Привітання своїми словами мамі з народженням доньки

Хочу привітати свою улюблену подружку з народженням принцеси. Я знаю, як довго ти мріяла про дочку, і ось твоя мрія, нарешті, збулася. Твої старші будуть відмінними охоронцями для чарівної дівчинки, яку вони вже так сильно полюбили. Я хочу побажати дівчинці міцного здоров’я, щоб вона росла міцною і здоровою дівчинкою. Я знаю, що ти будуєш плани з приводу того, на які гуртки донька буде ходити, але хочу сказати тобі, що ти повинна цінувати кожен момент. Час летить дуже швидко, так що ти навіть не встигнеш помітити, як вона швидко виросте. Намагайся все свій час присвячувати маленької красуні, яка, до речі, дуже схожа на твого чоловіка. Кажуть, що це хороший знак, який означає, що донька буде дуже щаслива в майбутньому. Хоча з такими батьками у неї просто немає іншого варіанту. Ви неодмінно оточіть її такою сильною любов’ю, тому що так довго чекали її появи в родині.

Ще недавно ми грали з тобою в ляльок, представляли себе мамами, а зараз ти вже тримаєш в руках свою чарівну принцесу. Зовсім скоро я познайомлю свого дитинчати з твоєю донькою. Я дуже сподіваюся, що у них будуть такі ж хороші і близькі стосунки, як і у нас. Дівчинка моя, я вітаю тебе з тим, що ти стала мамою. Ти ще, напевно, навіть ті усвідомила, наскільки твоє життя різко змінилася. Начебто ти дев’ять місяців готуєшся, але вся ця підготовка забувається. Впевнена, що у тебе не буде ніякої депресії, тому що поруч з тобою такий чудовий чоловік, твої родичі та близькі, друзі та знайомі. Ми всі тебе підтримуємо і збираємося вберегти від будь-яких післяпологових наслідків. Ти у нас розумниця, точно впораєшся. Я ще раз вітаю тебе! Швидше вже набирайся сил, тому що все найцікавіше – попереду.

Моя улюблена дружина подарувала мені справжню принцесу, яку я буду оберігати і захищати, а ще, звичайно, постійно балувати. Кохана, я дуже вдячний тобі за те, що ти так ощасливила мене. Наша донька – сама чарівність, тому я хочу весь час дивитися на неї, просто не можу намилуватися. Але і ти у мене чудово виглядаєш. Я дуже люблю твою натуральну красу. Кілька днів тому в моєму житті з’явився ще один сенс. Я тепер готовий згорнути ще більше вершин, тому що мене просто переповнюють сили. Кохана моя, я для вас зроблю все. Ви навіть не будете ні в чому відчувати потребу. Через кілька днів я вже зможу відвезти своїх красунь додому, де їх чекатиме приємний сюрприз. Люба моя, дякую тобі за це щастя. Впевнений, що наша донька буде такою ж красунею, як і її мама. Вона буде найкрасивішою, щасливого. А я все для цього зроблю.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7