Вибач мене, коханий – слова, тексти

Я щаслива, тому що в моєму серці живе єдиний, самий коханий чоловік на світі. Спасибі тобі за те, що я завжди можу розраховувати на твою допомогу і підтримку, ти ніби ангел в потрібну хвилину підставляєш своє надійне плече. Прости мене, коханий за всі образи, які я іноді приношу тобі, ти мій єдиний, я без тебе наче птах з перебитим крилом, ти мій кисень і повітря. Якби час дозволило повернутися в минуле, щоб виправити всі помилки, то я і в думках не допустила б хоч ненароком тебе образити. Але ж у нас попереду багато часу для того, щоб все усвідомити і не робити своїх же помилок. А сьогодні хочу попросити тебе, коханий лише про те, щоб ти простив мене і не ображався. Ти король мого серця і я належу тільки тобі, іншого чоловіка в моєму житті не було і бути не може. Нехай у нас з тобою буде все, як у перші моменти зустрічі. Люблю тебе, рідний.

Мій любий, єдиний, неповторний чоловік, пробач мене за вчорашню сварку. Часом ми робимо дурні, необдумані вчинки не думаючи про те, що наносимо цим шкоду своїм коханим людям, завдаємо їм болю, але життя дає нам час і право все обдумати і виправити. Вибач, рідний, за те, що деколи буваю грубої і не права, я виправлюся, обіцяю. Тільки ти можеш бути мені єдиною опорою і підтримкою. Я так хочу, щоб ми з тобою були завжди разом і не розлучалися, адже коли ти далеко, то я не бачу підстав і сенсу радіти життю. Я сумую за тобою, повертайся, рідний мій. Без тебе час зупинився, чекаю, сумую, люблю. Прости мене, будь ласка. Нехай всі сварки і образи обходять нас з тобою далекою дорогою. Я сумую за твоїм променистою усмішкою, ніжним рукам, міцних обіймів. Я хочу, щоб ти знав про те, що кожну секунду я думаю про тебе, ти в моїх думках цілодобово, де б ти не перебував.

Мій чоловік найдорожчий, єдиний чоловік на світі. Сьогодні відбулося непорозуміння і я тебе несвідомо образила, відчайдушно прошу пробачити мене за це. Ти моя радість, сенс мого життя, без тебе сонце меркне, повітря стає важким. Прошу вернись, не сердься, я обіцяю що поставлю межа своєму запальному характері. Я буду білою і пухнастою, головне, щоб поруч зі мною був мій кошеня. Дорогий, ненаглядний, єдиний мій, прости мене за те, що не подумавши, сказала тобі багато зайвих слів. Я обіцяю, що спробую зробити все для того, щоб в нашій родині як раніше панували мир, спокій, затишок, любов. З тобою одним хочу жити в горі і радості, у моменти смутку і радості. Я дуже шкодую про те, що останнім часом часто буваю запальною і грубою, обіцяю тобі, що виправлюся, тільки не ображайся на мене. Пропоную тост за перемир’я. Дуже люблю тебе.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7