Сумую за коханій дівчині в прозі – своїми словами

Часто у мене виникає таке почуття, яке дуже важко передати словами. Хочу тобі кохана сказати, що ти значиш у моїй долі. У день нашої першої зустрічі я не міг припустити, що так сильно тебе полюблю. Тепер я просто не уявляю, як можна без тебе жити. Так сильно переживати це почуття, напевно, не довелося нікому. Хоча багато поети у всі часи оспівували його у своїх віршах. Ти прекрасно знаєш, як я до тебе ставлюся. Мого кохання вистачить на нас двох. Я сумую за тобою, якщо ти далеко, навіть це слово не дуже підходить для тих емоцій, які я відчуваю в той момент. Наче мене захльостує почуття порожнечі і мені нічим дихати. Так сильно я тебе люблю і дуже сподіваюся, що ти відчуваєш такі ж почуття. Моя кохана знай, що ти самий яскравий і позитивний вогник в моєму житті. Радуй мене моя дорога своєю любов’ю і красою.

Сьогодні я перебуваю в чудовому настрої і дуже хочу поділитися ним з тобою моя улюблена. Мені хочеться тобі в черговий раз нагадати про всіх моментах нашого життя. Так трапляється, що ми з тобою сваримося, але це ненадовго. В такі моменти в моїй душі відбувається щось незрозуміле. Але в ті хвилини, коли у нас все гладко. Я настільки щасливий, що все всередині просто співає. Дорога моя дівчинка як же чудово, що ми з тобою разом. Я впевнений, що дрібні сварки не зможуть нас розлучити з тобою, а тільки зроблять наші відносини набагато міцніше. Адже так ми вчимося цінувати і любити один одного. Хочу, щоб ти знала, що я сильно за тобою сумую, якщо ми не разом. Люблю тебе я сильно і хочу завжди бути поруч. Мій найяскравіший квіточка залишайся завжди такою щасливою і життєрадісною і все у нас буде добре. Ще раз повторюся тільки для того, щоб зробити тобі приємне люблю, люблю!!!

У своїх мріях я так часто уявляю, як ми з тобою створюємо сім’ю. Ніхто не зможе мене переконати і сказати, що ми з тобою розлучимося. Я вже давно зрозумів для себе, що ми просто створені одне для одного. Коли ти не поруч зі мною, я ніяк не можу знайти собі місця. Всі думки зайняті тільки тобою. Я так сильно за тобою сумую, мені здається, що я сходжу з розуму. Я не раз намагався заспокоїтися і переключити свої думки на іншу тему. І що ж ти думаєш, у мене з цього нічого не вийшло. Напевно, праві ті люди, які кажуть, що тільки той, хто щиро любить, може розуміти всю силу цього почуття. Моя найдорожча і улюблена дівчинка я так хочу пройти з тобою весь свій життєвий шлях, і нехай на ньому трапляються негаразди, я пронесу свою любов через всі перешкоди.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7