Зробити комплімент дівчині до сліз, у прозі

Ми підготували для вас багато варіацій зворушливих компліментів дівчині українською. Кожен знайде потрібні слова для важливої події.

Дивитися в твої очі – все одно, що дивитися в телескоп на нічне небо.

Я не стану говорити цитатами, я скажу своїми словами – ти прекрасна!

Я ніколи не зустрічав таких чарівних очей, як у тебе.

Ти свіжа і красива, як рожевий бутон!

Я ніколи не забуду твій аромат парфумів, він просто заворожує.

Мені подобається твоя зачіска, вона оригінальна.

Давним-давно жила одна принцеса. І це ти. Неважливо, що було в минулому. Але в майбутньому все буде добре: вона щаслива разом зі мною.

Твоя посмішка зігріває моє серце.

Не часто зустрінеш цікаву людину, з яким приємно розмовляти на будь-які теми і який може знайти спільну мову з ким завгодно. Але Ви приємно мене здивували, неможливо не заслухатись, коли ви говорите. Цікаві люди – це рідкість і родзинка сучасного суспільства, тому їх потрібно цінувати і берегти.

Порівняти твої губи можна тільки з соковитим солодким фруктом!

ти,та, про кого я думаю кожну секунду, хвилину, годину, добу!

Я маю величезне щастя спілкуватися з таким чудовим співрозмовником, доброю людиною, цікавою особистістю з яскравою харизмою і гострим розумом, як ти!

Мудрих жінок, правильно розставляти життєві пріоритети, мало. Але я знайшов таку.

Одного разу мені вдалося зустріти одну дивовижну дівчину. Вона була настільки красива, що від неї не можна відірвати очей. Її граціозність, витонченість і навіть непокору …, все настільки гармоніювало, що в неї просто не можна було не закохатися. І з кожним днем ​​я все сильніше і сильніше люблю …, люблю тебе. Адже це ти та сама дівчина.

Найяскравіша зірочка ти, моя кохана. Прекрасніше тебе немає нікого на світі. Мені подобається в тобі все: і посмішка, і хода, і твоя краса. Ти моя мрія, моя друга половинка, моя доля. Я дякую Господу за те, що ми зустрілися з тобою. Я знайшов в тобі те, що шукав: вірність, надію і любов. Моя душа сповнена лише тобою, моя найпрекрасніша, ніжна, добра. Я готовий для тебе навіть складати вірші, тому що люблю тебе більше життя. У тебе – відкрита душа, і просто ангельський характер.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6