Слова сумую для коханого хлопця у прозі

Кожен знає, що головне у житті, звичайно ж, любов. Я в цьому переконуюся знову і знову. З нетерпінням я чекаю нашої зустрічі, бо дуже за тобою сумую. Навіть найменша розлука для мене здається вічністю. Я не соромлюся своїх почуттів, і кажу тобі відкрито, як сильно я тебе люблю. Нехай у твоєму житті будуть тільки радість і удача, нехай всі сумніви і печалі зникнуть назавжди. Нехай саме твоє заповітне бажання обов’язково збудеться. Удачі тобі у всьому, моя найрідніша людина.

Ти зараз від мене дуже далеко, мій улюблений. Я знаю, що наша розлука не буде довгою, і ти скоро повернешся з відрядження. Якби ти знав, мій рідний, як мені без тебе сумно, як мені хочеться притулитися до твого плеча, як хочеться чути твій веселий сміх. Я сумую за тобою, мій хороший, і вважаю кожну хвилинку до нашої зустрічі. Нехай моя любов для тебе в дорозі дороговказною зіркою. Нехай тобі у всьому щастить, нехай ангел – охоронець оберігає тебе від бід і зла. Щастя тобі, мій милий і добра.

Як я рада, мій коханий, що ти є у мене. Як я люблю дивитися в безмежні озера твоїх очей, чути твій добрий сміх, і милуватися світлою посмішкою. Ти для мене прекрасніше за всіх на світі, ти мій довгоочікуваний принц на білому коні. Мені так добре, коли ти поруч. А зараз я за тобою дуже сумую. Хоча розумію, що в тебе така робота, з-за якої ти повинен бути відсутнім кілька днів вдома. Але всі ці дні мені без тебе дуже сумно. Я сумую за тобою, тому, що дуже тебе люблю. Нехай тобі обов’язково у всьому щастить, нехай на твоєму шляху зустрічається тільки радість і удача.

Мій любий, єдиний і коханий, я захоплююся тобою і обожнюю тебе. Ти найкращий у всьому світі. Мені так хочеться бути зараз з тобою поряд, і про все забути на світі, притулившись до твого плеча. Але ти людина військова, і зараз на службі. Я сумую за тобою дуже сильно, я люблю тебе безумно, мені без тебе дуже сумно. Я чекаю твого повернення з нетерпінням. Бажаю тобі, мій коханий, удачі, щастя і тільки яскравих миттєвостей в житті. Нехай тебе ніколи не підводить здоров’я, і оточують тільки вірні друзі.

Мій єдиний, ти даруєш мені щастя і любов, тепло, ласку і надію. Мені так добре і спокійно з тобою, ти моя захист і опора, тільки тобі я можу довіряти свої таємниці. Зараз тебе немає поруч зі мною, і мені дуже сумно, я просто не знаходжу собі місця. Яке підступне відчуття розлука. Мій коханий, я так сумую за тобою, мені так хочеться почути твій голос, твій радісний сміх. Я від усього серця бажаю тобі удачі, здоров’я і добра. Нехай до тебе обов’язково приходить удача, нехай смуток і негоди зникнуть назавжди. Нехай моя любов, наче сонечко, завжди тебе зігріває.

Мій коханий, моя друга половинка, ти для мене найголовніша людина не планеті. Мені з тобою завжди легко і просто, будь-які проблеми, коли ти поруч, вирішуються швидко. Рідний мій, ти для мене, як світло у віконці. Я так щаслива, коли ми поруч. А сьогодні мені дуже сумно, тому що ти поїхав на кілька днів. Я так сумую за тобою, мій єдиний, і чекаю швидкого твого повернення. Нехай тобі завжди понад йде благословення, нехай надія, віра та любов ніколи не залишають тебе.

Яке прекрасне почуття – любов. Скільки ніжності, щастя і добра вкладено в це просте відчуття. Ми з тобою знайомі зовсім небагато, але я ловлю себе на тому, що сильно в тебе закохана. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, і якщо я не бачу тебе хоча б день, то дуже сумую за тобою, мій улюблений. Нехай у тебе складеться в житті все відмінно, нехай на твоєму шляху зустрічаються тільки хороші друзі. Я так хочу завжди бути поряд з тобою: чекати і нудьгувати люблячи, мій найкращий, найкрасивіший чоловік на світі.

Як добре, що ти є у мене, як мені приємно відчувати твою підтримку, чути твій гарний дзвінкий сміх. Коли ти зі мною разом, на душі спокій і величезне щастя. Але зараз ти поїхав на кілька днів, і мені тебе дуже не вистачає, Милий, я так нудьгую по тобі, мені так хочеться пригорнутися до тебе, відчути твоє тепло і ласку. Коханий, я тобі бажаю удачі і хорошого настрою. Нехай тобі щастить у всьому і завжди, нехай на твоєму життєвому шляху ніколи не зустрічаються смуток і печаль. Сумую і люблю, мій хороший.

Коханий, ти даруєш мені тепло і щастя, ти завжди поруч зі мною, і мені так спокійно і добре з тобою. Я люблю тебе, коли ти розмовляєш, коли мовчиш, або, коли просто дивишся на мене, я люблю тебе завжди. Але як мене засмучують хвилини розлуки, коли тебе немає зі мною. Я сумую за тобою, мій коханий, чекаю з нетерпінням нашої зустрічі, щоб відняти і поцілувати тебе. Нехай тобі завжди супроводжує успіх у твоїх справах, нехай удачі вистачить на весь вік. Нехай надія, віра і любов завжди йдуть поряд з тобою. Нехай моя любов завжди зігріває тебе.

Прекрасний світ, коли ти поруч, мій любимий і найрідніша людина. Я окрилена твоєю любов’ю, і хочу бути твоєю другою половинкою все життя. Ти моя надія і мій щасливий острівець щастя. Але сьогодні ти поїхав, і я дуже скучаю по тобі. Нехай не на довго наша розлука, але мені без тебе дуже сумно. Хай тобі у всьому щастить, нехай ніякі перешкоди не лякають тебе на шляху, нехай птах щастя подарує тобі чарівне пір’їнка удачі. Нехай моя любов буде путеводною зіркою для тебе.

Ти найкращий, самий бажаний і самий добрий чоловік в моєму житті. Ти моя доля, моя друга половинка. Я завжди можу довірити тобі найпотаємніше, тому, що просто я люблю тебе. Ти мені дуже дорогий, мій улюблений. Сьогодні ти поїхав на тиждень у відрядження, і я просто не уявляю, як я перенесу нашу розлуку. Я буду сумувати за тобою кожен день, кожну хвилину. Коли ти повернешся, я замкну тебе ніжно в свої обійми, побажаю здоров’я і щастя, і на вушко прошепочу, що хочу бути тільки з тобою, коханий.

Як добре, що в світі є любов, і як чудово, що це відчуття є у мене до тебе. Мені здається, що без тебе світ був би сірим і нудним. Коли ти поруч, мій коханий, мені тепло і затишно, а коли тебе поруч немає, мені дуже сумно. Приїжджай, будь ласка, мерщій, я дуже за тобою сумую, мені тебе не вистачає, як повітря. Нехай тобі, мій бажаний в усьому супроводжує успіх і удача, нехай зустрічаються лише вірні та надійні друзі. Нехай Господь оберігає від бід та невдач.

Мій єдиний, мій улюблений і найкрасивіший на світі хлопець. Я окрилена твоєю любов’ю, я живу тобою, дихаю тобою. Коли ти поруч, сонечко світить яскравіше. А сьогодні йде дощик, і наводить на мене ще більше смутку, тому, що поряд немає тебе, мій рідний. Я дуже за тобою сумую і чекаю з нетерпінням твого повернення. Будь завжди зі мною, будь завжди поруч. Я бажаю тобі величезного щастя, удачі і везіння у всьому. Нехай фортуна завжди всміхається тобі, а доля буде благосклонною. Нехай моя любов завжди зігріває тебе.

Яке все-таки кепське почуття розлука. Хай ненадовго, але все-таки поряд немає тебе. А мені без тебе важко прожити і одну хвилинку тому, що я шалено тебе люблю. Звичайно, скільки потрібно, я буду тебе чекати, але все це час я тобі буду нудьгувати. Відстань розділило нас, але в душі ми залишилися одним цілим. Я так чекаю твоїх дотиків, твоїх гарячих поцілунків і ласкавих слів. Я не можу без тебе прожити і дня, мій улюблений. Повертайся скоріше, мій коханий, я дуже за тобою сумую.

Я без тебе, як птах без крил. Злетіти хочу, але не можу. Без тебе навіть життя зупинилося. Ну, хоча б подзвони, адже я так за тобою сумую. Я сподіваюся, що сумуєш ти, але просто ти дуже гордий і не хочеш першим зробити крок. Я часто згадую тепло твоїх рук, твій ніжний голос, і гарячі поцілунки без яких вже не можу жити. Ти в моїй долі, немов промінчик сонця. Я так сумую за тобою і прошу, повернись до мене, нехай у нас буде все, як раніше. Мені дуже погано без тебе, мій єдиний і неповторний.

Ти знову поїхав у відрядження, а я так сумую без тебе. Мені дуже нелегко, і я вважаю дні, коли ти повернешся, і ми зустрінемося знову. Я дуже кохаю тебе, мій хороший. Ти самий кращий, самий надійний чоловік у моєму житті. Ти просто моя доля, і одне без одного нас вже просто не сприймають. Я так чекаю нашої зустрічі. Нехай моя любов буде для тебе, як дороговказна зірка. Хай тобі у всьому обов’язково пощастить. Сумую, мій милий і дуже чекаю.

В нашому житті головне любов. У кожного з нас є своя половинка, заради якої ми живемо. Моя половинка зараз далеко на службі. Милий, я так нудьгую по тобі, мені так не вистачає твоїх ніжних обіймів, твоїх ласкавих слів і солодких пристрасних поцілунків. Але в думках, я кожну хвилину з тобою. Приїжджай швидше, мій коханий, мені дуже сумно без тебе, я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі. Люблю, люблю і ще раз люблю. Нехай Господь тебе завжди оберігає. Хай світлою буде твоя дорога.

Я дуже рада, що ти у мене є, мій єдиний і самий прекрасний чоловік на світі. Кожна хвилина, проведена з тобою, мені здається казкою. Як я люблю дивитися в твої красиві блакитні очі, слухати твій приємний голос. Мені так подобається твоя усмішка. Мені просто добре з тобою, мій єдиний. Зараз ти на роботі, і мені дуже сумно без тебе Я чекаю тебе з нетерпінням і приготую твої улюблені ватрушки. Нехай на роботі у тебе все буде відмінно. Чекаю і люблю, мій хороший, добрий і найголовніша людина на світі.

Мій самий добрий, самий ніжний, самий ласкавий, ти даруєш мені любов і щастя. Ти справжній чоловік, мені так з тобою пощастило. Мені хочеться сказати тобі ніжні слова любові, але сьогодні поряд немає тебе. Як же довго тягнуться ці хвилини розставання, як мені не вистачає тебе. Я сумую і думаю тільки про тебе, мій єдиний. Так хочеться пригорнутися до твого сильного плеча, і забути про все на світі. Я бажаю тобі тільки щастя, тільки радості і добра. Сумую і чекаю з нетерпінням.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій ніжний, добрий і ласкавий чоловік. Мені так добре з тобою, мій улюблений. І коли ми розлучаємося з тобою, хоч не на довго, я так за тобою сумую. Мені завжди сумно, коли поруч немає коханої людини, без якого я вже просто не можу жити. Милий, давай трохи менше розлучатися, адже розлука – це саме підступне відчуття. Я люблю тебе, мій хороший, і бажаю тільки щастя. Нехай тобі завжди у всьому щастить, нехай удача ніколи не залишає тебе.

Мій улюблений, головне в нашому житті – це любов. Я в цьому переконалася, коли наше розставання затягнулося на цілий тиждень. Я так скучила за тобою, мені дуже сумно без тебе. Я згадую наші зустрічі, коли нам двом, було так добре, і почуття смутку ще більше мене пригнічує. Повертайся скоріше, мій єдиний, чекаю тебе з нетерпінням. Нехай обов’язково збудеться твоє заповітне бажання, хай тобі щастить на кожному кроці. Нехай моя любов зігріває тебе, мій єдиний.

Який барвистий, прекрасний світ, коли ти поруч зі мною, мій улюблений. А сьогодні навіть сонечко не хоче світити, тому, що ми розлучилися з тобою. Нехай не на довго, але все ж це розлука. Мені так сумно без тебе, мій хороший, я так звикла до тебе, твоїм ніжним рукам, до твоїх гарячих поцілунків. І тепер мені так цього не вистачає. Але є ще таке почуття, як надія, і воно допомагає мені впоратися з нашої розлукою. Чекаю тебе, мій коханий, з нетерпінням і сумую за тобою, моя найрідніша людина.

Мій найкращий чоловік у світі, моя друга половинка. Ти для мене надія і опора в житті. Я так щаслива, коли ми поряд з тобою, світ здається прекрасним. Але ось, ти знову поїхав, і я сумую за тобою, мій улюблений. Нехай наша розлука буде дуже короткою тому, що мені так важко без тебе, мій єдиний. Нехай у тебе все буде відмінно, нехай моя любов буде оберегом для тебе. Нехай тобі ангел-охоронець допомагає у всіх твоїх справах. Сумую, чекаю і шалено люблю, мій бажаний.