Зворушливі до сліз привітання на весілля у прозі

Дорогі молодята, вітаємо вас з Днем Одруження і бажаємо щастя, здоров’я, любові, взаєморозуміння, гармонії сердець і спорідненості душ! Ви тільки погляньте на цю пару! Кожному видно, що в їх очах світиться щось незвичайне відчуття, яке називають любов’ю! Нехай же це почуття не згасає, хай воно підтримує вас у години труднощів, без яких не обходиться жоден життєвий шлях, хай воно зігріває вас у хвилини радості і щастя, які без сумніву в достатку чекають молоду сім’ю! Бажаю вам вірності, ніжності, благополуччя і, безумовно, якнайшвидшого поповнення в сімействі! Нехай ваше сімейне життя буде, немов цікава книга, яку хочеться читати, не відриваючись, нехай вона вам буде захоплююча, двом, адже в сімейному житті поодинці нічого не вийде! Рада вам та любов!

Якщо задуматися, а чи випадкові випадковості на землі? От жила собі на світі дівчина, сміялася, читала книги, їла морозиво, зустрічалася з подругами, вчилася. А де жив хлопець, займався спортом, ходив з друзями на риболовлю, складав вірші, співав пісню під гітару біля багаття. І ось одного разу на небесах було прийнято рішення поєднати цих людей і створити пару. І ось, настав той день, чудовий, чудесний день, коли ВІН і ВОНА перетворилися в МИ. Я вітаю вас, мої дорогі з днем весілля і бажаю всього вам самого найкращого: вічній любові, довгої молодості, благополуччя, фінансової незалежності, удачі у всьому, хороших кар’єр, дружби, мудрості, терпіння, взаєморозуміння. А ще, я бажаю вам пошвидше подарувати своїм батькам плід ніжною і трепетною любові, їх надію і щастя, довгоочікуваного онука чи онучку.

Дорогі молодята! Сьогодні в день створення нової сім’ї ви взяли на себе відповідальність один за одного, відповідальність за посмішки, гарний настрій, за щастя і сльози, за здоров’я! Пам’ятайте про це завжди, будьте обережні в словах і вчинках, щоб ненароком не зачепити саме рідне і таке крихке любляче серце! Цінуйте один одного, адже тільки в повазі любов розцвітає! Наші сердечні вітання сьогодні звучать для вас, як для єдиного цілого, як для нової, молодої сім’ї, яка зобов’язана бути щаслива і ніяк інакше! Користуйтеся моментом молодості і насолоджуйтеся щасливими роками, не витрачайте своє життя на сварки і з’ясування відносин, бережіть любов з самого початку і цінуєте свої почуття! Нехай цей чудовий день залишиться у вашій пам’яті, як найкращий день у житті, адже доля поєднала вас законним союзом назавжди! Любіть один одного, поважайте і дорожіть кожною прожитою хвилиною разом!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7