Зворушливі до сліз привітання на весілля у прозі

В такий радісний і особливий день, я від усієї душі, щиро вітаю вас зі святом, з днем весілля, з днем, у якому ви поєднали в одну дві абсолютно різні долі. Як два струмка неодмінно сходяться в одну широку вируючу річку, так і ви зійшлися сьогодні, вибравши для себе єдиний напрямок течії. Так нехай русло вашої річки буде дуже глибоким, вода завжди чистою та прозорою, щоб були води вашої родини багатими. Нехай не зустрічається в вашій родині підводних каменів і гострих, небезпечних порогів. Бережіть один одного, живіть у достатку, любові, вірності, ніжності і турботи. Народжуйте здорових і щасливих дітей. Нехай кожен день вашого спільного життя буде солодким і смачним, як найкращий мед на землі. І тільки в цей день вам будуть кричати: ГІРКО!

Є таке надання, що давным0давно, в одному будинку святкували весілля відразу дві сестрички. І ось у самий розпал веселощів постукала в будинок стара бідна жінка, схожа своїм виглядом на бездомну, і попросила чого-небудь перекусити і випити води. Старша сестра дуже розлютилася на бабу, за те, що вона своїм виглядом розполохує гостей і псує її прекрасну весілля. А молодша посміхнулася старенькій, усадило її за стіл між дорогими гостями, напоїла, і нагодувала досхочу. Старенька, як водиться, виявилася чарівниці. І віддала вона сестрам по заслугах. Старшій сестрі вона одягла на очі сірі окуляри, а молодшій сестричці рожеві. З тих пір став світ старшої сестри сірим і непоказним, вона бурчала і злилася і перетворила життя чоловіка в справжнє пекло. А молодша сестра бачила життя крізь рожеві окуляри, все їй здавалось прекрасним, а дрібні неприємності незначними, і вона перетворила життя чоловіка в справжній рай. Я бажаю, я щоб наша молода дружина, могла зробити життя чоловіка райської!

Дорогі наречений і наречена! Ми з величезним задоволенням і від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб! Бажаємо вам багато років дивитися один на одного так само ніжно, як і сьогодні! Зберігайте любов, зберігайте вірність, бережіть один одного і піклуйтеся одне про одного! Нехай родина ваша буде міцною, і нехай на радість вам швидше народяться діти! Рада вам та любов! Наші сердечні вітання сьогодні звучать для вас у новій якості, як єдиного цілого, як люблячим серцям, як подружжю. Нехай ніякі негаразди не приведуть до розриву вашого єдності, а ваші дітки з кожним роком, все більше і більше зміцнюють ваш союз. Ще хочеться додати, щоб ваше сімейне життя не охолола з роками, а тільки набирала обертів любові і пристрасті! Рада вам і любов, молоді! Будьте вірні одне одному до кінця своїх днів! Гірко!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7