хмарах. Приділи вільну хвилину і просто вислухай мене. Ми так довго створювали нашу любов, давай же не дозволимо їй розвалитися. Мої почуття до тебе ніколи не охолонуть, вони лише міцніють з кожним днем. Коханий, давай відпустимо все образи. Нехай вони летять безповоротно, нехай у наших серцях живе тільки любов. Ти король моїх почуттів і бажань, і іншого я не пущу в свою життя. Чекаю, кохаю, сумую.

Пробач, коханий за те, що я сьогодні оступилася, мною оволоділи емоції, і я наговорила тобі багато зайвих слів. Я не спеціально. Знай, що я дорожу нашими відносинами і почуттями. Не давай волю образам, які зможуть загасити палаючий вогнище нашої любові. Людям властиво робити помилки, так вийшло, що і я зробила хибний крок. Давай згадаємо, як ми жили до моменту цієї сварки. Любили, мріяли, дарували один одному тепло і ніжність. Хіба здатна дрібна образа остудити всі наші почуття, зруйнувати мрії, прагнення, бажання. Я дуже міцно тебе люблю і не хочу втратити, згодна виконати будь-твій каприз, щоб заслужити прощення. Прости за все, мій єдиний і неповторний, нехай всі наші образи змиє дощем. Без тебе стало важче дихати, вернися, коханий, хай у нас буде все як раніше, адже ми були з тобою дуже щасливі.

Дорогий, думаю ти чув народну приказку, суть якої полягає в тому, що улюблені лаються заради потіхи. Я прошу вибачення у тебе за то, то не подумала, перш ніж влаштувати тобі скандал. Я знаю, що ти мене дуже любиш і тому пробачиш в черговий раз. Я теж без розуму від тебе і щиро шкодую про вчинені дурниці, обіцяю що змінюся, виправлюся, охлажу свій запал і все, що хочеш заради нашої з тобою любові. Ти навіть уявити собі не можеш, як я хочу вирвати з пам’яті момент цієї безглуздої сварки. Викинути його, нехай згорить вогнем. Обіцяю, що з моєї сторони більше не повториться подібних помилок. Давай забудемо все і будемо жити і насолоджуватися нашою любов’ю. Пробач, коханий за всю біль, яку заподіяла тобі несвідомо. Якщо ти раптом підеш, то світ припинить для мене своє існування. Прошу тебе, рідний, не ображайся, я ніколи не повторю подібних помилок, обіцяю.

Коханий, а пам’ятаєш як три роки тому небеса нас вінчали, ми світилися любов’ю, я літала в хмарах, а ти світився неземним щастям. Давай в нашу річницю забудемо всі сварки, образи, негоди, через які нам вдалося пройти, завдяки обопільному розуміння і підтримки. Нехай так буде завжди в нашому житті. Прошу вибачення за те, що іноді дістаю тебе своїми примхами, немов маленька дівчинка. Дякую за те, що любиш, цінуєш, підтримуєш і просто завжди перебуваєш поруч. Ти робиш моє життя казкою, своєю присутністю в ній. Нехай з роками любов у наших серцях тільки міцніє і не піддається найменшого подиху вітерця. Мені дуже складно уявити і подумати про те, як я жила в цьому величезному світі без тебе. Буду все життя дякувати долі за те, що народилася під щасливою зіркою, поруч з якою виблискувала твоя. Люблю тебе, рідний.

Сьогодні я з гордістю можу заявити на весь світ, що найщасливіша на світі. У мене є ти, коханий, нагорода долі. Ти мій незамінний і рідний чоловічок на світі, ти немеркнуче світло в кінці тунелю, ти промінь сонця, який не меркне, ти сенс мого всесвіту. Я шалено щаслива, що можу милуватися красою твоїх бездонних очей і тонути в ніжності твоїх рук в будь-який час. Пробач за те, що деколи буваю дурною, нестриманій, висуваю незаслужені звинувачення. Дякую, коханий за те, що смиряешься з моєї запальністю. Я дуже сильно тебе люблю і боюся втратити, тому іноді висуваю сцени ревнощів, задаю дурні питання. Прости мене за все, улюблений. Без тебе мене не стане, ти завжди говорив, що не втомлюєшся милуватись блиском моїх щасливих очей. Я хочу, щоб ти знав, що є єдиною причиною мого щастя. Люблю тебе, єдиний