Визнання в любові жінки у прозі – своїми словами

Мила, мені з тобою дуже сильно пощастило. Перше побачення виявилося путівником у світ бажань і мрій, щирих емоцій та безмежного щастя. Хочу, щоб ми зуміли зберегти те, що подаровано долею. Як ти дивуєш мене своєю добротою і ніжністю, милим і лагідним характером. В тобі я знаходжу все для того, щоб в повній мірі насолодитися нашими відносинами. Ти заслуговуєш захоплення і компліментів, щирості і турботи. Люба моя, ти можеш бути втіленням дивовижних мрій, які пронизують мене. Як же пощастило, що доля таки звела нас разом, незважаючи на те, що спочатку не так вже багато шансів було на такі позитивні і прекрасні відносини. З кожним днем я стаю все ближче до тебе, отримую можливість насолодитися нашими відносинами в повній мірі. Я люблю тебе, рідненька, і мрію про те, що ми будемо разом довго-довго!

Мила моя, я тебе закохуюсь з кожним днем все більше і більше. Ти виявилася справжньою реалізацією моїх заповітних мрій, надихнула мене на активне просування і розвиток в обраному напрямку, дозволила повірити в те, що все буде складатися так, як хочеться. Люба моя, мені настільки приємно дивитися в твої прекрасні очі і насолоджуватися щирою посмішкою. Хочу подарувати тобі прекрасні хвилини щастя і знати, що ти стаєш все миліше і прекрасніше. Ти потрібна мені і я мрію про те, щоб кожен день, дарований долею, ставав для нас спільним подарунком. Любов моя, ти дала мені надію на те, що все обов’язково буде складатися так, як ми цього бажаємо, ти привнесла внутрішню гармонію в мою душу, подарувала політ серця. Спасибі за все це, адже в нашому спільному житті все буде складатися тільки найкращим чином. Ти потрібна мені. Ти – чарівна і прекрасна.

Рідна моя дівчина, наймиліша і краща, неповторна і унікальна. Як багато привабливих і щирих слів хочеться сказати тобі, як бажаю описати те, що я відчуваю завдяки дивну долю, яка зуміла подарувати нам таке чудове і вартісне знайомство. Щиро вірю в те, що наше багаття любові буде ставати все яскравіше і сильніше, ми зможемо зробити крок назустріч один одному і скористатися чудовим шансом для того, щоб використовувати кожен спільний день для зміцнення відносин. Нехай у нас будуть тільки яскраві, безмежні та щирі емоції. Рідна, я мрію тільки про одне, про те, щоб наші відносини ставали все міцніше, і ми могли зберегти прекрасні почуття. Можливо, у нашому житті буде ще багато сюрпризів, але я знаю, що нічого і ніколи не розлучить нас. Я дуже сильно люблю тебе, моя рідненька, найдорожча і найкраща дівчина.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7