Привітання на весілля своїми словами до сліз

Дорогі молодята! Дозвольте привітати вас від щирого серця з цим знаменним і найважливішим днем у житті – Днем Весілля, який ніколи не повториться і тим, усім нам і вам запам’ятається на все життя! Бережіть свої спогади про це урочистому дні, бережіть свої почуття, цінуйте один одного і дорожите відносинами, дарованими вам Господом Богом! Кажуть, що роки спільного життя з часом перетворюють любов, дружбу, звичку і повагу. А я бажаю вам, щоб любов, що з’єднала вас сьогодні, міцніла з роками, щоб ви не розгубили ніжність і теплоту, щоб були уважні до своєї половинці, вміли терпіти, прощати, перетворювати жартома дрібні неприємності і сварки. Нехай ваш медовий місяць триватиме все життя, і ваші почуття збережуть той кришталь, який утворився між вами початку стосунків! Гірко! Будьте щасливі!

Наші дорогі наречений і наречена! В цей урочистий і знаменний день, вітаємо вас зі святом, самим яскравим і незабутнім моментом в житті, Днем Весілля! У цей день, нам є що вам сказати і побажати, так як молодий, новоспеченій сім’ї поради не завадять. Сьогодні у вас почалося будівництво вашого спільного корабля – вашої родини. Бажаємо вам, щоб ваш сімейний корабель виявився міцним, надійним, щоб він не розбився об побут і неприємності, щоб йому не страшні були шторму! Нехай в дорозі вам світить яскравіше сонце, нехай плавання затягнеться на довгі роки і буде неодмінно щасливим! Поступайтеся один одного, поважайте думку кожного з вас, прислухайтеся до прохань, йдіть на компроміси, прощайте помилки, любіть один одного все життя, немов у медовий місяць! Дорожіть почуттями, адже це таке щастя знайти один одного і полюбити! Гірко!

Дорогі молодята, сьогодні ви засвідчили підписами свою згоду стати чоловіком і дружиною, ви присягнулися один одному у вірності і вічного кохання, і ця клятва буде все життя жити в ваших серцях, згладжуючи сварки і неприємності. Хай рік від року ваш шлюб лише міцніє, а ніжність і любов, подібно до жаркого багаття, гріють вашу сім’ю і ваші почуття! Нехай цей день, всю вашу спільне життя нагадує вам про те, що нічого випадкового не буває і ваш шлюб укладений на небесах і дарований вам господом Богом в нагороду за ваші людські якості. Будьте вдячні один одному за почуття, які є дивом і не кожному дано їх випробувати, а вам пощастило! Бережіть любов, трепетно ставитеся до відносин і зберігайте мир в сім’ї впродовж усього спільного життя. Нехай ваші діти беруть з вас приклад і пишаються вами! Будьте щасливі!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7