Короткі привітання на весілля своїми словами

Що головне в сімейному житті? Мати два комп’ютера в господарстві, правильно користуватися качалкою і пізнати дзен. Цього я вам і бажаю! З днем весілля!

Ось і завершилася велика епоха холостяцького життя. Тепер ви офіційно відповідальні за того, кого полюбили! Дихайте, один іншому глибше, це дуже рекомендується для зміцнення здоров’я!

Щастя, любові і веселощів, якнайшвидшого новосілля. Дитячого сміху, турботи від чоловіка, любові від свекрухи і свекра. З днем весілля, сама чудова наречена!

В день цей особливий тобі, наречена, побажати від душі хочу: сімейного щастя, любові безмежної від чоловіка, тепла, доброти і здорових діточок.

Ти сьогодні — прекрасна наречена, ніжна і чарівна. Так нехай же завтра ти прокинешся самою бажаною і коханою дружиною в обіймах чоловіка.

Бажаємо молодим подружжям, щоб мудрість завжди супроводжувала емоції, любов мала присмак дружби. Щоб пристрасті були ніжними, погляди розуміючими, серця гарячими, а мовлення розсудливими, і тоді щастя ніколи не захоче залишати ваш будинок.

Сьогодні – день вашого весілля, ви немов герої казки в її щасливому фіналі, але для вас все тільки починається! Я бажаю вам щастя і довгих років! Міцної сім’ї, в якій кожен день – найкращий, в якій панують мир і спокій, але немає місця смутку!

Щоб зберегти сім’ю, зовсім не обов’язково бути багатим фінансово або красивим зовні. Досить багатства розуму і душевної краси, чого ми бажаємо молодятам. Цінуйте і бережіть один одного.

Вітаю з весіллям, молоде подружжя! Ваші долі злилися докупи, як два потоки лави, вам належить бути разом не одне побачення, але все життя, так нехай кожен ваш день буде наповнений любов’ю один до одного, і трояндовим ароматом квітучої романтики!

Вітаємо, ви стали чоловіком і дружиною або можна сказати одним словом – подружжям і тепер у вас на двох одна доля! Нехай вона буде найщасливішою, дуже довгою та розфарбованої в фантастично-яскраві фарби!

Дорогі наші діти! Ми вам бажаємо тільки того, що Ви побажаєте собі самі. Дай бог, щоб у вас вийшло все задумане, а ми завжди готові вам допомогти це здійснити. Рада Вам та любов!

Сторінки: 1 2 3 4 5