Зворушливі до сліз привітання на весілля у прозі

Дорогі молодята! В День Весілля хотілося б привітати вас з цим прекрасним подією і побажати залишатися закоханими протягом усього життя і завжди бути готовими підтримати один одного у важку хвилину життя! Нехай ваше щастя розіллється безкрайнім океаном, і сімейне вогнище горить полум’ям з кожним роком все яскравіше! Хай радість і веселий сміх живе у вашому будинку постійно, без приводу і свят. Нехай кожен ранок починається з посмішки, а вечір закінчується турботою і ласкавими словами любові і тепла! Нехай між вами ніколи не виникають конфлікти, сварки і не розуміння. Прощайте один одного, поступайтеся, любите і цінуєте свої відносини. Пам’ятайте, що тільки разом ви сильні. Тримайтеся міцніше один за одного! Щастя і здоров’я вашої молодої сім’ї! Будьте щасливі, дорогі наречені! Гірко!

Сьогодні ми вітаємо молодоженом з одруженням і бажаємо їм у цей світлий годину стільки щастя, щоб виливалася через край! До цього дня у вас була дивна, казкова і незабутня пора пристрасної і трепетної закоханості, зустрічей і розставань, поцілунків під вікнами, в місячний годину. З сьогоднішнього дня, ваші почуття почнуть рости переростати в справжню віддану любов, ви більше не будете розлучатися і станете підтримкою і опорою один для одного. Я бажаю, щоб вам вистачило такту, терпіння і мудрості зберегти та примножити ваші почуття на все ваше життя. Нехай ваша краса, молодість, енергійність, гумор і оптимізм допоможуть вам крокувати по життю легко і весело, без проблем і нудьги. А ваша любов, псть немов сонце, яскраве літнє сонце освітлює ваш довгий цікавий шлях і зігріває довгими зимовими, холодними вечорами.

Дорогі молодята! Сьогодні одночасно урочистий і відповідальний день. Сьогодні ви прийняли остаточне рішення плисти по хвилях життя на одному кораблі, ім’я якому – сім’я. Нехай бурі і негаразди обходять вас стороною, і нехай на вашому кораблі не буде правих і винуватих, а буде лише одна дружна команда, навічно скріплена любов’ю. Нехай ваш екіпаж не знає шторму, негоди і негоди. Впевнено тримайте курс тільки вперед, і сміливо пливіть по хвилях! Хай сонце освітлює вам шлях, дні будуть ясними, а ночі зірковими! Бажаємо вашому сімейному кораблю не потонути в морі життєвих проблем, виплисти з будь-якого виру і дістатися до тихої гавані, де ваш сімейний екіпаж поповниться новим поповненням. Щастя вам, молодята! Удачі, здоров’я, везіння та успіху у ваших починаннях!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7