Зворушливі до сліз привітання на весілля у прозі

В цей особливий день – День Весілля, який запам’ятається вам, як найголовніший і урочистий, хочу побажати, перш за все любові, без якої, сім’ї не буває. Навколо любові крутиться весь світ, любов – це основа міцних і вірних відносин, любов породжує собою повагу, довіру, спорідненість душ і взаєморозуміння. Любов – це щасливі діти, сімейне вогнище, спільні мрії і бажання, прагнення до кращого і гармонія між подружжям. Бережіть це почуття, воно – безцінне! Не забувайте говорити один одному слова любові, даруйте ніжність, ласку і увагу, проявляйте турботу один про одного,живіть в мирі та злагоді. Зберігайте свій сімейний вогнище, посадіть безліч прекрасних дерев і виростите таких дітей, якими можна буде пишатися. Нехай ваш союз буде міцним і стане запорука вашого життєвого успіху! Будьте щасливі, дорогі молодята! Рада вам та любов!

Дорогі молодята, чудовий наречений і чарівна наречена! Сьогодні ви заклали першу цеглину у фундамент вашої сім’ї. А що таке сім’я? Це той самий будинок, тільки для душі. І тільки від вас залежить, який це буде будинок. Якщо будете лінуватися, злитися і робити все, не дивлячись і аби як, буде у вас не будинок, а старий сарай, який будуть пронизувати вітру, смажити сонце, і в будь-який момент ваш сарай може розвалитися. А якщо будете ваш дім будувати дружно, весело, цеглинка за цеглинкою, підмішуючи в розчин любов, терпіння, турботу, тепло, ніжність і відданість, то ваш дім вийде великим, міцним, красивим і надійним. У ньому ніколи не буде протягів скандалів, пилу дріб’язкових сміття, тріщин докорів. Дах не буде протікати від неминучих життєвих дощів, буде в ньому тепло, затишно і комфортно. Я бажаю, щоб ви збудували саме такий будинок, в якому завжди буде пахнути щастям і пирогами.

Сьогодні, настав той урочистий момент, коли ваші серця з’єднаються воєдино в законному шлюбі. З Днем Одруження, дорогі молодята! З цього моменту, вся ваша життя знаходить багато нових і щасливих змін, які ви будете будувати собі самі, власними руками, думками і серцями! Тепер ви відповідальні один перед одним, взаємопов’язані одним життєвим шляхом і навіть ваші мрії стають загальними! Доля вас звела разом, щоб ви створили сім’ю і піклувалися один про одного, дали радість життя вашим діткам, адже діти в будинку – величезне щастя. Поважайте один одного, любіть, довіряйте один одному. Хай у вашій оселі буде затишок і тепло. Нехай завжди лунає сміх і смачно пахне пирогами. Нехай сімейне щастя буде нескінченним, як золоте кільце – без початку і кінця! І нехай ваше сімейне життя буде сповнене романтики, незалежно від кількості років, прожитих у шлюбі. Рада вам та любов!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7