Зворушливі до сліз привітання на весілля у прозі

Дорогі мої (ім’я чоловіка) і (ім’я дружини), я від усього серця хочу привітати вас з цим особливим, і можливо, найважливішою подією у вашому житті! Сьогодні ви зв’язали себе узами законного шлюбу і створили нову, молоду сім’ю. Я хочу привітати з цим світлим днем не тільки вас, але і ваших дорогих і улюблених батьків, адже для них цей день вдвічі важливіше і хвилююче. Саме батьки сьогодні по-справжньому переживають. Так швидше ж подякуйте їм за те, що вони виростили для кожного з вас таку чудову половинку, обійміть їх, розцілую. І пам’ятайте, що вони завжди будуть вам нудьгувати, чекати в гості і жити в постійній готовності прийти до вас на допомога. Не забувайте їх, частіше приїжджайте в гості і зробіть їм скоріше найголовніший і довгоочікуваний подарунок – подаруйте їм онуків!

Любі наші, дорогі і ненаглядні молодята! Сердечно вітаю вас з Днем вашого Весілля! Бажаю, щоб ваші очі дивилися одне на одного з такою ж любов’ю і через півсотні років! Те почуття, яке зайняло місце у ваших серцях, нехай не згасає, не йде, а з роками тільки міцніє, стає мудрою, щирим і дуже теплим! Будьте підтримкою один одному в усіх перипетіях життєвих буднів, прощайте один одному, любіть гаряче й віддано! Нехай Господь благословить ваш шлюб на довгі-довгі роки! Нехай ваші почуття не втратять свою ніжність, турботу, ласку і розуміння через багато спільно прожиті роки, хай любов у ваших серцях живе вічно, а довіра і повага тільки міцніє з кожним роком все більше і більше! Нехай між вами не буде розбіжностей і недомовок, живіть відкрито, радісно і будьте опорою один для одного до самої глибокої старості!

Дорогі мої, щасливі молодята, я хочу привітати з днем весілля – самим головним, самим важливим і неповторним днем у вашому житті. Бажаю вам вічною, священною, трепетної, вірною, світлою і нескінченної любові. І нехай вона буде подібна до вогню, адже саме вогонь є символом світла, тепла, любові, пристрасті і благоденства. На вас зараз, як і на відблиски вогню можна дивитися годинами, не відриваючись, адже ви горите цим вогнем любові, палаючих пристрастю, изливаетесь щастям і любов’ю. Так нехай же цей вогонь вашої любові спалює всі проблеми і неприємності і відлякує своїм світлом будь-які негаразди, біди, лиха і негоди. Підтримуйте цей вогонь в серцях один одного, не шкодуйте один одному тепла, ніжності, приємних слів, обіймів, підтримки та турботи. Якщо ви не дасте вогню згаснути, ваш шлюб буде довгим, міцним і щасливим. Вітаю!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7