Сумую за коханій дівчині в прозі — своїми словами

Часто у мене виникає таке почуття, яке дуже важко передати словами. Хочу тобі кохана сказати, що ти значиш у моїй долі. У день нашої першої зустрічі я не міг припустити, що так сильно тебе полюблю. Тепер я просто не уявляю, як можна без тебе жити. Так сильно переживати це почуття, напевно, не довелося нікому. Хоча багато поети у всі часи оспівували його у своїх віршах. Ти прекрасно знаєш, як я до тебе ставлюся. Мого кохання вистачить на нас двох. Я сумую за тобою, якщо ти далеко, навіть це слово не дуже підходить для тих емоцій, які я відчуваю в той момент. Наче мене захльостує почуття порожнечі і мені нічим дихати. Так сильно я тебе люблю і дуже сподіваюся, що ти відчуваєш такі ж почуття. Моя кохана знай, що ти самий яскравий і позитивний вогник в моєму житті. Радуй мене моя дорога своєю любов’ю і красою.

Сьогодні я перебуваю в чудовому настрої і дуже хочу поділитися ним з тобою моя улюблена. Мені хочеться тобі в черговий раз нагадати про всіх моментах нашого життя. Так трапляється, що ми з тобою сваримося, але це ненадовго. В такі моменти в моїй душі відбувається щось незрозуміле. Але в ті хвилини, коли у нас все гладко. Я настільки щасливий, що все всередині просто співає. Дорога моя дівчинка як же чудово, що ми з тобою разом. Я впевнений, що дрібні сварки не зможуть нас розлучити з тобою, а тільки зроблять наші відносини набагато міцніше. Адже так ми вчимося цінувати і любити один одного. Хочу, щоб ти знала, що я сильно за тобою сумую, якщо ми не разом. Люблю тебе я сильно і хочу завжди бути поруч. Мій найяскравіший квіточка залишайся завжди такою щасливою і життєрадісною і все у нас буде добре. Ще раз повторюся тільки для того, щоб зробити тобі приємне люблю, люблю!!!

У своїх мріях я так часто уявляю, як ми з тобою створюємо сім’ю. Ніхто не зможе мене переконати і сказати, що ми з тобою розлучимося. Я вже давно зрозумів для себе, що ми просто створені одне для одного. Коли ти не поруч зі мною, я ніяк не можу знайти собі місця. Всі думки зайняті тільки тобою. Я так сильно за тобою сумую, мені здається, що я сходжу з розуму. Я не раз намагався заспокоїтися і переключити свої думки на іншу тему. І що ж ти думаєш, у мене з цього нічого не вийшло. Напевно, праві ті люди, які кажуть, що тільки той, хто щиро любить, може розуміти всю силу цього почуття. Моя найдорожча і улюблена дівчинка я так хочу пройти з тобою весь свій життєвий шлях, і нехай на ньому трапляються негаразди, я пронесу свою любов через всі перешкоди.

Як все просто у тих людей, які ще не зустріли свою любов. Ще зовсім недавно я не замислювався про це. Я міг, до півночі проводити зі своїми друзями, і мені не треба було про кого піклуватися. Тепер все змінилося, і в мене з’явилася ти. З одного боку я дуже щасливий, тому що відчуваю достатньо сильні почуття до тебе. Але з іншого як же важко переживати хвилини розлуки, мені здається, що вони тривають, цілу вічність. Я так сумую за тобою в ці моменти, і мені так хочеться, щоб їх було якомога менше. Мій рідний чоловічок як же сильно я тебе полюбив і так дорожу цим почуттям. Хочу сказати тобі, що мені б дуже хотілося, щоб ти мала такі ж почуття до мене. Люблю тебе сумую і чекаю!!! Впевнений в тому, що між нами з часом виникне ще велика прихильність, яка з роками лише зростатиме.

Сьогодні мені хочеться висловити свої почуття, які я відчуваю. Як ти, напевно, знаєш, я не завжди красномовний і мені часом важко сказати ніжні прості слова. Але мене так вчили, що необхідно робити хороші вчинки, які скажуть самі за себе. Я мрію про тій хвилині, коли ми все-таки будемо разом назавжди. Люблю тебе я так сильно, що ніщо не зможе зрівнятися з цим почуттям. Коли ти не поруч я скучаю по тобі. Мені не хочеться нічого робити і нікого бачити. Ось що ти зі мною робиш. Я не втрачаю надії і вірю в те, що наша любов тільки виросте з часом і стане дуже міцною. Нехай поки це тільки початок нашого з тобою шляху, але я знаю, що нам він належить дуже довгий, і ми будемо щасливі. Люблю тебе рідна і сумую за тобою!!! Пришли мені хоч ласкаве слово, і я стану найщасливішою людиною на всій планеті.

Сьогодні мені хочеться поговорити про наші з тобою стосунки. Ти знаєш, що я тебе люблю і дуже дорожу тобою. У кожній нехай і непростій ситуації я постійно відчуваю підтримку з твого боку. Ти не йдеш з моїх думок навіть під час мого сну. Як же доля розпорядилася і вирішила, що нам з тобою потрібно бути разом. Ще зовсім недавно я і не мріяв, що у мене з’явиться така прекрасна дівчина, як ти. Я люблю все в тобі. Мені подобається твої очі, твоя красива посмішка, твій дзвінкий сміх. Я сам собі заздрю, коли ми йдемо поруч. Нехай весь світ зачекає, і ми зможемо насолодитися своєю любов’ю. Ще раз скажу тобі, як сильно я тебе люблю і щасливий від того що відчуваю. Рідна моя мені хочеться завжди бути поруч з тобою і любити тебе вічно!!! Ти знай, що я вірю, наші почуття і буду до останнього сподіватися, що вони щирі.

Сонце моє скільки разів я тобі говорив про те, як сильно тебе люблю. Напевно, приємно чути такі слова від свого коханого. Багато дівчат позаздрили б тобі, знай, вони які почуття я до тебе відчуваю. Ти увірвалася в моє життя на шаленій швидкості і внесла в неї багато змін. Тепер я не затримуюся на роботі. І став рідше бачити своїх друзів, за що вони часом ображаються. Але у мене є найкрасивіша дівчина на землі і я дуже з нею щасливий. Ти даруєш мені стільки хвилин щастя, що мені не хочеться їх не з ким ділити. Коли ми поруч, мені здається, що світ перестає жити і все навколо крутиться тільки навколо нас з тобою. Як приємно мені цілувати і обіймати тебе, торкатися до твоїх красивим волоссям і бачити при цьому твої щасливі очі. Мій самий яскравий промінчик світла, ти мені так сильно дорога. Я так сумую за тобою і люблю. Всі зірки на небі мені заздрять, коли бачать нас разом. Ти моє прикраса, яке не купиш ні за які гроші.

Радість моя, як же сильно я за тобою скучив. На цей момент у мене є тільки одна меча, скоріше тебе побачити. Ми так рідко розлучаємося. Але все ж це відбувається. Життя така штука, що деколи доводиться знаходитися далеко один від одного. В такі моменти я просто не знаходжу собі місця і постійно думаю про тебе. Мені так важливо бачити тебе як можна частіше. Часом я думаю. Що тільки ти можеш мене надихати і підтримувати в будь-яких ситуаціях. Милий мій любий нам потрібно подумати про те, у мене є відповідні думки, як зробити так, щоб ми вже ніколи не розлучалися. Але я повинен бути впевнений в тому, що ти сильно мене любиш і цінуєш мене. Впевнений, що через короткий час ми зможемо зрозуміти. Чи потрібно нам залишатися разом чи ні. Але сьогодні моїй душі хочеться співати, а це значить, що я сильно тебе люблю і сумую. Ласкава моя відповідай мені тим же і у нас все буде чудово.

Як же приємно відчувати таке почуття як любов. Я думаю, що ти розумієш мене моя зірочка. Давай згадаємо, як починалися наші з тобою стосунки. Адже на той момент я не був впевнений в своїх почуттях. Але з кожною зустріччю вони росли і ставали міцнішими. Як же тепер чудово розуміти, що у мене є ти. Тільки ти вмієш знайти відповідні слова і підтримати у важкий момент. Тільки ти опиняєшся поруч, коли на душі кепсько і нікого не хочеться бачити. Багато стали помічати як я змінився з того часу коли зустрів тебе. Друзі кажуть, що я став м’якшим. Але ти знай, що все це тільки завдяки тобі. Мені хочеться сподіватися, що наші почуття не ослабнуть і з часом стануть тільки сильніше і міцніше. Люблю тебе моя зірочка і хочу, щоб ти знала, що я сильно за тобою сумую, коли ти не поруч. Люблю і ще раз люблю тебе!!!

Все на цьому світі має свою ціну. Тепер і я починаю вчитися цінувати наші відносини і нашу любов. Мені хочеться кричати від своїх почуттів до тебе. Як приємно відчувати їх і знати, що вони взаємні. Коли я перший раз казав тобі, що люблю тебе, ти б бачила на свої очі. Скільки ж щастя в них було. Пройшло вже багато часу, і ми провели разом. Тепер мені дуже хочеться вірити в те, що ми ніколи не розлучимось і завжди будемо поруч. Ти повинна розуміти, що якщо ми не разом, я не можу знайти собі місця і сильно сумую. А це може означати тільки одне, що мої почуття до тебе дуже сильні. Нам потрібно подбати про те. Щоб у наших відносинах розставань було як можна менше. Я впевнений, що ми разом зможемо це зробити, і залишимося самої красивою і щасливою парою. Тому що я тебе люблю, і буду любити вічно. Цінуй це моя дорога.

У різні часи люди оспівували свої почуття, знаходячи для цього різні способи. Сьогодні я хочу сказати тобі моя кішечка про свою любов до тебе. Як я вдячний долі за те, що вона подарувала такий безцінний подарунок. Зустрівши тебе, я багато чого зрозумів і так сильно переглянув всю свою життя. Ти-як свіжий вітер внесла в неї свої корективи, які я не в силах змінити. Як же чудово відчувати таку любов до тебе. Тепер мене ніхто не зможе переконати в тому, що від любові можна тільки страждати. Я сам відчув це на собі. Я не можу знайти собі місця, якщо ти не поруч зі мною. Я так сильно за тобою сумую в ці моменти. Все це тільки завдяки тобі. Я щасливий від того, що ти поруч зі мною, Що ж можна ще сказати, тільки те, що я люблю тебе і не хочу навіть думати про те, що нас зможе щось розлучити. Улюблена залишайся завжди поруч зі мною і люби мене щиро і чисто, як це роблю я.

Сьогодні я вирішив написати тобі про свої почуття і переживання. Мені так хочеться, щоб весь світ знав, як сильно я тебе люблю. Тепер, коли наші відносини вийшли на інший рівень, і ми стаємо все ближче один до одного, я можу з упевненістю сказати, що ти дуже дорога мені. Я не шкодую ні про що, не про тих друзів, яких я втратив, не про ту вільного життя, яку я вів. На даний момент всі мої думки зайняті тільки тобою і я від цього тільки щасливий. Нехай наша любов буде тривати вічно і нічого на світі не зможе їй завадити. Я сильно за тобою сумую, коли ми не разом. Давай зробимо так, щоб нам не доводилося розлучатися надовго. Що ще тобі сказати, мій дорогий чоловічок? Тільки то. Що нудьгую по тобі рідна і сильно люблю. Всі мої бажання і мрії присвячені тільки тобі.

Я весь час думаю про те, як багато втрачають ті люди, яким не дано так сильно любити. Нам з тобою пощастило, і ми зустріли один одного. За це я кожен день дякую Всевишнього і долю. Я часто згадую нашу першу зустріч, яка ти тоді була розгубленою і невпевненою в собі. Як тобі все це було до лиця. Я вдячний тобі за ті хвилини, що ти даруєш мені щодня. Зовсім недавно, я дивився на закохані пари, і мовчки, їм заздрив. Тепер прийшов і моя черга отримати такі ж сильні емоції і почуття. Я знаю, що нашу любов не перемогти, і вона стане тільки міцніше з часом. Рідна моя дівчинка пам’ятай, що я не можу без тебе довго перебувати і постійно за тобою сумую. Не змушуй мене страждати і просто будь поруч. Я ж в свою чергу буду любити тебе сильніше і балувати своєю увагою. Люблю і ще раз люблю тебе моя хороша.

Нехай все на світі знають, як сильно я тебе люблю. Мені неможливо передати словами, що я відчуваю в ті моменти, коли ми не разом. Часом мені просто не хочеться жити без тебе. Я знаю, що відчувати такі сильні почуття навіть трохи неправильно, але при цьому я нічого не можу з собою вдіяти. Мені так хочеться вірити в те, що ти мене теж сильно любиш і не зможеш надати. Можна згадати безліч віршів і пісень, в яких описується це почуття. Всі вони писалися тими людьми, які любили по-справжньому. Адже тільки сильні почуття викликають у всіх повагу. Давай моя рідна зробимо так, щоб наші почуття тільки росли і міцнішали. На сьогоднішній день я з упевненістю кажу тобі, що мого кохання вистачить на двох. Сумую без тебе моя рідна і сильно тебе люблю!!!

Ось і настав той момент, коли я можу відкрито сказати про свої почуття. Ти мій кошеня напевно помітила, як сильно я змінився за останній час. Все це робить зі мною любов до тебе. Ці зміни стали відбуватися зі мною з тих пір, коли я зрозумів, що не можу довгий час тебе не бачити. Спочатку я навіть трохи злякався їх. Але трохи подумав, зрозумів, що це прекрасно, так любити. Адже ти викликаєш у мене тільки позитивні емоції. Щодня я бачу твої прекрасні очі, твою саму щиру посмішку і від цього на душі стає так тепло. Милий мій кошеня, не залишай мене надовго. Ти пам’ятай, що в розлуці мені дуже погано, і я сильно за тобою сумую. Люблю тебе моя ненаглядна і завжди буду це робити. Вір мені і люби також сильно як я. Інакше наша любов отримає тріщину, і це не піде їй на користь. Ми з тобою не повинні цього допускати і постаратися зміцнити наші почуття і бажання.

Моя мала я знаю, що ти давно мрієш почути ці слова, які я тобі зараз скажу. Ти сама шикарна і найкраща дівчина на всьому білому світі. Ти заслуговуєш тільки найніжніших і красивих слів і подарунків. Прости мене, якщо я іноді тебе ображаю, мені не завжди вдається стримати свої емоції. Але знай, що все це відбувається лише від того, що я дуже сильно тебе люблю. Коли-то я і не міг подумати, що любов так опанує моїм розумом. Тепер же я прекрасно розумію тих, хто випробував на собі це сильне почуття. Коли ми не поруч мені здається, що світ просто перестає жити. Я сумую за тобою і вважаю кожну хвилину, до нашої зустрічі. Мене дуже важко в чомусь переконати, але ти робиш це з такою витонченість і любов’ю, що я як маленьке кошеня йду тобі назустріч. Улюблена я так скучив і так люблю тебе, давай швидше побачимося.

Як все не просто в нашому світі. Люди зустрічаються, потім між ними відбувається любов, яку вони не завжди можуть пронести через роки і потім вони розлучаються. Як же не хочеться вірити в те, що це може статися і з нами. Все нам з тобою твердять, що ми така гарна пара і так добре виглядаємо разом. Насправді вони не знають найголовнішого, я зі свого боку дуже сильно тебе люблю. І при цьому я пишаюся цим, зі мною сама прекрасна дівчина на світі і вона при цьому кохана. Важко уявити, що було б, якби ми не зустрілися. Я також проводив би свій час з друзями і на роботі і мої думки б не були б зайняті тобою. Я ні про що не шкодую, адже доля не кожному дарує такі чудові подарунки і стає прихильною. Нам з тобою пощастило зустріти один одного, і я дуже щасливий. Хоча в ті моменти, коли ми не поруч я сильно за тобою сумую і не можу знайти собі місця, тому постарайся не змушувати мене страждати і будь завжди поруч.

Мій улюблений зайчик як я радий, що ми разом, мені з кожним разом все важче переживати розлуку з тобою. Так хочеться ніколи не розлучатися і завжди бути поруч. Але наше життя не завжди йде нам назустріч і підкидає такі випробування. Ти найбільша любов у моєму житті, і я дуже радий, що мені так пощастило. Нехай всі знають, що я сильно тебе люблю, і буду любити завжди. Ще в перші дні наших зустрічей я зміг зрозуміти, що саме ти є тією дівчиною, яку я шукав все життя. Ти з’явилася в ній і внесла в неї стільки тепла і затишку, що це неможливо висловити словами. Всі мої близькі цінують тебе моя золота. За твою відданість і любов до мене. Тільки я не можу нічого вдіяти з собою, коли ми не поруч. У ці моменти весь світ перестає для мене існувати, і я гублюся в часі. Я так сильно за тобою скучаю і люблю, що просто сходжу з розуму від своїх почуттів.

Настав той момент, коли я став готовий сказати тобі, як сильно я тебе люблю і сумую. Так склалося життя, що сьогодні ми не можемо з тобою побачитися. Але така розлука піде нам на користь. Адже тільки на відстані можна зрозуміти свої почуття. Я зробив для себе висновки, що просто не можу без тебе жити. Мені страшно подумати, що було б, якщо я б я не зустрів тебе. Нудьгувати по коханій людині навіть де-то приємно. Така солодка знемога розтікається по моїй душі від тих думок, що ми скоро побачимося, і я зможу тебе знову обійняти. Пригорнутися до тебе і просто цілувати тебе. Улюблена моя пам’ятай про те, що така любов дається не кожному і щасливий той хто її відчуває. Давай же берегти наші відносини й робити їх міцними. Сумую за тебе і сильно люблю мій милий кошеня!!! Повертайся швидше, і ми зможемо любити один одного з новими силами.

Багато хто вважає, що любов це тільки страждання. Насправді я думаю, що ти розумієш мене моя кохана і так не вважаєш. Ми разом вже довгий час і поки не набридли один одному. Так приємно обіймати тебе, коли ти поруч, цілувати твої очі і губи, вдихати аромат твого тіла. Як же приємно, чорт візьми, просто любити і бути коханим. Я думаю, що ти погодишся зі мною в тому. Що коли ми не поруч час уповільнює свій хід. Саме в ці години мені найважче. Я дуже сильно скучаю у такі моменти і готовий віддати що завгодно, аби тільки швидше тебе побачити. Це почуття дуже мені дорого. Не тільки тому, що воно дуже сильне. Але і тому що воно таке приємне. Погодься як же добре нам разом. Ми такі щасливі удвох і нам ні хто не потрібен. Що ще додати до сказаного, звичайно, найважливіше. Я тебе кохаю, сумую і чекаю нашої зустрічі!!!