Зворушливі до сліз привітання на весілля у прозі

Милі, щасливі наші, і найкрасивіші на світі молодята, вітаю вас з одруженням! Цей святковий світлий день, коли ви стали подружжям і створили нову молоду сім’ю, назавжди залишиться у вашій пам’яті і у ваших серцях. Ви будете пам’ятати його навіть в старості, розповідаючи своїм онукам, як ви познайомилися, полюбили один одного, як дідусь зробив бабусі пропозицію руки і серця, і яка гарна та пишна у вас було весілля. А вони вас будуть слухати з трепетом, інтересом і розчуленням, притиснувши до вам свої теплі рідні щічки. Чи це не щастя? Я бажаю вам дожити разом до самої старості, зберігши, всередині ваших душ, любов і повагу один до одного, інтерес і ніжність. Вітаю, будьте щасливими і нехай ваше сімейне життя наповнитися благополуччям і достатком!

Дорогі молодята! Сьогодні особливий день у вашому житті, ви зробили перший крок на шляху до сімейного щастя. І я хочу побажати, щоб на цьому шляху вас завжди оберігала ваша любов, допомога і підтримка близьких і друзів. А якщо і зустрінуться труднощі на вашому шляху, нехай вони зроблять вас сильнішими, мудрішими і ближче один до одного. І пам’ятайте – дуже важливо прожити своє життя так, щоб ваші батьки могли вами пишатися. Нехай цей перший ваш сімейний, загальний свято запам’ятається вам, як самий яскравий і вражаючий день у житті, адже це початок вашого життєвого шляху, який вас зв’язав на довгі роки, не побоюся навіть сказати: Назавжди! Іншого такого дня у вашому житті не трапиться, тому закладіть в вашу сімейне життя міцну основу з самого початку – любов, надію і віру! Щастя вам, добра, здоров’я, розуміння, успіхів і, звичайно ж – швидкого поповнення сім’ї!

Сьогодні ви наділи один на одного обручки. Це старовинний і дуже важливий символ, який неспроста красується на безіменних пальцях сімейних пар. Це символ вірності, адже людина наочно демонструє всім оточуючим, що його серце вже зайняте і в ньому немає місця для інших. Кільце не має початку і кінця, воно символізує щасливе сімейне життя і вічну любов. А ще, класичне обручку виконано із золота, красивого, найчистішого і дорогого матеріалу, до якого, до речі, ніколи не пристає бруд. Тож нехай ваша сім’я буде такою ж безцінною, безмежно щасливою, гладкою і блискучою. А зараз, я хочу, щоб гості підкріпили вашу згоду назавжди з’єднати ваші долі в одну гучним дзвоном келихів, наповнених шампанським. Гірко!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7