Короткі привітання на весілля своїми словами

Любі наші діти! Вітаємо вас з весіллям! Нареченому бажаємо бути справжнім господарем і любити дружину, а нареченій — бути турботливою дружиною і у всьому допомагати чоловікові! Нехай вогнище вашої любові не згасає ніколи! Єдності і щастя вам!

Вітаю з днем весілля, сестричка. Ми з дитинства з тобою разом грали, розвивалися, допомагали один одному і, що гріха таїти, інколи і сварилися. Я вітаю тебе з весіллям і бажаю тобі, щоб твоя сімейне життя була легкою, безхмарним і щасливим!

У день весілля я бажаю сімейного каравелі молодих щасливого плавання і попутного вітру! Тримайтеся вірного курсу, нехай трюм буде сповнений удачі і благополуччя, міцно тримайте кермо в чотири руки і сміливо вирушайте до горизонту, назустріч своєму щастю!

Щасливі і юні, дорогі молодята! Бережіть і цінуйте один одного, не дайте згаснути вогню ваших почуттів! Нехай він яскраво горить і через 20, і через 50 років, прожитих у шлюбі!

Ну, ось і ти одружився! Ми втратили чергового бійця! І мені залишається тільки зітхнути, привітати тебе і побажати щастя та гармонії в сімейному житті!..

Бажаємо, щоб вірність вела вас по життю і підтримувала вашу любов, щоб через багато років, ви, як сьогодні, з ніжністю і сяючими від щастя очима, трималися за руки.

День весілля – це свято для двох люблячих сердець! Свято людей, які вирішили об’єднати свої долі в одну і готові нести відповідальність один за одного. Бажаємо бути гідними подружжям і сподіваємося, через час, побачити вас щасливими батьками!

В наш час існує вислів: не диво, що розходяться, диво, що живуть. А ми від усієї душі бажаємо, щоб ви жили на диво!

Сімейне життя – це взаємовідносини між рідними один дугу людьми, один з яких постійно прав, а інший – дружина. Я хочу випити за те, щоб дрібні сварки та непорозуміння, які можуть виникнути, дозволялися розумно і мирно!

Я рада тому, що на мою долю випала така велика честь — бути свідком скріплення цього шлюбу. Адже немає нічого краще того моменту, коли двоє крокують назустріч один одному, тим більше, двоє близьких мені людей. Щасливої вам життя і любові один до одного.

Сторінки: 1 2 3 4 5