Короткі привітання на весілля своїми словами

Дорогі син і дочка! Ось і сталося в нашій великій родині ще одне доповнення. З днем весілля Вас, кохані наші!

Разом вам так цікаво. Хто про це тільки не мріяв? Нареченому ми, одно і нареченій, побажаємо, щоб лелека до вас частіше прилітав.

Немає нічого важливішого ніж міцна сім’я, і ви це довели на своєму прикладі нашим молодятам. Спасибі вам за прекрасних дітей.

Урочисто бажаємо схопити найбільший шматок весільного пирога, адже саме так вирішується хто голова родини. І вже тоді програв доведеться підкоритися!

Дорогі молодята, вітаю вас. З цього дня у вас починається «чорна» життя: тепер ви будете відпочивати на Чорному морі, їздити на чорному Мерседесі і їсти чорну ікру ложками.

Наша мила і ніжна наречена, пожеланья нехай до тебе зараз летять. Нехай збуваються всі потаємні бажання, за столом ж слово «Гірко!» частіше говорять.

Дорогі батьки! Низький уклін вам і найкращі побажання! Сьогодні ви знайшли нових родичів, і ми бажаємо вам любити і поважати один одного!

Весілля дітей – дуже зворушливий захід, адже в цей день вони починають по-справжньому доросле життя. Спасибі вам за терпіння і любов.

Наші дорогі батьки, вітаємо вас з весіллям дітей! Любіть їх однаково і приймайте, як рідних! Щастя вам всім!

Побажати вам, дорогі, хотіли: головне — здоровий дух в міцному тілі. І щоб, лягаючи спати в одному ліжку, багато років ви не старіли.

Біла сукня, чорний костюм – класика, щастя, гламур… Весілля гостей закликає до застілля, хто ж так зробив? — Амур!

Хоча я не поруч, але думками з тобою, мила наречена. Бажаю величезного щастя і любові, благополуччя і нескінченного свята в сімейному житті.

Мила наречена. Будь красива як весна, як вода невинна. І нехай твоя вся родина буде щаслива. Чоловіка ти цінуй любов і діточок подаруй.

Проживіть життя ви в любові і з пониманьем ставитеся один до одного ви завжди. Пройдіть життя, не розгубивши, тієї доброти і радості, а ми ще сподіваємося підняти келих вина на весілля золотий!

Побажань багато всяких в цей день вимовлять, головне – щоб ви їх не забули. І ще важливо, щоб теща зі свекрухою — гарними були.

Сторінки: 1 2 3 4 5